>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Matura 2010

Status
Zamknięty.
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
Wróciłem z ustnego anglika. Fajny egzamin:-D Komisja miła, łatwy zestaw się trafił i 19pkt:spokodfhgfh: Wchodzcie na luzie, bo nie ma sie czego obawiać. U mnie osoby, które ledwo zdawały z ang mają po 10pkt:-D Na koniec, gdy dziękujecie komisji możecie rzucić See you soon:jezora:
Teraz tylko czekać na polaka do 26 i wakacje:spokodfhgfh:
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
Ja mam o 17:30 polaka prezentacje pisałem wczoraj dzis jej sie ucze:jezora: licze na 7 pkt:-D:-D:-D oby:-D Jakieś rady czy cos? ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja mam o 17:30 polaka prezentacje pisałem wczoraj dzis jej sie ucze:jezora: licze na 7 pkt:-D:-D:-D oby:-D Jakieś rady czy cos? ????
Wystarczy, że masz wrodzoną umiejętność płynnego i logicznego wysławiania się i już zdałeś, a z prezentacji trzeba zapamiętać tylko jakieś najważniejsze informacje, fakty i potem ubrać je we własne słowa i przekazać komisji.
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
Wystarczy, że masz wrodzoną umiejętność płynnego i logicznego wysławiania się i już zdałeś, a z prezentacji trzeba zapamiętać tylko jakieś najważniejsze informacje, fakty i potem ubrać je we własne słowa i przekazać komisji.
Dokładnie tak robie:-D mam tkzw podpunkty ( w głowie ) i po kolei ( za kazdym razem inaczej:jezora: ) sobie je odtwarzam. Zobaczymy co bedzie byle by zdać. A najsmieszniejsze jest to ze tych lektór ktore analizuje nie czytałem ???? :jezora:
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
Ja nawet tych lektur nie wypożyczyłem, streszczenia szczegółowe w zupełności wystarczyły.
Spoko jak nie przeczytałem to i nie wypożyczyłem:-D sory za błeda w lektÓrach:-D oczywiscie lektUra ma byc:spokodfhgfh:
 
lolek1 0

lolek1

Użytkownik
Wszystko zależy od komisji... Mnie pytano o takie rzeczy, że nie mogłem ich skojarzyć czytając lekturę przed 3 miesiącami i streszczenie przed tygodniem... ;)
Ogólnie polskiego nie wspominam miło, bałem się w trakcie, że mogę nie zdać, a szczerze przyznaję, że przez 3 lata czytałem praktycznie wszystkie lektury. Rozumiem gdy zadaje się pytania problemowe, ale pytanie o szczególiki mija się z celem moim zdaniem.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
8/20 hahahahahha ???? Nie ma się czym chwalić, ale dla mnie to sukces. Nie lubię takich egzamów... Najgorszy w moim życiu to na pewno. Lajtowa komisja ????
DObra idę pić, jutro też... na forum będę w piątek ???? ????
 
bananas007 0

bananas007

Użytkownik
Ale miałem lajt na polskim, laska w komisji patrzyła mi się cały czas prosto w oczy jakby się we mnie zabujała ???? mówienie własnymi słowami to klucz do sukcesu. 20/20 :spokodfhgfh: wakacje :jezora:
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja mam w piatek ???? prezentacje jakos sie powie, obawiam się pytań ...
lej wode, to podstawa ???? ja na kilka pytan nie znałem odp. to gadałem jakies bzudry :p byleby poprawnie językowo i bedzie dobrze ????
 
majkello 0

majkello

Użytkownik
lej wode, to podstawa ???? ja na kilka pytan nie znałem odp. to gadałem jakies bzudry :p byleby poprawnie językowo i bedzie dobrze ????
Dokładnie tak lej wode ile wlezie a jak masz mlada fajna egzaminatorke to zamaj troche:-D ja tak zrobiłem sie opłacało:jezora:
 
damianczyk 0

damianczyk

Użytkownik
panowie !!.. lanie wody to podstawa !! .. własne słowa równiez ???? ))

Sam miałem MAXA ???? ....dzieki mojemu wygadanemu charakterowi ????

A na pytania nawet nie trza odpowiedziec ???? ...

Kumpel na zadne nie odpowiedział i miał TEZ FUULLL ???? ????

Także to różnie bywa ???? .... najlepiej miec temat, który sie mowi z pasją a nie na pamięc ????

Ja opisywałem FORREST GUMPA ???? i było za*****ee ????

Pozdro !
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Trzymamy trzymamy :!: ;)
Ale jestem zrelaksowany po wczorajszym polskim usntym... eh w końcu wakacje ???? W sumie został angol, ale to akurat pikuś ????
powodzenia tym, którzy mają jeszcze polski :|
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
A ja dzisiaj jeszcze na 14 godzinę ustny niemiec i też mam wakacje. Lekki stresik jest ale powinno być dobrze ... :-D
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
8/20 hahahahahha ???? Nie ma się czym chwalić, ale dla mnie to sukces. Nie lubię takich egzamów... Najgorszy w moim życiu to na pewno. Lajtowa komisja ????

DObra idę pić, jutro też... na forum będę w piątek ???? ????
Wazne ze zdane :p Ustna i tak Ci do niczego potrzebna :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom