>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecze międzypaństwowe

Status
Zamknięty.
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Korea Płd. - Chorwacja -12 2.01 ⛔
Pinnacle
4/10

Chorwatki mają jedną wielką przewagę - wzrost. Koreanki mają jedną 202 zawodniczkę, ale ona wgl nie gra, ani w sparingach, ani tutaj na kwalach do IO. Poza tym mają 186, 185 i 183 - 3 najwyższe zawodniczki. I to jest ich problem. Nawet z Mozambikiem, gdzie dwie wysokie rzuciły im 31 punktów i miały 18 zbiórek, 8 w ataku. 3 wysokie Koreanki miały po 4 faule każda, a to boli, bo taka Sin jest jednym z filarów tej ekipy. W Chorwacji mamy Ivankovic - 207 cm, Vrsaljko - 198 cm, Sliskovic - 190 cm, Mazic - 188, Ivezic i Karcic po 185, no i Lelas - 183. Trochę paradoksalnie najgroźniejsze powinny być jednak Lelas i Ivezic, choć reszta bankowo coś dołoży, no ciężko nie rzucać jak najwyższa przeciwniczka ma 20 cm mniej. Tylko Lelas i Ivezic są podstawowymi zawodniczkami tej kadry, jednymi z najważniejszych. No i mają dobrą trójkę, więc będą wyciągać jedną z wyższych Koreanek na obwód, dzięki czemu inne wysokie Chorwatek będą miały więcej miejsca pod koszem i jeszcze łatwiejsze zadanie. Mecz z tych lekko mniej istotnych, ale to kwale do IO, więc nie będzie totalnego rozluźnienia i odpuszczania, także powinny spokojnie pokryć.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Po slabej 1 kwarcie Chorwatki zaczely grac pod kosz i od razu przynioslo to rezultat wymierny czyli +7 pts do przerwy... do tego dolozyly kilka szybkich i znakomitych kontr.... Jednak wg mnie wciaz za malo jest gry pod kosz gdzie Chorwatki maja zdecydowana przewage... Malo rowniez zbiorek w ataku, ktore powinny ustawic mecz dla faworytek....
Vrslajko ta dziewczyna jest piekna, boska.... cialo pewnie tez ma idealne.... ????
P.S. OLO Ty masz wtyki w zenskim baskecie zalatw mi do niej numer... ????
P.S.2 Te cholerne koreanki piszcza tak, ze z trudem wytrzymuje ogladanie meczu.... Pewnie male pingpongi nie potrafia ich zaspokoic to biegaja po boisku i dra sie jakby nagle okresu dostaly....
Chorwacja 2 polowa do boju!!!!
Vrsaljko MVP
Chorwacja 83-75... ⛔ slaby mecz taktyczny ze strony Chorwatek... pozwolily na zbyt duzo z obwodu Koreankom i niestety skonczylo sie tak jak sie skonczylo....
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Kwalifikacje Olimpijskie(Wenezuela)
Angola-Macedonia
typ:Macedonia
Kurs:1,75
bwin

Całkiem ciekawy zakład znalazł się na bwin.Obecnie kurs na Macedończyków wynosi 1,75 i myślę,że będzie spadał.Jeszcze parę minut temu wynosił 1,95.Zaskakujące,chociaż Macedończycy w spotkaniach towarzyskich nie powalają wynikami.
Zespół Macedonii utrzymał trzon zawodników McCalebb,Antic,Illievski,i jeszcze kilku całkiem niezłych zawodników.Pierwsi dwaj grają na najwyższym europejskim poziomie w czołowych zespołach.
Zespół Angoli jest mi kompletnie anonimowy.Praktycznie wszyscy zawodnicy są z rodzimej ligi.Nie wiem jak to możliwe że na Macedonię jest kurs wyższy niż 1,1.
Wg mnie buk źle ocenił oba zespoły i polecam grać ten typ,bo nie wierzę w takie cuda jak wygrana Angoli
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Praktycznie wszyscy zawodnicy są z rodzimej ligi.Nie wiem jak to możliwe że na Macedonię jest kurs wyższy niż 1,1. Wg mnie buk źle ocenił oba zespoły i polecam grać ten typ,bo nie wierzę w takie cuda jak wygrana Angoli
Też jestem zdziwiony tym kursem...Może jakieś nowe talenty z Angoli wypłynęły ?? ???? W każdym bądź razie kojarzę ten team z mistrzostw świata 2 lata temu bodajże to raczej zbierali bęcki od wszystkich 15-30 pkt. O USA nie mówię, bo tam była chyba różnica +/- 50 pkt. Więc typ wydaje się bardzo dobry.
Kursy już poleciały w dół. Obecnie bwin daje za Macedonię 1,50, co i tak chyba jest jeszcze za dużo. Szkoda, że nie mam kasy w bwinie bo okazja była to nieziemska, a tak pewnie do niedzieli jak pojawią się kursy to pospadają do 1,30-1,40.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kanada -5.5 - Japonia 1.85 ✅
Unibet, WillHill
4/10

Kanadyjki tutaj faworytkami wg mnie zdecydowanymi. Mimo wczorajszego show jakie dały Japonki z Koreą. Tak naprawdę odjechały w 1Q, a potem było równo, także nie przeceniałbym tego. Na parkiecie chaos panował generalnie, Oga była niezatrzymywalna wczoraj i to bardzo dużo im dało. Japonki często miały problemy z prostymi rzutami spod kosza. Kanada sobie spokojnie poradziła z Argentyną, dominacja pełna przez cały mecz, zwłaszcza na desce. Tutaj powinno być jeszcze lepiej pod tym względem, bo Japonki średnio sobie radzą pod koszem. Nie mają wysokich zawodniczek, najwyższa ma 192, ale ona prawie z ławki nie wstaje, poza tym 185, 184. A o Kanadyjkach pisałem wczoraj:

Kanadyjki mają w składzie Phillips (198 cm), Plouffe (191), Achonwe (190), Ayim (191), Pilypaitis (185), Smith (185), Tatham (185). Sporo wysokich, które sporo rzucają. Najlepsze w ekipie są właśnie wysokie. Dzięki temu bardzo dobrze grają pod koszem i dużo zbierają, Kanada to najlepiej zbierająca ekipa tego turnieju, zwłaszcza w ataku. Bardzo mocnym Francuzkom zebrały 12 piłek.
Japonki słabe pod koszem. Hollingsworth + Yilmaz 26 punktów, Kulichova + Burgurova 22 punkty + 24 zbiórki (12 w ataku), nawet Jung-Ja Sin rzuciła im wczoraj 17 punktów. Więc Kanadyjki nie powinny mieć problemów. Tak jak pisałem Kanadyjki to najlepsza ekipa na desce, zwłaszcza w ataku, Japonki tutaj odstają fest. A deska będzie tu ważna. Sama Oga im meczu nie wygra. Wg mnie zdecydowana wygrana Kanady.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Hiszpania U17 -5.5 - Litwa U17 1.85 ✅
Betclic
3/10

Litwini są tu tylko dlatego, że są gospodarzem. W ostatnim Eurobaskecie młodym ta ekipa była na 13 miejscu. Słabszy rocznik mają i tyle, nawet Litwinom może się trafić. Hiszpanie wczoraj przegrali z Argentyną, ale to nie są ogóry zdecydowanie. Litwini wczoraj męki z Koreańczykami, duże minuty wszyscy grali, mogą być bardziej zmęczeni, w końcu to 16-17 latkowie dopiero. Ciekawy pojedynek Diop - Zalalis na centrze, moim zdaniem Hiszpan będzie górą i przyczyni się do wygranej swojej drużyny.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Angola - Macedonia --&gt; 2 - 1,27 // 9/10 ⛔
???? Angola - Macedonia (HC 0/-7,5) --&gt; 2 - 1,90 // 6/10 ⛔

TURNIEJ ELIMINACYJNY DO IGRZYSK OLIMPIJSKICH W LONDYNIE.
Meczyk 2 lipca o godzinie 23:00.
To co zrobił Bwin na początku z tym meczem to nie do opisania. Babol jakich mało - kurs 1,90 na Macedonię. xmarcinx idealnie to zauważył.
Tak jak się spodziewałem kursy szybko pospadały do poziomu 1,20-1,30. 100% faworytem tego spotkania jest Macedonia. I jeśli tylko chce walczyć o Igrzyska (wcale nie stoi na straconej pozycji !) to ten mecz bezapelacyjnie muszą wygrać. W grupie Macedonia jest z Angolą i Nową Zelandią. Ale co ważniejsze w grupie C jest Rosja - murowane 1 miejsce. Więc, żeby ich uniknąć od razu po wyjściu z grupy trzeba zająć 1 miejsce. I o to 1 miejsce będzie walczyć właśnie Macedonia z nieobliczalną Nową Zelandią. Na temat Angoli za dużo napisać nie mogę oprócz tego, że widziałem ich mecze na Mistrzostwach Świata w 2010 roku. Generalnie zbierali baty od lepszych teamów - ok. 15-30 pkt. Z USA to chyba nawet 50 pkt przegrali. Nie sądzę, żeby się wiele zmieniło od tego czasu. Żaden koszykarz z Angoli przez te 2 lata jakieś wielkiej kariery w Europie nie zrobił. Grają dość szybko i &quot;radośnie&quot;. Jakieś tam szalone 3ki wpadną, ale to nie wystarczy na silną Macedonię, która bardzo dobrze zaprezentowała się w niedawnych Mistrzostwach Europy. Tak więc o zwycięstwie Macedonii jestem przekonany. Inny wynik będzie wielką niespodzianką. Pytanie tylko czy pokryją ten HC. Jest to 1wszy mecz turnieju więc nigdy do końca nie wiadomo jaka forma, jakie nastawienie itd. Ale jak dla mnie przewaga Macedonii powinna być ok 10-15 pkt. Jeśli w końcówce nie odpuszczą totalnie (a nie powinni ryzykować) to HC zostanie pokryty.
Jeśli chodzi o składy to w Macedonii będzie grał trzon zespołu z Mistrzostw Europy czyli: McCalebb, Antic czy Ilievski.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
HC z -8 na Macedonie spadlo na -7 w pinnacle... jakies absencje....? Cokolwiek co moze miec wplyw na wynik meczu...?
W sts pogralem Macedonie -5.5 pts za 1.7 ... i oczywiscie Rosje -25.5 pts... ale to juz nie ma znaczenia...
Niby trzon tak jak napisane jest na forum Macedonczycy maja dobry, ktory juz sporo gral ze soba...
Angola-Dominikana 72-67... 28 czerwiec...
Wiec takie ogorki to nie sa... kto chce znajdzie sobie wiecej wynikow...
powodzenia
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
HC z -8 na Macedonie spadlo na -7 w Pinnacle... jakies absencje....? Cokolwiek co moze miec wplyw na wynik meczu...?
Mnie o niczym nie wiadomo, ale to tylko 1 pkt. Początkowo HC były niższe 2-5 pkt. Ale to szczególnie na bwinie, który najpierw wystawił 1,90 na Macedonię...
Być może jest takie a nie inne HC, bo jednak Macedonia nie grała od czerwca o punkty. A Angola jest w &quot;gazie&quot; meczowym, ale czy z tego powodu Macedonia ma przegrać ? Nie sądzę.
 
shearer2006 259

shearer2006

Użytkownik
Ogólnie od 3 godzin szukam info o tym meczu i za bardzo nic nie mam. Wiem że Macedończycy siedzą już w Wenezueli od tygodnia więc widać że się przygotowują na serio do turnieju. Jednak szansa gry na olimpiadzie to jest duży bodziec żeby dać z siebie wszystko. O dziwo w rankingu Fiba Angola zajmuje 15 miejsce a Macedonia 33. Myślę jednak że to przez to że większość meczów grają z afrykańskimi ogórkami. Jeszcze godzinka do meczu i muszę podjąć decyzję czy grać czy nie
 
typplejer 256

typplejer

Użytkownik
Nigeria - Wenezuela
Typ: 1(+10)
Kurs: 2.10
Buk: Pinnacle
Stawka: 3/10


Oba zespoły najkrócej można przedstawić tak: Wenezula – doświadczenie, Nigeria – zespół grający bardzo atletycznie.
W drużynie gospodarzy turnieju, liderem jest zawodnik New Orleans Hornets – Greivis Vasquez.

W reprezentacji Nigerii doszło do kilku zmian w porównaniu z poprzednimi latami i uważam, że te zmiany czynią tę reprezentację mocniejszą.
Nieco niepokoi mnie fakt, że rozgrywający Tony Skinn, który w zakończonym sezonie 2011/2012 grał w izraelskim Ironi Ashkelon, jest chory. Prawdopodobnie zacznie mecz z ławki.

Uważam, że ekipa z Afryki Zachodniej sporą przewagę ma pod koszem i z ich fizycznym sposobem gry, jeśli uda im się zdominować strefę podkoszową może być bardzo zacięty mecz.
Kolejnym ważnym aspektem jest fakt, by rozgrywający Nigerii – Skinn oraz Dagunduro nie wpadli szybko w foul-trouble przeciwko rozgrywającemu z NBA – Vasquezowi.
Za Wenezuelą przemawia również większa publiczność. Jednak patrząc dalej. Rywalizacja zawodników z NBA może być również ciekawą ozdobą tego pojedynku. Vasquez w Wenezuelii, a Al-Farouq Aminu (Los Angeles Clippers) grający dla Nigerii.

Z racji, że jest to pierwszy mecz o stawkę na turnieju kwalifikacyjnym do Olimpiady, spodziewam się, że presja może też sporo tutaj „namieszać” i dlatego liczę na zacięty i wyrównany mecz do końca.

Powodzenia!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
O dziwo w rankingu Fiba Angola zajmuje 15 miejsce a Macedonia 33.
Rankingiem bym się nie kierował. Angola to wielokrotny mistrz Afryki, więc pewnie tym sobie pkt nabijają.
Mecz o którym napisał typplejer tez wygląda ciekawie. Szczególnie właśnie to HC w stronę Nigerii. Czy Wenezuela jest aż tak dobra ? Pewnie tak wysokie z względu na to, że są gospodarzami.
 
V 31

vector77

Użytkownik
w angolii wrocil olimpio cipriano i widac ze to jakis super strzelec wiec pewnie becki dzisiaj macedoni zbierze. narazie plecy chyba ze macedonia poprawi obrone bo glownie angola bombarduje za 3 punkty i przy wysokiej skutecznosci daje to niezle rezultaty.
polowa meczu i wciaz prowadzenie angoli. moze byc goraco pod koniec. macedonczycy powstrzymali troche przeciwnikow ale sami nie potrafia trafiac regularnie wiec mamy ponad 10 punktow ronicy.
 
V 31

vector77

Użytkownik
ja mialem ochote angole po 4 na poczatku postawic ale w ogole tamtej koszykowki nie kminie. teraz mozna bylo niezlego greena wychaczyc. buczki cos wiedzialy. pewnie ten cipriano zmienia postac rzeczy bo szaleje az milo. mysle ze w drugiej czesci macedonczycy sie zbiora. i bedzie goraco pod konie. spreda mozna bylo tez liznac +8.5 na angole. ehh tak to jest jak sie czlowiek nie zna.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Mówiąc krótko - Macedonia przeszła obok meczu. Dziwne, bo to turniej do Igrzysk. Widać, że Angola od 2010 r zrobiła postęp, ale i tak Macedonia w normalnej formie powinna to spokojnie wygrać. Zupełnie nie rozumiem dlaczego przeszli obok spotkania.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Vasquez w Wenezuelii, a Al-Farouq Aminu (Los Angeles Clippers) grający dla Nigerii.
Powodzenia!
A to przypadkiem ziomale z Nowego Orleanu nie są? ????
Ja puszczam coś takiego
Wenezuela over 85.5 @2.30 6/10 ⛔
Wenezuela over 88.5 @3.10 3/10 ⛔
Wenezuelczyków widziałem niedawno w Mistrzostwach Am.Płd, drużyna grająca szybko i raczej typowo overowa.
Z drugiej strony Nigeria, którą widziałem na poprzednim Afrobaskecie, wyniki też raczej wysokie padały (112-81 z Madagaskarem, 94-86 z Rep.Środkowoafrykańską), typowy dla tego regionu szybki, atletyczny baskecik, całkiem miły dla oka.
Dodatkowo turniej w Wenezueli, jest presja na dobry wynik, ale nie ma co ukrywać, że jest też nadzieja, że uda się awans na IO wywalczyć.
Poza tym przekonał mnie nieco poprzedni mecz. Macedonia, którą raczej uznawałem za team underowy trzaska wynik 84-88. Oby i gospodarze dali się ponieść afrykańskiemu charakterowi:razz:
Licze na szybko mecz i duuużą liczbę punktów

EDIT: typy z williamhill
EDIT 2: Do przerwy mecz, co by nie mówić, fatalny do oglądania. Z tej ilości cegieł możnaby spokojnie ze dwa domy postawić. Wenezuela 33% z gry, Nigeria chyba jeszcze gorzej, do tego kilka kuriozalnych strat. W overki już zbytnio nie wierze, chyba że by się jakies OT nawinęło.

Druga połowa lepsza, ale braki z pierwszej były nie do odrobienia. mecz raczej na niskim poziomie, VEN bez Greivisa nie istnieje
 
K 53

kinkyy

Użytkownik
Angola nie zrobiła jakiegos duzego postepu od 2010 roku. Ten turniej im się po prostu nie udał. Wcześniej na MS grali bardzo dobre mecze z europejskimi ekipami. Mają talent i fizyczne predyspozycje. Nie ma value ani w graniu na nich, ani przeciwko nim. Zbyt duze wahania formy, cechujące drużyny z małą dyscypliną taktyczną, z dużym talentem, ale bez odpowiedniego wyszkolenia.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Angola to przy dobrej obronie nie wiedziała co z piłką zrobić,w 1połowie siedziały im trójki jak mało komu .Macedonia jak &quot;czasami&quot; zaczęła bronić to dochodziła ich z łatwością .
Kolejnym faktem jest że w Angoli trzyma grę Cipriano i nie daj Boże on schodzi i nie ma gry można to było zauważyć.Macedonia sama ze są przegrała a nie z Angolą.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Panowie dyskusję o tym czy warto było grać na daną ekipę czy nie, czy było value czy nie prowadzimy przed meczem. Po meczu mile widziane posty a&#39;la TrackBank, w których jest parę słów o tym jak wyglądała gra, ale nie gadanie czy warto było czy nie, czy głupota czy nie.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
bet z Macedonią się nie udał - trudno, ale to był naprawdę dobry typ, nawet @ 1,30. Było dokładnie tak jak napisał Track. Gdy tylko Macedończycy wzmacniali obronę to Afrykańce nawet rzutu nie potrafili oddać, bo gubili piłkę.. Macedonia jednak wyczyniała cuda na deskach, gdzie zebrali na swojej tablicy mniej piłek niż Angolczycy! To paradoks jakich mało w koszykówce na tym poziomie.. Macedonia odwaliła po prostu kabaret - tego nie można było przewidzieć. Inna sprawa, że sędziowie też zdecydowanie gwizdali dla Angoli..
Na dziś polecam taki typek:
Wenezuela - Litwa (-6,5) @ 1,90✅
Ktoś powie, że może być podobnie do wczorajszego meczu, ale ja nie biorę pod uwagę takiego scenariusza. Litwini to zupełnie inna drużyna mimo wszystko. Przegrała na Eurobaskecie z Macedończykami, ale tu grają w najsilniejszym składzie, mega doświadczonym i nie pozwolą sobie absolutnie na takie cyrki jak gracze z Bałkanów. Przyjechali tu z celem awansu do IO i będą kontrolować ten mecz od początku do końca. Są wszystkie gwiazdy: Jasikevicius, Kleiza, Kaukenas wrócił, Javtokas i młodsza generacja - Valanciunas, Jankunas, Pocius czy Kalnietis.
Nie rozumiem zupełnie takiego przeceniania Wenezuelczyków. Z Nigeryjczykami było na nich śmieszny kurs 1,01, więc spokojnie pobrałem hc blisko 20 pkt na Afrykanów i skończyło się tylko 2-pkt porażką.
Gra tam dwóch koszykarzy z europejskich klubów - Le Havre i Valladollid + największa gwiazda reprezentacji - Greivis Vasquez, który w ostatnim sezonie całkiem nieźle pogrywał w New Orleand Hornets. Reszta to jednak gracze z rodzimej ligi, prezentujący bardzo kiepski poziom, co można było zaobserwować podczas niedawnych Mistrzostw Ameryki Płd.
Dzisiaj więc nie widzę innego rezultatu niż pewne zwycięstwo Litwinów, którzy nie przyjechali do Wenezueli z największymi gwiazdami w celach turystycznych.
Aspektu gospodarskiego nie biorę zupełnie pod uwagę, bo nie ma sensu przy takiej różnicy klas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom