>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2014

Status
Zamknięty.
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Argentyna (n) - Chorwacja
12.11.2014 20:45
Gdyby to był mecz o stawkę, na chwilę obecną, ciężko, według mnie, byłoby coś tu typować. Mecz z Chorwacją, która przewodzi grupie H w eliminacjach, z kompletem punktów i bez straty bramki ? Fakt, że pierwsze trzy mecze Chorwatów to mecze z najsłabszymi zespołami tejże grupy (Azerbejdżan, Bułgaria, Malta), nie zmienia to faktu, że ostrożniej podchodziłbym do tego meczu.
Jednak sytuacja wygląda następująco. Trener Martino powołał najmocniejszy skład jaki można sobie wyobrazić, włączając w to Messiego, Teveza, Aguero, Higuaina, Di Marie czy Mascherano. Nie wszyscy zagrają zapewne pełne 90 minut, tylko aby oszczędzać &quot;gwiazdy&quot;, bo następny mecz grają za niemal tydzień, towarzyski z Portugalią.
U Chorwatów sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Po czterech dniach od meczu z Argentyną, zagrają wyjazdowe spotkanie o punkty z Włochami, ich największym rywalem i ogólnie faworytem do wygrania grupy. Urwanie tam nawet punktu pozostawi ich na pierwszym miejscu w tabeli, a rewanż na Bałkanach może być już mało znaczącym pojedynkiem.
Dlatego też trener Kovac na środowe spotkanie powołał następujących graczy:
Bramka: Lovre Kalinic (Hajduk), Ivan Vargic (Rijeka)
Obrona: Ivan Tomecak (Rijeka), Sime Vrsaljko (Sassuolo), Hrvoje Milic (Rostov), Tin Jedvaj (Leverkusen), Marko Leskovic (Rijeka), Matej Mitrovic (Rijeka), Ivan Strinic (Dnipro), Marin Leovac (Rijeka)
Pomoc: Mato Jajalo (Rijeka), Alen Halilovic (Barcelona B), Mateo Kovacic (Inter), Milan Badelj (Fiorentina), Domagoj Antolic (Dinamo), Marko Rog (Split)
Atak: Nikola Kalinic (Dnipro), Anas Sharbini (Rijeka), Duje Cop (Dinamo)
Dla wielu z nich będzie to debiut w kadrze, a piłkarze tacy jak: Badelj czy Kovacic zapewne nie rozegrają pełnego meczu, zakładając, że zagrają w ogóle.
Argentyna nie &quot;rozpieszcza&quot; nas w meczach towarzyskich ilością goli (pomijając Hong Kong ???? ), ale przy obecnej sytuacji 2:0 - 3:0 minimum jest moim zdaniem bardzo prawdopodobne.
Argentyna (n) -1.75 @ 1.917 Pinnacle ⛔ (2:1)
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Turcja vs Brazylia
Brazylia kurs: 1,60 buk: Totolotek (efekt Kapicy) ✅✅✅✅✅✅✅✅
Brazylia EH:-1 kurs: 2,45 buk: Totolotek (efekt Kapicy) ✅✅✅✅✅✅
Gram raczej przeciw Turcji niż za Brazylią. Turcję 4 dni później czekają zmagania w EL do ME z Kzachstanem i jeśli ma o coś powalczyć to nie rzucą sił na Brazylię, a Brazylia ma tylko sparringi, potem z Austrią. Większość graczy ma zagrać z europejskich klubów bo w Brazylii trwają rozgrywki. Oczywiście różnica klas też jest widoczna. Mimo słabej gry na MŚ Brazylia w sparringach tak przed jak i po MŚ gra świetnie. Typy wydają się warte uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
może mi ktoś podać jakie są powołania na tą przerwę reprezentacyjną w repce Brazylii oraz Turcji? nie mogę znaleźć :&lt;
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Holandia - Meksyk
Dziwne rzezy się dzieją w reprezentacji Holandii po przybyciu trenera Hiddinka. Np. Janmaat, który od dłuższego czasu był podstawowym obrońcą Oranje nie znajduje się nawet w kadrze powołanych. Jego miejsce na prawej obronie zajmie pewnie Van Rhijn. Ma nie zagrać również Van Persie, ale to akurat nie jest osłabienie patrząc na jego formę z ostatnich tygodniu. Huntelaar ostatnio o wiele lepiej się spisuję i jeżeli chodzi o mnie, to jest na ten moment napastnik numer 1 w oranie.
Holandia nie miała łatwo z Meksykiem na mistrzostwach, kiedy była w formie, teraz może być o wiele trudniej. Myślę, że takie propozycje można pograć:

Holandia - Meksyk BTS @ 1.81 ✅
Huntelaar to score - yes - 2.95 ⛔
Over 9,5 corners @ 1.80 ✅
Over 2,5 goals @ 2.05
✅
Obrona Holandii popełnia obecnie sporo błędów. Myślę, że Meksyk strzeli minimum jedną bramkę dziś. Oranje również swoją bramkę dołożą a może i dwie. Powinno być sporo ciekawych ataków, jest to spotkanie towarzyskie, więc aż tak skupiona obrona być nie powinna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Za 40 minut mecz towarzyski Japonia - Wenezuela i polecam jeden typ.
Pogram rzuty rożne w meczu over 9 po kursie 1,9 ✅✅✅ (na luzie)
Linia moim zdaniem zaniżona i raczej zostanie pokryta przez obie ekipy. Zapowiada się ofensywny i otwarty mecz, ale bramek nie stawiam, bo skuteczność może być różna. Natomiast powinno się gotować w polu karnym i rożnych trochę naklepią ????
W ostatnim meczu towarzyskim Japonia z Brazylią sama nabiła 7 rożnych a Honduras w spotkaniu z USA sam nabił 11 !
Moim zdaniem typ powinien wejść, Japonia swoje nabije a i Honduras kilka dorzuci ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
embojam 165

embojam

Użytkownik
18.11.2014 17:00
Słowacja - Finlandia | 1
1,65 Bet365
wynik:
Po dobrym meczu eliminacyjnym do Mistrzostw Europy 2016, w którym to Słowacy pokonali na dosyć trudnym terenie Macedonię 2-0 (przegrywali tam w meczach eliminacyjnych min. Walia, Serbia) osobiście nie widzę innej możliwości niż wygrana w tym meczu.
Słowacja w eliminacjach do EURO idzie jak burza, same wygrane (4) z bilansem bramkowym (8-2), ogrywając przy tym u siebie wielką Hiszpanię.
Kilka słów o aktualnej formie Finlandii, przegrana w meczu o punkty z Węgrami 1-0 na wyjeździe, bez strzelonej bramki na co należy zwrócić uwagę.
Mimo iż jest to mecz towarzyski i obaj trenerzy będą mieli okazję do sprawdzenia nowych graczy i podejść do tego meczu z dystansem uważam, że Słowacja ten mecz wygra przewagą co najmniej 2 goli, także stawiam czystą 1, po i tak niezłym kursie ;).
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
18.11.2014r. - wtorek
Dyscyplina: ⚽ - Piłka nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 18:00
Białoruś - Meksyk

Typ: handicap: Meksyk -1.5
Kurs: 2.85
Bukmacher: Bet365
Analiza: Obie reprezentacje się jak do tej pory nie miały okazji spotkać. Dzisiaj do Białorusi przyjedzie drużyna narodowa Meksyku. Faworytem bukmacherów jak i moim są piłkarze z Ameryki Północnej. Nic dziwnego, że tak właśnie jest. Meksyk w dobrej formie, co widać po ostatnich wynikach - nawet udało się odgryźć reprezentacji Holandii za porażkę na Mistrzostwach Świata w Brazylii.
Meksyk ma w składzie parę nazwisk, których na pewno nie trzeba przybliżać nikomu, kto się interesuje tym sportem. Hernandez wraz z Vela stanowią dobry duet w ataku, w ostatnim meczu z Holandią napastnik Realu strzelił 1 gola, a Vela 2 gole. Za ich plecami też znane postacie - Herrera, dos Santos, natomist w obronie nie możemy zapomnieć o Herrerze z MU orasz rewelacji ostatnich MŚ w Brazylii - bramkarzy Ochoa.
Białoruś nie ma się czym tak naprawdę pochwalić. Są po prostu skazani na porażkę, a patrząc na ich ostatnie wyniki to inaczej w moich oczach być nie może.
W 5 ostatnich meczach dzisiejsi gospodarze strzelili co prawda 8 goli, jednak 6 z nich Tadżykistanie (mi osobiście to nic nie mówi?), 1 gola Luksemburgowi na wyjeździe oraz 1 gola u siebie w kwalifikacjach do Euro reprezentacji Słowacji (ostatecznie przegrali ten mecz 1:3). Ostatni mecz reprezentacji Białorusi to pojedynek, a zarazem porażka z reprezentacją Hiszpanii, a myslę, że każdy wie jak dzisiaj gra Hiszpania - po prostu nie ma szału.
Meksyk po MŚ w Brazylii radzi sobie dalej dobrze. Rozegrali 5 spotkań, w których ani razu nie przegrali, tylko jeden raz zremisowali w pierwszym meczu po MŚ z reprezentacją Chille (0:0). Ostatni ich mecz to tak jak już pisałem na samym początku - rewanż za 1/8 finału na MŚ z drużyną Holandii. Ten pojedynek wygrali, a wynik to 2:3.
Dzisiaj gram w stronę Meksyku handicap -1.5. Moim zdaniem reprezentacja z Europy nie ma w ogóle startu do doświadczonej i silnej reprezentacji Meksyku. Dla mnie te drużyny różni spora ilość klas..
Jak ktoś nie chcę korzystać z takiego kursu to grajcie czystą 2 po kursie ~1.70.. Ale moim zdaniem handicap -1.5 to nie jest jakoś dużo i Meksyk da radę bez problemu to pokryć.​
 
H 902

hank

Użytkownik
natomist w obronie nie możemy zapomnieć o Herrerze z MU [/center]
To nie ten gosc. Ten z Manchesteru to Hiszpan. A wspomnianym graczem jest zawodnik C.F. Pachuca. Co do typu, wszystko wskazuje na gosci, i nie wyobrazam sobie innego wyniku, tez wchodze w ten hc.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
To nie ten gosc. Ten z Manchesteru to Hiszpan. A wspomnianym graczem jest zawodnik C.F. Pachuca. Co do typu, wszystko wskazuje na gosci, i nie wyobrazam sobie innego wyniku, tez wchodze w ten hc.
Hank racja! Dzięki ???? Moja pomyłka, nie sprawdzałem tego typa tylko widziałem nazwisko i jego pierwszą literke imienia i mi się od razu skojarzyło ;)

Co sądzicie o mecz Polaków? Czekam na wasze analizy ????
Jestem ciekaw jak wypadną na tle Szwajcarów.
moim zdaniem najrozsądniej stawiać BTS.. Polacy jak i Szwajcarzy zapowiedzieli zmiany kadrowe, mają zagrać Ci co trzeba ich przetestować jeszcze, a Nawałka w wywiadzie mówił o testowanie także innych ustawień na boisku.
Szwajcaria gra ofensywnie, Polacy ostatnio też, tym bardziej, że w Bramce pewnie nie zobaczymy Szczęsnego tylko Boruca albo Fabiańskiego. Szwajcaria ma kim straszyć, a ten piękny sen Polaków też musi mieć jakiś swój kres, chociaż jestem sercem za nimi, to coś mi podpowiada nie grać tego meczu na 1 X 2 tylko raczej BTS.. Albo over 2.5 gola ????
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Kolega Wojtekk rozpisał się powyżej obszernie na temat Meksyku, więc ja tylko dodam, że nie wyobrażam sobie aby Włosi (skromnie bo skromnie), ale nie ograli Albanii. Różnica klas jest aż nad to widoczna. Nawet grając drugim garniturem myślę, że są w stanie pokusić się o zwycięstwo. Ostatnie wyniki mówią same za siebie, trener Conte to właściwy człowiek na właściwym miejscu, a więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić ten typ w ako właśnie z Meksykiem. Rozpisałbym się dłużej, ale każdy wie że mecze towarzyskie to trochę inna bajka, choć tak na prawdę każdy gra na miarę swoich możliwości, bo zazwyczaj jednym złym meczem można stracić pozycję w kadrze budowaną latami (może troszkę przesadzam ???? ). Akurat robiłem kupon dla kumpla na sts&#39;ie więc podaję ako właśnie z tego serwisu:
MEKSYK &amp; WŁOCHY @2.56 !!
edit@ moje poparcie dla Włochów jak najbardziej słuszne, choć wygrana po golu samobójczym. Jednak tak jak pisałem to mogło się skończyć albo 1:0 albo 2:1 ???? !!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Kolega Wojtekk rozpisał się powyżej obszernie na temat Meksyku, więc ja tylko dodam, że nie wyobrażam sobie aby Włosi (skromnie bo skromnie), ale nie ograli Albanii. Różnica klas jest aż nad to widoczna. Nawet grając drugim garniturem myślę, że są w stanie pokusić się o zwycięstwo. Ostatnie wyniki mówią same za siebie, trener Conte to właściwy człowiek na właściwym miejscu, a więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić ten typ w ako właśnie z Meksykiem. Rozpisałbym się dłużej, ale każdy wie że mecze towarzyskie to trochę inna bajka, choć tak na prawdę każdy gra na miarę swoich możliwości, bo zazwyczaj jednym złym meczem można stracić pozycję w kadrze budowaną latami (może troszkę przesadzam ???? ). Akurat robiłem kupon dla kumpla na sts&#39;ie więc podaję ako właśnie z tego serwisu:
MEKSYK &amp; WŁOCHY @2.56 !!
Mówię ci to w pełni świadomie:
Jesteś DEBILEM
Nie masz pojęcia jak gra Albania i o tym co piszesz.
Za takie bzdury, gdybym był modem dałbym ci z miejsca BANA!
Bo to nie pierwsza taka twoja debilna analiza z stekiem bzdur
Pierwsza rzecz to taka: Włosi nie oszukujmy się grają kompletną kupę.
Conte to dobry trener, ale on nie potrafi jeszcze dobrze ustawić Reprezentacji Włoch.
I nie dziwię się bo Włosi próbują coś zmienić w grze która od lat nic nie pokazała.
Albania
Grają mądrze nie jedni dostaną od nich po dupie.
Mecz z Francją w pewnych momentach przecierałem oczy jak taka Albania gra jak równy z równym z świetną Francją.
Zresztą to nie pierwsze oznaki tego iż Albania jest mocna, gdyby nie walkower z Serbami Albania byłaby liderem grupy śmiem twierdzić że mogła ten mecz wygrać. Mecz z Danią gdzie co prawda to Dania częściej przy piłce ale Albania miała lepsze sytuacje.
I na koniec Portugalia. Albania w tym meczu była w polu karnym Portugalii może 3 razy w meczu gdzie oddała chyba 1 celny strzał i jeden niecelny i w tym strzelili gola jak zachowali czyste konto?
Fartem?
Na pewno nie bo głównie to mądra gra w defensywie.

Nie neguję typu, ale jak napisałeś tą analizę to bez komentarza...
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dawid95 21

dawid95

Użytkownik
Ostatnio siadło ładnie, więc teraz zabieramy się za mecze towarzyskie, które cechują się sporą nieprzewidywalnością, więc osobiście gram ostrożniej.


Słowacja - Finlandia 1 zakład bez remisu 1.25 ✅

Na tą chwilę nie wiadomo jak Słowacy wyjdą, więc daje ostrożnie. Jeżeli ktoś wypatrzy składy i będą porównywalne do tych z meczów eliminacji, a zakład na czystą 1 diametralnie nie spadnie, to można śmiało grać na naszych sąsiadów.

Białoruś - Meksyk 2 1.65 ⛔

Trzeba łapać kurs, póki jeszcze się w miarę trzyma. Białorusini od dawna nie byli aż tak słabi, a Meksyk od dawna nie był tak dobry. Wygrana Meksykanów ostatnio z Oranje mówi sama za siebie. Dla odważnych handicap jest też dobrą opcją ???? Piłkarze ze Wschodu nie mają praktycznie żadnych atutów.

Ukraina - Litwa 1 1.4 ⛔

Spodziewałem się niższego kursu, ale na podbicie AKO jest idealny. Ukraińcy nawet jeżeli wyjdą w połowie rezerwami to powinni poradzić sobie z przeciętnymi Litwinami. Jeżeli Ukraina szybko nie strzeli bramki to wyczuwam przebieg jak ostatnio w Szwajcarii - długo 0-0 a potem i tak Litwini dostali oklep ???? I wynik powinien być podobny

Portugalia - Argentyna 2 drużyna strzeli TAK 1.2 ⛔

Argentyna powinna poradzić sobie na neutralnym terenie z Portugalczykami, ale w towarzyskim meczach to różnie bywa, a nóż Portugalia się zepnie i zagra jak za dawnych, dobrych lat? Tutaj też ostrożnie i kurs na podbicie AKO

Polska - Szwajcaria 1X 1.35 ✅

No i ostatni mecz na kuponie, którego nie mogło zabraknąć ???? Mecz u siebie, ze Szwajcarią, którą bardzo rozczarowuję, a potencjał ma spory. My jesteśmy na fali, a dla takiego Olkowskiego, Boruca czy Teodorczyka to będzie mecz o życie w reprezentacji, bo sporo piłkarzy puka do kadry co cieszy ???? Przegrać nie przegramy, ale gram ostrożnie, ze względu na ten szwajcarski potencjał

-----------------------
Jeżeli masz jakieś uwagi to pisz, mam nadzieję, że z kolejnego postu wyniknie spory ✅. Kliknij &quot;dzięki&quot;, aby dodać jeszcze większej motywacji. PIONA!


Specyfika meczów towarzyskich dała o sobie znać :p
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Kolega Wojtekk rozpisał się powyżej obszernie na temat Meksyku, więc ja tylko dodam, że nie wyobrażam sobie aby Włosi (skromnie bo skromnie), ale nie ograli Albanii. Różnica klas jest aż nad to widoczna. Nawet grając drugim garniturem myślę, że są w stanie pokusić się o zwycięstwo. Ostatnie wyniki mówią same za siebie, trener Conte to właściwy człowiek na właściwym miejscu, a więc nie pozostaje mi nic innego jak polecić ten typ w ako właśnie z Meksykiem. Rozpisałbym się dłużej, ale każdy wie że mecze towarzyskie to trochę inna bajka, choć tak na prawdę każdy gra na miarę swoich możliwości, bo zazwyczaj jednym złym meczem można stracić pozycję w kadrze budowaną latami (może troszkę przesadzam ???? ). Akurat robiłem kupon dla kumpla na sts&#39;ie więc podaję ako właśnie z tego serwisu:
MEKSYK &amp; WŁOCHY @2.56 !!
Weź sobie zobacz powtórkę albo skrót meczu Włochy - Chorwacja. Włosi nie pokazali nic na tle Chorwacji. Chorwacja dominowała i prowadziła grę. Poza tym Włosi mają taką tendencję, że olewają mecze towarzyskie i często w nich remisują, nawet jak grają z jakimiś ogórkowatymi drużynami.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
Jak grają Hiszpanie jak i Niemcy to większość wie.
Jedni jak i drudzy potrafią nabić sporo rzutów rożnych i myślę że, w tym meczu także ich nie zabraknie, a więc można całkiem śmiało próbować.

Powyżej 14 kornerów kurs 5,5 bet365 1/10

Dodam, że Hiszpanie jak i Niemcy ostatnio nie powalają dlatego mecz towarzyski może się zamienić w dobre widowisko i walkę jakby mecz był o coś i chcieli coś udowodnić, dlatego sytuacji będzie dużo.
 
H 902

hank

Użytkownik
Kazdy widzi jak graja Wlosi, wiec nikt powazny w ten bet nie wejdzie, tym bardziej ze to sparing. A ten gosc to chyba w tym stsie dostal jakiegos freebeta za wypisywanie takich bzdur, co wiecej mysle ze jak Wlosi by ten mecz wygrali to bedzie sie tutaj panoszyl, bo to zwykly trol.
To bedzie slaby mecz, wiec jesli juz to warto isc w undery bramkowe, czy tez kornerow.
Ja od siebie polecam Meksyk bo to bet dnia. Do tego bede uderzal w strone Szwajcarow i Portugalczykow, Hiszpanow i Szkotow.
Szwajcarzy beda grali swoje, beda mieli pilke i powinni predzej czy pozniej nasza defensywe skruszyc. Rotacje w skladach tylko mnie utwierdzaja w tym ze nie wygramy tego meczu.
Co do Portugalczykow, to bardziej typ na przelamanie, mimo wszystko ta kadra nie jest az tak slaba jak wskazuja wyniki, poza tym wieksza ilosc pilkarzy ma cos do udowodnienia, i mysle ze zostawia serce zeby przyblizyc sie do pierwszej jedynastki. No i Cr ktory napewno bedzie chcial ograc Messiego, bo jednak to on powazniej traktuje porownania miedzy nimi.
Szkoci w koncu maja reprezentacje na poziomie, ktora zrezygnowala z typowego brytyjskiego stylu i gra teraz zdecydowanie milej dla oka, a co wazniejsze z większą efektywnością. Po za tym okazja zeby dac pstryczka w ucho Anglikom, moim zdaniem kurs zacheca.
Hiszpania potrzebuje zwyciestwa z mocnym rywalem, i wobec oslabien w ekipie gosci jutro stoi przed szansa zmazania choc po czesci plamy z mundialu.
Kursy fajne bo 2.6 hc Meksyk, 2.8 Szwajcaria, 2.1 Hiszpania, 4,3 Portugalia, 3,6 Szkocja cos sie jeszcze dorzuci i pewnie wysle to od 3z6 w gore za jakas stowke.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yuura 262

yuura

Użytkownik
Weź sobie zobacz powtórkę albo skrót meczu Włochy - Chorwacja. Włosi nie pokazali nic na tle Chorwacji. Chorwacja dominowała i prowadziła grę. Poza tym Włosi mają taką tendencję, że olewają mecze towarzyskie i często w nich remisują, nawet jak grają z jakimiś ogórkowatymi drużynami.
I to też odpowiedź dla kolegi wyżej.
Może i macie racje, że Włosi grali słaby futbol, a w najbliższej konfrontacji mają duże szanse na wtopę, przez swoje podejście. ALE! Wspomniałem o tym, że jest nowy trener a nie przypominam sobie aby Conte odpuszczał jakoś specjalnie mecze towarzyskie będąc managerem Juventusu, wydaje mi się że powinien wystawić w miarę optymalną jedenastkę. Wiadomo, że sparingi są od testowania różnych rozwiązań, a więc być może ze strony Antonio coś takiego zobaczymy. A patrząc na historię wcale nie jest aż tak źle... okej mamy wspomnianą wtopę akurat z Luksemburgiem, ale poza tym mamy też wygrane spotkania z Fluminese oraz z mocną Holandią. Ja wierzę we Włochów, stąd też podałem taki typ na uczcie. Mam nadzieję, że będzie tak jak przewiduję czyli skromne zwycięstwo 1:0 lub 2:1, oczywiście dla gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom