>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2016

Status
Zamknięty.
deserteagle 2,3K

deserteagle

Użytkownik
Ostatni dzień marca i bardzo interesujące spotkanie towarzyskie a mianowicie

Rozgr. międzynarodowe, mecze towarzyskie ⚽

Luksemburg - Turcja

Typ: 2 ✅

Kurs: 1.36 (STS)


Drużyna Luxemburgu to (nie oszukujmy się) nadal europejscy &quot;chłopcy do bicia&quot; natomiast Turcja ma za sobą bardzo udaną konfrontację z 3 drużyną MŚ 2014 czyli Holandią (1:1 to dla nich sukces) w spotkaniu eliminacyjnym do Euro 2016.

Może spotkanie nie będzie porywające ale drużyna turecka musiałaby chyba wogóle nie wyjść na boisko aby to spotkanie przegrać :]

Edit: Wynik: 1:2 ale Luxemburg miał realną szansę na remis. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło chociaż spodziewałem się wyższego zwycięstwa Turcji. Tak czy inaczej jest ✅ i ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
Holandia - Hiszpania BTS 1.77 ⛔ 2:0 (pierwsza bramka dla Holendrów tak jak się spodziewałem, po dośrodkowaniu, natomiast Hiszpania kilka niezłych sytuacji, na przykład setka Vitolo, ale tragiczna skuteczność i próba wejścia z piłką do bramki.)
Krótko, bo zaczynają za chwilę. W obu ekipach doszło do kilku roszad względem meczów eliminacyjnych. Holandia zawiodła w meczu z Turkami, gra Hiszpanów daleka była od ideału w meczu z Ukraińcami. Gracze Del Bosque mogli ten mecz skończyć nawet remisem bądź porażką, gdyby nasi wschodni sąsiedzi wykorzystali sytuację Rotania sam na sam z Casillasem, bądź któryś ze stałych fragmentów gry, które siały spustoszenie pod bramką Hiszpanów. Dzisiaj jest duża szansa, że właśnie w taki sposób często będzie dochodziło do spięć pod bramką graczy Del Bosque. Sneijder umie dośrodkować piłkę jak mało kto, a kończyć może np. świetnie grający głową Huntelaar. Smaczkiem będzie pojedynek dwóch młodych gwiazd obu ekip czyli Isco i Depaya. Hiszpanie bez typowego napastnika, jednak z piłkarzami bardzo kreatywnymi, którzy kilka sytuacji powinni wykreować. Myślę, że ten mecz będzie dosyć otwartym, gdyż obie ekipy lepszą są w ofensywie niż defensywie. Piłkarze niepierwszego wyboru będą chcieli się pokazać, jak i również dać trochę słodyczy kibicom po ostatnich nie najlepszych występach swoich reprezentacji . Nie liczę na powtórkę z meczu na Mistrzostwach Świata zakończonym 1:5 dla Oranje, ale bramki z obu stron są bardzo prawdopodobne.
 
mareq_7 134

mareq_7

Użytkownik
Mecz: Francja - Belgia
Polecam rzuty rożne na ten mecz, obie drużyny lubią nabijać rożne, w meczach między tymi drużynami linia ta często pokrywana, w ostatnich meczach także dużo rożnych nabijały te drużyny, analiza krótka, bo mecz już o 21.00, ale wszystko można zobaczyć w statystykach.
Polecam!
over 10,5 RR @2.17 betano 4/10 ✅

Belgia over 5,5 RR @2,95 uni.bet 1/10⛔
✅3,68 na czysto ????
szkoda, że nikt nie pograł...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
larkspur 404,5K

larkspur

Użytkownik
NIEMCY - USA

BTS @1.53
✅
Taki widze typ na ten dzisiejszy meczyk. Po raz kolejny juz zagraja se soba obie druzyny. Jak wiemy USA pod wodzami Klinssmanna dawnego trenera Niemiec radzi sobie bardzo dobrze. Ostatni zaciety mecz z Holandia zakonczony zwyciestem 4:3 !
Klinssmann dobrze zna kadre Niemiec i napewno ma sposob jak ich podejsc.
W Niemczech po MŚ nastapily roszady paru zawodnikow zakonczylo kariere i obecnie zostali praktycznie bez napastnika.
Typ na BTS wydaje mi sie bardzo bardzo prawdopodobny.
Dla lepszego ogladania USA powyzej 1.5 gola @2.75 ✅
Strzelili 4 gole Holandii , ostatnio na wyjezdach strzelali czesto wiec czemu nie tutaj ?
Wszystko ładnie pieknie zgodnie z przewidywaniami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
misiu 193

misiu

Użytkownik
Dzisiaj w Koln nasi sąsiedzi rozegrają mecz towarzyski z USA. Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie wziął tego meczu na tapetę. Niemcy już w większości są już na urlopie.W kadrze nie znaleźli się m.in. Thomas Mueller, Toni Kroos, Manuel Neuer i Marco Reus, którym selekcjoner chce dać możliwość odpoczynku po sezonie. W sobotę zagrają w eliminacjach z niezwykle &quot;trudnym&quot; rywalem, którym jest Gibralatar , dlatego powołania dostali gracze drugiego, a w niektórych przypadkach nawet 3 garnitur.
Przewidywalny skład Niemców:
Weidenfeller - Durm, Rüdiger, Mustafi, Hector - Rudy, Gündogan - Herrmann, Podolski, Schürrle - M. Kruse
W obronie wygląda to dość kiepsko. Gracze USA przygotowują się do Gold Cup,który rozpocznie się bodajże na początku lipca, więc jest to jedna z ostatnich prób generalnych przed tym właśnie turniejem. Ostatnio wygrali 4-3 z Holandią, więc widać, że forma z przodu jest.
Przewidywalny skład USA: Guzan - Chandler, Alvarado, Brooks, Yedlin - F. Johnson, Bradley, Beckerman, Morales - Agudelo, Zardes
Nie chcę mi się zbyt rozlegle pisać, bo dopiero co z roboty wróciłem.
Óni daje kurs na over 1,5 bramki USA 3,05✅ co dla mnie jest świetnym kursem i można spokojnie atakować.
edyta: Kolega mnie wyprzedził ;)
edit2: prawdę mówiąc myślałem, że ten over wejdzie szybciej, ale w końcu sukces
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
skyrim 267

skyrim

Użytkownik
Godzina: 15:00
Spotkanie: Uzbekistan vs Iran
Typ: Iran DNB
Kurs: 1.970
Bukmacher: Pinnacle
✅ Wynik: 0-1 ????
Na dzisiaj pod lupę biorę spotkanie towarzyskie pomiędzy Uzbekistanem a Iranem.
Głównym czynnikiem, który skłania mnie na grę na gości jest bardzo wysoki kurs wg mnie wystawiony przez bukmacherów i mimo wszystko Iran jest tutaj faworytem.
Na papierze Iran wygląda o niebo lepiej i większość piłkarzy gra w Europie w pierwszo i drugoligowcach mocnych lig bądź poza Europą ale również w zespołach o uznanej marce.
Przemawia też za mną fakt, że w tym meczu powinien wystąpić Ashkan Dejagah, który bądź co bądź jest wiodącą postacią w tej ekipie i na pewno większość użytkowników kojarzy go z występów w Bundeslidze bądź niedawno BPL.
Kolejnym faktem, który przemawia za zespołem Iranu jest trener z ogromną wiedzą, doświadczeniem i autorytetem Carlos Queiroz. Jego bilans w kadrze Iranu (22Z, 10R, 7P). Niedawno zdołali wygrać z Chile 2-0 więc moim zdaniem taki kurs przy remisie bez zakładu to promocja, dla odważniejszych polecam gołą dwójeczkę.
Bardzo polecam, powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Hiszpania - Kostaryka
- Przed nami dość jednostronnie zapowiadający się mecz towarzyski. Hiszpania zagra na Bernabeu z Kostaryką. Czy rewelacja ostatniego mundialu sprawi niespodziankę :?:
- Hiszpanie za trzy dni mają dość ważny mecz eliminacyjny z Białorusią na wyjeździe. Zatem dzisiaj Vincente del Bosque może zagrać dość eksperymentalnym składem.
- Mimo to, kadra gospodarzy jest bardzo silna. Czy zagra David Silva, Cesc, Pedro, czy Morata, Vidal i Nolito nie będzie większej różnicy. La Roja ma ogromny potencjał i właśnie młodzi zawodnicy będą budować nową, silną Hiszpanię. Zatem ich ogrywanie jest celem selekcjonera.
- Kostaryka ma natomiast determinację, którą pokazała na Mistrzostwach Świata. Ponadto dzisiaj również będą chcieli pokazać, iż wciąż mogą wygrywać z najlepszymi. Niemniej nie wydaje się nam by taki scenariusz dzisiaj miał miejsce.
Hiszpanie ponownie mają niezwykle silną i świetnie zapowiadającą się kadrę. Pod okiem Del Bosque młodzi zawodnicy powinni się rozwijać. Zatem nawet jeśli zagrają dzisiaj debiutanci, liczymy że nasze typy wejdą:
Hiszpania powyżej 1.5 bramki, 1.40 Sportingbet ✅ 2
Hiszpania (-1 EH), 1.85 Sportingbet ⛔ 2:1

Odbierz swój darmowy zakład do 200PLN!
 
larkspur 404,5K

larkspur

Użytkownik
HISZPANIA - KOSTARYKA
KOSTARYKA STRZELI @1.83 ✅
Stawiam w dzisiejszym meczu na to ze Kostaryka strzeli chocby gola po sporym kursie.
Niewatpiliwie zapowiada nam sie ciekawy mecz towarzyski. Ide tutaj delikatnie w strone Kostaryki - druzyna ktora ogromnie zaskoczyla mnie swoja postawa i gra w MŚ.
Pokazali tam dobitnie ze umieja grac z potegami futbolowymi a dzis niewatpilwie jest szansa zeby to potwierdzic.
Hiszpania na jesieni w eliminacjach wogole mnie nie przekonala swoja gra. Owszem wiadomo maja mocny sklad ale na przestrzeni ostatnich lat ta druzyna sie zmienila. Ostatni mecz towarzyski przegrany 2:0 z Oranje. Podejrzewam ze dzis Hiszpanie moga zagrac nieco zmienionym skladem a to wszystko przed niedzielnym meczem wyjazdowym na mecz z Bialorusia gdzie jada niewatpliwie po 3 pkt aby gonic Slowacje.
Szybko panowie szybko tym razem siedzi po 5 min. ????
 
M 91

mateo843

Użytkownik
Włochy - Portugalia 0:1
Typ : Włochy DNB
Kurs : 1,62
Buk : Bet365
Na starcie Portugalia bez Cristiano, a jak wiemy Portugalska ofensywa = Ronaldo, brak Ronaldo = brak goli. Dodatkowo fatalny bilans z Włochami. Reprezentacja Italii ma znakomity bilans spotkań z Portugalią. Od 1957 roku kiedy Portugalczycy wygrali z Włochami 3:0 obie reprezentacje rozegrały dziewięć spotkań i wszystkie wygrali zawodnicy z Półwyspu Apenińskiego, a od 2000 roku zespoły grały ze sobą czterokrotnie, za każdym razem towarzysko. Portugalczycy strzelili w tych spotkaniach tylko dwie bramki, stracili aż osiem.

Drużyna Antonio Conte, który po Mundialu przejął reprezentację po Cesare Prandellim, w eliminacjach do Mistrzostw Europy gra jak dotąd przeciętnie. W sześciu spotkaniach Włosi strzelili tylko dziewięć bramek, ledwie wygrali z takimi &quot;potęgami&quot; jak Azerbejdżan (1:2) i Malta (0:1). Można jednak oczywiście podciągnąć te wyniki pod zasadę minimalizmu, podporządkowującą grę efektowi w postaci trzech punktów nieważne czy po meczu wygranym trzema czy tez jedną bramką, ale Włosi od początku kadencji Conte, który miał odmienić grę Włochów nie wygląda dobrze.
Ewentualnie typ : Remis
Kurs : 3,20

Buk : Bet365
Wielce prawdopodobne jak dla mnie. Tak jak wspomniał koniec sezonu, za dużo bramek nie powinniśmy w tym spotkaniu zobaczyć, 0:0 albo 1:1, taki wynik typuje
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Stany Zjednoczone – Peru

Do USA zawita powoli odradzająca się ekipa Peru, która niedawno zaliczyła bardzo udany występ na Copa America, zajmując 3. miejsce. Kłopoty wewnętrzne minęły, pojawiły się wyniki, a regularnie zaczął trafiać Paolo Guerrero, który razem z Christianem Cuevą został wybrany do „11” turnieju. Selekcjoner Ricardo Gareca do Waszyngtonu zabrał najmocniejszy skład, z wyjątkiem Claudio Pizarro (20 goli), który i tak nie zaliczył najlepszych spotkań na wspomnianej imprezie. Amerykanie z kolei mają za sobą grę na Gold Cup (4. miejsce), która powodem do dumy nie była. Do dyspozycji Jürgena Klinsmanna był poważny skład, a mimo to nie udało się zrobić dobrego rezultatu. Teraz do kadry wraca między innymi Tim Howard, ale poza znaleźli się tak doświadczeni piłkarze jak DaMarcus Beasley, Michael Bradley i Clint Dempsey, czy Timothy Chandler, Fabian Johnson, Kyle Beckerman oraz Chris Wondolowski. O ile wówczas w kadrze było dziewięciu graczy z MLS, tak tym razem jest ich już tylko pięciu, choć nie da się ukryć, że to kluczowe postacie u Jankesów. Biorąc pod uwagę fakt, że Peru będzie na fali, a Amerykanie mają coś do udowodnienia po Gold Cup, ale również to, iż w tym roku tak fajnie potrafili pokazać się w meczach towarzyskich (Meksyk 2-0, Holandia 4-3 i Niemcy 2-1), uważam, że będziemy świadkami dobrego i otwartego widowiska. Za kilka dni ekipa USA zagra z Brazylią, więc dzisiaj być może zagra nieco słabszy skład, a to Peruwiańczycy są w stanie wykorzystać.
obie strzelą @ 2.00 Bet365
over 2,5 @ 2.30 Bet365

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
-

Belgia - Włochy
13. listopada
20:45​
Przeglądałem ofertę na najbliższe mecze towarzyskie i nawet nie spodziewałem się tak dobrego kursu na to zdarzenie. Jak wiadomo obecna 1. pozycja Belgii w rankingu FIFA nie odzwierciedla faktycznej siły tej reprezentacji, która powinna plasować się gdzieś na miejscach 5-10. Tak niewiarygodną lokatę Belgowie zawdzięczają młodemu i zdolnemu pokoleniu piłkarzy, którzy przez ostatnie cztery lata (a więc okres uwzględniania spotkań w rankingu) uzbierali masę punktów w udanych eliminacjach do MŚ 2014, do EURO 2016 oraz w meczach sparingowych. Te ostatnie wydają się najpewniejszym punktem Belgów, potrafili w nich pokonać takie ekipy jak Holandia, USA, Chorwacja, Szwecja czy ostatnio Francja.
Marc Wilmots powołał 24 zawodników na towarzyskie spotkania z Włochami i Hiszpanią, a lista przedstawia się następująco (po zmianach kontuzjowanych piłkarzy): Mignolet, Gillet, Sels, Alderweireld, Batshuayi, Ch.Benteke, Cavanda, Carrasco, De Bruyne, Dembele, Denayer, Depoitre, Kums, Hazard, Kompany, Lombaerts, Mirallas, R.Lukaku, Mertens, Meunier, Nainggolan, Vermaelen, Vertonghen, Witsel.
Z kolei lista powołanych przez Antonio Conte wygląda tak:
B: Buffon, Padelli, Perin, Sirigu
O: Acerbi, Antonelli, Astori, Barzagli, Bonucci, Chiellini, Darmian, De Sciglio, De Silvestri
P: Bonaventura, Candreva, Cerci, El Shaarawy, Florenzi, Giaccherini, Marchisio, Montolivo, Parolo, Soriano
N: Gabbiadini, Eder, Okaka, Pelle, Zaza.
I tak jak już pisałem w poście we włoskim dziale, Conte zaserwował niezły szok. Wprawdzie powołał niektórych z tych, którzy ostatnio wybili się ponad poziom: Perin, Bonaventura, Florenzi, Gabbiadini, Okaka. Dziwi natomiast fakt przebywania na tej liście naprawdę wielu zawodników, którzy odgrywają w swoich klubach drugorzędne role albo dostali powołanie &#39;za nazwisko&#39;. Co tu robi Zaza, De Silvestri, Cerci albo Giaccherini to już chyba nawet sam Conte nie wie ???? Podejście Włochów do sparingów na pewno znacie;) Mecz będzie widowiskiem, które ma upamiętnić 30. rocznicę wydarzeń na Heysel i co więcej będzie rozgrywany właśnie na tym stadionie, który teraz nosi nazwę King Baudouin.
1X - 1.36 /bet.365/,✅
Belgia DNB - 1.57 /bet.365/
✅
Polecam!
ed. Belgia - Włochy 3:1
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Estonia - Gruzja X2 @1.60
Gruzja DNB @2,23
kursy z uni ⛔ ale ich wypunktowali 3-0
Początek eliminacji Gruzini nie mieli najlepszy. Potem zmiana trenera i powolutku do przodu. Grupa nie ma co ukrywać była ciężka. O awans do końca niemal walczyli Niemcy, Polacy, Szkoci i Irlandczycy, więc mogli wyżyć się nieco na Gibraltarze. Niemniej z biegiem czasu w eliminacjach sprawiali coraz większe problemy potentatom i widać było progres. Zwycięstwo ze Szkocją u siebie. Pozostawili dobre wrażenie w meczach z Nami czy z Irlandią, a nawet Niemcy nie potrafili ich rozgryźć.
Estonia cały czas stoi, a może nawet się cofa w reprezentacyjnej piłce nic nie znaczą i są bardzo słabym zespołem. O tym świadczy również wpadka z San Marino (przyp. 0-0).
 
chamberlain 472K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Jordania - Malta

Malta @ 5.50 ⛔
Malta DNB @ 3.95 ⛔
Malta lub remis @ 2.08 ⛔

Unibet
Obie drużyny nie są jakieś wielce mocne, ale w roli faworyta stawiałbym tutaj Maltę. Goście dzisiejszego spotkania mieli okazję ogrywać się w eliminacjach do Euro, choć zajęli w grupie ostatnie miejsce, to mieli okazję mierzyć się z takimi drużynami jak Włochy, Norwegia, Chorwacja czy Bułgaria, wbrew pozorom w tych spotkaniach nie byli jakimiś chłopcami do bicia, potrafili się postawić, o czym świadczą choćby dwie wygrane Włochów, w stosunku tylko 1:0, gdzie większość spodziewała się deklasacji. Jordania zwycięża ostatnio i to dość często, ale przecież nie ma co porównywać przeciwników obu drużyn. Malcie będzie zależało na zwycięstwie, jako, że zbyt często nie wygrywają, a moim zdaniem są w stanie postawić się Jordanii i spotkanie będzie dość wyrównane.
Dodatkowo popieram typ kolegi wyżej i żeby nie powtarzać bez analizy:
Gruzja @ 3.10 ⛔
Unibet
E: Towarzyskie..​
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Mecz 13 w Piątek ;) a dokładnie w Listopadzie i sądzę iż będzie to szczęśliwy dzień dla Walijczyków, którzy grają z Holendrami. Co pokazały oby dwie ekipy w eliminacjach wszyscy wiedzą i nie muszę się o tym rozpisywać. Moim skromnym zdaniem w Holenderskiej piłce źle się dzieje a ten mecz z Walią mogą potraktować ulgowo a kursy na głodnych wygranej z potęgą Reprezentacyjnej piłki Walijczyków może przynieść niespodziewane skutki. Walijczycy bardzo ładnie w eliminacjach i teraz będą chcieli udowodnić światu iż awans nie jest przypadkiem i ograją co by nie było ekipę z elity światowej piłki, którzy większą uwagę będą przykuwać do Wtorkowego meczu z Niemcami po tuż to aby nie było totalnej klapy narodowej co i tak jest bardzo możliwe tak więc mój typ na 13 Listopada
Mecz: Walia - Holandia
Typ: Walia
Ako: 4.33
Buk: Pinnacle
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Mecz 13 w Piątek ;) a dokładnie w Listopadzie i sądzę iż będzie to szczęśliwy dzień dla Walijczyków, którzy grają z Holendrami. Co pokazały oby dwie ekipy w eliminacjach wszyscy wiedzą i nie muszę się o tym rozpisywać. Moim skromnym zdaniem w Holenderskiej piłce źle się dzieje a ten mecz z Walią mogą potraktować ulgowo a kursy na głodnych wygranej z potęgą Reprezentacyjnej piłki Walijczyków może przynieść niespodziewane skutki. Walijczycy bardzo ładnie w eliminacjach i teraz będą chcieli udowodnić światu iż awans nie jest przypadkiem i ograją co by nie było ekipę z elity światowej piłki, którzy większą uwagę będą przykuwać do Wtorkowego meczu z Niemcami po tuż to aby nie było totalnej klapy narodowej co i tak jest bardzo możliwe tak więc mój typ na 13 Listopada

Mecz: Walia - Holandia
Typ: Walia
Ako: 4.33
Buk: Pinnacle
Ja bym się tu mocno zastanowił nad tym typem.

&quot;Reprezentacja Walii przystąpi do nadchodzącego meczu z Holandią bez Sama Vokesa. Zawodnik Burnley opuścił zgrupowanie reprezentacji z powodu kontuzji pachwiny.

To kolejne osłabienie drużyny prowadzonej przez Chrisa Colemana. W starciu z Oranje walijski szkoleniowiec nie będzie mógł skorzystać m.in. z Garetha Bale&#39;a, Aarona Ramsey&#39;a, Hala Robsona-Kanu i Davida Cotterilla.&quot;

Dla mnie ten mecz typowy NO BET
 
P 44

patryk912

Użytkownik
Misiu dziękuję za odpowiedź co do mojego typu. Kolejnym meczem towarzyskim jest Hiszpania - Anglia prosił bym Cię o radę. Ja postanowiłem pograć w tym meczu remis do pierwszej połowy ponieważ uważam iż oby dwie ekipy prezentują zbliżony poziom i nie uważam Hiszpanów za zdecydowanego faworyta jak robią to buki. Remis do pierwszej połowy uważam za najbardziej możliwe rozstrzygnięcie a kurs pozwala podwoić nam naszą stawkę.
13.11.2015 Mecz Towarzyski
Mecz: Hiszpania - Anglia
Typ: 1-sza połowa X
Ako: 2.10
Buk: Bet365
Stawka: Średnia
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
TEAM NEWS
England&#39;s record goalscorer Wayne Rooney will not start Friday&#39;s friendly against Spain in Alicante as manager Roy Hodgson looks to experiment.
http://www.bbc.com/sport/0/football/34742149
a tu odnośnie reprezentacji Hiszpanii:
Diego Costa could start for the hosts, but Del Bosque will be without David Silva (ankle), Sergio Ramos (shoulder) and Isco (muscle). The Real Madrid playmaker left Spain&#39;s training camp with an undisclosed muscular injury, and his absence could allow a rare start for Manchester United&#39;s Juan Mata or Celta Vigo&#39;s Nolito.
http://www.skysports.com/football/spain-vs-england/preview/351642
 
M 15

midro

Użytkownik
Witajcie,
znalazlem taki bet na handi 1:0 w meczu Francja - Niemcy. &quot;Na szybko&quot; kurs oscyluje w granicy 6. Ja sobie cieniutko pogralem ale mysle intensywnie o takiej metodzie gry: grupa A zaklad taki jak wyzej wymieniony a w grupie B 4-5 zakladow np na 0,5 gola w pierwszej polowie.
Np: Hiszpania Anglia
Belgia Wlochy
Katar Turcja
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom