>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Matura 2010

Status
Zamknięty.
tomek5 0

tomek5

Użytkownik
ogólnie to nie jest zle choc liczylem ze bardziej bedzie na wiedze;)
glupie bylo to z wchlanianiem tluszczy i glukozy;)
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja dzisiaj angielski ustny 20/20 czyli dobrze poszło, a w środę matma, powtarzam sobie tematy z zeszytów ze wszystkich klas i tyle moje przygotowania, ja zdaje podstawe to też liczę na łatwe.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Polski za mna ???? 60% i po ptokach ???? a niektorzy kupowali prace... ja sie w trakcie zaciąłem i nie zdążyłem zakonczenia.. ale ogólnie zdane i do niczego sie nie przyda więc wbite ! ;)
 
bonczek 0

bonczek

Użytkownik
20 polski - uczony sie 2 dni przed. 18 angielski bez przygotowan. OWNED! po maturach ???? wakacjeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
A właśnie w podstawie matmy jest funkcja wykładnicza i logarytmiczna, i zadania z medianą i dominantą?
I jeszcze jaki dokładnie ekwipunek bierzecie, linijka, długopis, cyrkiel, kalkulator, kątomierz, i ...?
 
lukario 0

lukario

Użytkownik
Polski za mna ???? 60% i po ptokach ???? a niektorzy kupowali prace... ja sie w trakcie zaciąłem i nie zdążyłem zakonczenia.. ale ogólnie zdane i do niczego sie nie przyda więc wbite ! ;)
60 % no to witaj w klubie :spokodfhgfh: , ogólnie to u mnie w klasie sporo osób ledwo przeszło na 30 %
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
60 % no to witaj w klubie :spokodfhgfh: , ogólnie to u mnie w klasie sporo osób ledwo przeszło na 30 %
U nas jedna osoba miala 30 ;D reszta 40 i wyzej ;p no i setek duzo ... ???? komisja byla laskaawa ale to bez znaczenia ta matura:p byleby zdac;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom