>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Matura 2010

Status
Zamknięty.
wer890 300

wer890

Użytkownik
ale trzeba miec minmum z tgo i z tego a niecze z wypracowania 6 pkt a z z czytania 15 i sie zdaje .
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
ja napisalem cos otym fragmencia ale odnsiolem sie do calego tekstu moze bedzie jako walor ???? mysle ze 30 % bedzie bo jak nie to sie wkuriwe ze musze isc w sierpniu.
Rozumiem, że zabrałeś się za Lalke;P Ja tez odnosilem sie do całej ksiazki szczegolnie jezeli chodzi o to jak traktowała Łęcka Wokulskiego :p
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
ja głównie skupiłem się na analizie fragmentu, ale w kilku zdaniach odniosłem się do ksiązki...zobaczymy jak będzie
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A jakie opowiedzi daliscie do pytan o tym blogu, jak nazywaja internauci
-dziennik internetowy (blog)
-autor dziennika (bloger)
-czytanie dziennika internetowego (blogowanie)

??????
 
prezes007 0

prezes007

Użytkownik
ja napisałem że &quot;sążnisty&quot; to zawierający dużo treści czy coś takiego, nie pamiętam już ;p
 
prezes007 0

prezes007

Użytkownik
obfity ???? ? Moze byc ???? ja tak napisalem :p
Raczej powinno byc dobrze, obfity a zawierający dużo czegoś :p

A jakie mieliście odpowiedzi w zadaniach zamkniętych? Bo u mnie: gradacja, kolokwializm, popularnonaukowy ( treaz myślę, że tu mam źle) i w ostatnim to dałem D. Ale będę się cieszył z każdego wyniku powyżej 30 % ;)
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
powiem wam ze nie sugerujcie tym przykladowym wypracowaniem co bedzie podane w internecie jak powinno wygladac i ile za co w nim punktow, jak ja je rok temu zobaczylem to myslalem ze nie zdam bo nic nie trafilem prkatycznie w ten opublikowany klucz, bo z cke prawdziwego klucza nie dostaniecie tylko nauczyciele beda wymyslac a na wynikach sie okazalo ze mialem ponad 60%
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Raczej powinno byc dobrze, obfity a zawierający dużo czegoś :p

A jakie mieliście odpowiedzi w zadaniach zamkniętych? Bo u mnie: gradacja, kolokwializm, popularnonaukowy ( treaz myślę, że tu mam źle) i w ostatnim to dałem D. Ale będę się cieszył z każdego wyniku powyżej 30 % ;)

Ja również byle ponad 30% :p Moze zabrzmi to mało ambitnie, ale bałem sie tego polskiego:p a ja wpisalem ze to publicystyka.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja napisalem wyczerpujace chyba zle niewiem.
A z testowym ma byc hiperbola, kolokwializm w 3B i 4D tak przynajmniej mial najlepszy uczen z mojej klasy ( nie ja :p )
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
to juz sam neiwiem jak te testowe:pP chyba powinien byc kolokwializm w jednym w ostatnim D
tam gdzie hiperbola to tak zaznaczyłem ale ktos mi mowił ze gradacja moze byc.
co do tego jaki to rodzaj tekstu to zaznaczyłem popularnonaukowy:p
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Zobaczymy jak to bedzie, jestem ciekawy czy trafie w klucz...I tak czekac do połowy czerwca do wynikow...masakra..
 
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
dobra dobra...dzisiaj polski ale jutro dajemy z angola:pP
probna 2 razy w szkole pisałem to było w okolicach 75-80% oby jutro było tak samo...
trzeba dzisiaj jeszcze kilka rodzajow zwrotow przypomniec;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom