>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matelo

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Pedlow S. / O&#39;Gorman G + Hajden/Bourne @ 2.09 bet365 5j ✅

Drugi dubel to na Kanadyjczyków, którzy poczynili postępy. Oczywiście mowa o Grancie. Wczoraj wygrali z Francuzami. Dzisiaj sfrajerzyli z Łotyszami 1 seta, ale gra niezła. Dziadek Kavalenka nie powinien dać rady. Wyniki fatalne ostatnie. Ja próbuję, choć Kanadyjczycy strasznie nieprzewidywalni.

Australijczycy beznadziejna forma. Przegrali z Serbami. Amerykanie walczą o Rio, znowu szansa bo nie ma Dalhussera, więc muszą punktować. Australijczycy to atak siłowy, a Bourne to przeciez w bloku profesor, ten fakt sprawia, że powinno być dobrze.

Tyle na dzisiaj.

+5,45j
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Fogo Power @ 3.25 bet365 3j ✅

Ja sobie lekko wezmę. Zmarzlik w Szwecji świetnie, w Polsce świetnie. Pawlicki się ogarnął i wyglądał dużo lepiej. Do tego jeżdził przecież po Niemieckich torach. Vacul nie wygląda najlepiej, Iversen też, Dudek też ostatnio zawodny. Hancock Holder doświadczona dwójka, więc moze to wezmą, ale nie wierzę w Holdera. Anton z Grisza moze być ciekawie, ale i tak wyżej cenie sobie młodych Polaków. Mogą wygrać, a może i nie być ich na podium, mnie Zmarzlik i Pawlicki przekonują i za drobne aż żal nie zagrać. Płaczu nie będzie, a zawsze przyjmniej będzie się oglądać.

+6,75j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Yue Y./Wang F. - Motrich O./Makroguzova N. 2 @ 3.00 3j bet365 ⛔

Jak Rosjanki wytrzymają to wygrają, grają niesamowicie.

Horst A./Doppler C. - Prudel M./Fijalek G. 1 @ 2.20 bet365 4j ⛔

Kurs pod nazwisko Fijałek/Prudel, każdy widzi jaka jest ich forma. Niemcy puścili im mecz bo już mieli wywalone jaja. Dopplery może bez szału, ale spójrzcie dodatkowo w H2H. Moim zdaniem Austriacy fawor.

Ukolova/Birlova + Hajden/Bourne + Pedlow S. / O&#39;Gorman G @ 2.55 bet365 5j ⛔

-12j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Tragedia, ale nie podaję się.

Borger/Buthe + Menegatti/Orsi Toth @ 1.71 betsson 5j ✅
Zumkher/Heidrich + Arvanti/ Karakgouni @ 2.58 3j betsson ✅

Jak to nie wejdzie to raczej sobie odpuszczę ten turniej, bo wyniki dla mnie dzisiaj totalnym szokiem. Fijałki z Prudlem nagle grają świetnie, A Rosjanki najgorszy mecz sezonu.

+8,29j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Patryk Dudek -3 @ 1.80 bet365 7j ✅
remis @ 11 1j

No to już decydująca próba. Pecha co nie miara, jak nie śnieg to defekt. Dzisiaj łatwiej powinno być 1 bieg z Woffiem, dopiero w 15. Janowski nie dość ze wygląda słabo, to jeszcze w parze 2x z Drabikiem. Rywale cały czas Dudek, Dojl, Protsiewicz. Niby Maciek w ZG dobrze wyglądał, ale no nie ta dyspozycja.

+4,6j
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Kasprzak-Hansio Andersen 1 ✅
Karpow-Morris 1 ✅

@ 2.47 bet365 5j

Dlaczego tak? A no bo Kasprzak na pewno chętny do powrotu. Andersen w Anglii śmiga fajnie, ale to Kasprzak w tym roku na torze w Kings Lynn machnął komplet. Jak dobrze pamiętam na DPS na tym torze też skończył z kompletem. Forma jest moim zdaniem niezła, zdecydowanie lepsza niż w tamtym roku. W Gorzowie całkiem, całkiem. Ostatnio w Szwecji komplet. Andersen pewnie awansuję, ale będzie za plecami.

Co do Karpowa to forma jest świetna, choć też nie ma co patrzeć bo wyniki z Zielonej Góry, ale no jestem mile zaskoczony. Dochodzi fakt, że Andriej przecież od kilku lat jeżdzi po Duńskich torach, w tamtym roku 2,12 średnia. Morris to słaby zawodnik, pokazał do w Poznaniu. Nawet w Anglii szału nie robi. Dla mnie Andrzej powinien być wyżej.

+7,35j

Dzięki Hansio ;)
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Menegatti/Orsi Toth- Liiliana/Elsa 1 @ 1.72 bet365 5j ⛔

Ja nie jestem takiego zdania jak kolega po fachu, że Hiszpanki nie grają lepiej. Grają i to jest niebo a ziemia. Była katastrofa, jest średnio. Gram bo paru osobom pisałem, ze widzi mi się wygrany turniej Włoszek i zdania nie zmienia. Grają one solidnie, Marta wyśmienicie, Vika różnie, ale nawet ok. Hiszpanki mają problemy z przyjęciem, a Viki zagrywkę ma dobrą. Dla mnie mecz skończy się TB, ale widzę w finale Włoszki. Bo grają lepiej oraz po prostu są lepsze parą, ale ze stawką nie szaleję, ponieważ Hiszpanki nie są lewe, były kompletnie bez formy, ale tutaj grają lepiej. No, ale nie na tyle, żeby ograć Włoszki. No i oczywiście osoba Viki mnie nie przekonuje do mocniejszego grania.

-5j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Nicolai/Lupo - Hajden/Bourne 1 @ 1.61 bet365 5j ✅

Amerykanie grają bez szału, męczą, trzyma ich blok, blok i jeszcze raz blok. Gdyby Krou nie był czajnikiem i nie dostał 3 czap w najważniejszym momencie to kto wie. Nicolaj klasa, klasa i jeszcze raz klasa. Jeśli Lupo nie bedzie pajacował to widzę ich w finale.

+3,05j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Walasek over 10 @ 1.61 bet365 6j ✅

Jak Grzechu ma płacone, a pewnie ma to dzisiaj będzie szedł pod komplet. Jak nie będzie trzymał wyniku to 6 start możliwy.

+3,66j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Turniej w Sochi był dla mnie w miarę udany, typów było sporo, a Yield wyniósł +14,82%, więc ja nie narzekam, ostatni dzień trochę słabszy. Co do turnieju w Turcji, to patrząc na ubiegły rok, jak i to, że zaraz czeka nas wyjazd do USA, będę starał się ograniczać typy jak i stawki.


A.Lece/M.Ozolina vs A.Barsuk/A.Moiseeva. Łącznie punktów (A.Barsuk/A.Moiseeva): Poniżej 42.5
Kurs: 1.66 ✅
x
T.Mersmann/I.Schneider vs I.Makhno/I.Makhno. Łącznie punktów (T.Mersmann/I.Schneider): Poniżej 42.5
Kurs: 1.50 ✅

@ 2.42 1xbet 3j ✅

+4,26j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Linus Sundstroem-Artek Laguta 1 @ 2.30 Unibet 4j ⛔

Laguta forma jest jaka jest, odsunięty od składu w GKM, w Best Pairs też pominięty. Szwecja ostatnio nawet ok, ale nie wierzę, że dzisiaj będzie wstanie powtórzyć ten występ. Ja nigdy nie pamiętam, żeby on tam traktował ta lige priorytetowo. Nawet jak w innych ligach wymiatał. Linus urodzony w Aveście. Tor ma obcykany jak nikt inny. W poprzednim roku w 2 lidze to fakt, ale średnia 2,6. Forma też jest, a świetna znajomość toru może mu tylko pomóc. Szansę 5 startów Laguty małe, a Linusa są nawet spore. Po takim kursie nic tylko brać.

-4j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom