>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Niemcy - Włochy
Włosi z ciekawą linią 3,5 rożnych. Spodziewałem się najszybciej 4,5 bo taka wydawałaby się dla buka idealna a tu proszę. Włosi standardowo z dobrymi skrzydłami kto by nie zagrał wybór jest spory. Candreva, Insigne, Bernardeschi czy nawet Bonaventura. Ustawienie Conte też pomaga. Boczni defensorzy Darmian i Florenzi najwyższa światowa półka. Niemcy słabiutka defensywna, ogólnie strasznie słabo to wygląda co tam obecnie się dzieje. Mecz z Anglikami kolejny raz to potwierdził, przegrać z 2-0 u siebie to nawet i towarzyskim nie wypada. Statycznie biorąc rożne liczby wszystko potwierdzają, Włosi nie zawodzą w tym elemencie. Ostatnio 7 z Hiszpanami wcześniej w każdym towarzyskim tez wyrabiali spokojnie taką linie. Niemcy mało nabijają, z Anglikami mieli mniej, z Francją wcześniej też w towarzyskim mieli mniej. Idą dwa typy pierwszy mocniej.
Włochy over 3,5 rożnego @ 1,66 ⛔ w Ónibecie i bet ano po 1,80 nawet jest
Włochy +2 rożne @ 1,90 ✅ 3-2
365
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
thecakeisaspy, gdzie dokładnie kursy tak poszły w górę? Na totosrixie, dalej 3,20.
btw. dołączam się do pytania, dlaczego Belgowie są tak niedoceniani przez wielmożnych bukmacherów?
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
thecakeisaspy, gdzie dokładnie kursy tak poszły w górę? Na totosrixie, dalej 3,20.

btw. dołączam się do pytania, dlaczego Belgowie są tak niedoceniani przez wielmożnych bukmacherów?
na całorocznym mam Portugalia @ 2.05 i Belgia @ 3.80, ja rozumiem, że nie zagra Benteke, Hazard, De Bruyne, Kompany, Origi i Alderweireld ale nie oszukujmy się Portugalia to też nie jest Bóg wie jaka drużyna i jak Ronaldo nie pociągnie to kaszana - jak z Bułgarami, więc taki kurs to trochę chyba przegięcie. Ja tylko żałuję, bo myślałem, że okaże się, że Ronaldo w perspektywie Gran Derbi nie zagra w ogóle albo bardzo mało i kursy spadną ale na Belgię i zagrałem rano, a tu teraz 3.80... :eek:
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Wilmots: &quot;We miss some important players, but that&#39;s not an excuse to us. We want to win.&quot;

Jeśli się mylę, prosze mnie poprawić a post usunąć. Obrazek z oficjalnego Twittera Czerwonych Diabłów.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jesteś pewien, że te największe gwiazdy Belgii nie zagrają?to trochę lipa i tak:/
Najwieksze gwiazdy Belgii (jesli mozna w ogole tak powiedziec o wiekszosci z nich) ktore wymienil kolega (Benteke, Hazard, De Bruyne, Kompany, Origi etc...) nie zostaly nawet powolane na ten mecz wiec raczej w nim nie zagraja. Przygladajac sie skladom to w obecnej formie gol Lukaku @ 3,7 ✅ u n i b e t wyglada bardzo solidnie. Jest kilku zawodnikow ktorzy sa w dobrej formie, ktorzy moga obslugiwac Romelu z przodu takich jak Chadli, Dembele czy Mertens. Do tego kolega z Evertonu Miralles z ktorym Lukaku dobrze sie zna. Lukaku powinien zaczac ten mecz i zapewne rozegra jakies 70+ min, bo za bardzo nie ma zmiennika ktory moglby go zastapic bo i Origi i Benteke sa poza skladem. Jest nowicjusz Batshuayi ktory moze dostac szanse ale pewnie dopiero w 2 polowie i to zapewnie nie wiecej niz 20 min.

Jesli ktos chce, to w W i l l i a m H i l l mozna sprobowac zagrac ten sam zaklad @ 3,00 ale tam jest chyba opcja SuperSub, czyli jesli Lukaku zostanie zmieniony i jego zmiennik strzeli gola to zaklad jest wygrany. Nie jestem w 100% pewny czy ta opcja bedzie dzisiaj ale zazwyczaj jest wiec nie powinno byc dzisiaj wyjatku.

Do tego uwazam, ze Czesi sa mocno niedoceniani i sa w stanie dzisiaj ugrac cos w meczu ze Szwedami. Czesi nadal maja proces ostatecznej selekcji i chlopaki beda chciali sie zalapac do skladu na Ojro wiec beda walczyc. Skok kursow w gore wskazuje, ze dzisiaj zagraja inna jedenastka niz ostatnio wiec nowi zawodnicy beda mieli szanse by sie pokazac. Ostatni mecz ze Szkotami przegrali ale przez 90+ min dominowali i jedyne czego zabraklo to wykonczenia. Dzisiaj powinni poprawic sie w niektorych elementach i mysle, ze bramke sa w stanie strzelic. Ja z tego meczu gram azjana over 2 gole @ 1,70 ZWROT i za drobne o1,5 gola Czechow @ 3,80 ⛔ oba U n i b e t.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Trzeba wspomnieć, że w ostatnim meczu z Włochami skład Belgów był bardzo podobny do tego, który wybiegnie dzisiaj z tą różnicą, że zabraknie De Bruyna i starszego z braci Hazardów. Z tym typem na Belgię bym aż tak nie szedł, ale typ, że Belgowie zdobędą bramkę po @1,55 Bet365 wchodzę, gdyż obydwie ekipy są bardzo ofensywnie usposobione. Krystyna z tego, co czytałem również, dzisiaj ma dostać mniej minut tak jak wspomniał kolega wyżej. Ewentualne pójście w rzuty rożne tez może być ciekawą opcją.
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Trzeba wspomnieć, że w ostatnim meczu z Włochami skład Belgów był bardzo podobny do tego, który wybiegnie dzisiaj z tą różnicą, że zabraknie De Bruyna i starszego z braci Hazardów. Z tym typem na Belgię bym aż tak nie szedł, ale typ, że Belgowie zdobędą bramkę po @1,55 Bet365 wchodzę, gdyż obydwie ekipy są bardzo ofensywnie usposobione. Krystyna z tego, co czytałem również, dzisiaj ma dostać mniej minut tak jak wspomniał kolega wyżej. Ewentualne pójście w rzuty rożne tez może być ciekawą opcją.
różnica którą wymieniłeś nie jest taka mała ???? ale ja jestem i tak dobrej myśli, a w ogóle nie zdziwi mnie jak wejdzie pod koniec Batshuayi i strzeli gola ????
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Jeszcze parę słów o meczu Niemcy - Włochy.
Wydaje się, że Niemcy mają jakąś blokadę psychiczną w meczach z Italią - ostatnie zwycięstwo nad Włochami odnieśli w towarzyskim meczu w roku 1995, a pomógł im w tym samobójczy gol Paolo Maldiniego. Podobna rzecz dzieje się w wielkich turniejach (niedawno 2-1 dla ITA na EURO 2012), stąd też doskonały bilans Włochów w potyczkach z dzisiejszym rywalem (15 wygranych, 10 remisów i tylko 7 porażek).
Przeczuwałem X2 w meczu Włochów z Hiszpanią (1-1), ale trzeba przyznać, że był to dość szczęśliwy rezultat. Hiszpanie co prawda grali słabo, tylko Morata tam się starał, gol na 1-1 ze spalonego, ale Italia ich zdominowała. Ważnym momentem było wejście Lorenzo Insigne, jeszcze bardziej napędził ataki gospodarzy, zdobył bramkę, a wieczorem zacznie grę od pierwszych minut. Od początku mają też zacząć Bernardeschi i Zaza, Bonaventura wrócił do domu. Z przodu kreatywnie, Insigne wnosi sporo jakości, ale jeszcze nie wszystko funkcjonuje tak, jakby chciał tego Conte.
Sam Hummels w obronie nie da rady, a po jego zejściu wszystko się w meczu z Anglikami posypało (Hector, Ruediger, Tah i Can ???? ), odpocznie Neuer, którego zastąpi ter Stegen. Porażka 2-3 w kiepskim stylu na pewno da powody do mobilizacji, ale spodziewam się wyrównanej walki.
I tak:
Niemcy - Włochy X2 2.02 /óni/⛔
Włochy strzelą 1.50 /365/✅
i do kuponu bezpieczna opcja to Niemcy poniżej 2.5 goli - 1.25 /365/⛔
Mecz na TVP Sport i sport.tvp.pl od 20:35;)
ed. 4:1/ Katastrofalna gra Włochów
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sam Hummels w obronie nie da rady, odpocznie Neuer, którego zastąpi ter Stegen. Porażka 2-3 w kiepskim stylu na pewno da powody do mobilizacji, ale spodziewam się wyrównanej walki.
Wg kickera Trapp w bramce.
Niemcy: Trapp - Ginter, Tah, Mustafi, Hector - Khedira, T. Kroos - Bellarabi, Draxler, Schürrle - M. Götze

Włochy wg Corierre delllo Sport: (3-4-3): Buffon; Darmian, Bonucci, Acerbi; Florenzi, Montolivo, Thiago Motta, Giaccherini; Bernardeschi, Zaza, Insigne

Ogólnie to Niemcy graja beznadziejnie już dłuższy czas i nie ma co tego ukrywać. Ale co zagrają Włosi też zagadka. Z Hiszpanią niby dobrze mówisz (nie oglądałem więć się nie wypowiem), wierzę w Italie również. Forza Italia! ;)

VS

Anglia - Holandia
Typ: Anglia @ 1,75 b3 65
⛔1:2​

Holendrzy po prostu graja obecnie fatalnie. Mecz w Amsterdamie z Francja to pokaz bezradności. 1 połowa lepiej przemilczeć, Danny Blind i jego 3-5-2 nic nie wniosło. Pomoc fatalna, nie ma Strootmana, Sneijder jest już słaby i nic ciekawego nie gra od conajmniej roku. A ponadto doznał kontuzji i dziś Sneijdera nie zobaczmy. W Ogóle wielu piłkarzy dziś nie będzie. Nawet Voetbal Internacional pokusił się o złożenie 11, która jest kontuzjowana -&gt; http://www.vi.nl/nieuws/de-oranjeziekenboeg-deze-elf-mist-blind-tegen-engeland.htm

Kontuzje po meczu z Francja wyeliminowały Cilessena, Sneijdera i Klaasena. W ich miejsce powołanie dostali Vorm i Van Ginkel.
Mecz z Francją po przerwie nieco się ożywił gdy wszedl Depay (2 asysty). Ale też poza tymi golami na dobrą sprawę Holandia wiele nie stworzyła zagrożenia. Atak nie istniał, coś Afellay i Depay wnieśli do gry, ale obrona kiepska.

Anglicy udowodnili, że świetne pokolenie mają, mecz na Wembley. Dziś Sturridge ma zagrać od początku, pewnie tez Milner. Możliwe, że i Drinkwatter zadebiutuje. Raczej kłopot z bramką bo Butland skręcił kostkę i na trochę wypadł, a Harta nie ma na tym zgrupowaniu więc będzie bronił Fraser Forster, a na ławce Heaton.
Anglicy mają potencjał. Ponadto typ bardziej przeciwko beznadziejnej Holandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Estonia - Serbia
Serbowie po porażce w meczu z Polską, w którym mieli wiele okazji na strzelenie gola, zechcą teraz odbudować morale. Wychodzą w bardzo silnym składzie, z Estonią powinni się uporać.
Składy:
Aksalu-Baranov,Kallaste,Teniste, Jaager - Antonov,Vassiljev, Pikk, Mets, -Zenjov, Anier

Stojkovic- Ivanovic, Rajkovic, Kolarov, Maksimovic - Matic, Tosic, Milvojevic, Ljajic - Kostic, Mitrovic
&lt;table id=&quot;parts&quot; height=&quot;5&quot; width=&quot;1&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Zastanawiam się nad BTTS w meczu Austrii z Turkami. Powiem szczerze, że mam czuja, że obie ekipy mogą tutaj postrzelać, choć kurs na to zdarzenie tego nie potwierdza i oscyluje w granicach @1,95. Ostatnio Austriacy 2:1 z Albanią prze własną publiką, a Turcy w identycznym stosunku ogrywają Szwedów. Wiemy jak to jest z meczami towarzyskimi, tutaj wynik, jak mówią trenerzy, jest sprawą drugorzędną. Liczy się gra, a także możliwość przetestowania nowych ustawień, a także kilku aspirujących do gry w kadrze grajków. To, że Austria tutaj trafi jestem niemal pewny. Rewelacyjnie przeszli eliminacje EURO w swojej grupie, mają ciekawą generację piłkarzy i grają skutecznie i ładnie dla oka. W dodatku defensywa Turecka monolitem nie jest, choć starają się grać stricte defensywnie, bo 4-2-3-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami i zaledwie jednym napastnikiem. I bardziej tutaj kieruje swoje wątpliwości. Czy Turcy dadzą radę wpakować coś w Austrii?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Zaraz rozpocznie się mecz Macedonia - Bułgaria, oglądałem zwycięstwo Bułgarów z Portugalią, i wg mnie nie było tam przypadku. Bułgarzy grają zespołowo i stosują ostry pressing, jeśli zagrają tak samo jak z Portugalią to wygrają i ten mecz. Co do Portugalii grają słabo i popieram kurs moich przedmówców na stratę gola w meczu z Belgią
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Szkocja vs Dania Over 14 rr @9,00 bet365
Taki typ bardziej, na przeczucie. Zapowiada się otwarta gra, pomimo tego że, gospodarz nie są mistrzami gry pozycyjnej. Co im nie przeszkadza w konstruowanie groźnych akcji. Pokazali to np w meczu z Czechami gdzie wygrali skromnie 1:0 ( padło 15 rr ).
Pomimo nawałnicy ich rywali, obrona zagrała kapitalnie a akcje Czechów były neutralizowane na rzuty rożne. Teraz w kadrze jest tylko 7 graczy, którzy zagrali w tam tym meczu, i z pewnością nowi zawodnicy będą chcieli się pokazać z dobrej strony.
Każdy wie jak ważnym czynnikiem w grze tego rodzaju drużyn są rr i z pewnością dziś też ich parę nabiją.
Duńczycy takim samym składem jak z wygranym meczem z Islandią ( 15 rr ).
Grają szybką piłkę, mają dużo młodych zawodników i szybkie skrzydła. Wszystko to w jakiś sposób będzie oddziaływało na cornery. Oni na wyjazdach grają fatalnie przegrywają mec za meczem a w większości przypadków dają inicjatywę nawet słabszym rywalom. Dziś mają doskonałą szansę nad podreperowaniem tych nędznych statów.
Coś czuję że, ciężko tu jest wskazać faworyta, i obie będą atak za atakiem szturmować na bramkę rywala.
Po prostu mam czute na rr !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom