>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Niemcy - Włochy
Włosi z ciekawą linią 3,5 rożnych. Spodziewałem się najszybciej 4,5 bo taka wydawałaby się dla buka idealna a tu proszę. Włosi standardowo z dobrymi skrzydłami kto by nie zagrał wybór jest spory. Candreva, Insigne, Bernardeschi czy nawet Bonaventura. Ustawienie Conte też pomaga. Boczni defensorzy Darmian i Florenzi najwyższa światowa półka. Niemcy słabiutka defensywna, ogólnie strasznie słabo to wygląda co tam obecnie się dzieje. Mecz z Anglikami kolejny raz to potwierdził, przegrać z 2-0 u siebie to nawet i towarzyskim nie wypada. Statycznie biorąc rożne liczby wszystko potwierdzają, Włosi nie zawodzą w tym elemencie. Ostatnio 7 z Hiszpanami wcześniej w każdym towarzyskim tez wyrabiali spokojnie taką linie. Niemcy mało nabijają, z Anglikami mieli mniej, z Francją wcześniej też w towarzyskim mieli mniej. Idą dwa typy pierwszy mocniej.
Włochy over 3,5 rożnego @ 1,66 ⛔ w Ónibecie i bet ano po 1,80 nawet jest
Włochy +2 rożne @ 1,90 ✅ 3-2
365
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
thecakeisaspy, gdzie dokładnie kursy tak poszły w górę? Na totosrixie, dalej 3,20.
btw. dołączam się do pytania, dlaczego Belgowie są tak niedoceniani przez wielmożnych bukmacherów?
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
thecakeisaspy, gdzie dokładnie kursy tak poszły w górę? Na totosrixie, dalej 3,20.

btw. dołączam się do pytania, dlaczego Belgowie są tak niedoceniani przez wielmożnych bukmacherów?
na całorocznym mam Portugalia @ 2.05 i Belgia @ 3.80, ja rozumiem, że nie zagra Benteke, Hazard, De Bruyne, Kompany, Origi i Alderweireld ale nie oszukujmy się Portugalia to też nie jest Bóg wie jaka drużyna i jak Ronaldo nie pociągnie to kaszana - jak z Bułgarami, więc taki kurs to trochę chyba przegięcie. Ja tylko żałuję, bo myślałem, że okaże się, że Ronaldo w perspektywie Gran Derbi nie zagra w ogóle albo bardzo mało i kursy spadną ale na Belgię i zagrałem rano, a tu teraz 3.80... :eek:
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Wilmots: &quot;We miss some important players, but that&#39;s not an excuse to us. We want to win.&quot;

Jeśli się mylę, prosze mnie poprawić a post usunąć. Obrazek z oficjalnego Twittera Czerwonych Diabłów.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jesteś pewien, że te największe gwiazdy Belgii nie zagrają?to trochę lipa i tak:/
Najwieksze gwiazdy Belgii (jesli mozna w ogole tak powiedziec o wiekszosci z nich) ktore wymienil kolega (Benteke, Hazard, De Bruyne, Kompany, Origi etc...) nie zostaly nawet powolane na ten mecz wiec raczej w nim nie zagraja. Przygladajac sie skladom to w obecnej formie gol Lukaku @ 3,7 ✅ u n i b e t wyglada bardzo solidnie. Jest kilku zawodnikow ktorzy sa w dobrej formie, ktorzy moga obslugiwac Romelu z przodu takich jak Chadli, Dembele czy Mertens. Do tego kolega z Evertonu Miralles z ktorym Lukaku dobrze sie zna. Lukaku powinien zaczac ten mecz i zapewne rozegra jakies 70+ min, bo za bardzo nie ma zmiennika ktory moglby go zastapic bo i Origi i Benteke sa poza skladem. Jest nowicjusz Batshuayi ktory moze dostac szanse ale pewnie dopiero w 2 polowie i to zapewnie nie wiecej niz 20 min.

Jesli ktos chce, to w W i l l i a m H i l l mozna sprobowac zagrac ten sam zaklad @ 3,00 ale tam jest chyba opcja SuperSub, czyli jesli Lukaku zostanie zmieniony i jego zmiennik strzeli gola to zaklad jest wygrany. Nie jestem w 100% pewny czy ta opcja bedzie dzisiaj ale zazwyczaj jest wiec nie powinno byc dzisiaj wyjatku.

Do tego uwazam, ze Czesi sa mocno niedoceniani i sa w stanie dzisiaj ugrac cos w meczu ze Szwedami. Czesi nadal maja proces ostatecznej selekcji i chlopaki beda chciali sie zalapac do skladu na Ojro wiec beda walczyc. Skok kursow w gore wskazuje, ze dzisiaj zagraja inna jedenastka niz ostatnio wiec nowi zawodnicy beda mieli szanse by sie pokazac. Ostatni mecz ze Szkotami przegrali ale przez 90+ min dominowali i jedyne czego zabraklo to wykonczenia. Dzisiaj powinni poprawic sie w niektorych elementach i mysle, ze bramke sa w stanie strzelic. Ja z tego meczu gram azjana over 2 gole @ 1,70 ZWROT i za drobne o1,5 gola Czechow @ 3,80 ⛔ oba U n i b e t.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Trzeba wspomnieć, że w ostatnim meczu z Włochami skład Belgów był bardzo podobny do tego, który wybiegnie dzisiaj z tą różnicą, że zabraknie De Bruyna i starszego z braci Hazardów. Z tym typem na Belgię bym aż tak nie szedł, ale typ, że Belgowie zdobędą bramkę po @1,55 Bet365 wchodzę, gdyż obydwie ekipy są bardzo ofensywnie usposobione. Krystyna z tego, co czytałem również, dzisiaj ma dostać mniej minut tak jak wspomniał kolega wyżej. Ewentualne pójście w rzuty rożne tez może być ciekawą opcją.
 
thecakeisaspy 2,3K

thecakeisaspy

Użytkownik
Trzeba wspomnieć, że w ostatnim meczu z Włochami skład Belgów był bardzo podobny do tego, który wybiegnie dzisiaj z tą różnicą, że zabraknie De Bruyna i starszego z braci Hazardów. Z tym typem na Belgię bym aż tak nie szedł, ale typ, że Belgowie zdobędą bramkę po @1,55 Bet365 wchodzę, gdyż obydwie ekipy są bardzo ofensywnie usposobione. Krystyna z tego, co czytałem również, dzisiaj ma dostać mniej minut tak jak wspomniał kolega wyżej. Ewentualne pójście w rzuty rożne tez może być ciekawą opcją.
różnica którą wymieniłeś nie jest taka mała ???? ale ja jestem i tak dobrej myśli, a w ogóle nie zdziwi mnie jak wejdzie pod koniec Batshuayi i strzeli gola ????
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Jeszcze parę słów o meczu Niemcy - Włochy.
Wydaje się, że Niemcy mają jakąś blokadę psychiczną w meczach z Italią - ostatnie zwycięstwo nad Włochami odnieśli w towarzyskim meczu w roku 1995, a pomógł im w tym samobójczy gol Paolo Maldiniego. Podobna rzecz dzieje się w wielkich turniejach (niedawno 2-1 dla ITA na EURO 2012), stąd też doskonały bilans Włochów w potyczkach z dzisiejszym rywalem (15 wygranych, 10 remisów i tylko 7 porażek).
Przeczuwałem X2 w meczu Włochów z Hiszpanią (1-1), ale trzeba przyznać, że był to dość szczęśliwy rezultat. Hiszpanie co prawda grali słabo, tylko Morata tam się starał, gol na 1-1 ze spalonego, ale Italia ich zdominowała. Ważnym momentem było wejście Lorenzo Insigne, jeszcze bardziej napędził ataki gospodarzy, zdobył bramkę, a wieczorem zacznie grę od pierwszych minut. Od początku mają też zacząć Bernardeschi i Zaza, Bonaventura wrócił do domu. Z przodu kreatywnie, Insigne wnosi sporo jakości, ale jeszcze nie wszystko funkcjonuje tak, jakby chciał tego Conte.
Sam Hummels w obronie nie da rady, a po jego zejściu wszystko się w meczu z Anglikami posypało (Hector, Ruediger, Tah i Can ???? ), odpocznie Neuer, którego zastąpi ter Stegen. Porażka 2-3 w kiepskim stylu na pewno da powody do mobilizacji, ale spodziewam się wyrównanej walki.
I tak:
Niemcy - Włochy X2 2.02 /óni/⛔
Włochy strzelą 1.50 /365/✅
i do kuponu bezpieczna opcja to Niemcy poniżej 2.5 goli - 1.25 /365/⛔
Mecz na TVP Sport i sport.tvp.pl od 20:35;)
ed. 4:1/ Katastrofalna gra Włochów
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sam Hummels w obronie nie da rady, odpocznie Neuer, którego zastąpi ter Stegen. Porażka 2-3 w kiepskim stylu na pewno da powody do mobilizacji, ale spodziewam się wyrównanej walki.
Wg kickera Trapp w bramce.
Niemcy: Trapp - Ginter, Tah, Mustafi, Hector - Khedira, T. Kroos - Bellarabi, Draxler, Schürrle - M. Götze

Włochy wg Corierre delllo Sport: (3-4-3): Buffon; Darmian, Bonucci, Acerbi; Florenzi, Montolivo, Thiago Motta, Giaccherini; Bernardeschi, Zaza, Insigne

Ogólnie to Niemcy graja beznadziejnie już dłuższy czas i nie ma co tego ukrywać. Ale co zagrają Włosi też zagadka. Z Hiszpanią niby dobrze mówisz (nie oglądałem więć się nie wypowiem), wierzę w Italie również. Forza Italia! ;)

VS

Anglia - Holandia
Typ: Anglia @ 1,75 b3 65
⛔1:2​

Holendrzy po prostu graja obecnie fatalnie. Mecz w Amsterdamie z Francja to pokaz bezradności. 1 połowa lepiej przemilczeć, Danny Blind i jego 3-5-2 nic nie wniosło. Pomoc fatalna, nie ma Strootmana, Sneijder jest już słaby i nic ciekawego nie gra od conajmniej roku. A ponadto doznał kontuzji i dziś Sneijdera nie zobaczmy. W Ogóle wielu piłkarzy dziś nie będzie. Nawet Voetbal Internacional pokusił się o złożenie 11, która jest kontuzjowana -&gt; http://www.vi.nl/nieuws/de-oranjeziekenboeg-deze-elf-mist-blind-tegen-engeland.htm

Kontuzje po meczu z Francja wyeliminowały Cilessena, Sneijdera i Klaasena. W ich miejsce powołanie dostali Vorm i Van Ginkel.
Mecz z Francją po przerwie nieco się ożywił gdy wszedl Depay (2 asysty). Ale też poza tymi golami na dobrą sprawę Holandia wiele nie stworzyła zagrożenia. Atak nie istniał, coś Afellay i Depay wnieśli do gry, ale obrona kiepska.

Anglicy udowodnili, że świetne pokolenie mają, mecz na Wembley. Dziś Sturridge ma zagrać od początku, pewnie tez Milner. Możliwe, że i Drinkwatter zadebiutuje. Raczej kłopot z bramką bo Butland skręcił kostkę i na trochę wypadł, a Harta nie ma na tym zgrupowaniu więc będzie bronił Fraser Forster, a na ławce Heaton.
Anglicy mają potencjał. Ponadto typ bardziej przeciwko beznadziejnej Holandii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Estonia - Serbia
Serbowie po porażce w meczu z Polską, w którym mieli wiele okazji na strzelenie gola, zechcą teraz odbudować morale. Wychodzą w bardzo silnym składzie, z Estonią powinni się uporać.
Składy:
Aksalu-Baranov,Kallaste,Teniste, Jaager - Antonov,Vassiljev, Pikk, Mets, -Zenjov, Anier

Stojkovic- Ivanovic, Rajkovic, Kolarov, Maksimovic - Matic, Tosic, Milvojevic, Ljajic - Kostic, Mitrovic
&lt;table id=&quot;parts&quot; height=&quot;5&quot; width=&quot;1&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Zastanawiam się nad BTTS w meczu Austrii z Turkami. Powiem szczerze, że mam czuja, że obie ekipy mogą tutaj postrzelać, choć kurs na to zdarzenie tego nie potwierdza i oscyluje w granicach @1,95. Ostatnio Austriacy 2:1 z Albanią prze własną publiką, a Turcy w identycznym stosunku ogrywają Szwedów. Wiemy jak to jest z meczami towarzyskimi, tutaj wynik, jak mówią trenerzy, jest sprawą drugorzędną. Liczy się gra, a także możliwość przetestowania nowych ustawień, a także kilku aspirujących do gry w kadrze grajków. To, że Austria tutaj trafi jestem niemal pewny. Rewelacyjnie przeszli eliminacje EURO w swojej grupie, mają ciekawą generację piłkarzy i grają skutecznie i ładnie dla oka. W dodatku defensywa Turecka monolitem nie jest, choć starają się grać stricte defensywnie, bo 4-2-3-1 z dwoma defensywnymi pomocnikami i zaledwie jednym napastnikiem. I bardziej tutaj kieruje swoje wątpliwości. Czy Turcy dadzą radę wpakować coś w Austrii?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gary-linker 69

gary-linker

Użytkownik
Zaraz rozpocznie się mecz Macedonia - Bułgaria, oglądałem zwycięstwo Bułgarów z Portugalią, i wg mnie nie było tam przypadku. Bułgarzy grają zespołowo i stosują ostry pressing, jeśli zagrają tak samo jak z Portugalią to wygrają i ten mecz. Co do Portugalii grają słabo i popieram kurs moich przedmówców na stratę gola w meczu z Belgią
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Szkocja vs Dania Over 14 rr @9,00 bet365
Taki typ bardziej, na przeczucie. Zapowiada się otwarta gra, pomimo tego że, gospodarz nie są mistrzami gry pozycyjnej. Co im nie przeszkadza w konstruowanie groźnych akcji. Pokazali to np w meczu z Czechami gdzie wygrali skromnie 1:0 ( padło 15 rr ).
Pomimo nawałnicy ich rywali, obrona zagrała kapitalnie a akcje Czechów były neutralizowane na rzuty rożne. Teraz w kadrze jest tylko 7 graczy, którzy zagrali w tam tym meczu, i z pewnością nowi zawodnicy będą chcieli się pokazać z dobrej strony.
Każdy wie jak ważnym czynnikiem w grze tego rodzaju drużyn są rr i z pewnością dziś też ich parę nabiją.
Duńczycy takim samym składem jak z wygranym meczem z Islandią ( 15 rr ).
Grają szybką piłkę, mają dużo młodych zawodników i szybkie skrzydła. Wszystko to w jakiś sposób będzie oddziaływało na cornery. Oni na wyjazdach grają fatalnie przegrywają mec za meczem a w większości przypadków dają inicjatywę nawet słabszym rywalom. Dziś mają doskonałą szansę nad podreperowaniem tych nędznych statów.
Coś czuję że, ciężko tu jest wskazać faworyta, i obie będą atak za atakiem szturmować na bramkę rywala.
Po prostu mam czute na rr !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom