>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2014

Status
Zamknięty.
interista18 773

interista18

Użytkownik
Anglia - Honduras

Będzie krótko. Statystyka ilości rzutów rożnych Anglików: 14, 16, 11, 11, 11, 8, 8. W każdym z ostatnich siedmiu spotkań przekraczali interesującą mnie linię. Jeśli Anglicy potrafili nabijać tyle rożnych na Niemcach czy Chilijczykach, to myślę, że z Hondurasem też są w stanie pokryć tę linię. Dodatkowo mają zagrać składem zbliżonym do tego, który ma wyjść na mecz z Włochami, bo z Ekwadorem jednak sporo podstawowych zawodników odpoczywało.


Anglia - powyżej 7,5 rzutów rożnych @ 1,90 Bet365 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Belgia - Tunezja
07.06.2014 20:45
Belgowie typowani na czarnego konia tych mistrzostw wystąpią w bardzo mocnym składzie ale zapewne nie będą forsować tempa i ryzykować niepotrzebnych urazów. Zagrają jednak z Tunezją, drużyną kilka klas słabszą, w której, według przewidywalnych składów, wystąpi wielu niedoświadczonych graczy. Jak to się zwykło mawiać &quot;statystyki i pieniądze nie grają&quot; ale poniżej przewidywalne składy obu drużyn z przynależnością klubową oraz meczami w narodowej reprezentacji (na czerwono wybrani gracze z bardzo małym starzem):
Belgia: Courtois (Atletico Madryt, 16), Vertonghen (Tottenham, 55), Kompany (City, 58), Van Buyten (Bayern, 78), Alderweireld (Atletico Madryt, 33), Defour (Porto, 42), Dembele (Tottenham, 56), Fellaini (ManU 49), Hazard (Chelsea, 44), Mirallas (Everton, 43), Origi (Lille, 1)
Tunezja: Ben Mustapha (Bizertin, 7), Hammami (Al-Kuwait, 27), Abdennour (Monaco, 32), Moshni (Rangers, 1), Ben Youssef (Astra Giurgiu, 6), Ben Djemia (Laval, 1), Ban Yahia (Mersin İdmanyurdu, 36), Nater (St. Gallen, 2), Mikari (Luzern, 30), Dhaouadi (Club Africain, 33), Jemaa (Al-Kuwait, 82)
Tunezyjczycy zagrają defensywnie a Belgowie nie będą się narażać, jednak różnica klas moim zdaniem wystarczy do przynajmniej dwubramkowego zwycięstwa.
Belgia -1.5 (gole) @ 1.909 Pinnacle (4/10) ⛔ (1:0)
Poza tym podpisuję się pod typem użytkownika Interista18:
Anglia - Honduras
Anglia Over 7.5 (rożne) @ 1.85 Bwin (4/10) ⛔ (4 rożne)
 
miles87 63

miles87

Użytkownik
Belgique probable: Courtois, Vertonghen, Kompany, Van Buyten, Alderweireld, Defour, Dembele, Fellaini, Hazard, Mirallas, Origi
Tunisie probable: Ben Mustapha, Hammami, Abdennour, Moshni, Ben Youssef, Ben Djemia, Ban Yahia, Nater, Mikari, Dhaouadi, Jemaa
Ja tam chyba zaatakuję belgów- delikatnie bo to towarzyski ale do komba z anglią i pewnie argentyną
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
&lt;table class=&quot;playerstats lineups table&quot;&gt;&lt;tbody&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt;
S. Romero
J. Basanta &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; F. Fernández &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; M. Rojo &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; J. Mascherano &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; M. Rodríguez &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; L. Biglia &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; E. Pérez &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; A. Fernández &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; R. Álvarez &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;bookings&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt; &lt;td class=&quot;player large-link&quot;&gt; E. Lavezzi
Pierwszym garniturem Argentyny nie można tego nazwać.
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
rybitwa 134

rybitwa

Użytkownik
Belgia - Tunezja
Belgia w pierwszej połowie LIVE
@1.85 Sportingbet

Belgia przez pierwszy kwadrans cały czas napiera, większość czasu przy piłce i spokojnie rozmontowują obronę przeciwnika. Gol to kwestia czasu, miejmy nadzieję, że autobus zostanie pokonany przez końcem pierwszej połowy ;)
 
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna międzynarodowe
Spotkanie: Anglia - Honduras
Typ: Honduras poniżej 4 rzutów rożnych
Kurs: 1.90
Godz: 22:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ostatnie już spotkanie obu drużyn przed nadchodzącymi mistrzostwami świata. Anglia dwa ostatnie spoktania rozegrała z Peru i Ekwadorem. Wygrali z tymi pierwszymi a w następnym spotkaniu zremisowali 2:2. W tam tym meczu Ekwadorowi udalo się zdobyć cztery rzuty rożne lecz według mnie Ekwador gra o wile bardziej ofensywną Dyscyplina: Piłka nożna międzynarodowe
Spotkanie: Anglia - Honduras
Typ: Honduras poniżej 4 rzutów rożnych
Kurs: 1.90
Godz: 22:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ostatnie już spotkanie obu drużyn przed nadchodzącymi mistrzostwami świata. Anglia dwa ostatnie spoktania rozegrała z Peru i Ekwadorem. Wygrali z tymi pierwszymi a w następnym spotkaniu zremisowali 2:2. W tam tym meczu Ekwadorowi udalo się zdobyć cztery rzuty rożne lecz według mnie Ekwador gra o wile bardziej ofensywną [iłke i jest nieco lepszy od drużyny z Hondurasu. Honduras zdobywa średnio około trzech lub czterech rzutów rożnych, oddają tylko około 10 strzałów na mecz izdpbywają srednio jedna bramke na spotkanie. Anglia to druzyna dobrze broniąca się ostatnio stracili diwe bramki z Ekwadorem lecz przeważnie tracątylko jedną bramke lecz nie tracą jej w cale,przeważnie cięzko komu kolwiek dostać się pod ich pole karne. Honduras ostatni mecz wygrał z Wenezuelą ale kilka dni wcześniej przegrał z Turcją. Dodajmy że w meczu z Ekwadorem Anglia nie wyszła całym podstawowym składem, dzisiaj ma być już inaczej i jest to ostateczny test przed mundialem więc myśle że Honduras będzie miał mało do powodzenia w tym meczu, cięzko będzie przebicprzez ekipe na szpikowaną gwiazdami takimi jak Rooney, Gerrard, Henderson a juz na pewno nie zagrożic swietnemu bramkarzowi jakim jest Joe Hart.
 
misiu 193

misiu

Użytkownik
Może się komuś przyda skład Hiszpanii :
Ya tenemos confirmado el once de España. Juegan Casillas; Juanfran, Ramos, Javi Martínez, Jordi Alba; Xabi Alonso, Koke, Iniesta; Pedrito, Cesc y Diego Costa
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
A mecz Anglików dlaczego przerwali? Bo zdążyłem zauważyć tylko, że zeszli do tunelu...
edit. Ok, już wiem - burza z piorunami :grin:
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
A mecz Anglików dlaczego przerwali? Bo zdążyłem zauważyć tylko, że zeszli do tunelu...
edit. Ok, już wiem - burza z piorunami :grin:
Ale potem chłopaki się już nie popisali.... 0:0 z Hondurasem w dodatku od 65 min. w przewadze nie wróży dobrze na mistrzostwach.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Ale potem chłopaki się już nie popisali.... 0:0 z Hondurasem w dodatku od 65 min. w przewadze nie wróży dobrze na mistrzostwach.
Honduras zagrał z nimi bardzo agresywnie i pressingiem i po Anglikach.
Nic nie grali a w drugiej połowie nie stworzyli sobie żadnej okazji do strzelenia gola.
Fajnie klepali ale co z tego jak to klepanie było przy kole środkowym lub na swojej połowie.
Napompowany balonik szybko pęknie bo podejrzewam że już po pierwszym meczu może być pozamiatane.Wątpię aby w 6 dni coś pozmieniali.
 
superfrank 2K

superfrank

Użytkownik
Panowie nie rozumieją, że to mecze towarzyskie i chodzi po prostu o podtrzymanie przygotowań do mundialu, o zaliczenie kolejnego ich etapu. Widziałem kilka meczów towarzyskich, między innymi ostatnio Chorwacja - Australia i Belgia - Tunezja i one również wyglądały bardzo słabo. Piłkarze nie forsowali tempa, widać było, że chodzi głównie o &quot;zaliczenie&quot; tych 90 minut i uniknięcie kontuzji. Na mistrzostwach na pewno zobaczymy inną Anglię, nie wiem, czy przełoży się to na wyniki, ale mogę zapewnić, że walka będzie stuprocentowa.
Trochę śmieszne jest wyciąganie jakiś daleko idących wniosków ze sparingów granych na 5 dni przed mistrzostwami.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
SuperFrank ogladałem wszystkie 3 mecze Anglików przed mistrzostwami i wszystkie były takie same.Ja rozumiem pojecie nie forsowac tempa ale przez 45 minut wypadało by takiej drużynie 2-3 razy zrobic okazje bramkową.Według mnie ich gra w mistrzostwach nie będzie wiele się róznić.A trzeba pamietac że przeciwnicy po za Kostaryką będa o dwie klasy lepsi od sparing partnerów
 
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
coś wiecie na temat dzisiejszego składu Włochów?

Kursy rosną, co mnie intryguje, od wczoraj z 1,50 na 2,00.

co jest powodem? ;)
 
T 125

thespec

Użytkownik
coś wiecie na temat dzisiejszego składu Włochów?

Kursy rosną, co mnie intryguje, od wczoraj z 1,50 na 2,00.

co jest powodem? ;)
Skład reprezentacji Włoch na dziś:

Perin – Abate, Palletta, Ranocchia, Darmian, Aquilani, Thiago Motta, Parolo, Cerci, Immobile, Insigne.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie nie rozumieją, że to mecze towarzyskie i chodzi po prostu o podtrzymanie przygotowań do mundialu, o zaliczenie kolejnego ich etapu. Widziałem kilka meczów towarzyskich, między innymi ostatnio Chorwacja - Australia i Belgia - Tunezja i one również wyglądały bardzo słabo. Piłkarze nie forsowali tempa, widać było, że chodzi głównie o &quot;zaliczenie&quot; tych 90 minut i uniknięcie kontuzji. Na mistrzostwach na pewno zobaczymy inną Anglię, nie wiem, czy przełoży się to na wyniki, ale mogę zapewnić, że walka będzie stuprocentowa.
Trochę śmieszne jest wyciąganie jakiś daleko idących wniosków ze sparingów granych na 5 dni przed mistrzostwami.
Niby tamte drużyny nie forsowały, ale jednak w większości powygrywały. Widziałem Belgię pod koniec bo zagrałem na nią na LIVE i grali jak by to już był finał MŚ, oczywiście te ostatnie 20 min. Nawet Japonia z 0:2 zrobiła 4:3. 3:3 w 89 min., a w czasie doliczonym na 4:3. Oczywiście może to i prawda, że Anglia jak Włochy gra sobie zupełnie sparringowo jak będzie tak będzie, ale szczerze mówiąc, brak w zawodnikach wyrabiania nawyku wygrywania może się zemścić. To tak jak pisać próbną maturę ciągle ją oblewać i tłumaczyć, że to przecież tylko próbna. Ja pamiętałem Anglię z kwalifikacji i meczy towarzyskich z zeszłego roku i było naprawdę dobrze, ale te ostatnie mecze nie wróżą dobrze. I jakieś wnioski mimo wszystko można wyciągać.
edit// no i Francja 8:0
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Francja – Jamajka

Ostatnie spotkanie Francuzów przed wyjazdem na MŚ. Jak do tej pory pokonali Norwegię (4-0) i zremisowali z Paragwajem (1-1), a więc drużynami, których na mundialu nie zobaczymy. Jamajki także zabraknie – nie byli w stanie wygrać żadnego z dziesięciu meczów ostatniej fazy eliminacji. Od ubiegłego roku reprezentację Jamajki prowadzi Niemiec Winfried Schäfer, ale do tej pory nic specjalnego nie ugrał. Ponadto pod koniec maja przegrał z europejskimi ekipami (Serbią i Szwajcarią), a cztery dni temu zremisował z Egiptem. Kadra Jamajki na obecną chwilę nie jest najsilniejsza – brakuje wielu podstawowych zawodników. Powiedziałbym nawet, że nie licząc kilku piłkarzy z angielskich boisk (m.in. Rodolpha Austina z Leeds), pozostali to raczej drugi garnitur. Wobec potencjału Jamajki, braków kadrowych i przeciętnej dyspozycji, Francja nie powinna zawieść. Jasne, to tylko mecz towarzyski – bez większego ciśnienia, ale Trójkolorowych nawet w takiej „gierce” z nieco luźniejszym podejściem stać na zdobycie dwóch bramek.

Francja over 1,5 @ 1.45 sportingbet
Plus po 20 minutach ;)
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom