>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matelo

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Miałem odpuścić ten turniej, ale widzę jeden bet, który spróbuję sobie.

Virgen/Ontiveros @ 1.57 bet365 4j ✅

+2,28j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Erdmann J. / Matysik K.-Poniewaz B. / Walkenhorst A 2 @ 3.75 2j bet365 ⛔

Wiem, że Niemcy walczą o Rio, ale u nich tragedii, nie ma, są na granicy, ale nawet jak się nie uda to pewnie Europejskie kwale przejdą. Niemiecki beachvolley mężczyzn, przeżywa cięższe chwile, więc o to, ze dwie pary z ich kraju będą wyżej się martwić nie muszą. Ja wiem, że Matysik z Erdmannem to lepsza para, ostatnio niezła formą, ale Matysik ma swoję lata i te wycieczki Brazylia, Europa, Ameryka w końcu się odbiją. Już widać, że gra nie jest najelpsza, wielkie męki z Ameryknami czy porażka z rodakami. Walkenhorst świetna zagrywka, blok i atak. Ponieważ fajnie się pokazał. Wyjście z grupy prawie pewne, wyjdą na luzie, a to bardziej pomoże. Matysik, dla swojego dobra powinien udać się do domu i naładować akumulatory przed ME oraz Grand Slamami. Człowiek widzi co się dzieje, a zdrowie mu często odmawia posłuszeństwa.

-2j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
John Hyden/Tri Bourne - Christian Redmann/Felipe Humana-Paredes under 78,5 @ 1.89 5j (limit 120 euro) 1xbet ✅

Linia wystawiona moim zdaniem za wysoko, zdecydowanie. Poprawna to 74,5 no może 75,5. W grupie Kanadyjczycy od Binstocków spakowani do 15 i 14. Doherty ich spakował do 14 i 12, a Hajdeny przecież są lepsza parą? Amerykanie fakt, że nie grają najlepiej, ale powinni dzisiaj już się spiąć, patrząc na grę Kanadyjczyków, set dla nich będzie kompromitacją Amerykanów ;)

+4,45j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Virgen/Ontiveros @ 2.10 Unibet 3j ⛔

No to kolejna teoria, Hajdeny lecą na oparach. Były Chiny, potem Europa, w międzyczasie bodaj turniej AVP i znowu Europa no i teraz Ameryka. Ja wiem, ze to normalne, ale nie wtedy gdy turniej jest za turniejem, chłopy nie mieli nawet 3 dnii odpoczynku. Zmiany stref itd. W turnieju wyglądają słabo, z Guto/Sajmon, świeżymi nie mieli sił na TB. Hajden 43 lata, więc takie marathony to już nie w tym wieku. Meksykanie wypoczęci, grają dobrze, pewnie wygrywają. Mecz z lekkim fawor na Virgenów, ale patrząc ile już spotkań ostatnio rozgrywają Hajdeny to naprawdę sił im w końcu braknie.

-3j

O dupę rozbić te moje rozkminy ????
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Gibb/Patterson under 78,5 1xbet 5j @ 1.87 ✅

Kanadyjczycy naprawdę są słabi, mają szczęście niesamowite. Gibby jak wyjdą skoncertowani, to Casey ich rozstrzela zagrywką. Linia poprawna to 74,5, więc znowu kilka oczek za wysoko. Szkoda, że nie można zaufać Caseyowi, bo pewnie pograłoby się mocniej, bo nawet limity większe.

+4,35j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Gibb/Patterson + Dalhausser/Lucena @ 1.52 5j 1xbet ⛔

Może nie duże ako, ale zawsze coś. Gibby u siebie piekielnie mocni, Casey to pupilek Amerykanów i się spina. Doherty rzadki na przyjęciu, Mayer też bez szału. Dalhussery może nie grają najlepiej, ale po prostu nie wypada im przegrać ze słabymi Australijczykami. Tak jak te 1.16 z Erdmannami to przesada, tak 1.14 z Australijczykami co wala ostro to dla Phila woda na młyn.

-5j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Walsh/Ross 2:0 + Lucena/Dalhausser @ 1.82 1xbet 4j ⛔

Ja to widzę tak, że Amerykanki jak już dochodzą do półfinałów to grają swoją najlepsza siatkówkę, a wtedy nie mają szans takie Hiszpanki. Hiszpanki z formą mocno poszły w górę, ale też w drodze do półfinału, słabiutkie Fendrick czy Japonki. W grupie 0:2 z Summer/Ross. Forma Amerykanek daleka od optymalnej, ale mimo to powinna je Aprill zrobić zagrywką. Dalhaussery u siebie nie przegrywają, jedynie Alison z Bruno im zrobili taka zadrę.

-4j

Fatum...
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Guto/Sajmon @ 1.80 bet365 4j ✅

Nigdy nie zrozumie fenomenu Dohertego, zasieg spoko, ale defensywa dramat. U siebie gra na 150% w kazdym innym Panstwie to Gutki 2:0. Sajmon zagrywka powinien zrobic roznice i blokiem tez. Normalnie pewnie @ 1.3, tutaj w Stanach 1.8, trzeba brac

+3,2j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
GUTO/SAJMON

W koncu moja ulubiona para sięga po zwycięstwo ;) Turniej średni Moskwa typersko bedzie lepszaaaa
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Kantor/Łosiak + Samoilovs/Smedins @ 2.24 bet365 4j ⛔

Każda para po Stanach wygląda słabo, odbija się to, a jeszcze Kanadyjczycy są po finale, więc tak naprawdę działa to na ich minus. Oglądałem wczoraj Gutka z Sajmonem to wyglądali jakby grali na 70%. Polacy są lepsza para, choć głowa Łosiaka to jak Foginniego w tenisie, nigdy nie wiesz kiedy włączy mu się idiotyzm. H2H dla Łosiaków, mieli trochę odpoczynku, a Kanadyjczycy mimo, że pomaga granie w utrzymaniu formy to chłopaki jadą Brazylia, 2x Europa, Stany, a odpoczynku zero. Zreszta w żadnych z turniejów nie zachwycili dopiero w Cincinati pograli fajnie. Łosiaki to o klase lepsza para jeśli chodzi o umiejętności. Zobaczymy czy z głową u Łosiaka wszystko ok, ale no po takim kursie zagrać trzeba. Dodatkowo zmęczenie u Bintocków bardzoooo możliwe.

Co do Łotyszy to typowy typ pod H2H. 7:0 dla Samoilovsów i TYLKO raz udało się Polakom urwać seta. Łotysze z formą idą w górę, w końcu w Turcji wygrali. Tam też grali z Polakami i było łatwo w dwóch setach. Spodziewam się, że znowu nie będa wstanie zatrzymać Łotewskiej pary, choć grają już zdecydowanie lepiej.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Duda/Elize + Holtwick/Semmler @ 1.63 6j Unibet ⛔

Sprawa jest prosta, Niemki walcżą o Rio. Zostają dwa turnieje, a walka z para Borger/Buthe jest zacięta jak cholera. Porażka sprawia, że szansę na Rio to wygrana w Hamburgu co jest prawie niemożliwe. Borger widać dobra forma, więc muszą bić się, jeśli przejdą to będzie w 2 rundzie własnie z nimi pojedynek. Vanatu niezła para, ale bez jaj, nie w takim momencie sezonu, gdzie dla Holtwick każdy mecz jest o wszystko.

Co do Dudy to jestem trochę zdzwiony kursem. Zmiotły Szwajcarki, z Walsh/Ross chyba zagrały mecz sezonu. Ross zagrała chyba najlepszy mecz w przeciągu 3 lat, to co laska wyciągała to było wręcz niewiarygodne. Dzisiaj z Rosjankami bez szału, ale dały radę. Kanadyjki są słabe bez dwóch zdań. Dzisiaj męczyły z totatlnymi amatorkami. H2H 1:0 dla Brazylijek.



Przestałem rozumieć logikę... Rio odpłynęło razem z parą Vanatu, szok...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom