>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matelo

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Arvaniti V./Karagkouni P. - Kolocova K./Kvapilova M. 1 ✅
Betschart N./Huberli T. - Gruszczynska J./Strag D. 1 ✅

@ 2.04 4j betsafe ✅

Gallay A./Klug G. - Alves F. B./Alves J. 1 ✅
Barsuk A./Moiseeva A. - Kongshavn J./Solvoll V. 1 ✅

@ 2.10 2j betsafe ✅

+6,36j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Lehtonen/Lahti + Laborerur/Sude + Kessy/Day + Dubovcova/Nestrecova @ 2.26 3j Unibet ⛔

Dalej jestem zdania, że nie warto mocno atakować tego turnieju, ale no tak...

Finki grają tutaj solidnie, a Hiszpanki słabe na maxa. H2H bodaj 5:0, gdy Finki nie grały jeszcze tak solidnie. Atak bardzo mocny, świetny blok, Hiszpanki praktycznie wszystko przegrywają biorę.

Niemki tutaj trochę wątpliwości, ale no Szwajcarki za słabe na przyjęciu, zeby wygrać z Niemkami. Widać u nich trochę zmęczenia, ale gra dalej niezła. Szwajcaki w ofensywie może i ok, ale w przyjęciu dramatycznie słabe.

Słowaczki to raczej formalność. Norweżki to jeden wielki dramat. Rosjanki to je dzisiaj zajechały, a Słowaczki też dobra zagrywka + świetny blok, szybkie 2:0

Co do Amerykanek to tutaj trochę wątpliwości bo te grają średnio. No, ale Fernandea to wyniki ponad stan, głównie zasługa Tajany. Teraz z Josi, która o przyjęciu nie ma w ogóle pojęcia. Z Gallay/Klug do 16 i 11, a tutaj Amerykanki, które jakby nie patrzeć to nazwiska mają. Jeśli Day nie będzie miała fatalnego dnia w przyjęciu to spokojnie do wzięcia.

-3j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Kopfli T./Mika I. - Towe C./MacNeil J 2 @ 1.61 4j bet365 ✅

A próbuję juniorków, jak nie wejdzie to logika tutaj nie ma sensu. Kanadyjczycy trochę już grali na takich imprezach, jest siła w ataku, nie zawsze to idzie w parze z punktami. Szwajcarzy to totalne noł nejmy.

Teraz taka wyliczanka.

Kopfli T./Mika I. - Buntem M./Thanthawat T. 1.72 2.00
Towe C./MacNeil J - Buntem M./Thanthawat 1.03 7.00

Więc jakim cudem teraz na Kanadyjczyków 1.61???

Myślę, że kurs powinien byc 1.33, nie będe kłamał, że pary znam jakoś świetnie. Kanadyjczyków widziałem ze 2-3 razy, a Szwajcarów raz. Szału nie było.

+2,44j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Gallay/Klug + Borger/Buthe @ 1.92 4j bet365 ⛔

Arg tutaj świetna forma, biją wszystkie pary jak leci. Niemki słabe, wydawało się, że kompletnie bez formy i nagle półfinał? Eeee nie.

Borger/Buthe w końcu muszą wystrzelić z turniejem, tutaj duża szansa na finał. Finki to niezłe zawodniczki, jednak już w tym turnieju Niemki ograły je łatwo 2:0.

-4j

Borger/Buthe 1:0 16:13...????
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Brojer/Mowsen + Samoilovs/Smedins @ 1.60 bet365 6j ✅
Kantor/Łosiak @ 2.20 bet365 4j ⛔ ???? ???? ????

Holendrzy z Włochami H2H 4:0. Ciężko mi sobie wyobrazić, jak Włosi mieliby zatrzymać tych koni. Łotysze mimo, ze bez jeszcze większej formy to Kądzioły nie lepiej dochodzi H2H 6:0 dla Łotyszy.

Łosiaki po takim kursie to dla mnie perełka. Oni grają jak grają, ale dziadek Nummerdor jest słaby. Chciałem mocniej, ale boję się trochę o Łosiaka vs. Varenhorst. No, ale patrząc na formę to trzeba grać...

-0,4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Nicki Pedersen over 7 @ 1.66 7j ⛔
Nicki Pedersen równo @ 5.50 1,5j ⛔

bet365

Ja wiem, że Nicki jest w lekkim dołku, ale miał trochę czasu, żeby się przygotować do tego GP. Na początku wyglądało to przecież dobrze. Gdyby nie linia to pewnie bym nie szedł w kierunku, ale no półfinał wydaję mi się być realny. Na pewno Hancock, Woffiden, Zmarzlik raczej pewni do półfinału. Potem jest pięć miejsc, o które powalczy 6-7 zawodników, ja mimo wszystko gram.

-8,5j

Dałem się nabrać... Matelo vs. bet365 0:1.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Samoilovs/Smedins-Fijałek/Prudel 1 @ 1.72 Unibet 4j ✅

Od razu zaznaczam, że typ trochę pod to, że uwielbiam Łotyszy. Prudel niestety od dawna zalazł mi za skórę, może trochę patriotyzmu w tym nie ma, ale Fijałki nie potrafią z nimi grać. Na 7 spotkań, jedno wygrane i to w Olsztynie. Tutaj Łotysze mimo,że forma nie ta to wyglądają względnie. Fijałki z Holendrami wygrali tylko i wyłącznie, że sędzia Holendrów przekręcał jak mógł, chyba 6 pkt za niczyste. Fakt, że Fijałek zagrał najlepsze spotkanie w tym roku, ale Holendrzy od stanu 19:17 totalna amatorka. Potem już w 2 secie błędy, błędy i tylko błędy. Jak Fijałki zrobią Finał to może w końcu coś wygrają, ja jednak idę w opcję co by nie było to będzie dobrze, ale nigdy nie widziałem przewagi w tych meczach po stronie Polaków.

+2,88j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Hochevar/Fopma + Slukova/Hermannova + Maresman/Schneider + Guto/Saymon + Erdmann/Matysik + Grimlat/Grimlat @ 2.97 5j bet365 ⛔

-5j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom