>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
novo 203

novo

Użytkownik
co jak co ale lubie języki obce;P z hiszp powinno być jak z ang, kolo 90%:p

chopacy jak to jest z polskim , się wchodzi, wita grzecznie i co? komisja mowi proszę i zaczyna się nawijać, czy może jest tak że najpierw trzeba powiedziec na jaki temat sie gada ? czy od razu lecimy ..?
 
revil 0

revil

Użytkownik
wszystko zależy od tego na jaką komisję trafisz:-D Ja wpadłem na dwie kobitki, z których jedna podczas mojej wypowiedzi coś tam notowała, a druga chyba stwierdziła, że w sali jest za gorąco i przez połowę mojej gadaniny okna otwierała ???? Później dopiero zaczęły mnie słuchać. Dały takie pytania, że w myślach sobie pomyślałem&quot; O żesz k****&quot; :-D Później się okazało, że mam 20 punktów, więc ogólnie mówiąc to mi się spoko komisja trafiła:spokodfhgfh:
A najlepiej jak wchodzisz to się zapytaj, co gdzie i jak. Na pewno lepiej byś się zapytał niż miał strzelić jakąś gafę. Poza tym inaczej patrzą na człowieka, który do nich jakoś zagada niż na takiego co przyjdzie odbębni swoje i dowidzenia.
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
dokładnie, spokojnie na luzie wejdź do sali, musisz być zdecydowanym i zachowywać się kulturalnie, a prezentację mów swoimi słowami wyrażając przy tym uczucia. Zobaczysz, że jak będą kobitki w komisji to aż im się oczy zaświecą z wrażenia. poważnie mówię ;)
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
A ja już mam wolne ???? . Dzisiaj zadawałem ostatni egzamin ustny z języka niemieckiego 16/20. Troszkę stresu było , ezgazamin wyznaczony na 14 a wchodziłem godzinę później. I potem jeszcze na wyniki do 18 czekać masakra. Ale na szczęscie już po wszystkim :-D
 
novo 203

novo

Użytkownik
ja wole tak jak mam, tzn rozciagniete w czasie, po polskim angielskim i wosie nastepujacych codziennie bylem strasznie styrany ...
 
novo 203

novo

Użytkownik
hehe była Wielka Improwizacja prawie jak w Dziadach i 16/20 chyba za ładne oczy ;] jeszcze hiszpan ustny ale to luzik...vamos
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Witajcie, ja miałem polski w środę i zdobyłem 20 pkt czyli MAX ???? , a Z Niemieckiego miałem 60 % ???? ???? a teraz wakacje .... ???? ????
 
W 33

wroclawiak

Użytkownik
to wszystko jest strasznie nadmuchane..
polskie uczylem sie 5h przed sama prezentacja i 65%..
angol ..1 dzien nauki przed..pucha w glowie i 60%..
tego sie nie da nie zdac...
przede wszystkim...NO STRESS!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom