>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe

Status
Zamknięty.
princeas 11

princeas

Użytkownik
jak dla mnie to fajny typ Anglia - Egipt X2 @~2.60. Dlaczego? Egipt - zwycięzca PNA zapewne zagra optymalnym składem, by udowodnić, iż wygrana PNA to nie był przypadek. A Anglia w fazie testów i przygotowań, będzie rotacja w składzie, próbowanie taktyk itp. także upatruję tutaj niespodziankę
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
INFORMACJE ODNOŚNIE OSŁABIEŃ KADROWYCH

BELGIA - CHORWACJA
W przeddzień meczu ze składu wypadli z zespołu Chorwacji Josip Simunić i Dario Knežević. Defensor TSG 1899 Hoffenheim nabawił się urazu i nie ma możliwości, by zagrał w kadrze. Piłkarz Livorno ma natomiast podwyższoną temperaturę i jego występ stanął pod znakiem zapytania. Do pełni sprawności fizycznej dochodzi Darijo Srna. - Jeszcze trochę odczuwam skutki wcześniejszej kontuzji. Nie zagra na 100% swoich możliwości...

Szkocja vs Czechy
Z powodu kontuzji ze zgrupowania odwołani zostali z drużyny Szkocji: pomocnik Lee McCulloch (Rangers) i napastnik Steven Fletcher (Burnley).
 
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
Wybraniec
Spotkanie: Włochy - Kamerun
Typ: 1
Kurs: 1.75
Analiza:

W środę w Monte Carlo gościć będą mistrzowie świata Włosi, którzy w pierwszym towarzyskim spotkaniu w tym roku zmierzą się z innym uczestnikiem południowoafrykańskiej imprezy – Kamerunem.
Obie drużyny w czerwcu zagrają w finałach MŚ, które zostaną rozegrane na boiskach RPA i obie jadą na imprezę z wielkimi marzeniami.

Włosi tradycyjnie są w szerokim gronie faworytów do końcowego triumfu na MŚ, nawet pomimo słabszej ostatnio formy. Natomiast piłkarze Kamerunu tymczasem podobnie jak inne afrykańskie drużyny po cichu liczą na to, że grając po raz pierwszy na swoim kontynencie (czarnym lądzie) będzie w stanie osiągnąć więcej niż kiedykolwiek wcześniej i także odniesie wielki sukces.

Środowy mecz dla obu zespołów będzie jednym z etapów przygotowań do imprezy finałowej. Trener Marcello Lippi (Włochy) przy rozsyłaniu powołań nie unikał ciekawych wizji, stąd kadra może wydawać się nieco eksperymentalna. Dla większości zawodników (Włoch) będzie to jednak ostatnia szansa na przekonanie selekcjonera do zabrania ich na boiska RPA.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
2 spotkania ode mnie.
Walia - Szwecja
Gospodarze wystąpią osłabieni brakiem:David Edwards (Wolverhampton Wanderers), Joe Ledley (Cardiff City) oraz Aaron Ramsey (Arsenal). Na 90 % nie zobaczymy również obrońcy Ashley&#39;a Williamsa (Swansea City).
W Szwecji osłabieniem jest brak Zlatana, który i tak nie mobilizuję się na tego typu mecze. Nowy trener wie co robi, świetnie motywuję i naprawdę daje &quot;kopa.
Kadry:
Walia:
Boaz Myhill (Hull City), Wayne Hennessey (Wolverhampton Wanderers), Gareth Bale (Tottenham Hotspur), James Collins (Aston Villa), Neal Eardley (Blackpool), Chris Gunter (Nottingham Forest), Craig Morgan (Peterborough United), Lewin Nyatanga (Bristol City), Sam Ricketts (Bolton Wanderers), Ashley Williams (Swansea City), Jack Collison (West Ham United), Andrew Crofts (Brighton &amp; Hove Albion), Simon Davies (Fulham), Andy Dorman (St Mirren), Andy King (Leicester City), David Vaughan (Blackpool) ,Simon Church (Reading), David Cotterill (Swansea City), Robert Earnshaw (Nottingham Forest),Sam Vokes (Wolverhampton Wanderers), Ched Evans (Sheffield United).
Szwecja:
Eddie Gustafsson (Red Bull Salzburg), Andreas Isaksson (PSV Eindhoven), Andreas Granqvist (Groningen), Sebastian Larsson (Birmingham City), Daniel Majstorovic (AEK), Olof Mellberg (Olympiacos), Jonas Olsson (West Bromwich Albion),Oscar Wendt (FC København), Behrang Safari (Basel), Marcus Berg (Hamburger), Rasmus Elm (AZ Alkmaar), Viktor Elm (Heerenveen), Johan Elmander (Bolton Wanderers), Tobias Hysén (IFK Göteborg), Kim Källström (Olympique Lyonnais), Anders Svensson (IF Elfsborg), Ola Toivonen (PSV Eindhoven), Pontus Wernbloom (AZ Alkmaar), Christian Wilhelmsson (Al-Hilal).
Holandia - USA
Trzech zawodników USA tworzących trzon kadry zabraknie w dzisiejszym meczu:Clint Dempsey, Oguchi Onyewu i Charlie Daviesi.
W pojedynkach bezpośrednich Holendrzy wygrywali 3 razy pod rząd ostatnimi latami.
 
C 94

crock

Użytkownik
Polska - Bułgaria
Krótko- mecz towarzyski, wiadomo jak grają Polacy :razz: do tego dochodzi fatalny stan boiska+ duże opady śniegu dziś w Wawie, co jeszcze bardziej pogorszy z pewnością murawę.
Decyduje się na takie coś:
Poniżej/powyżej: 1.5 UNDER 3,2
Poniżej/powyżej: 2.5 UNDER 1,72
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Opady były spore lecz trwały tylko kilka minut i u mnie za oknem śniegu już nie widać :razz: Co nie zmienia faktu, że boisko pewnie i tak będzie w słabym stanie.
Do tego dochodzi fatalna atmosfera na stadionie dziewczyn.
Też grałbym under.
 
martsixa 16

martsixa

Użytkownik
Polska - Bułgaria
Według mnie Polska dzisiaj odniesie zwycięstwo lub zremisuje. Licze tu bardzo na dobrą grę Lechitów byłych i obecnych mam nadzieje że pociągną nasza reprezentację do zwycięstwa. Dodam do tego że według mnie mamy najlepszego Polskiego trenera który wie co robić żeby drużyna osiągneła sukcesy, i z czasem zbuduje świetną kadrę która będzie chciał grać a nie imprezować!! Bułgarzy to dobry zespół najlepsze nazwiska to D. Berbatow który jest napastnikiem Menchesteru United oraz Stilian Petrow z Aston Villi i Martin Petrow z Manchesteru City. Jedno jest pewne Bulgarzy są w naszym zasięgu a murawa dla obydwóch zespołów jest taka sama!!
 
Z 96

znafca

Użytkownik
Nowa Zelandia - Meksyk
Typ: Meksyk zdobędzie następującą liczbę bramek 4+
Kurs: 3.65
Bukmacher: betsafe
Jutro wcześnie rano odbędzie się mecz towarzyski pomiędzy Nową Zelandią i Meksykiem. Będzie to pierwszy sprawdzian przed MŚ dla obu drużyn, zdecydowanym faworytem jest 17 drużyna rankingu FIFA - Meksyk. Z kolei Nowa Zelandia wystąpi w roli kopciuszka, zdobyta bramka będzie już dużym sukcesem dla tego zespołu, a wszystko wskazuje na to, że o wygranej mogą tylko pomarzyć. W pełni podzielam ocenę tego spotkania przez bukmacherów i zdecydowałem się zaufać podopiecznym Aguirre. To prawda, że poziom w piłce nożnej przez ostatnie lata strasznie się wyrównał, ale jest jeszcze kilka drużyn narodowych, które znajdują się na szarym końcu i myślę, że można do nich zaliczyć Nową Zelandię. W kadrze Meksyku na to spotkanie możemy znaleźć wielu ciekawych zawodników, na codzień występujących w czołowych klubach europejskich, trener powołał również najlepszych piłkarzy z ligi meksykańskiej. Tak przedstawia się kadra Meksyku: Orozco, Michel - Salcido (PSV), Osorio (Stuttgart), Rodríguez (PSV), Moreno (AZ Alkmaar), Márquez (Barcelona), Torrado (Cruz Azul), Castro, Guardado (Deportivo La Coruna), Jonathan dos Santos (Barcelona), Luna, de Nigris, Vela (Arsenal), Hernández, Giovani dos Santos (Galatasaray) i weteran Blanco. Jak widać mają czym postraszyć rywali i myślę, że możemy tutaj zobaczyć wiele bramek, ale głównie zdobytych przez Meksyk. Dodam tylko, że mecz odbędzie się na neutralnym stadionie w USA, bo możnaby się sugerować że Meksyk występując w roli gości będzie miał ciężej. Zwycięstwo różnicą dwóch bramek to jak dla mnie najlżejszy wymiar kary, ale nie będę zdziwiony zdecydowanie wyższym rezultatem.​
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
POLSKA - BULGARIA X 3,10 expekt under 2,5 1,70 expekt obodwie druzyne szelaion branki 1,76 dokuadnie wynnik 1-1 6,00 expekt

Dopiero 3 match dla Smuda i od dawno nie trainowali pilkarzi bo bylo zima,Bulgaria jest slaba od Polska ale dla mnie taki sytuaczya bede remis
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Malta (Handicap 0:5)
Typ: 1
Kurs: 3.10
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Według mnie towarzyskie spotkanie pomiędzy Niemcami a Maltą może służyć tylko jednemu czyli aby podopieczni Joachima Loewa mogli po sezonie w Bundeslidze postrzelać sobie niżej notowanemu rywalowi, a, że Niemcy lubią i potrafią wystrzelać outsiderów postanowiłem zagrać na Niemców z handicapem -5.0 goli.
Dużo? Według mnie nie. Po pierwsze Malta to jedna z najsłabszych ekip w Europie w eliminacjach do MŚ w RPA zdobyli uwaga jeden punkt nie strzelając przy tym żadnej bramki w 10 spotkaniach! Po drugie Loew podał już szeroką kadrę na Mundial z której wypadnie czterech zawodników w tym jeden napastnik dlatego dzisiaj powinniśmy spodziewać się dobrej gry Niemców a w szczególności napastników czyli Cacau (VfB Stuttgart), Mario Gomez, Stefan Kiessling (Bayer Leverkusen) Miroslav Klose (Bayern Monachium), Thomas Mueller (Bayern Monachium) i Lukas Podolski (FC Koeln). Oczywiście niektórzy wyjazd mają pewni a niektórzy muszą jeszcze o niego powalczyć dlatego bramki w dzisiejszym meczu będą bardzo ważne.
Jak już wspomniałem Malta w eliminacjach nie strzeliła bramki i trudno spodziewać się by dzisiaj tego dokonała dlatego jeżeli ktoś ma i powinien strzelać gole to będzie to ekipa Niemiec. Myślę, że drużyna Joachima Loewa zrobi sobie dzisiaj mały popis strzelecki i wysoko pokona słabiutką Maltę. Ja typuje zwycięstwo Niemców z handicapem -5.0 goli myślę, że typ warty zagrania.
 
galaxy 0

galaxy

Użytkownik
Spotkanie: Anglia vs Meksyk
Typ: 1st half - Anglia
Kurs: 1,90
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 21.00 na stadionie Wembley dojdzie do pojedynku pomiędzy reprezentacjami Anglii oraz Meksyku. Cięzko powiedzieć cokolwiek na temat obecnej formy gospodarzy ponieważ nie grają w tym roku zbyt często. Zagrali do tej pory tylko raz, z Egiptem wygrywając wtedy 3-1. Tamto zwycięstwo nie przyszło im jednak bez trudu. Dali sobie pierwszemu strzelić gola i musieli gonić rezultat. Ale ostatecznie wyspiarze pokazali klasę i strzelili 3 bramki w 23 minuty. Co ciekawe, a tamtym spotkaniu dla Anglii gole strzelali tylko rezerwowi. Przejdźmy do drużyny Meksyku. Ostatnie 3 mecze wygrali, ale oni rówież musieli się nieźle namęczyć. Za każdym razem wygrywali po 1-0 kolejno z Chile, Angolą i Senegalem, czyli światowymi średniaczkami. W tym roku, Meksyk zaczął od trzech zwycięstw nad drużynami Boliwii, Nowej Zelandii oraz Korei Północnej. Trzeba im przyznać że w tamtych spotkaniach zagrali na prawde kawał dobrego footballu. Kolejne spotkanie to remisy 0-0 z Islandią oraz Ekwadorem. O kolejnych trzech zwycięstwach już wspoinałem. Jeśli chodzi o bezpośrednie spotkanie między tymi reprezentacjami to mamy narazie 3 mecze i 3 zwycięstwa Anglii. Co lepsze, w żadnym z dotychczasowych meczów nie stracili bramki. Stawiam na prowadzenie Anglików do przerwy głównie ze względu na kurs, poniewaz na zwycięstwo w całym meczu kurs jest w granicach ~1,40. Anglicy powinni pójść ostro do przodu żeby nie martwić się o dalsze losy meczu i dlatego żeby wpuścić rezerwowych.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
AngliaMeksyk
typ:1
Kurs:1.40

Mistrzostwa Świata w RPA są coraz bliżej nic więc dziwnego, że uczestnicy tej imprezy zaczynają rozgrywać mecze towarzyskie, które powinny pokazać w jakiej aktualnie dyspozycji znajdują się zespoły. Spośród bogatej oferty wspomnianych przed chwilą meczów postanowiłem wybrać pojedynek pomiędzy Anglią a Meksykiem. Po rewelacyjnych kwalifikacjach w wykonaniu gospodarzy stali się oni jednymi z drużyn, które typowane są do walki o mistrzostwo. Nic więc dziwnego, że w pojedynku z dość przeciętną drużyną Meksyku są zdecydowanym faworytem mimo iż jest to zaledwie mecz towarzyski, myślę, że nie zabraknie ogromnej walki i zaangażowania bo przecież każdy z zawodników chciałby wystąpić na mistrzostwach świata a swoją dobrą grą może sobie to zapewnić.
 
K 23

kajzer

Użytkownik
Ukraina – Litwa
Typ:1
Kurs:1.45

Bo bardzo słabych eliminacjach do mistrzostw świata w wykonaniu Ukrainy zaczęli oni powoli budować na nowo zespół w tym celu zaczynają grać mecze towarzyskie. Dzisiejszym rywalem gospodarzy będzie zespół litewski, który nigdy niestety nie był dobry w piłce nożnej i podobnie jest tym razem. Jak widać Ukraińcy postanowili zacząć od meczów z tzw. „słabeuszami” chcąc chyba podnieść swoje morale jak również ranking. Myślę, że każdy inny rezultat niż wygrana gospodarzy będzie ogromną sensacją ponieważ Ukraina jest piłkarsko zdecydowanie lepsza od swoich litewskich rywali, którzy nastawią się z pewnością na grę obronną, która nie powinna dużo im dać.
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Spotkanie: Nigeria v Arabia Saudyjska
Typ: Połowa czasu powyżej 1.5
Kurs: 3.20
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Arabia Saudyjska nie jest żadnym rywalem, jest dość często gromiona. Takiego pogromu będzie napewno chciała dokonać Nigeria, jedna z najlepszych drużyn Afryki. Awans na Mundial 2010 jest, teraz trzeba szlifować formę w towarzyskich spotkaniach. Napewno dostosowanie do klimatu jest atutem, mimo że wiele piłkarzy na codzień reprezentuje kluby europejskie. Grając w mistrzostwach na własnym kontynencie będą chcieli jak najdalej zajść. Dziś pierwszy sprawdzian. A kadrze Nigeri jest wiele znanych nazwisk:
John Obi Mikel - tego pana zna każdy kibic Chelsea. W tym sezonie mistrz kraju.
Kalu Uche - dobrze znany piłkarz w naszym kraju reprezuntuje barwy Almeri, która potrafiła czasem pokazać się z dobrej strony.
Taye Taiwo - z Olimpique Marsylia
Aż 8 piłkarzy jest z ligi angielskiej, 5 z francuskiej, 3 z hiszpanskiej. Gra w klubach europejskich daje wiele możliwości rozwoju, ogrania się, dlatego sądzę, że po nabytym doświadczeniu piłkarze Nigeri pokażą dzisiaj, że mają wielkie ambicje i już w pierwszej połowie nie dadzą rywalowi szans i strzelą 2-3 bramki.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Holandia pewnie jutro wygra, ale nie wiem czy będzie tak łatwo. Oranje gra bez Marka van Bommela, Arjena Robbena en Wesley&#39;a Sneijdera. Co prawda są zawodnicy któzy ich mogą zastąpić; Van der Vaart, Eljero Elia, Demy de Zeeuw czy choćby Lens który jest w świetnej formie i dołączył do drużyny van Maarwijka. Chciałem tylko dodać info, że ofensywa Oranje będzie trochę osłabiona, ale mimo tego jest to bardzo wartościowa drużyna mająca szeroką kadrę i każdy jest bardzo zmotywowany by się pokazać.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Towarzyskich gier coraz więcej, wkońcu do Mundialu już tylko raptem nieco ponad 2 tygodnie. Tak więc uczestnicy sprawdzają swoją siłę w takich grach. Dzisiaj kilka meczów mamy na rozkładzie.

HOLANDIA - MEKSYK
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,83
Bet365 ✅2:1
Meksyk grał w poniedziałek mecz na Wembley. Grał to dobre odzwierciedlenie bo piłkarze Mexico stworzyli sobie wiele ciekawych okazji, ba mieli ich nawet więcej niż Anglicy. Sam Rooney powiedział że po tamtym meczu jest zadowolony lecz tylko z rezultatu bo gra pozostawiała wiele do życzenia. Meksykanie oddali razem 19 strzałów z czego 9 celnych. England dla porównania tylko 8 strzałów. Tak więc Aztekom zabrakło skuteczności. Zagrali tam w składzie :
  • Oscar Perez,
  • Efrain Juarez,
  • Francisco Rodriguez,
  • Ricardo Osorio,
  • Carlos Salcido,
  • Paul Aguilar (Pablo Barrera, 52),
  • Rafael Marquez,
  • Gerardo Torrado,
  • Dos Santos Giovani (Cuauhtemoc Blanco, 72),
  • Carlos Alberto Vela (Andres Guardado, 62),
  • Luis Guillermo Franco (Balcazar Javier Hernandez, 46)

W dzisiajeszym meczy też powinni zagrac w 4-3-3. Guillermo Franco narzeka na uraz i jego miejsce ma zając Andres Guardado. Jak widac ofensywa Meksyku wygląda bardzo ciekawie. To głownie młodośc i fantazja w osobach Veli czy Dos Santosa, a także ogromne doświadczenie Blanco. Obrona również ciekawa z Marquezem czy Salcido. Meksyk może byc czarnym koniem tych MŚ. Grupe mają dośc łatwą trzeba przyznac.
Trener Holendrów van Marwijk może w tym meczu dac szanse odpocząc zawodnikom, którzy w sobote grali jeszcze w finale LM czyli van Bommelowi, Sneijderowi i przede wszystkim Robbenowi. JUż na zgrupowaniu wypadł mu Ryan Babel i do RPA nie pojedzie! Ponadto nie zagra jeszcze Vlaar. Znamy bardzo dobrze usposobienie Holendrów. Lubią oni pograc piłką, można się tylko cieszyc oglądając ich gre. Mimo że zabraknie wspomnianych graczy to pzrecież będzie van Persie, Elia, de Zeeuw, Huntelaar i wielu innych bardzo dobrych zawodników. Mecz zostanie rozegrany na neutralnym terenie we Freiburgu.
Do tej pory oba zespoły grały ze sobą 3 razy w ostatnich 12 latach. Holandia wygrała 3:2 i 2:1 a raz padł remis 2:2. Moim typem nie będzie typowanie zwyciestwa Pomarańczy bo wiadomo to towarzyska gierka, lecz po tym jak Meksyk dobrze zagrał na Wembley spodziewam się że i dizsiaj postawią trudne warunki i będzie to ciekawy mecz i co najważniejsze obfitujący w bramki. Ja typuje gole z obu stron ;) No i niech wygrają Pomarańcze, za które będe ściskał kciuki jak podczas każdej większej imprezy ;)
--------------------
Do tego typ na Urugwajczyków, którzy zagrają z Izraelem. Wiadomo, że Izrael dobrze czuje się głównie na własnym terenie. Wyjazdy to ich spory ból głowy, a teraz czeka ich jeszcze zmiana kontynentu bowiem mecz odbędize się na Centenario w Montevideo.
Ursusi mają zacząc w składzie : Muslera - Scotti, Lugano, Godin - Maximiliano Pereira, Diego Perez, Gargano, Alvaro Pereira - Ignacio Gonzalez - Luis Suarez, Diego Forlan
T
YP : Urugwaj @ 1,40 Bet365 ✅4:1
Jak dla mnie ten typ przemawia do mnie i skorzystam z tej oferty i zagram . Dodam tylko, że oba mecze do obejrzenia na antenach Polsatu Sport i PSextra ;)
 
katalonczyk9 0

katalonczyk9

Użytkownik
Odrobina moich przemyśleń na dzisiejsze &quot;towarzysze&quot;:

Słowacja - Kamerun Under 2.5 1.70 ✅✅✅ 1:1 //Troche szczęśliwie -nieuznana prawidłowa bramka dla Słowacji, z drugiej strony bramka Kameruńczyków bardzo na farcie.

Kamerun ma ostatnio spore problemy ze strzelaniem bramek. Nie wystąpi dziś Eto&#39;o który łapie zasłużony oddech po ciężkim sezonie. Poza Samuelem zabraknie w ekipie Kamerunu Rigoberta Songa, Kameniego, Bonga, Nguemo oraz pomocnika Marsylii Mbia, którzy biorą udział w jakiejś akcji promocyjnej w Paryżu. Słowacja również bez strzelb - solidnego Holosko i nieprzywidywalnego Vitt-ka. Słowacy z tyłu wyglądają conajmniej solidnie.Pekark, Skrtel, Durica, M. Cech najprawdopodobniej stworzą linie obrony. Nie widze w tym meczu jakiegoś potencjału ofensywnego z żadnej strony. Poza tym Słowacy myślę że będą mocno uważać na tyły i zechcą przećwiczyć to co mogą zaoferować ze swojej strony na mundialu - twardą obronę.

Polska - Finlandia Under 2.5 1.70 ✅✅✅

Z całym szacunkiem do naszych zawodników, oraz do skandynawów mamy dziś mecz dwójki drętwiaków. Smuda cały czas mówi o poszukiwaniu stylu naszej reprezentacji, bardzo liczy na debiutantów, a jak przyjdzie co do czego to spodziewam się że przez większość meczu piłka będzie fruwać nad głowami zawodników obu drużyn. Z naszej strony myślę że mocniejszy skład jest szykwany na Hiszpanie - nie codziennie mamy szanse grać z takim przeciwnikiem. Ten mecz może roztrzygnąć nawet jedna bramka.

Nowa Zelandia - Serbia 2 1,32 ⛔⛔⛔

Mecz dwójki mundialowców, z tym że pierwsi z nich raczej w turnieju będą &quot;kopciuszkiem&quot;. Z kolei bardzo liczę na serbów. Stworzyli solidną, dobrze poukładaną drużynę. Z całą pewnością nie zagrają dziś &quot;pełną paką&quot; jednak paradoksalnie może to wyjść na plus. Zawodnicy mający troszkę słabszą pozycję z całą pewnością zechcą się pokazać. Nie spodziewam się może gradu bramek ze strony przedstawicieli Bałkanów, jednak uważam że spokojnie zwyciężą. Z przodu prawdopodobnie Pantelic, Zigic - dobrze uzupełniający się duet.


Norwegia - Czarnogóra 1 1.52 ✅✅✅

Zdecyduje się postawić na skandynawów. Czarnogóra w kryzysie. Fatalna postawa i przegrana z Albanią. Brak zdolnego Jovetica z przodu i &quot;zajechany&quot; Vucinic. Kreatywny Boskovic również nie zagra. Norwegia nie jest obecnie jakimś mocarzem. Trener zdecydował się na kilka powołań zawodników z kady U21, którzy mają rozruszać grę Norwegów. W ofensywie mający za sobą dobry sezon Carew, oraz Gamst Pedersen - bardzo solidny gracz. Dodatkowym atutem moim zdaniem będzie chęć dobrego występu Norwegów u siebie. Kurs do dubelka jest ok.


USA - Turcja Over 2.5 1.80 ✅✅✅

USAostatnio pokazuje piłkę &quot;na tak&quot;Turcja notuje dobre wyniki w ostatnim czasie. Szybcy z przodu amerykanie mogą troszkę przegonić mało zwrotnych tureckich stoperów. Over wydaje mi się tu prawdopodobny. Turcy zawsze groźni z przodu. Mecz bez ciężaru gatunkowego. Z obu stron ma kto srzelać. Liczę na dobre widowisko - w przeciwieństwio do meczów naszej reprezentacji i meczu Słowacji z Kamerunem.


Pozdrawiam

//Moje pazerstwo sprawiło że zagrałem to wszystko na jednym kuponie :/ Najmniejszy kurs niestety zrobił &quot;fikoła&quot;
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
Anglia - Japonia
Dziś o 14.15 ostatni mecz Anglików przed ogłoszeniem 23. osobowej kadry na mundial. Po nieobecności w poprzednim sparingu wracają zawodnicy Chelsea, którzy mają zagrać dziś. Zawodnicy, którzy nie są pewni wyjazdu mają ostatnią szansę, żeby się pokazać i znaleźć w kadrze. Od początku będzie grał m. in. Bent i Huddlestone. Podsumowując liczę na niezły mecz i 2-3bramki podobnie jak w meczu z Meksykiem. Bent jest niezłym napastnikiem i myślę, że dziś udowodni, że jest wystarczająco dobry na wyjazd do RPA. Japonia jest rywalem o klasę gorszym, ale trzeba pamiętać, że to sparing i zagrać lekką stawką ????
Proponuję:
Anglia(-1) @1.72
Darren Bent strzeli gola @2.1
Over 2.5 @1.57 kursy z bet365
__________________________
Anglicy zawiedli, ale dzięki szczęściu wygrali ???? no cóż w końcu to tylko sparing i czas weryfikacji przyjdzie na mundialu.
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Spotkanie: Holandia - Ghana (0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet-at-home

Witam na jutro moim typem jest mecz Holendrów z Ghaną, która nie dość, że sama nic nie gra w ostatnim czasie to jeszcze straciła swojego przywódcę - M. Essiena, który dyrygował środkiem pola.

Holendrzy w ostatnim meczu z Meksykiem, że trzeba się z nimi liczyć. Z tego co udało mi się wyczytać na portalu internetowym to jutro w reprezentacji Ghany może zabraknąć podstawowych graczy z linii defensywy, co dla &quot;pomarańczowych&quot;, którzy grają jedną z najbardziej ofensywnych piłek na świecie, moim zdaniem - nóż w plecy dla graczy z czarnego lądu.
Nie wiem czy w reprezentacji Holandii wystąpi para Robben - Wesley, ale bankowo od 1 minut zagra VdV oraz Van Persie.
Bet 9/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom