>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2014

Status
Zamknięty.
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Witam forumowiczów.
Co sądzicie o meczu Brazylia - Serbia? Chciałem się pokusić tutaj o niespodziankę (X2). Serbia jest solidna i dobra w obronie, a i Brazylijczycy nie będą się przemęczać przed turniejem.
Co sądzicie?
Pewnie dorzucę Polskę( mecz na przełamanie ), Anglię i Argentynę( ze Słowenią) oraz Belgię z Tunezją.
 
merckx1989 595

merckx1989

Użytkownik
Serbia pare dni temu zaliczyła 1-1 z Panamą która Brazylia zrobiła 4-0, na szczególne odpuszczanie bym nie liczył bo to ostatni test, wyjdzie pewnie skład jak na Chorwacje. Pełne trybuny itp. Na dodatek to bardziej Serbowie już mogą mieć dość wycieczki po obu Amerykach zamiast urlopu...
Moim zdaniem Polska jest jak najbardziej do grania.
Natomiast fajnie moim zdaniem wygląda Rosja z Maroko, tak samo Belgia z Tunezją, powinny być bezproblemowe jedynki.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
W tym momencie, warto się pochylić nad handi -1,5 lub -2 na Belgów.
Tunezja nie jest jakimś strasznym rywalem, poziomem powinien być zbliżony do Algierii, z którą to Belgia rozpocznie swój udział na MŚ.
Świetny sprawdzian przed meczem z ich sąsiadem. Myślę, że raz jak wspominałem przeciwnik raczej na podobnym poziomie do Algierii, dwa- Belgowie pompują balonik.
Pierwszy raz stawiani w roli jednego z faworytów, piłkarze czują to i spróbują mocno postraszyć swoich rywali. Przydałoby się jakieś spektakularne/przekonujące zwycięstwo nad Tunezyjczykami. Ostatni test przed wylotem do Brazylii więc warto pokusić się o jak najlepsze nastawienie. Kurs ok. 2,2 na -2 i ok. 1,7-8 na -1,5 są warte zastanowienia się bo szansa wydaję się być przednia ;)
 
ilprincipino 254

ilprincipino

Użytkownik
Obstawianie spotkań towarzyskich, w dodatku na kilka dni przed startem tak wielkiej imprezy jak Mistrzostwa Świata jest dla mnie bez sensowne i bardzo ryzykowne. Wiadomo jak traktuje się mecze grane towarzysko, a tutaj dochodzi obawa przed załapaniem kontuzji tuż przed Mundialem i możliwość ewentualnego wypadnięcia z kadry. Wiadomo, że uczestnicy Mundialu grają jak to się mówi &quot;na pół gwizdka&quot;. Zresztą przykład takiego meczu dali wczoraj Włosi, którzy zremisowali z Luksemburgiem 1:1. Gratuluje tym, którzy pograli Italię po kursie w granicach 1,15! :]
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Znalazłem na jednym z serwisów sportowych fajne ciekawostki odnośnie reprezentacji Włoch:
Ciekawostka #1: Włosi rok temu, przed Pucharem Konfederacji, zremisowali towarzysko 2:2 z Haiti
Ciekawostka #2: Włosi nie wygrali żadnego przedmundialowego sparingu od roku 1998
Ciekawostka #3: Włosi przed złotymi MŚ2006 zremisowali sparingi z Ukrainą i Szwajcarią
Ciekawostka #4: Włosi przed MŚ1994 przegrali sparing z 4-ligową Pontederą
Ciekawostka #5: Włosi przed EURO2012 przegrali 3-0 z Rosją
Ciekawostka #6: Italia Prandellego w meczach o stawkę: 20-8-3 (zwycięstwa-remisy-porażki, przegrane dwukrotnie z Hiszpanią i raz z Brazylią).
Italia Prandellego w sparingach: 4-9-9.
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Obstawianie spotkań towarzyskich, w dodatku na kilka dni przed startem tak wielkiej imprezy jak Mistrzostwa Świata jest dla mnie bez sensowne i bardzo ryzykowne. Wiadomo jak traktuje się mecze grane towarzysko, a tutaj dochodzi obawa przed załapaniem kontuzji tuż przed Mundialem i możliwość ewentualnego wypadnięcia z kadry. Wiadomo, że uczestnicy Mundialu grają jak to się mówi &quot;na pół gwizdka&quot;. Zresztą przykład takiego meczu dali wczoraj Włosi, którzy zremisowali z Luksemburgiem 1:1. Gratuluje tym, którzy pograli Italię po kursie w granicach 1,15! :]
Szczerze to wątpię aby był jakiś desperat , który zagrał czysty win na Włochów , a jeśli tak to chyba ma małe pojęcie.Ja akurat lubię grać takie mecze o pietruszkę.Wczoraj w moim &quot;wariaciku&quot; , który puściłem z nudów wszystkie spotkania towarzyskie wpadły po dobrych kursach ( kij , że kupon nie wszedł ale z taką myślą też grałem ) : Zapomniałem , że trzeba mieć 10 postów aby wklejać grafiki i linki. :p
Grupa A 0.00

Pilka nozna - Spotkania towarzyskie - Wegry-Albania13870
spotkanie/ilosc bramek
1/-2.5 3.55
Pilka nozna - Spotkania towarzyskie - Wlochy-Luksemburg14087
ilosc bramek 4.5
- 1.53
1 : 1
Pilka nozna - Spotkania towarzyskie - Islandia-Estonia14227
spotkanie/ilosc bramek
1/-2.5 3.40
Pilka nozna - Spotkania towarzyskie - Urugwaj-Slowenia12480
spotkanie/ilosc bramek
1/-2.5 2.79
Pilka nozna - Spotkania towarzyskie - Chile-Irlandia Pln.12482
spotkanie/ilosc bramek
1/-2.5 2.97
Pilka nozna - 2.Finlandia - JJK Jyvaskyla-PK 35 Vantaa3215
mecz
02 1.38
Pilka nozna - Spotkania towarzyskie U-21 - Polska-Bosnia3091
mecz
1 1.77

A co do najbliższego piątku to ja zaatakuje :
Niemcy-Armenia
06.06.2014 20:45
Poczekam jeszcze na informację w jakim zestawieniu ma wyjść Armenia.
Rozpoczęcie mundialu coraz bliżej i mimo , że Niemcy mają dobrą pakę to nie będą się nadwyrężać ryzykując kontuzję tym bardziej , że skład na MŚ jest już wybrany.Ormianie to już nie ta sama drużyna co kiedyś ( czyli dostarczyciele punktów ) , choć i im zdarzają się gorsze mecze ( sobotni mecz z Algierią 3:1 ) to potrafią dobrze zagrać i ugrać dobry rezultat z dużo wyżej notowanym rywalem.Warto nadmienić , że ostatnia porażka Armenii różnicą większą niż 3-ech bramek była w ramach eliminacji do MŚ w RPA z Hiszpanią na ich terenie 4:0 , 10.09.2008 roku. Liczę na maksymalnie 3:0 dla naszych zachodnich sąsiadów. ????
Armenia + 4 ( gole ) , kurs : 1,44 , buk : bet365 ] 6-1 , ostanie 20 minut to nokaut. ????
Brazylia-Serbia
06.06.2014 21:00
Analogiczna sytuacja u gospodarzy najbliższych mistrzostw świata.
Nie sądzę aby Brazylia urządziła sobie strzelaninę jak ostatnio z Panamą 4:0.
I mimo , że Serbia 2 dni wcześniej tylko zremisowała również z Panamą 1:1 to nie brałbym tego jako wyznacznika , mecz meczowi nierówny.
Liczę na temperament Serbów , którzy nie powinny przegrać różnicą większą niż 2-oma golami.
Serbia + 3 ( gole ) , kurs : 1,50 , buk bet365 // na plus : 1-0
 
winston007 3,8K

winston007

Użytkownik
Witam serdecznie, co myślicie o takiej kombinacji na najbliższe 2 dni? kurs AKO to 3,80, chciałbym zagrać to za jakąś stówkę, może dwie. Brazylia powinna strzelić w obu połowach, a co do reszty to wątpię, by kolejno Niemcy, Argentyna, Kolumbia, Hiszpania dały sobie wbić bramkę w pierwszej połowie. co sądzicie drodzy forumowicze?
Brazylia SN12 Tak/Nie 1 1.65
Armenia 1P. SN1 Tak/Nie 2 1.25
Słowenia 1P. SN1 Tak/Nie 2 1.27
Jordania 1P. SN1 Tak/Nie 2 1.20
Salwador 1P. SN1 Tak/Nie 2 1.22
 
interista18 773

interista18

Użytkownik
Polska - Litwa

Nie licząc tych śmiesznych sparingów w ligowym składzie, to ostatnim wygranym meczem Polaków jest wygrana 5:1 z San Marino sprzed dziewięciu miesięcy. Wcześniej były zwycięstwa towarzyskie z Liechtensteinem, RPA i Danią, która była wtedy wyraźnie pod formą oraz eliminacyjne zwycięstwo u siebie z San Marino. Ostatnim naszym &quot;poważnym&quot; zwycięstwem było 2:0 z Mołdawią, sprzed dwudziestu jeden miesięcy...A po drodze były chociażby dwie porażki z Ukrainą, dwa remisy z Czarnogórą czy baty od Słowacji. Żeby nie było tak pesymistycznie, to trzeba przyznać, że w meczu w Warszawie a Anglikami czy wyjazdowym z Ukrainą zagraliśmy całkiem dobre spotkania. Jednak co z tego, skoro zajęliśmy czwarte miejsce ze stratą ośmiu punktów do Ukrainy i z dwoma punktami przewagi nad Mołdawią...
Teraz napiszę o moim pomyśle na kadrę. O obsadę bramki nie musimy się martwić, bo mamy dwóch światowej klasy bramkarzy i jeszcze kilku innych solidnych. W obronie pewniakami są Piszczek i Glik. Obok Glika postawić Jędrzejczyka, czołowego zawodnika Krasnodaru, z którym awansował do Ligi Europejskiej. Z lewą obroną są największe problemy, jednak jeśli nie wyszło z Wawrzyniakiem, Boenischem czy Brzyskim, to może warto dać szansę młodemu Danielowi Dziwnielowi, który w minionym sezonie był wyróżniającą się postacią Ruchu Chorzów. Jest jeszcze Lewandowski z Pogoni czy Straus z Jagiellonii, więc może warto postawić na któregoś z tych młodych zawodników. W środku Klich z Krychowiakiem, obaj są czołowymi postaciami w swoich klubach w silnych europejskich ligach i mają oferty z lepszych klubów. Na skrzydle Kuba,a o miano drugiego skrzydłowego niech powalczą Żyro, Wszołek, Grosicki i Rybus, więc jest w kim wybierać. W ataku Lewandowski z Milkiem. Oczywiście w zależności od przeciwnika można wycofać Milika i dać defensywnego pomocnika za niego.
Indywidualnie ta kadra prezentuje się naprawdę dobrze. Tylko, że błędem selekcjonerów jest brak długotrwałej koncepcji i zmienianie co mecz kilku zawodników. Reprezentacja powinna grać w każdym meczu w zbliżonym składzie, żeby zawodnicy mogli się zgrać, a można to osiągnąć tylko poprzez grę, bo czasu na treningi w reprezentacji jest bardzo mało. Warto zauważyć, że żaden z wymienionych przeze mnie zawodników nie ma nawet trzydziestu lat. Eliminacje do EURO 2016 już za pasem, więc nawet Nawałka powiedział, że selekcja jest zakończona i nie ma już czasu na eksperymenty, więc trzeba grać optymalnym składem.
Litwinów widziałem przez jakiś czas w meczu z Finami, a mecz był na poziomie polskiej pierwszej ligi. Litwini nie mają żadnych indywidualności, a w kadrze grają zawodnicy, którzy nie poradzili sobie w słabszych klubach Ekstraklasy.
Mecz dodatkowo w Gdańsku, więc liczę na pierwsze zwycięstwo Nawałki i przełamanie ostatnio złej serii polskiej reprezentacji i polskich klubów w starciach z litewską piłką. Czas na przełamanie Panowie!

Kolumbia - Jordania

Tutaj będzie już króciutko. Dla Kolumbii to już chyba ostatni sparing przed Mundialem. Wybranie takiego przeciwnika miało na celu poćwiczenie gry ofensywnej i poprawę skuteczności. A z przodu Kolumbia ma kim straszyć, bo jest Gutierrez z River, Bacca z Sevilli, strzelcy obu bramek w meczu z Senegalem czy objawienie Bundesligi Ramos z Herthy. Jordania może tych bramek nie tarci aż tak dużo, jednak trzeba popatrzeć na to z kim grali. W pierwszym meczu barażowym, kiedy zmierzyli się z drużyną porównywalną do Kolumbii, czyli Urugwajem dostali pięć bramek u siebie i skończyły się ich marzenia o mundialu.
Dwie, trzy bramki Kolumbijczycy powinni spokojnie strzelić i w dobrych humorach pojechać do Brazylii.
Dorzucam do Polski over 1,5 Kolumbii i wychodzi całkiem niezły dubelek.

Polska + over 1,5 Kolumbia @ 1,79 Bet365 ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
leemon 34

leemon

Użytkownik
Polska - Litwa
Koniec pseudo-selekcji. Nawałka jak każdy poprzedni trener po okresie eksperymentowania wraca do tych samych zawodników. Zdaje sobie sprawę z kompletnego braku stylu, kopania się po czołach, taktyce na afere, kopnij-biegnij czy podam do najbliższego najlepiej do tyłu. Ale w dzisiejszym meczu nie zobaczymy już Marciniaków, Ćwielongów, Mączyńskich i Pazdanów.
Fragment tekstu wraz z cytatem trenera gości ze SportowychFaktów.pl:
Drużyna Igorisa Pankratjevasa zajmuje dopiero 106. miejsce w rankingu FIFA, a do tego nie przyjechała do Gdańska w najmocniejszym składzie. - Mamy spore problemy, bo wielu naszych graczy jest kontuzjowanych. Z tego powodu nie mogliśmy powołać aż ośmiu zawodników i dlatego do Gdańska zabraliśmy kilku młodych chłopaków z ligi litewskiej. Ostatnio kilku piłkarzy zaprezentowało się z niezłej strony w meczach Pucharu Bałtyku z Finlandią oraz Łotwą i mam nadzieję, że teraz kolejni wykorzystają swoją szansę - mówi Pankratjevas.
Z kim jak z kim ale z reprezentacją ligi litewskiej MUSIMY wygrać. Goście rok temu przegrali nawet z Luksemburgiem.
Na PGE Arenie ma być ponad 30 tys. widzów (nie podano ile Januszy).
Piątek, słońce świeci, ładna pogoda, nic tylko zacząć dobrze weekend.
Tak na poważnie. Liczę w końcu na przełamanie, nie wiem może jestem naiwny a po meczu znowu kac moralniak. Oby nie. Innych wynik niż wygrana Polski to będzie tragedia. Z Litwą mamy zagrać 2 napastnikami. Czekam na gole.

Przewidywalny skład na Litwę:
Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Maciej Wilusz, Grzegorz Wojtkowiak - Grzegorz Krychowiak, Mateusz Klich - Kamil Grosicki, Maciej Rybus - Arkadiusz Milik, Robert Lewandowski.

Typ - Polska (-1)⛔⛔⛔ Lewandowski jest boski. Usuwam konto...
Kurs - 2,2

Bukmacher - bet365
 
keyst 149

keyst

Użytkownik
vs.

Polska - Litwa
Powyżej 2.5 bramek
@ 2.25
Buk: Betclic
Wynik: 2:1
✅✅✅
Analiza:
Ostatni sprawdzian dla naszej reprezentacji przed rozpoczynającymi się we wrześniu eliminacjami do mistrzostw europy 2016. Naszym dzisiejszym rywalem będzie sklasyfikowana na 106 miejscu w rankingu Fifa reprezentacja Litwy mecz zostanie rozegrany w Gdańsku na PGE Arenie. Postanowiłem postawić na bramki w dzisiejszym meczu, a konkretnie że będzie ich powyżej dwóch. Jeśli spojrzeć na statystyki obu reprezentacji w ostatnich dziesięciu spotkaniach to w meczu z udziałem naszej reprezentacji typ zostałby pokryty tylko dwa razy, identycznie sytuacja przedstawia się z reprezentacją Litwy, w której od siedmiu spotkań nie padło więcej niż dwie bramki. Tak, więc liczę na przełamanie tej serii. Po pierwsze w meczach na PGE Arenie średnia bramek z udziałem naszej reprezentacji to 4.3 gola na mecz (2:2 z Niemcami, 1:3 z Urugwajem i 3:2 z Danią). Po drugie jest to bardzo ważny mecz dla naszej reprezentacji, żeby być w dobrych nastrojach przed eliminacjami. Po trzecie Litwa jest stosunkową słabą drużyną dla, której największym sukcesem było zajęcie trzeciego miejsca w grupie kwalifikacyjnej do Mundialu 1998. Po czwarte mecz obejrzy ponad 30 tys. kibiców co na klasę rywale i na rangę meczu jest bardzo dobrym wynikiem. Po piąte nasza kadra ma zagrać z dwoma nominalnymi napastnikami, co powinno przełożyć się na większą ilość sytuacji strzeleckich.
Przypuszczalny skład Polaków: Boruc - Piszczek, Glik, Wilusz, Wojtkowiak - Krychowiak - Grosicki, Klich, Rybus - Milik - Lewandowski.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Chorwacja - Australia --------&gt; 1 @@ 1.90 ✅ ✅ ✅
No nie ukrywajmy poziom obu drużyn narodowych nieporównywalny Australia jest skazana na ostatnie miejsce w grupie natomiast Chorwacja ogromne szansę na awans na pewno będzie chciała dobrze zagrać ostatni sparing przed fazą grupową gdzie w pierwszym meczu zmierzy się z Brazylią na pewno dziś zobaczymy pierwszy skład drużyny Rakitić, Modrić, Mandzukic, Olic czy Perisic... Nie wyobrażam sobie inne wyniku niż zwycięstwa Chorwacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
P 2

piknik

Użytkownik
Przypuszczalny skład Polaków: Boruc - Piszczek, Glik, Wilusz, Wojtkowiak - Krychowiak - Grosicki, Klich, Rybus - Milik - Lewandowski.
Gdyby Lewy z Milikiem się zamienili miejscami (tzn. Milik bliżej bramki przeciwnika) to by była większa szansa na bramki - ale z takim przeciwnikiem jak Litwa to nie powinno mieć znaczenia. Dla mnie gładkie 2:0.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Brazylia - Serbia
06.06.2014 21:00
Brazylia wystąpi pewnie w najsilniejszym składzie i pewnie ten mecz wygra. Ich przeciwnik, Serbia, która nie zakwalifikowała się na mundial, ma coś jednak do udowodnienia i potraktuje ten sparing poważniej niż gospodarze, którzy nie będą ryzykować niepotrzebnych urazów. A przeciwko Neymarowi u spółce wystąpią chociażby ograni w Premier League Ivanovic czy Kolarov. Widzę ten mecz jako wygraną Canarinhos ale bez fajerwerków i z minimalnym nakładem sił aby nie ryzykować niepotrzebnych kontuzji.
Under 3 (gole) @ 1.917 Pinnacle (4/10) ✅ (1:0)
Brazylia + Under 2.5 (gola) @ 3.750 Bwin (2/10) ✅ (1:0)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ci, którzy stawiali na under w meczu Brazylii pewnie się cieszą, ale kto oglądał mecz, ten wie, że w tym meczu było (nie, powinno być, ale było) co najmniej 2-0 dla Brazylii. Do tej pory nie wiem jak sędzia mógł pokazać spalonego w tak banalnej do oceny sytuacji. Szczerze mówiąc nie przypominam sobie takiej sytuacji w tym sezonie. Jak dla mnie to ta decyzja dyskwalifikuje tego asystenta jako sędziego międzynarodowego i ten Pan nie powinien więcej sędziować meczów międzypaństwowych, bo następnym razem może kogoś skrzywdzić w meczu o punkty. W sumie to nie umiem racjonalnie wytłumaczyć tego spalonego.
Od siebie daję typ w stronę Chorwatów. Jak już pisał kolega wyżej, różnica klas. Chorwacji nawet grając na 50-60% swoich możliwości powinni tutaj spokojnie wrzucić Kangurom ze 2 bramki. Australia nie była tak słaba chyba od czasu, kiedy zacząłem się interesować piłką, nie mają anie jednego klasowego piłkarza oprócz może Schwarzera. Widziałem ich kilka meczów w eliminacjach i grali totalną padakę. Wg mnie ścisła czołówka najgorszych ekip mundialu.
Dziś widzę gładkie 2-0.
Chorwacja over 1,5 bramki 1.81 Betsafe ⛔ poziom meczu tragiczny
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Taka informacja jak by ktoś nie wiedział: mecz Chorwacja vs Australia będzie transmitowany na Polsat Sport HD
Japonia vs Zambia
Japonia: AH:-1 kurs:1,875 buk:Bet365 ZWROT
Japonia AH: -1,5,-2 kurs: 3,00 buk: Bet365 ⛔
Japonia✅ + Chorwacja✅ kurs: 2,46 buk: Bet365✅

Spróbuję dzisiaj na Japonię. W składzie Japonii jest wiele klasowych zawodników ogranych w PL i w Bundeslidze jak Kagawa czy Honda. Z roku na rok drużyna staje się coraz lepsza. To tylko mecz towarzyski przed mundialem, ale ze słabiutką Zambią (76 miejsce rankingu FIFA i nic więcej mi nie wiadomo na ich temat, nie znalazłem w ich składzie żadnego rozpoznawalnego zawodnika) powinni bez problemu wygrać. W przypadku 1 bramkowego zwycięstwa zwrot. Co do Chorwacji podzielam zdanie ogółu. Australia gra fatalnie.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Meksyk strzeli
Chorwacja over 1,5 gola
AKO 2,50

Ciekawe dwie propozycje ode mnie na noc.
Chorwacja powinna mocno postrzelac przed meczem za tydzien i jak w ogole mysli o walce z Brazylia to takiej ekipie jak Australia 2 bramki na tydzien przed mundialem powinni wbic bez wiekszego problemu.
Meksyk gra z Portugalia, w której zabraknie Ronaldo i Pepe, a wiec potencjal na zdobycie gola jest i to spory. Meksyk ostatnie mecze wyglada dosc przyzwoicie i graja na tyle interesujaco i skutecznie, że Portugalii gola wbic powinni.
 
L 1

lowca_dzigow

Użytkownik
Australia (4-3-3 formation): Mat Ryan, Ivan Franjic, Alex Wilkinson, Matthew Spiranovic, Jason Davidson, Mark Milligan, Mile Jedinak (c), Tommy Oar, Tim Cahill, Mathew Leckie, Dario Vidosic.

Croatia (4-2-3-1 formation): Stipe Pletikosa, Darijo Srna, Dejan Lovren, Domagoj Vida, Danijel Pranjic, Marcelo Brozovic, Luka Modric, Eduardo, Mateo Kovacic, Ivan Perisic, Nikica Jelavic
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Anglia - Honduras
07.06.2014 22:45

Nie widziałem żadnego z ostatnich towarzyskich spotkań Anglików, ale sądząc po statystykach ostatniego ich meczu z drużyną Ekwadoru, można wnioskować, że nie są w najlepszej dyspozycji. Dzisiaj zagrają jednak z przeciwnikiem z zupełnie innej &quot;półki&quot;. Honduras, który co prawda zagra również na Mundialu, ma moim zdaniem wiele słabych punktów. W ich jedenastce zagra nawet gracz z naszej ligi (Osman Chavez). Jest, co prawda kilku graczy z wysp brytyjskich ale to raczej nie wystarczy na ugranie choćby remisu w dzisiejszym meczu. Obie drużyny będą uważać aby nie nabawić się niepotrzebnych urazów, jednak obok kursów w stronę Anglików nie mogę przejść obojętnie. Dwa ostatnie mecze Hondurasu to porażki 0:2 z Turcją oraz 2:4 z Izraelem.
Anglia -1 (AH) @ 1.826 Pinnacle (6/10) ⛔ (0:0)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom