>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2014

Status
Zamknięty.
interista18 773

interista18

Użytkownik
Czechy - Austria

Czesi w krajowym składzie za wyjątkiem Vydry, grającego w Udinese. Sporo młodych, niedoświadczonych zawodników. Tylko pięciu zawodników ma powyżej dziesięciu występów w kadrze. Niespełna dwa tygodnie temu zremisowali 2:2 z Finami, grając w silniejszym składzie, chociażby z Suchym czy Kadlecem.
Austriacy w dość mocnym składzie. Są w kadrze chociażby Ivanschitz, Alaba, Pogatetz, Prodl czy Janko, więc zawodnicy doświadczeni i ograni w europejskiej piłce. Kilka dni temu zremisowali 1:1 z coraz lepszą Islandią.
Obie drużyny zajęły w swoich grupach eliminacyjnych trzecie miejsce, jednak Austriacy mieli trudniejszych przeciwników w postaci Niemców, Szwedów i Irlandczyków w porównaniu z Czechami, którzy mieli za rywali Włochów, Duńczyków czy Bułgarów.
Moim zdaniem Austriacy w silniejszym zestawieniu na dzisiejszy mecz w porównaniu z naszymi południowymi sąsiadami. Jednak ze względu na to, że mecz odbędzie się w Ołomuńcu, to ten mecz jest 50/50 jak dla mnie, co przy takich kursach skłania mnie do gry w stronę Austriaków.

Austria DNB @ 2,12 @ Uni ✅ 1-2
Austria lub remis @ 1,60 Bet365 ✅ 1-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Brazylia - Panama
Under 4 @1.73 Marathonbet 5/10
4:0 ZWROT

Na estádio Serra Dourada Brazylia zagra przedostatni mecz zanim otworzy mundial 2014. Skład, który jest przewidywany to skład, który jest niemal podstawowy więc Scolari podąża dalej za swoją koncepcją - ma swoich pewniaków i na nich stawia dzięki czemu Kanarki mają być zgraną drużyną. Nie zagra Paulinho, Thiago Silva i Fernandinho a szanse dostaną Dante oraz Ramires i to im najbardziej powinno zależeć na dobrej postawie w tym meczu. Brazylijczycy świetnie ostatnio radzą sobie w obronie, rzadko tracą gole, ale nie ma co się dziwić skoro w defensywie mają takich graczy jak Alves, Luiz, Marcelo czy Silva, który dziś nie wystąpi. Osobiście spodziewam się wygranej 2:0 lub 3:0 gospodarzy. Myślę, że nie będą narzucać zbyt wysokiego tempa bo mistrzostwa startują niebawem więc trzeba uważać na kontuzje po ciężkim sezonie, no i nie przemęczać się, więc moje zdanie jest takie, że Brazylia wygra ten mecz, ale będzie to nudny pojedynek.

Panama może mocniej zagrać, ich na mundialu nie będzie, ale pewnie męska umowa przed spotkanie była, żeby nie urywać nóg gospodarzom. Panamczycy ostatnio zrobili duże postępy, byli bliscy awansu do barażów o MŚ zamiast Meksyku. Z mocniejszych rywali rozbili ich jedynie Hiszpanie strzelając pięć goli, ale w pozostałych grach przyzwoicie radzili sobie w defensywie. W noc z soboty na niedzielę zremisowali 1:1 z Serbią. Na pewno zwrócą uwagę przede wszystkim uwagę na obronę bo rywal dysponuje takimi graczami jak Neymar czy Hulk.

Podsumowując - u siebie, przed mundialem Brazylijczycy potrzebują wygranej by strata punktów nie wprowadziła niepokoju, ale z drugiej strony powinna to być wygrana bez większych męczarni i przede wszystkim bez kontuzji, także tempo nie będzie zawrotne. Stawiam, że zbyt dużo goli nie będzie.

Brazylia:

Julio César; Daniel Alves, David Luiz, Dante e Marcelo; Luiz Gustavo, Ramires e Oscar; Hulk, Neymar e Fred.
Trener: Luiz Felipe Scolari

Panama:
McFarlane; Torres, Rodríguez, Parris e Chen; Cooper, Gómez, Henríquez e Quintero; Barahona e Muñoz.
Trener: Hernán Darío Gómez
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anzelmo 197K

anzelmo

Użytkownik
Soccer » World » Friendly International » Brazil - Panama , 03 Jun 2014, 21:00
- Player To Score 2 Or More goles Neymar ⛔
kurs @ 3.50
wh

Po takim kursie warto po grac ten bet z kilku powodów.Jeden z głównych kandydatów do korony króla strzelców mundialu, myślę ze w każdym meczu będzie miał kilka okazji na bramkę. Brazylia jako gospodarz mundialu jest po olbrzymia presja w każdym meczu będą skazani na zwycięstwo- rywal idealny jak na początek długiej drogi do złotej nike. Rożnica klas, powinno to sie skończyć kilkoma bramkami... wiadomo jak kibice patrzą na grę canarinos oprócz zwycięstw musi być piękna skuteczna gra. Drużyna jest ciekawa, dobra obrona ciekawa pomoc i i bardzo fajny napad.Co do Neymara w Barca sezon przeciętny ale teraz wraca na własne śmieci w kanarkom stroju błyszczy w większości meczów tak jak w Santosie. Zdecydowanie większość akcji przechodzi przez niego, wiadomo jak gra... potrafi czarować zdobywać piękne bramki: po rajdach, karnych ale lubi kaprysić gwiazdo-żyć.Wielki turniej dla niego jaki całej drużyny taki turniej prawdy. Liczę na to ze dzisiaj dostanie minimum 45 minut - spokojnie powinien sobie stworzyć kilka sytuacji bramkowych możliwy karny statystki w drużynie narodowej imponujące- myślę ze dzisiaj je zdecydowanie poprawi.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Brazylia - Panama
Po obserwacji gier kontrolnych reprezentacji przygotowujących się do MŚ zagram na stronę Panamy. Nie będzie to czysta dwójka, gdyż nie widzę innej opcji jak wygrana Canarinhos w tym spotkaniu. Podobnie jednak jak kolega mYYk uważam, że nie będzie to porywające spotkanie z gradem goli, dlatego też dodam na handicapie Panamczykom 2,5 bramki. Śledząc wyniki Panamy z kilkunastu ostatnich spotkań na wyjeździe łatwo zaobserwować, że reprezentacja ta nie przegrała większą liczbą bramek niż 2. mimo tak wymagających rywali jak Meksyk, USA czy Honduras. Liczę również, że ekipa Scolariego w dzisiejszym pojedynku skupi się bardziej na doszlifowaniu elementów taktycznych, niż na swawolnej hulance i nastrzelaniu jak największej ilości bramek. W moim odczuciu wygrana Brazylijczyków pewna, ale wynikiem co najwyżej dwubramkowym.

Panama +2,5 AH @1.925
⛔⛔⛔
Bet365
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Brazylia - Panama

Po obserwacji gier kontrolnych reprezentacji przygotowujących się do MŚ zagram na stronę Panamy. Nie będzie to czysta dwójka, gdyż nie widzę innej opcji jak wygrana Canarinhos w tym spotkaniu. Podobnie jednak jak kolega mYYk uważam, że nie będzie to porywające spotkanie z gradem goli, dlatego też dodam na handicapie Panamczykom 2,5 bramki. Śledząc wyniki Panamy z kilkunastu ostatnich spotkań na wyjeździe łatwo zaobserwować, że reprezentacja ta nie przegrała większą liczbą bramek niż 2. mimo tak wymagających rywali jak Meksyk, USA czy Honduras. Liczę również, że ekipa Scolariego w dzisiejszym pojedynku skupi się bardziej na doszlifowaniu elementów taktycznych, niż na swawolnej hulance i nastrzelaniu jak największej ilości bramek. W moim odczuciu wygrana Brazylijczyków pewna, ale wynikiem co najwyżej dwubramkowym.

Panama +2,5 AH @1.925

Bet365

Ja odpowiem krótko i na temat , Panama na 90 % nie strzeli gola na terenie Brazylii , Brazylia na 75% strzeli 2 gole a jak dołoży trzeciego co jest w stanie zrobić dupa z handicapu. Mecz przed własną publicznością - typowy żeby sobie postrzelać bo później grają z Serbią i mecz otwarcia z Chorwacją.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
L 47

logan13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna miedzynarodowe towarzyskie
Spotkanie: Brazylia - Panama
Typ: BTS? Nie
Kurs: 1.50
Godz:21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Zapraszam na spotaknie towarzyskie po między ekipami z Brazylii i Panamy, ta pierwsza tego roczni gospodarze mistrzostw świata są jednymi z faworytów do zdobycia tego tytułu jest to jeden z dwóch ostatnich testów przed mundialem. Panama zespół który zajmuje o dziwo aż 35 miejsce w rankingu FIFA jest obecnie w bardzo słabej dyspozycji Od ponad roku nie udalo im sie wygrać ani jednego meczu. Brazylia jest sporo nie wiadomą nie wiadomo jaką aktualnie prezentują formę nie musieli uczestniczyć w eliminacjach do tego rocznych mistrzostw więc są sporą zagadką , lecz aktualnie posiadają wielu młodych utalentowanych piłkarzy Dante, Rammires, Neymar, Julio Cesar to tylko jedne z naswisk naszpikowanej gwiazdami Brazylii. Dzisiejsi Gospodarze na dziesięć swoich ostatnich meczy aż w sześćiu nie traciło bramki w meczu. Gra Obronna kanarków jest wręcz niesamowita tracą średnio tylko 0.2 bramki na mecz jest to wyśmienity rezultat. Panama oddaje ledwo 10 strzałów na mecz i strzelają średnio tylko jedną bramke na mecz lecz według mnie dzisiejszego wieczoru to nie wystarczy by Brazylijczycy wyciagali piłke z siatki.Dodatkowo dochodzi do tego motywacja piłkarze z pewnościa będą chcieli się pokazać przed włąsnapublicznością i pokazać nie do wiarkom że są w stanie wygrać te mistrzostwa.
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Meksyk - Bośnia Hercegowina
Ma ktoś info o składach ? BTW Meksykanie wydają się faworytem
http://soccerly.com/article/danielprice/mexico-vs-bosnia-preview-miguel-herrera-faces-toughest-test-of-his-tenure
http://bhdragons.com/friendly-bosnia-vs-mexico-preview-and-analysis/
takie ciekawostki itp
Co do samego meczu jak nie widze faworyta w meczu jakim wg ciebie czy bukow jest Meksyk.
Kursy powinny byc bardziej wyrownane chyba ze o czyms niewiem.
Wydaje mi sie ze obie ekipy wyjda w miare optymalnych skladach jesli tak bedzie a byc powinno to mozna zobaczyc pare bramek.
Sam osobiscie zagralem over 2.5 po kursie 1.91
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, mecz towarzyski
Godzina: 3:30
Spotkanie: Meksyk - Bośnia i Hercegowina
Typ: Bośnia i Hercegowina zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 4,40
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dziwne dla mnie jest to, że to Meksyk jest tutaj faworytem. Gdyby grali u siebie, to jeszcze bym to zrozumiał, ale mecz ma być na terenie neutralnym, więc osobiście większe szanse daję Bośnii i Hercegowinie. Meksyk to już jest cień tej ekipy sprzed lat. Patrząc na rezultaty ich spotkań eliminacyjnych to zupełnie ich na mundialu nie widzę. Porażki 1:2 z Hondurasem czy 1:2 z Kostaryką źle świadczą o tym zespole. Dwumecz ze słabiutką Nową Zelandią co prawda wygrali, ale w dwóch meczach stracili w sumie trzy gole, więc z ich defensywą dobrze nie jest, a Bośnia i Hercegowina strzelać gole potrafi. Bośnia i Hercegowina to taka mała rewelacja eliminacji w Europie. Wyszli oni na pierwszym miejscu z grupy zdobywając aż 25 punktów. Mieli oni osiem zwycięstw, jeden remis i tylko jedną porażkę. Co prawda grupa mocna nie była, ale była w niej Grecja i Słowacja. Bośnia i Hercegowina strzeliła w eliminacjach aż 30 goli, więc dobrze to wygląda jeśli chodzi o grę z przodu. Dla mnie faworytem meczu jest Bośnia i Hercegowina i uważam, że moghą strzelić w obu połowach, a kurs na to wygląda nieźle.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam forumowiczów;-) panowie co myślicie o meczu Włochy-Luksemburg poniżej 4,5 bramki kursy oscylują w okolicach 1,7 można do jakiegoś dubla dodać. Śmiem wątpić że Włosi będą forsować tempo tak jak dziś brazylia w pierwszej połowie dwa strzały na bramkę ale skuteczność 100%.. W ostatnich spotkaniach było relatywnie 3:0; 2:0 i 1:0 dla Italii
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Witam forumowiczów;-) panowie co myślicie o meczu Włochy-Luksemburg poniżej 4,5 bramki kursy oscylują w okolicach 1,7 można do jakiegoś dubla dodać. Śmiem wątpić że Włosi będą forsować tempo tak jak dziś brazylia w pierwszej połowie dwa strzały na bramkę ale skuteczność 100%.. W ostatnich spotkaniach było relatywnie 3:0; 2:0 i 1:0 dla Italii
Myślę, że to dobry zakład. Włosi to zespół dość wyrachowany i jeśli nie będzie trzeba to nie będą forsować tempa. Piłkarze mają na pewno w głowie to co stało się z Montolivo a i trener powinien im zapowiedzieć, żeby nie grali na 100%. Nie warto ryzykować kontuzji, nawet tej najdrobniejszej, na kilka dni przed starem Mundialu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Ja odpowiem krótko i na temat , Panama na 90 % nie strzeli gola na terenie Brazylii , Brazylia na 75% strzeli 2 gole a jak dołoży trzeciego co jest w stanie zrobić dupa z handicapu. Mecz przed własną publicznością - typowy żeby sobie postrzelać bo później grają z Serbią i mecz otwarcia z Chorwacją.
Masz rację. Handicap wziął w łeb. Spróbowałem zagrać z linią 2,5 ze względu na w miarę &quot;solidną&quot; defensywę Panamy (jeśli można to tak ująć, bo reprezentacja ta nie jest potentatem nawet w swojej strefie CONCACAF mimo, że zagrali w rundzie finałowej do tegorocznego Mundialu) , która na przestrzeni 1,5 roku nie straciła w meczu więcej jak 2 bramki. Na Brazylię nie wystarczyło, która jak ujmujesz wyszła po swoje i najzwyczajniej &quot;postrzelała&quot; sobie. W sugestii swojego nietrafionego typu kierowałem się również chęcią nie przemęczania się Brazylijczyków przed bałkańskimi pojedynkami - najpierw sparingiem z Serbią, później zaś już w oficjalnym meczu otwarcia z Chorwacją. Do Mistrzostw kilka dni także ochłonę trochę z tym &quot;wróżeniem&quot; rezultatów w meczach kontrolnych i przechowam pieniądze do 12 czerwca ;)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Witam forumowiczów;-) panowie co myślicie o meczu Włochy-Luksemburg poniżej 4,5 bramki kursy oscylują w okolicach 1,7 można do jakiegoś dubla dodać. Śmiem wątpić że Włosi będą forsować tempo tak jak dziś brazylia w pierwszej połowie dwa strzały na bramkę ale skuteczność 100%.. W ostatnich spotkaniach było relatywnie 3:0; 2:0 i 1:0 dla Italii
Z całym szacunkiem, ale przytaczasz spotkania z lat 70&#39; i 80&#39; ...
To to chyba przesada brać to pod uwagę ????
Ja takich meczów bym nie ruszał. Luksemburg w ostatnich 10 meczach 5 razy stracił więcej niż 4,5 gola i to grająć ze słabszymi znacznie od Włochów.
Nie polecam grać tego typu, bo tutaj może zdarzyć się absolutnie wszystko...do tego jeszcze Włosi grają u siebie...
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Witam ponownie.. No właśnie że to nie są wyniki z lat 70 i 80 nie wprowadzaj ludzi w błąd..
A tak na marginesie to zagrałem w milenium .
Włochy-Luxemburg poniżej 4,5 kurs 1,7✅
Argentyna handi -1,5 kurs 1,32✅
Wks-Salvador 1 kurs 1,35✅
Holandia-Walia 1 Kurs z superoferty 1,37✅

Wczoraj wszystko na ✅a Włosi chyba zapatrzyli się na reprezentację Polski:)
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
No właśnie że to nie są wyniki z lat 70 i 80 nie wprowadzaj ludzi w błąd..
Ja ludzi nie wprowadzam w błąd...wręcz przeciwnie...
Jestem bardzo ciekawy, o czym zatem mówiłeś ???
Bo ostatnie 3 mecze między Włochami, a Luksemburgiem miały dokładnie takie wyniki jak podałeś, czyli Włosi wyrali 1:0, 2:0 i 3:0.
Daty spotkań :
05.12.1981 Włosi wygrywają 1:0
11.10.1980 Włosi wygrywają 2:0
03.12.1977 Włosi wygrywają 3:0
Chłopie nie pogrążaj się tylko przyznaj, że czegoś niedopatrzyłeś.
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Przepraszam zwracam honor;-) rzeczywiście Masz racje..
no ale zobaczymy jak Luxemburg zagra przyzwoicie w obronie 9 obrońcami to Włosi mogą mieć ciężko strzelić te pięć bramek
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Islandia - Estonia 1 @1.75 Bet365 ✅
Argentyna - T&amp;T 1(-2) @1.61 Bet365 ✅
Gibraltar - Malta +2.5 @2.00 Bet365
⛔

Po historycznym sukcesie - barażach o MŚ - Islandia trochę spuściła z tonu i pozostaje bez wygranej od 6 spotkań. Teraz nadarza się dobra okazja na przełamanie tej serii - Estonia to bardzo przeciętna drużyna, czego dowodem remis m.in. z Gibraltarem.
Argentyna zapewne zechce podreperować morale i celowniki przed Mundialem, podobnie jak wczoraj Brazylia. Myślę, że niezaleznie od składu trzybramkowe zwyciestwo nie powinno stanowić dla faworyta problemu.
W meczu europejskich outsiderów faworytem jest Malta, która podniosła poziom w ostatnich latach, jednak chyba lepiej poszukać tutaj overa po dobrym kursie.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Holandia - Walia
04.06.2014 20:30
Krótko i na temat. Holandia wystąpi prawdopodobnie w najsilniejszym składzie. Walia bez Bale&#39;a oraz Collison&#39;a. Poprzednim razem nie doceniłem obrony drużyny Van Gaala, która stanowiła monolit i nie pozwoliła na wiele piłkarzom Ghany. Tym razem za ciut mniejsze stawki bo to mimo wszystko mecze towarzyskie.

Walia nie strzeli @ 1.65 Bwin (4/10) ✅ (2:0)
Holandia -2 (AH) @ 1.862 Pinnacle (4/10) :-| zwrot (2:0)

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
defect 65

defect

Użytkownik
Ja na dzisiaj znalazłem dwa bardzo fajne zakłady i dziwię się, że jeszcze nikt ich nie podał. Niepokoją mnie jedynie wzrastające kursy, ale w sumie dla mnie to dobrze ???? .

Włochy - Luksemburg | Typ: Włochy -2EH @1.68 Expekt (1:1) ???? ⛔
Reprezentacja Włoch do tego meczu podchodzi jako drużyna, która ostatnie zwycięstwo odniosła we wrześniu minionego roku z Czechami. Dla drużyny Prandellego jest to typowy mecz na poprawę humorów przed MŚ. Ich rywal, to zespół, który plasuje się na 112. miejscu w rankingu FIFA. W ostatnich pięciu meczach gracze Luksemburgu stracili 16 goli, a zdobyli tylko dwie bramki. Myślę, że Włosi podejdą do tego meczu dość poważnie, zwłaszcza, że konkurencja w drużynie jest spora i warto dobrze się zaprezentować. Gdybym miał celować w dokładny wynik to obstawiłbym 4:0.

Egipt - Jamajka | Typ: Egipt DNB @1.68 Expekt (2:2) ZWROT
Mecz który rozegra się w Londynie. Trener Egiptu eksperymentuje ze składem, ale mimo to sądzę, że w tym meczu to Egipcjanie będą lepsi. Jest to naprawdę mocna ekipa, gdzie panuje duża rywalizacja. Ostatnie ich spotkanie to mecz z bardzo mocny Chile, w którym ulegli 3:2. Udało mi się znaleźć skład na to spotkanie: http://en.wikipedia.org/wiki/Egypt_national_football_team#Current_squad. W oczy rzuca się doświadczony środek pola i dwóch stoperów, reszta to piłkarze nowi. Mimo to, myślę, że jamajce będzie bardzo ciężko o gola zwłaszcza, ze nie jest to jakaś futbolowa potęga. Kilku piłkarzy gra w angielskich ligach, reszta w rodzinnej. Nie ma sensu, żebym się nad nimi długo rozprawiał, wystarczy spojrzeć na wyniki. W meczu z poważnym rywalem Jamajka wygrała ostatnio we wrześniu 2012 roku. W tym meczu w najgorszym wypadku padnie remis.

Ja łączę te dwa mecze w jeden kupon.
@2,82 Expekt 2,5/10

Edit: W dniu dzisiejszym kończę obstawianie meczy towarzyskich ????. A po 10 minutach w obu meczach zapowiadało się tak pięknie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom