>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Ciekawa statystyka pod kątem obstawiania meczu Włochy- Hiszpania. Otóż Squadra Azzurra od 1924 roku i w 16 kolejnych domowych meczach zdobywa z Hiszpanią przynajmniej jedną bramkę.

Włochy gol 1.50 Expekt ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

Dziś ten mecz jak widzę wzbudza najwięcej zainteresowania. Jedni i drudzy jednak z problemami i brakami w składach.

Co do składów to według la gazetta dello sport Italia dziś zagra 3-4-3 w składzie: Buffon; Darmian, Bonucci, Acerbi; Florenzi, Thiago Motta, Parolo, Giaccherini; Candreva, Pellè, Eder

Dziwi stawianie na Edera, skoro w Interze gra on po prostu słabo. Ogólnie ten skład szału nie robi, bo brakuje np Marchisio, Barzagliego, Verrattiego czy Chielliniego. Ale i Hiszpania dziś bez swoich podstawowych graczy jak Busquets czy Iniesta.
MARCA przewiduje takie zestawienie: Casillas, Juanfran, Piqué, Ramos, Azpilicueta, San José, Thiago, Cesc, Mata, Aduriz y Morata

Mnie dziwi po prostu, że Del Bosque nadal stawia na Ikera w bramce... Co jeszcze musi zrobić De Gea by wskoczyć do bramki? Jak świetne interwencje musi zaprezentować i ile by zostać numerem jeden? Dla mnie to niedorzeczne, ale na szczęście można twierdzić, że po Euro2016 skończy się era Cassillasa. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?

Ciekawe będzie też zobaczyc jak szalejący w La Liga Aduriz spisze się w kadrze, jak Del Bosque przez poprzednie miesiące nawet grał bez napastnika, tak dziś nagle ma wyjść dwójką z przodu bo obok Aduriza ma zagrać Morata. Ciekawe ustawienie.

Sam mecz jednak nie sądze by był wielkim widowiskiem znając podejście Włochów do tego typu meczów. Raczej przewiduje wyrachowanie, solidną grę i... mało goli jednak. Choć kurs @1,55 na under 2,5 nie powala to może warto spróbować?
Ktoś ma jakąś opinie?


Walia - Irlandia Płn

Gdyby ktoś dziś chciał stawiać na Walię to warto wiedzieć, że będą bez Garetha Bale, Arona Ramseya, Robsona Kanu czy Bena Daviesa. Więc sami sobie odpowiedzcie czy warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 138

misi3kk

Użytkownik
Tak trudno sprawdzić to w internecie ? Wystarczy wpisać np. france national football team, wejść w pierwszy link z wikipedii i będzie lista powołanych zawodników na najbliższy mecz. (zazwyczaj)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Przewidywane składy wg football365.fr
Holandia: Cillessen - Bruma, Van Dijk, Dal.Blind - Veltman, Klaassen, Clasie, Sniejder (cap), Willems - Promes, L.De Jong
France : S.Mandanda - Jallet, Varane, Koscielny, Evra - Pogba, L.Diarra, Matuidi (cap) - Griezmann, Giroud, Martial
Mecz na PSextra
Cała kadra Holendrów - http://www.vi.nl/dossier/oranje-maakt-zich-op-voor-eerste-interlands-van-2016.htm
Cała kadra Francuzów -&gt; http://www.football365.fr/equipe-de-france/la-liste-contre-les-pays-bas-et-russie-1320502.shtml
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
Witam wszystkich serdecznie na dzisiaj z meczów towarzyskich wybrałem dwa spotkania warte uwagi. Po pierwsze Holandia - Francja jak dla mnie sporym Value jest granie na gospodarzy, którzy pomimo tego iż nie zagrają na Euro 2016 nie są chłopcami do bicia natomiast Francja to nie jest jakiś gigant w porównaniu do Holandii. Oby dwie ekipy w piłkę grać potrafią ja na Holandię gram z dwóch powodów a mianowicie gra Holandii przed własną publicznością powinna dodać im wiatru skrzydeł a po drugie dość wysoki kurs co dla mnie jest sporym Value.

Drugim meczem przykuwającym mojej uwagi jest mecz pomiędzy Irlandią a Szwajcarią. Oby dwie ekipy bardzo dobrze sobie radzą wiadomo iż Irlandia na Euro nie zagra ale gra w stronę Szwajcarów może okazać się zgubna dlatego ja postanowiłem pograć remis w pierwszej połowie ;)
 
nightbuk 3,1K

nightbuk

Użytkownik
hmm... w takim razie jestem amatorem :p jednak pozostaję przy tym iż mecz będzie ciężki i wyrównany. Sądze iż pierwsza połowa na remis da nam zarobić ;)
 
icanseeelvis 122

icanseeelvis

Użytkownik
Jak wiemy dzisiejszy mecz zostanie rozegrany w cieniu tragedii jaką jest śmierć Jonaha Cruyff&#39;a w 14 minucie mecz zostanie na chwilę przerwany aby oddać hołd legendzie. Z tego też powodu proponuję grać brak gola do 20&#39; na live. Warto również mieć na uwadze poniższe typy.
Francja - Holandia
Pierwsza połowa under0,5 2,62 ⛔ 6&#39;
DW: 0-0 8,50 ⛔
Remis i poniżej 2,5 4 ⛔
Brak gola przed 32&#39; ⛔
Holandia czyste konto 3,75 ⛔
Remis do przerwy 2,10 ⛔
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Na dziś obiecująco wygląda typ Francja/obie strzelą po kursie 4.75 w B et365. Sądzę że Pomarańczowi coś u siebie ustrzelą ale to Francja zgarnie wygraną. Holandia jak wyglądała w el.ME wszyscy widzieli i choć tragedii nie było to dyspozycja była daleka od optymalnej,a Francuzi grając tylko towarzysko podchodzili do meczów z koncentracją i tak też powinno być dziś. Gospodarze mistrzostw muszą łapać formę jeśli chcą się pokazać z dobrej strony choć niektórzy upatrują w nich faworyta całych ME to ja byłbym ostrożny z takimi opiniami bo jak zwykle Niemcy się obudzą albo niezawodna Hiszpania wjedzie i się skończy optymizm. Niemniej jednak dzisiejszy pojedynek powinien obfitować w bramki bo kadra Trójkolorowych obiecująca bo Griezmann,Matrial czy Pogba to zawsze poważne zagrożenia bramki przeciwnika. Skład Holandii bez szumnych nazwisk z kilkoma dobrymi młodymi graczami,będą chcieli choć trochę zmazać plamę jaką dali w el.ME i raz trafią do bramki (mam nadzieję :p ) bo jak zwykle ustawienie ofensywne tylko niewiadoma to skuteczność. Wydaje mi się że obejrzymy otwarte spotkanie z bramkami po obu stronach a Holandia przegra jakieś 3-1. Kurs o wiele wyższy niż zwykła 2 a naprawdę warty rozpatrzenia. Jak myślicie?
 
realadi 241

realadi

Użytkownik
Jeśli jest tu ktoś to orientuje się w reprezentacji Szwajcarii to proszę niech napisze kilka słów o meczu z Irlandią bo chciałem postawić Szwajcarię z remisem ale nie wiem czy ich na to stać bo Irlandia u siebie dobrze lata :p
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Holandia - Francja
@ BTS 1,85 STS ✅
Myślę, że można spróbować w tym meczu BTS. W meczach towarzyskich jak wiadomo panuje większe rozluźnienie, a zatem teoretycznie łatwiej o gole. Jeśli chodzi o Holandię to ekipa jest w 100% skompromitowana. Nie zakwalifikowali się na Euro z grupy, w której nie mieli prawa tego nie zrobić. W zasadzie zastanawia mnie dość mocno fakt pozostania na stanowisku Blinda. W 99% takich przypadków uważam, że gość odszedłby sam, albo został zwolniony. W każdym razie ma gruby kredyt zaufania i czas pokazać najlepiej w takich meczach, że mocno pracuje nad powrotem Holandii na właściwe tory. Francja to przeciwnik w dobrej formie. W moim prywatnym odczuciu to mocny faworyt do wygrania Euro. Ekipa wyglądała już dobrze w Brazylii, gdzie po bardzo ciężkim meczu przegrali tylko 1 golem z Niemcami. Jestem zdania, że dla Francji to dopinanie pewnych schematów itp. Według mnie to mecz, gdzie obie ekipy spokojnie stać na gola i BTS wygląda sensownie.
Poniżej przewidywane składy :
Holandia (4-3-3): Cillessen – Willems, Blind, Bruma, Karsdorp – Sneijder, Clasie, Wijnaldum – Promes, Huntelaar, Narsingh
Francja (4-3-3): Mandanda – Evra, Sakho, Varane, Jallet – Matuidi, Cabaye, Pogba – Martial, Giroud, Griezmann
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Pragne zwrocic uwage na pikujący (szczegolnie w ostatnich 2-3 godzinach) kurs na over w meczu Portugalia-Bulgaria.
Nie przepadam za towarzyskimi, szczegolnie reprezentacyjnymi ale za drobne... czemu nie ?
Portugalia - Bułgaria
over 1,5 @1,27 Ónibet⛔
over 2,5 @1,83 Ónibet⛔
EDIT: Stoyanow znowu zatrzymal Ronaldo ???? tak jak kiedys podczas meczu Ludogorets-Real M.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Pierwsza połowa under0,5 2,62
DW: 0-0 8,50
Remis i poniżej 2,5 4
Brak gola przed 32&#39;
Holandia czyste konto 3,75
Osobiscie uwazam, ze w tym meczu nie ma ani jednego argumentu ktory przemawialby za Holendrami. Holendrzy buduja zespol od podstaw, o nic nie graja, wielu z nich ma wazniejsze mecze ligowe w peryspektywie wiec nie beda sie dzisiaj zabijac. Do tego sklad Holendrow wcale nie jest jakis super silny, a spora czesc zawodnikow jest pod forma. Francuzi z drugiej strony nie rozegrali meczu o stawe przez dlugi czas, buduja zespol na mistrza Europy, zawodnicy znaja sie dobrze, wiekszosc z nich jest w dobrej formie i wychodzi w podstawowej 11stce. Moim zdaniem nie ma szansy by Holendrzy utrzymali czyste konto. Francuzi powinni miec zupelnie inne podejscie do tego meczu niz gospodarze. Ja tutaj widze over predzej niz under.

Dla mnie Francja wygra @ 2,1 ✅ to fajny zaklad a ja do tego gram Francja over 1,5 gola @ 2,23 ✅ U n i b e t
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom