>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
kowal1980 35

kowal1980

Użytkownik
Nie dziwię się także kontuzji Lens&#39;a w 66 minucie. Zaczął nagle meeega sprint, po tym jak praktycznie całą resztę meczu przespacerował, zresztą jak cała Holandia. Za to dziwię się piłkarzom i żal tych kibiców. Dobra, wiadomka, jest mecz towarzyski, okay, ale ludzie jednak chcą zobaczyć trochę tego futbolu, przychodzą, fatygują się, wydają kasę, a Holendrzy całkowicie to zlali. To wyrazisty dowód na to, iż piłka nożna to tylko i wyłącznie biznes. I to jeszcze na reprezentacji. A jak wiadomo, gdy pieniądze są na piedestale, to człowiek nic nie znaczy. Kibic nic nie znaczy.
dokładnie, dlatego chyba niezłym pomysłem byłoby zaniechanie meczów towarzyskich. One tak na prawde już nie spełniaja swojej roli, tam sie nikt nie ogrywa jak dawniej, tylko piłkarze je odhaczają . Szkoda czasu, kasy i zdrowia. Teraz w sezonie tyle sie gra ze te mecze sa niepotrzebne.
 
pilka_radom 39,1K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Rosja - Rumunia 1 @ 1.90 betsson ✅ szczęśliwe, bo szczęśliwe ale 1-0 jest...
Póki co Czerczesow przeprowadza eksperymenty i gospodarze nadchodzącego mundialu przegrali dwa ostatnie mecze - z Kostaryką (3:4) i Katarem (1:2). Czas najwyższy podreperować nieco nastroje własnej publiki i odnieść zwycięstwo; warto zauważyć, iż będzie to pierwszy mecz Rosjan w roli gospodarza rozegrany w Groznym.

Z kolei Rumunia poleciała do Rosji bez 7 zawodników z kadry na mecz z naszą reprezentacją. Zabraknie Alexandru Chipciu, Niculae Stanciu, Ciprian Tatarusanu, Vlad Chiriches, Ovidiu Hoban, Cosmin Moti i Claudiu Keseru. Poza Motim i Keseru wszyscy z nami zagrali w pierwszym składzie, a ten ostatni wszedł z ławki.

Stawka niezbyt wysoka bo to jednak tylko sparing.

Odradzam typowania na Duńczyków. &quot;Gdyby to ode mnie zależało, w ogóle nie zagralibyśmy tego meczu&quot; - przyznał selekcjoner reprezentacji Danii Age Hereide. Przed starciem z Czechami dał wolne 6 zawodnikom powołanym na piątkowe starcie z Kazachstanem (4:1). Do Pragi nie pojechali Kvist, Cornelius, Y.Poulsen, Hojbjerg, Braithwaite oraz Christan Eriksen. Może jakiś łamak na zakończenie roku...? ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
19:45 Węgry - Szwecja
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.15
buk: unibet
Wynik:​


Ekipa Węgier zaczyna mi powoli imponować. Niezłe wyniki podczas Euro nie były przypadkiem. Teraz podczas tych eliminacji do MŚ, gospodarze również bardzo dobrze sobie radzą, a co najważniejsze strzelają bramki. Jest to spotkanie towarzyskie dlatego tym bardziej spodziewam się goli i liczę, że one padną. Ekipa Szwecji nie jest już taka mocna jak kiedyś, kiedy to większość ekip europejskich obawiała się tej ekipy. Po odejściu z kadry kilku kluczowych graczy ten zespół będzie potrzebował dużo czasu na odbudowanie się na arenie europejskiej. Dlatego też dzisiejsze spotkanie uważam, że będzie otwarte, że obie ekipy dadzą z siebie naprawdę dużo i dzięki temu zobaczymy niezłe spotkanie obfitujące w gole.

20:45 Włochy - Niemcy
Typ: BTS
Kurs: 1.84
buk: unibet
Wynik:​


Tak naprawdę to myślałem, że kurs będzie w granicach 1.50/1.60, a tu taka miła niespodzianka. Ostatnio obie ekipy spotkały się nie tak dawno bo podczas Euro. Wtedy lepsi po konkursie rzutach karnych wygrali Niemcy. Zdecydowałem się na BTS ze względu na to, że ta liczba bramek lubi padać w tych spotkaniach. Gdy spojrzymy na ostatnie H2H to naprawdę wygląda to obiecująco. Co do składów to zapewne Włosi jak i Niemcy przystąpią do tego meczu w dużych rotacjach. A, że nie mam ąz takiego dostępu do składów to ciężko jest mi opisać kto opuścił zgrupowanie. Pomimo tego zmiennicy również nie powinni nas zawieść i tym bardziej liczę, że padnie tu BTS.

Kadra Włoch: Gianluigi Buffon (Juventus), Gianluigi Donnarumma (AC Milan), Mattia Perin (Genoa), Luca Antonelli (AC Milan), Andrea Barzagli (Juventus), Leonardo Bonucci (Juventus), Matteo Darmian (Manchester United), Mattia De Sciglio (AC Milan), Alessio Romagnoli (Milan), Daniele Rugani (Juventus), Davide Zappacosta (Torino), Federico Bernardeschi (Fiorentina), Giacomo Bonaventura (AC Milan), Antonio Candreva (Inter), Danilo Cataldi (Lazio), Daniele De Rossi (Roma), Lorenzo Insigne (Napoli), Claudio Marchisio (Juventus), Marco Parolo (Lazio), Matteo Politano (Sassuolo), Nicola Sansone (Villareal), Marco Verratti (Paris Saint-Germain), Andrea Belotti (Torino), Eder (Inter), Manolo Gabbiadini (Napoli), Ciro Immobile (Lazio), Leonardo Pavoletti (Genoa), Simone Zaza (West Ham United).
Kadra Niemiec: Manuel Neuer (Bayern Monachium), Bernd Leno (Bayer Leverkusen), Marc-Andre ter Stegen (Barcelona), Jerome Boateng (Bayern Monachium), Yannick Gerhardt (Wolfsburg), Jonas Hector (FC Koeln), Benjamin Henrichs (Bayer Leverkusen), Benedikt Howedes (Schalke), Mats Hummels (Bayern Monachium), Joshua Kimmich (Bayern Monachium) Shkodran Mustafi (Arsenal), Sebastian Rudy (Hoffenheim), Jonathan Tah (Bayer Leverkusen), Leon Goretzka (Schalke), Mario Gotze (Borussia Dortmund), Ilkay Gundogan (Manchester City), Sami Khedira (Juventus), Toni Kroos (Real Madryt), Julian Weigl (Borussia Dortmund), Max Meyer (Schalke), Serge Gnabry (Arsenal), Julian Brandt (Bayer Leverkusen), Mario Gomez (Wolfsburg), Thomas Mueller (Bayern Monachium), Kevin Volland (Bayer Leverkusen)
21:00 Anglia - Hiszpania
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.25
buk: unibet
Wynik:​


Po wygranej ze Szkocją aż 3:0 pozycja Garetha Southgate&#39;a na stanowisku managera reprezentacji jest nieco pewniejsza, jednak dziś dla tego Pana przyjdzie prawdziwy sprawdzian. Anglia podobnie jak Belgia w swoim składzie ma kilka kluczowych gwiazd, lecz do tego potrzeba teraz odpowiedniej osoby żeby to wszystko poukładała. Nie chce pisać, że po tej wygranej ze Szkocja, Anglia wchodzi na właściwe tory, bo tak naprawdę czas zweryfikuje postawę zawodników i całej drużyny. Dziś przyjdzie im trochę pobiegać za piłką, bo taki styl prezentuje ekipa Hiszpanii - utrzymywanie się przy piłce. Jednak cieszy mnie fakt, że goście pod wodzą nowego trenera nie są już ekipą underową, dlatego staram się zagrać powyżej 2.5 gola w meczu. W meczu z Anglią nie będzie mógł zagrać Diego Costa, natomiast u gospodarzy nie zobaczymy Kane. Jednak tych dwóch panów trenerzy są w stanie zastąpić i zapewne nie odbije się to na atrakcyjności tego meczu. Mam nadzieje, że obie ekipy nie zawiodą i będzie to spotkanie warte oglądania.

Skład Anglii: F Forster (Southampton), J Hart (Torino), T Heaton (Burnley), R Bertrand (Southampton), G Cahill (Chelsea), N Clyne (Liverpool), P Jagielka (Everton), M Keane (Burnley), D Rose (Tottenham), J Stones (Man City), K Walker (Tottenham), E Dier (Tottenham), D Drinkwater (Leicester City), J Henderson (Liverpool), J Wilshere (Bournemouth), A Lallana (Liverpool), J Lingard (Man United), W Rooney (Man United), R Sterling (Man City), A Townsend (Crystal Palace), T Walcott (Arsenal), H Kane (Tottenham), M Rashford (Man United), D Sturridge (Liverpool), J Vardy (Leicester).

Skład Hiszpanii: Reina (Napoli), De Gea (Manchester United), Asenjo (Villarreal), Nacho (Real Madrid), Bartra (Borussia Dortmund), I. Martínez (Real Sociedad), Azpilicueta (Chelsea), Monreal (Arsenal), Carvajal (Real Madrid), Escudero (Sevilla), Sergi Roberto (Barcelona), Ander Herrera (Manchester United), Busquets (Barcelona), Koke (Atlético Madrid), Isco (Real Madrid), Thiago (Bayern Munich), Silva (Manchester City), Mata (Manchester United), Lucas Vázquez (Real), Callejón (Napoli), Vitolo (Sevilla), Morata (Real), Diego Costa (Chelsea), Nolito (Manchester United), Aduriz (Athletic).
 
M 24

matt36365

Użytkownik
Co do składów to zapewne Włosi jak i Niemcy przystąpią do tego meczu w dużych rotacjach. A, że nie mam ąz takiego dostępu do składów to ciężko jest mi opisać kto opuścił zgrupowanie.
Przewidywane składy:
Włochy: Buffon - Rugani, Bonucci, Romagnoli - Darmian, Parolo, De Rossi, Verratti, Bonaventura - Belotti, Immobile
Niemcy: Leno - Rudy, Mustafi, Howedes, Hector - Weigl, Gundogan - Muller, Goretzka, Gnabry - Volland
za goal.pl
Niemcy mocno rezerwowy skład, Włosi trochę mniej, skłaniałbym się tu do opcji 1 DNB.
Myślę też o pograniu Austrii ze Słowakami (1.70). W pierwszej 11 Słowaków bardzo duże zmiany, tylko dwoch zawodnikow z pierwszego skladu wystapi w wyjsciowej 11. Austriacy zapowiadaja ze chca sie dobrze pokazac przed kibicami i mimo slabych ostatnio wynikow dobrze zamknac rok. Nie wiem tylko w jakim skladzie wystąpią.
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Spotkanie: Włochy - Niemcy
Typ: over 2.5
Kurs: 2.07
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dziś w jednym z ciekawszych spotkań towarzyskich w Mediolanie na San Siro Włochy podejmą Niemcy. Nie ma co ukrywać, że jest to jeden z klasyków nie tylko w europie ale i na świecie bowiem te dwie reprezentację grają ze sobą dość często na wielkich turniejach - ostatnio na Euro 2016 (remis 1:1 i zwycięstwo Niemców po serii rzutów karnych). Zresztą towarzysko też obie ekipy grają ze sobą dość często - ostatnio w marcu tego roku (wygrana Niemiec 4:1). Dziś podobnie jak w marcu spodziewać się sporej ilości bramek, stąd też moja propozycja na over 2.5 bramek.
W weekend obie ekipy pokazały się z dobrej strony na tle co prawda dość słabych rywali. Warto jednak podkreślić wysoką skuteczność obu drużyn, bowiem Squadra Azzurra pokonała Liechtenstein 4:0, natomiast Niemcy rozbili San Marino 8:0. Ponadto wiadomo, że w takich spotkaniach trenerzy często rotują składem, dają pograć nie koniecznie zawodnikom pierwszego składu. Myślę, że tu może być podobnie co widać po zapowiadanych składach. W drużynie gości w porównaniu do meczu z San Marino może nastąpić 6 zmian m.in. w bramce zobaczymy Leno w obronie natomiast zagrają Rudy, Mustafi czy Howedes. Również trener Włochów powinien jakieś korekty w pierwszym składzie zrobić w stosunku do meczu z Liechtensteinem.
Warto też zauważyć, że już po Euro 2016 w spotkaniach drużyny Giampiero Ventury sporo się dzieje i overy są dość naturalnym rozstrzygnięciem: 1:3 z Francją (towarzysko) oraz 3:1 z Izraelem, 1:1 z Hiszpanią, 3:2 z Macedonią oraz wspomniane już 4:0 z Liechtensteinem. Niemcy natomiast po Euro 2016 w każdym kolejnym spotkaniu zdobywali minimum 2 bramki: 2:0 z Finlandią (towarzysko), po 3:0 z Czechami i Finlandią oraz 2:0 z Irlandią Północną i wspomniane 8:0 z San Marino. Jeśli więc obie ekipy dziś utrzymają statystyki (Włosi też przynajmniej jednego gola w każdym kolejnym spotkaniu) to over 2.5 powinien zostać pokryty, i na to też liczę.

Spotkanie: Anglia - Hiszpania
Typ: Under 2.5
Kurs: 1.65
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na Wembley Stadium w Londynie dojdzie dziś do rywalizacji dwóch piłkarskich potęg Anglia podejmie Hiszpanię. Obie ekipy do meczu przystąpią w dobrych nastrojach bowiem w ostatniej serii meczów eliminacji do MŚ pewnie pokonali swoich przeciwników. Anglia niejako w derbach pokonała 3:0 Szkocję, natomiast Hiszpania bez większych problemów uporała się z Macedonię 4:0. I mimo, że wyniki te były dość przekonujące i może to nam zapowiadać, że dziś padnie sporo bramek na Wembley, ja jestem jednak sceptyczny i proponuje postawić under 2.5 bramek.
Otóż po pierwsze spójrzmy na wcześniejsze wyniki spotkań rozegranych już po Euro 2016. Synowie Albionu przed Szkocją grali jeszcze z Słowacją 1:0, Maltą 2:0 i Słowenią 0:0. Hiszpania owszem ma 4:0 z Macedonią, ma również efektowne 8:0 z Liechtensteinem ale pozostałe mecze to 2:0 z Belgią, 1:1 z Włochami i 2:0 z Albanią.
Druga sprawa to bezpośrednie mecze, otóż ostatni mecz o stawkę grali ze sobą w 1996 r. później już były tylko mecze towarzyskie w których overy raczej nie były czymś oczywistym:
13.11.15 FI Hiszpania Anglia 2 : 0
12.11.11 FI Anglia Hiszpania 1 : 0
11.02.09 FI Hiszpania Anglia 2 : 0
07.02.07 FI Anglia Hiszpania 0 : 1
17.11.04 FI Hiszpania Anglia 1 : 0
28.02.01 FI Anglia Hiszpania 3 : 0
Dodam do tego, że dziś zapewne zagra sporo zawodników rezerwowych, wiadomo, że kontuzje eliminują strzelby obu ekip, z jednej strony Harry Kane z drugiej Diego Costa. Myślę, że w tym spotkaniu nie ma się co spodziewać dużej ilości bramek (zresztą widać to również po kursach) i dobrym pomysłem jest zagrać under 2.5 bramek.
 
A 1

a_boire

Użytkownik
Wrzucam prawdopodobne składy gdyby ktoś chciał stawiać coś z meczu FRA-WKS

La composition probable des Bleus : Mandanda - Sidibé, Varane, Rami, Digne - Pogba, Kanté, Rabiot - Dembélé, Gameiro, Payet.

La composition probable de la Côte d&#39;Ivoire : Gbohouo - Aurier, Koné, Kanon, Traoré - Kessié, Dié, Doukouré - Gradel, Bony, Kalou.

Ja osobiście pójdę prawdopodobnie w gol Gameiro @2,37 Bet365 ⛔
 
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna: Świat - Mecze Towarzyskie
Godzina: 20:45
Spotkanie: Austria (-1,5) - Słowacja
Typ: 1
Kurs: 3,45
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Typ niby nierozsądny na pierwszy rzut oka, Austria gra padaczkę ostatnio, przegrywają sporo meczy - 0:1 z Irlandią, 2:3 z Serbią, Słowacja natomiast odzyskała troszkę oddechu w grupie eliminacyjnej po 2-óch wysokich wygranych.
Wydaje mi się, że obie ekipy podchodza do tego spotkania z goła odmiennie - Austriacy chcą zakończyć ten sezon zwycięsko, chcą wynagrodzić kibicom ostatnie mecze a zwłaszcza chcą sobie udowodnić, że potrafią grać natomiast Słowacy podchodzą do tego spotkania na pełnym luzie, odesłali swoich najlepszych piłkarzy już do klubów i zagrają w tym meczu rezerwą, w ekipie Słowacji nie zobaczymy na pewno:

Durica, Hamsik, Kozacik, Kucka, Skrtel, Mak, Gyomber, Kubik, Pauschek, Pecovsky - 6 zawodników grało w ostatnim meczu eliminacyjnym.
Austriacy zagrają zdecydowanie mocniejszym składem dlatego dosyć fajnym typem wydaje się być, że Austria wygra ten mecz minimum 2 golami.
Powodzenia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom