>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze międzypaństwowe

Status
Zamknięty.
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak dla mnie to super wygląda dziś handi na Dominikanę , 22.5 pkt to naprawdę różnica do ogarnięcia nawet w 3 kwarty z cienką Korea. W Dominikanie oczywiście zagra Al Horford , czy Francisco Garcia , zawodnicy Hawks i Kings z NBA. Zdecydowanie na deskach Dominikana powinna ich zmiażdżyć , przecież Horford to się tam z nimi zabawi. Koreańczycy wczoraj z Rosją przegrali prawie 40 punktami i grali naprawdę dennie , a takie akcje jak pudła sam na sam z koszem (????) tylko potwierdzają , że ta drużyna ma nie wiele wspólnego z profesjonalizmem jaki prezentują znani z gry na parkietach NBA Dominikańczycy.
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Portoryko - Jordania
Typ: 1 (-25)
Kurs: 1.81
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10

Przed meczem, zdecydowany faworyt tego spotkania jest tylko jeden. Portoryko.
W mistrzostwach Centrobasketu, zajęli drugie miejsce, przegrywając w finale z Dominikaną 72:80.

W turnieju rozgrywanym w Wenezueli (28.06), Dominikana grała z Jordanią i dzisiejszy rywal reprezentacji Portoryko przegrał 80:89, jednak trzeba podkreślić, że na parkiety nie wyszło dwóch zawodników NBA w drużynie Wenezueli – Al Horford oraz Francisco Garcia.

Uważam, że Dominikana, jak i Portoryko prezentują podobny styl gry. Dodając, że w meczu Dominikana – Jordania, reprezentacja Dominikany wykonywała 39 rzutów osobistych, trafiając aż 34!

Podstawowym zadaniem dla Portorykańczyków będzie utrudnienie gry skrzydłowemu Zaid Abbasowi, który jest jednym z najgroźniejszych zawodników.

Niezdolni do gry w reprezentacji Portoryko są Andres Rodriguez oraz Carlos Arroyo, jednak po drugiej stronie jest znacznie bardziej odczuwalny brak w osobie Rasheima Wrighta oraz z dwóch ważnych zawodników, którzy nie zagrają z powodów politycznych I. Abbas oraz Al – Sous.

Reprezentacja Jordanii jest uznawana za jedną z najsłabszych. Liczę na zespołowość i skuteczność Portorykańczyków – szczególnie z dystansu.

Powodzenia!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Dawid wszystko prawda, ale jednak Dominikana to też nie takie &quot;koty&quot;, że rozmontują tych Koreańców 40 pktami.. Oczywiście możliwe to, ale bardziej skłaniałbym się tu pewnego zwycięstwu w granicach właśnie handi - 20-25 pkt.
W turnieju rozgrywanym w Wenezueli (28.06), Dominikana grała z Jordanią i dzisiejszy rywal reprezentacji Portoryko przegrał 80:89, jednak trzeba podkreślić, że na parkiety nie wyszło dwóch zawodników NBA w drużynie Wenezueli – Al Horford oraz Francisco Garcia.
oczywiście Dominikany ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Na dziś:
Wenezuela - Litwa 80-102
???? Wenezuela - Litwa --&gt; 2 - 1,30 // 9/10 ✅
???? Wenezuela - Litwa (HC 0/-6,5) --&gt; 2 - 1,90 // 6/10 ✅


TURNIEJ ELIMINACYJNY DO IGRZYSK OLIMPIJSKICH W LONDYNIE.

Mecz 4 lipca o godzinie 2:00.

2gie podejście do Europejskiej drużyny w tym turnieju eliminacyjnym do Igrzysk Olimpijskich. Spotkanie to właściwie dobrze opisał blaise. Powtarzać się nie będę. Dodam jedynie parę słów od siebie. Litwa - 5ta drużyna ostatniego Euro Basketu - powinna - i myślę, że podejdzie poważniej niż Macedonia do 1wszego występu na tym turnieju, tym bardziej, że gra z gospodarzem. A spotkania z gospodarzami mogą być nie wygodne. Litwini od zawsze ze świętością traktują Igrzyska Olimpijskie jeśli chodzi o koszykówkę - w końcu to ich sport narodowy. Litwini są bardzo dobrze grającą taktycznie drużyną, co pozwoli rozmontować Wenezuelę. To samo tyczy się obrony. Mają zawodników, którzy mogą cały mecz bronić indywidualnie Vasqueza. I to właściwie tyle. Jeśli nie będzie takich żartów ze strony Litwinów jak wczoraj zrobili Macedończycy to przewaga ok 10 i więcej powinna być spokojnie uzyskana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
K 53

kinkyy

Użytkownik
Jeśli ktokolwiek uważa, że poprzednie posty powinny być usunięte, mogę przyłaczyć się do apelu i zaproponować usunięcie 99% postów na tym portalu, jako nic nie wnoszących do sprawy. Pozostały 1% też można usunąc, zdaje się że wielu ludzi ma problem z logicznym myśleniem i nie potrafi zrozumieć treści w nich zawartych.
Większośc użytkowników tutaj pozuje na autorytety, zbiera jakieś &quot;punkty&quot; do swojej reputacji, dostrzegając jednoczesnie spadająca wartośc środków na swoim koncie bukmacherskim. No ale co tam, wazne że mam mir na forum i już niedługo awansuję na jakiegoś vipa sripa. Może wtedy zacznę zarabiać majac dostęp do jakiegoś działu &quot;ustawionych&quot; meczów?
Gdy jakiś gość z reputacją &quot;zero&quot; napisze mu uwage, to zamaist wyciągnąc wnioski dla własnego dobra i stanu swojego konta, daje ambicjonalny popis braku argumentów.
Powtarzam jeszcze raz. G....mnie obchodzi przebieg meczu i to kto co pisał o nim. Przeglądnałem pobieżnie analizy i zabrakło w nich ISTOTNYCH danych, o których napomknął tylko bodajze jeden z modów, którego posty sa tutaj bardzo pomocne w obstawianiu, mimo że też można mieć do nich zastrzeżenia.
Historia meczu Macedonia - Angola: Oddsmakerzy dali na początku kurs powyżej 1.5, nawet jak pisaliscie powyżej 1,6, bo tak wynikało z ANALIZY wyników Angoli na kilku ostatnich (nie jednym) turniejach, składów na tych imprezach, składów aktualnych i wyników sparingów (10 minut szperania w sieci i już mamy oddsy). Kursy powyżej 1,6 moim zdaniem mozna było traktować jako value na Macedonię. Potem buki zaczęły kroić ten kurs, gdyż wielu własnie takich &quot;ekspertów&quot; niedokładnie przeprowadziło research w sieci, lub nie maja doświadczenia. Buki zmniejszały kurs na macedonie, myśląc sobie: &quot;po co im dawać większe value jeśli jest masówka tylko na Macedonię?&quot; Na Angolę nikt nie gra więc spokojnie podnosimy. Wpadliście w zwykła pułapkę rutyny i częsciowo niewiedzy. 4 drużyna ME, Mccalebb, Antic, gechevski i spólka przeciwko anonimowej ekipie &quot;z buszu&quot;? No way, tylko macedonia!
A najbardziej żenujące jest, jak taki delikwent potem pisze, że oglądał i wg niego Macedonia gdyby chciała, to wygrałaby 9 na 10 meczów!! Nie musze oglądać meczu by ze statystyk odczytać, że taki człowiek w swoim zacietrzewieniu po prostu bredzi! Angola zdominowała tablicę, miała tylko 3 asysty mniej, podobna skutecznośc z gry i wygrała pomimo większej liczby strat. Macedonii się oczywiście nie chciało, i tak typujący usprawiedliwia swój niepoprawny typ.
Przyznaję sporty zespołowe i indywidualne to zupełnie inna bajka, inny sposób analizy, inna gra. W sportach indywidualnych jest większe ryzyko, wiecej porażek, ale też przy bardzo duzej wiedzy, bywa większe value w kursach. Granie na sporty zespołowe to mniejsze ryzyko, mniejsze jednostkowe value ale bardziej &quot;stabilne&quot;. Jednak wyciąganie analogii jest jak najbardziej uprawnione!! I tu i tu szacujemy prawdopodobieństwo i oceniamy ryzyko, często majac TE SAME przesłanki.Tak wiec nie szermujcie jakimiś pustymi argumentami, które mogą dobrze się &quot;sprzedawać&quot;, tylko zacznijcie logicznie i bardziej samokrytycznie myśleć.
Nie chce już mi się analizować i wklejać linków ze składami, argumentówać o znaczeniu wygranej z Dominikaną przed turniejem. Nikogo do niczego nie przekonam, bo oczywiście jest już po meczu. Jeśli ktoś jest mądry to zwróci uwage na pewne istotne aspekty i metodologię &quot;pracy&quot; nad danym kursem i szacowaniem valuebeta. Tylko o to mi chodziło!! Nie zamierzam niczego nikomu udowadniać, nie interesują mnie żadne punkty, właściwie dyskusja też mnie nie interesuje. Chciałem zwrócić na pewne rzeczy uwage, jakby w podzięce bo i tutaj niektórzy ludzie wykonują DOBRĄ robotę i ja czasem korzystam z ich pracy. To tyle.
PS. Usunięcie tych postów tylko utwierza mnie w przekonaniu: nie warto zabierac tu głosu, Zbyt wielu &quot;ekspertów&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Dlatego byłem za tym żeby nie było reputacji na forum i nie byłoby problemu ,a Ty już nie rób z siebie jakiegoś męczennika tyle ode mnie .Dwa to że sporo osób oglądało tamten mecz i wie jak to wyglądało nic nikomu na siłę udowadniać nie musisz.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
bys zauwazyl, ze nie pisalem przed meczem nic &quot;za&quot; tym typem, ale tak jak ty teraz PO meczu jestes madry i najezdzasz na analizujacych, tak ja stoje za nimi (chociaz zupelnie nie musze, bo to nie byl &#39;moj&#39; typ), bo uwazam, ze typ byl dobry i tyle.
tyle ci prawie o tym ogladaniu meczu, bo powiedziec Macedonii sie &quot;nie chcialo&quot; to nie powiedziec nic. Ty mi piszesz o jakis statystycznych glupotach, podczas gdy Macedonia dopiero ostatnio wlaczyla sie do gry, prezentuje niezly europejski poziom, chociaz nie ukrywam, ze pewnie dlugo nie potworza wyniku z eurobasketu 2011. Nie ma co jednak rowniez patrzec na ich wyniki sprzed kilku lat.
Piszesz oklepane formulki na podstawie boxscorke&#39;a i chcesz zeby traktowano cie powaznie. Tu ludzie sie szanuja i wypowiadaja nt czegos jak naprawde maja pojecie, czyli m.in. ogladaja, a nie oceniaja na podstawie suchych statow.
IO to cel kazdego sportowa, Luol Deng nie chce poddac sie operacji, zeby zagrac w nich i gral przez ostatnie lata w roznych turniejach mniejszych, zeby byc w kadrze. Macedonia jedzie do Wenezueli w najsilniejszym skladzie i co? Ty przypuszczales, ze pojada i nie bedzie im sie chcialo? Pojada w celach rekreacyjnych? Tego przewidziec sie nie dalo, bo nie sadze, zeby ktos przed meczem sadzil, ze Macedonczycy zrobia sobie jaja w tak waznym meczu. Po co tlukli sie wiec najsilniejszym zestawieniem do Wenezueli? Na wycieczke? moze, ty widze, ze to wiedziales od poczatku. gratuluje.
Teraz izzi wchodzi Litwa z hc. Wiesz, ze nie sprawdzilem zadnych wynikow z wczesniejszych turniejow? Mam je w dupie szczerze mowiac. Wystarczylo mi to, ze widzialem Wenezuele ostatnio i znam sklad Litwinow, mentalnosc ich doswiadczonych graczy, profesjonalne podejscie do meczu, szczegolnie o taka stawke. To pozwolilo mi byc pewnym, ze nie dadza zadnych szans zespolowi z Ameryki Pld.
Ale widzisz - ja nie bede krytykowal twoich metod pracy - moje, a moge pewnie nawet powiedziec za wielu innych - NASZE polegaja przede wszystkim na analizie gry zespolow z tego co widzimy. Reszta to dodatki, ktorymi czasem sie sugerujemy, czasem nie. Ale zeby glownie opierac sie na zeszlych wynikach, kiedy druzyny sie zmieniaja zupelnie, wymiana pokoleniowa.. dla mnie bez sensu, ale jesli przynosi ci to efekty pozytywne to dzialaj tak. Jezeli jednak chcesz krytykowac nas to przynajmniej zaprezentuj nam TU na forum swoje efekty tych analiz..

aha, pisales, jeszcze bodajze wczesniej, ze buki nie ogladaja meczow, tylko analizuja na podstawie wynikow, statystyk i wystawiaja kursy.. Jak wiec chcesz znalezc value dzialajac dokladnie tak samo? przeciez tego nie robia przypadkowi ludzie, wiec tobie wyjda podobne oceny..
Czy nie latwiej znalezc value, znajac sie wlasnie lepiej na danym sporcie, miec ta przewage nad oddsmakerami, ze ogladamy, wiemy co w trawie piszczy, wiemy co jest przyczyna takich nie innych wynikow i wiemy, ze ten wynik ma znaczenia, a ten akurat nie i nie warto sie tym sugerowac..? Bo mi sie wydaje, ze wlasnie TAK.
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Co to w ogóle za argumenty i wkłądanie miw usta słow których nie wypowiedziałem?. Nigdzie nie napisałem, że przewidywałem takie nastawienie Macedończyków. Napisałem tylko tyle, że analizy były niekompletne i zabrakło w nich istotnych danych. Przed meczem ani Ty ani ja ani buk, nikt nie widział żadnego meczu reprezentacji Angoli i Macedonii. To był twój pojedynek z bukiem na analizę danych statystycznych. przegrałeś ten pojedynek i już, bo wykazałeś się lenistwem. Granie tego poniżej 1,4 to już było mega ujemne value.
Ja nie gram innych meczów. Puszczam grube kupony tylko wtedy, gdy wiem że buk nie ma nade mną przewagi informacji. Nie mam czasu i ochoty na oglądanie meczów, dlatego nie zagram grubo na żadne kolejne spotkanie tego turnieju. prawdę mówiąc gram tylko kilka &quot;powaznych&quot; kuponów w roku. Nie szukam po prostu value w pospolitych meczach, analizowanych od wszystkich stron przez buków. Gram TYLKO i wyłacznie mecze, których rozstrzygnięcie można szacować na podstawie danych statystycznych. Tak było w przypadku pierwszych spotkań tego turnieju.
Dlatego polecałem między innymi przesiadywanie w najbliższych dniach na stronie uefa i soccerway. Teraz jest multum meczów w których buk bazuje tylko na statystyce. Jeśli posiedzisz dłuzej przy kompie bedziesz mieć nad nim przewagę i zarobisz. Jeśli wykażesz się lenistwem jak przed meczem Angoli z macedonią znowu stracisz.
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Ostatni mój post w tym wątku (aby zwiększyc jego wartośc merytoryczna).
Ciągle zastanawiam się jak tak duża firma jak bwin mogla popełnić tak ogromny bład wystawiając kursy na spotkanie Serbia - Szwajcaria. Doszedłem do wniosku, że najbardziej prawdopodobny scenariusz wyglądał następująco:
W niedzielę rano pracownik, ignorant i nygus w jednym (wypisz wymaluj dawczan) przychodzi do roboty w bwin i dostaje zadanie zrobienia kursów na mecze el. ME w koszykówce kobiet. Nygus nie ma doświadczenia i wystarczajacej wiedzy, ale postanawia oprzeć prognozy tylko i wyłacznie o wyniki z tegorocznych kwalifikacji.
I tak Szwajcaria przegrałą u siebie z Czrnogóra róznica tylko i zaledwie 15 punktów. Natomiast ta sama czarnogóra pokonała u siebie Serbią róznicą ok 20 pkt. Nygus wyciąga wniosek, że taka Serbia jest tylko trochę lepsza od Szwajcarii, dodatkowy handicap własnego parkietu daje nam linię -10.5. Nygusowi nie chce się zerknąc w archiwalne wyniki z poprzednich lat, wyciągnałbym wtedy wniosek że Serbia i szwajcaria to dwa rózne koszykarskie światy. Dopiro później, być moze jego bardziej doświadczeni koledzy w kolejnych dniach podwyższają linię aż do -25.5. Tak oto najprawdopodobniej wyglądała historia największego valuebeta ostatnich lat w tak dużej firmie jaką jest bwin.
Wnioski i wyciągnięte doświadczenia: Slęczenie przed statystykami jest ok, oglądanie meczów jest ok, czytanie jest ok. Ale dodatkowo warto poznawac &quot;zwyczaje&quot; buka, jego słabości, tryb pracy i bezlitośnie je punktowac, a nie tracic czas i energię na bezsensowne utarczki na forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Litwa - Nigeria
Typ: 1(-16)
Kurs: 2.05
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Uważam, że dzisiejszy rywal Litwy - Nigeria może postawić cięższe warunki od Wenezueli, bo zespół z Afryki gra bardziej atletycznie i lepiej spisuje się w obronie.
Dla mnie najistotniejszym faktem jest, że Litwini mają bardziej wartościowych i doświadczonych zawodników.
Podstawowy rzucający obrońca Nigerii - Chamberlain Oguchi spędził kilka godzin w szpitalu.
O to co napisał na swoim koncie twittera :
Never thought I&#39;d spend 5hrs in a Venezuela hospital.
I hurt my shoulder Monday in the game against Venezuela and I spent all day in the hosptial trying to get it right.
I hurt my shoulder in the game against Venezuela on Monday &amp; spent the day in the hospital recovering. I&#39;m ok.
Rzucający obrońca ma zagrać przeciwko Litwie, ale wierzę, że Litwinów stać na lepszą grę w obronie i jeśli tego dokonają i ograniczą swoje proste straty, to są w stanie pokryć ten handicap.

Portoryko - Grecja
Typ: 1(+8)
Kurs: 1.90
Buk: Pinnacle
Stawka: 5/10
Poza NBA nie lubię spoglądać w bezpośrednie spotkania. Jednak tutaj muszę to zrobić.
Dwa lata temu, podczas Mistrzostw Świata w Turcji, obie ekipy zagrały ze sobą mecz, a warunkiem dlaczego odnoszę się do tego meczu, to fakt, że reprezentacja Portoryko gra praktycznie tym samym składem, co w Turcji.
Nie rozumiem dlaczego Grecja przed tym meczem, jest aż w roli takiego faworyta z kursem 1.30. Dwa lata wstecz, byli jeszcze mocniejszym faworytem z kursem 1.1, a mecz zakończył się wynikiem 83:80 dla Greków, gdzie dodatkowo jeden z podstawowych zawodników Portorykańczyków odniósł kontuzję w pierwszym meczu grupowym, przeciwko ekipie z Rosji.
Spodziewam się zaciętego meczu, bo w obu składach są wartościowi i równorzędni zawodnicy.
Powodzenia!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Litwa - Nigeria HT 38-41

???? Litwa - Nigeria (HC HT -8,5/0) --&gt; 1 - 1,72 // 4/10 ⛔


TURNIEJ ELIMINACYJNY DO IGRZYSK OLIMPIJSKICH W LONDYNIE.

Mecz 4 lipca o godzinie 23:30.

O tym kto wygra to spotkanie to chyba nie ma sensu pisać. Wiadomo, że Litwini, którzy zajmą 1 miejsce w grupie. Pytanie tylko jakimi rozmiarami będzie to zwycięstwo. Linia na końcowy HC jest na poziomie ok. 16 pkt. Gdyby Litwini cały mecz grali na maksa to linia spokojnie przez nich do ogarnięcia. Osobiście mam wrażenie, że wejdą w mecz bardzo skupieni i zmobilizowani i 4tą kwartę mogą już odpuścić, bo i po co się przemęczać i ryzykować kontuzje mając już pewny awans. A wtedy z tą linią 16 pkt różnie może być. Dlatego zdecydowałem się na zagranie HC do przerwy. Co prawda linia też dość wysoka, bo 9 pkt, ale osobiście mam wrażenie, że jeśli Litwini dobrze wejdą w mecz to dadzą radę do połowy tą przewagę na poziomie 10-12 pkt wywalczyć. Kursy mocno pospadały, bo była ta linia po 1,85. Niestety nie zdążyłem się załapać na ten wyższy kurs.
 
N 6

noname88xd

Użytkownik
jaka litwa ? jak oni grają totalne dno dzisiaj także także czas już iść spać bo myślałem że będzie fajny meczyk a to co wyprawiają ci litwini to niektórzy to sms lepiej grają od nich ;] banda emerytów i tyle ;d
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Coś niebywałego...Końcówka tego spotkania pokazała wszystko na temat tego spotkania. Gospodarze wyrzuceni przez ułożenie meczu. Brak faulu na 20 sekund do końca przy posiadaniu Nigerii wręcz śmieszne. Ładne oszustwo.
 
M 135

mhm

Użytkownik
z takich spotkan trzeba wyciagac wnioski bo mozna sporo zarobic. Szkoda ze przed faktem tego nie wiedzielismy. Nauczka na przyszlosc, szukac mozliwego walka w takim meczu. Nie wiem wlasciwie po co Litwa to zrobila (oczywiscie mogli przegrac sportowo ale te ich zachowania smierdza na kilometr), czy przez to beda mieli dalej &quot;latwiej&quot;?
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
Mecz: Rosja - Angola no i niestety wtopa... ⛔
Typ: over 81.5 pkt Rosja
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Angola teoretycznie pokonała Macedonie ale nikt chyba tego nie bierze na poważnie tym bardziej, że to nie był mecz tylko jakieś jaja, a mimo tego stracili 84 pkt. Co do wyniku tego spotkania raczej możemy być pewni, pewni możemy być też, że nie będzie tu żadnych ekscesów jakie miały miejsca w meczach jak wyżej napisałem Angola-Macedonia czy też Litwa-Nigeria z racji iż jest to faza ćwierćfinałowa i żadnego podkładania się czy też odpuszczania nie będzie lub też nie powinno być... Rosjanie rzucili 84 pkt z Dominikaną i 91 z Koreą. Różnica klas między obiema drużynami jest ogromna i raczej nikomu nie trzeba tego udowadniać. Rosjanie w swoich szeregach posiadają takich strzelców jak Kirlenko czy tez Khryapa. W moim odczuciu Rosjanie jutro pewnie pokonają Angole pozostaje tylko pytanie iloma ?;)
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Mecz: Rosja - Angola
Typ: over 81.5 pkt Rosja
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsafe
Analiza: Angola teoretycznie pokonała Macedonie ale nikt chyba tego nie bierze na poważnie tym bardziej, że to nie był mecz tylko jakieś jaja, a mimo tego stracili 84 pkt. Co do wyniku tego spotkania raczej możemy być pewni, pewni możemy być też, że nie będzie tu żadnych ekscesów jakie miały miejsca w meczach jak wyżej napisałem Angola-Macedonia czy też Litwa-Nigeria z racji iż jest to faza ćwierćfinałowa i żadnego podkładania się czy też odpuszczania nie będzie lub też nie powinno być... Rosjanie rzucili 84 pkt z Dominikaną i 91 z Koreą. Różnica klas między obiema drużynami jest ogromna i raczej nikomu nie trzeba tego udowadniać. Rosjanie w swoich szeregach posiadają takich strzelców jak Kirlenko czy tez Khryapa. W moim odczuciu Rosjanie jutro pewnie pokonają Angole pozostaje tylko pytanie iloma ?;)
STRES niesamowity....
Mialem zagrana linie 144.5 oczywiscie over...
ale do rzeczy... Na mecz zerkalem co jakis czas... o ile jestem w stanie zrozumiec to co grali zawodnicy z Angoli o tyle Ruscy zagrali mocno pasywnie w ataku a przede wszystkim rozgrywali dlugie akcje... Mnostwo bylo okazji by Ruscy zdobyli zakladane przez Ciebie 82 punkty, ale widac ze naprawde im nie zalezalo... Mimo wszystko mysle, ze na rywala lepszego podejda do spotkania odpowiednio zmotywowani...
Tak czy inaczej typ nietrafiony choc zabraklo niewiele...
powodzenia...
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
hohoho się porobiło... Chyba mało kto się spodziewał Nigerii w półfinale (nawet samo wyjście z grupy było małym zaskoczeniem). Na pewno bukmacherzy nie spodziewali się wygranej nad faworyzowaną Grecją, na Nigerię kurs oscylował w granicy 10. Jak dobrze widzę to we wspomnianym półfinale grają z Ruskimi, ciekawie może być ;)
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Litwa (-6) - Portoryko @ 1,90 Betsson
Litwini niespodziewanie przegrali z Nigerią. Nie oglądałem tego meczu do końca, ale wiem, że w końcówce jakieś dziwne akcje miały miejsce i niektórzy forumowicze pisali, że specjalnie Litwini to przegrali, żeby wywalić Wenezuelę z turnieju. Nie wiem w jakim celu mieliby to w sumie robić, ale mniejsza z tym. Dzisiaj Nigeryjczycy pokazali zresztą, że wygrana nad Litwą to nie przypadek i pokonali po znakomitej 2 połowie Greków.
Oglądałem Litwę w 1 meczu i to mi wystarczy, żeby im zaufać. Skład jak pisałem we wcześniejszej analizie naprawdę mocny. Mieszanka doświadczenia z młodością. W znakomitej formie jest pierwsza strzelba - Linas Kleiza. Do tej pory trochę oszczędzani byli weterani - Jasikevicius i Kaukenas, ale teraz kwalifikacje wkraczają w rozstrzygającą fazę i jak będzie trzeba to Kemzura dłużej z nich korzysta. Z rozegraniem problemu i tak nie ma, bo w dobrej formie jest Kalnietis. Litwini nie najmocniej może wyglądają pod koszem, gdzie jest już stary i trochę wolny Javtokas i niedoświadczony Valanciunas, ale Portoryko także nie błyszczy pod koszem, dlatego to nie problem. Siłą latynosów jest duet obrońców - Arroyo - Barea, ale oni póki co grają na tym turnieju przeciętnie i pierwsze skrzypce musi grać skrzydłowy Ramos. Portoryko ma dosyć niezłą piątkę jeszcze z Balkmanem z NBA czy Danielem Santiago, który grał w wielu znakomitych drużynach na starym kontynencie, jednak reszta nie prezentuje się już tak imponująco. Przy dosyć głębokim rosterze Litwinów wyglądają blado. Szalona drużyna, jak złapie rytm to ciężka do powstrzymania, ale doświadczenie Litwinów stonuje ich zapały. Nasi sąsiedzi bardzo serio potraktowali te kwalifikacje, dla nich brak awansu na IO to byłby dramat, dlatego właśnie przyjechali z Kaukenasem i Jasikeviciusem. Handicap nie jest wysoki, nie oczekuję tu pogromu, ale pewnego zwycięstwa Litwinów 10-15 pkt, które spokojnie pokryje linię.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Litwini niespodziewanie przegrali z Nigerią. Nie oglądałem tego meczu do końca, ale wiem, że w końcówce jakieś dziwne akcje miały miejsce i niektórzy forumowicze pisali, że specjalnie Litwini to przegrali, żeby wywalić Wenezuelę z turnieju. Nie wiem w jakim celu mieliby to w sumie robić, ale mniejsza z tym.
Nie do końca tak...Nie wiem czy chcieli wywalić Wenezuele czy nie, ale jak nazwać takie coś, że przegrywają bodajże 5 pkt na 24 sekundy do końca i Nigeryjczyk ma piłkę odbija ją sobie a Litwini stoją no i w sumie tak się ten mecz kończy...W normalnym meczu byłyby faule i gra o zwycieśtwo. Nie mówię już o kretyńskich podaniach wysokich Litwinów w ręce Nigeryjczyków. Końcówka meczu Nigerii z Litwą dała naprawdę wiele do myślenia. Ostatnia minuta szczególnie.
 
marko87 214

marko87

Użytkownik
no i raczej chyba wiadome jest już to, że Litwa i Riosja są na Igrzyskach. Ciekawe kto zajmie 3 miejsce dające awans, ale chyba będzie to Dominikana...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom