>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Matura 2010

Status
Zamknięty.
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Panowie a jak z angola? Jak myslice co może być? Chodzi mi o część pisaną ????
z podstawowej z anglika to bedzie zaznaczyć odp i t/f wiec nawet gramatyki umiec nie trzeba tylko słownictwo tak mniej więcej. Z pisemnej ogłoszenie albo notatka i dłuzszej formy pewnie list.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
uff 7,8,9 cale i 5 prawie cale wiec moze nawet ponad 40% bedzie, tak patrze ze moglem poswiecic kilka dni to bym mogl zaszalec ale co tam ????
na co się wybierasz na studia ? :p bo widzę ciekawie zdajesz, matma, geografia, historia rozszerzone ????
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Najlepiej żeby jutro była jakaś notka krótka do napisania i list ale byle nie urzędowy :p W próbnej miałem 84% :cwaniak: ????
 
patryk1708 6

patryk1708

Użytkownik
w zadaniu 7 wyszło mi z tym C że (-3,-2) lub (5,6) też Wam wyszło tak jak w tych odpowiedziach?
no mi wyszło właśnie (-3,-2) i nawet pewny byłem tego, że to dobrze zrobiłem, a tu jednak nie :-| z resztą... jeden punkt w tą czy w tą. ????
 
midel 189

midel

Użytkownik
no mi wyszło właśnie (-3,-2) i nawet pewny byłem tego, że to dobrze zrobiłem, a tu jednak nie :-| z resztą... jeden punkt w tą czy w tą. ????
Ma wyjść (-3,-2) i (5,6), &quot;eksperci&quot; wzięli ramię za podstawę...
do poznania mam daleko, wiec raczej nie; pewnie umk
Ja Poznań w najgorszym wypadku, jakbym jutro angielski jeszcze zawalił ????
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
finanse albo ekonomia ale raczej finanse, za kilka lat bede sobie wesolym maklerem zapodajacym typczki ????
Chyba za kilkanaście.
Żeby zostać maklerem trzeba spełnić szereg warunków.
Idź na finanse i rachunkowość - sporo rzeczy można po tym robić, wszystko zależy od specjalizacji. Zawsze możesz po 5 latach pracy w księgowości starać się o tytuł głównego księgowego, który po takim kierunku dostaniesz bez egzaminu (który do przyjemnych nie należy). Zresztą egzamin na maklera też jest dość trudny, mam kilka przykładów na kompie, bo sam chciałem (i chcę) iść w tym kierunku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom