>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matelo

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Ludwig/Walkenhorst @ 1,83 5j bet365 ⛔

Dokładam, nie no albo będzie bal albo płacz do poduszki. To wejść musi. Po prostu nie widzę innej opcji.

Tyle.

-5j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Gibby + Grimlaty + Duda + Meppelink + Virgen @ 4.48 bet365 3j ⛔

Za drobne taśma, wczoraj było bagno, więc dzisiaj wcale być nie musi.

Gibby wyglądają tutaj dobrze, wygrali z Guto/Sajmon. W grupie wszystko łatwo po 2:0. Niemcy grają słabo, wczoraj wykorzystali beznadziejną grę Filho. Co tutaj dużo gadać, jeśli Patterson nie będzie miał fatalnego dnia to nie ma innej opcji. Po pierwsze, zagrywka Amerykanów, po drugie blok Gibba. Ostatnie 2 pojedynki dla Amerykanów, zapowiada się trzeci.

Meksykanie tak jak mówiłem, większej szansy na finał już mieć nie będą. Norwegowie fakt grają dobrze, ale rywali też nie mieli. Bo Alison tutaj z Ricardo wyglądali słabo. Virgen ostatnio ma życiówkę. Norwegowie 25,17,25,17. Nagle mają zrobić półfinał? Bez jaj.

Grimlaty cały czas na 2 rundzie balansują. Tutaj w końcu dobra forma. Ograli Guto/Sajmon i Evandro/Pedro w dobrym stylu. Izraelczycy mają możliwości, całkiem, całkiem, ale od dawna kwali nie przechodzili i naglę robią półfinał? Już z Grekami męczyli się strasznie.

Dudy dla mnie idą po złoto. Grają świetnie. Agatha chyba najgorszy mecz w karierze, Amerykanki to jest zlepek dwóch słabych siatkarek. Nie no dla mnie 2:0.

Z całym szacunkiem dla Vanatu, ale Holenderki grające już o spora stawkę nie pozwolą sobie na porażkę. Forma jest średnia, ale u rywalek nie lepsza.

Bez szaleństw bo to turniej gówniany, ale naprawdę, oglądałem sporo i nie widzę innych wyników, choć tak naprawdę nic mnie nie jest wstanie zdziwić.

-3j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Zmarzlik - Pawlicki 1 zwrot
Pedersen - Zagar 1 ✅
Woffinden - Iversen 1 ✅

@ 2.36 7j betsson ✅

Bartek dobra forma, wręcz świetna. Niezłe losowanko, powinien koło finału się zakręcić. Piotrek problemy, ciężko powiedzieć, ze po niezłym meczu z Toruniem wyszedł. Tutaj trzeba będzie mieć dobry silnik, a z tym u niego może być problem. W Krsko dobre starty to podstawa, a u niego ostatnio też kiepskawo.

Nicki świetne wyniki, losowanie ok. Zagar w dołku, wygląda słabo. Myślę że izi.

Dla mnie Woffie to pewniak do podium, a nawet do wygranej. Losowanie świetne. PUK z formą faluję. On nie jest szybki, nawet z Grudziądzem męczył się. Losowanie ciężkie, bo zaczyna z pól C i D.

Dla mnie powinno byc izi

+5j
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Potem zaktualizuję:

Kwiecień

Statystyki siatkówki plażowej

Suma zainwestowanych jednostek: 441
Suma wygranych jednostek: 501,5
Yield: +13,62%

Suma zainwestowanych jednostek: 513
Suma wygranych jednostek: 548
Yield: +7,01%

TEMAT:

Luty : +6,67%
Marzec: +15,56%
Kwiecień: +7,01%


Statystyki ogółem z siatkówki plażowej:

250 podany typów = +200j = Yield 14,29%
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Wanda Kraków @ 1.57 5j bet365 ✅

Chyba ciute bet365 przesadził z kursem. Walasek jak będzie miał płacone to będzie w tej lidze pewniakiem do dwucyfrówek. Patrick to samo. Reszte spokojnie stać na 7-8 pkt. Piła szansę na juniorce, ale mnie nie przekonuję Barnej. Swist na wyjazdach szalał nie będzie. Kraków na styku, ale wygra.

+2,85j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Patryk Dudek over 12 @ 1.75 bet365 8j ⛔

Ostatnio śnieg/deszcze przeszkodził w przygotowaniu toru. Dzisiaj już ładna pogoda, więc Patryk na pewno będzie liderem Falubazu.

-8j

Rzuciłem chyba jakieś czary, Dudek 3,3,3 a potem... d,2,0 :-(
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Kosiak/Rudol + Gabathuler/Gerson + Tocs/Finsters @ 1.96 bet365 5j ⛔

Kosiaki raczej bez wstydu. Bo rywale tacy, że porażkę trzeba będzie uznać za kompromitację, wielka. Gabthulery z Łotyszami to już byłaby hańba, jeśli mieliby przegrać.

Łotysze wirtuozi nie są, ale jak popatrzeć na Niemców to jest żle. Techniki zero, ostatnio od Fuscha set do 7. Wcześniej w kwalach wszystko w dupę. Dzisiaj słabiutki mecz, myślę, że Łotysze dadzą radę.

-5j

Kosiaki ???? ???? ???? ???? brawo za ambicje ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Kołosińska/Brzostek - Fopma/Hochevar 2 @ 2.50 bet365 3j ✅

Polki zaprezentowały się w pierwszym meczu tragicznie, szczególnie Brzostek. Wiem, wiem pierwszy mecz, rywalki słabsze. No, ale nie ma co robić z Polek już wielkich faworytek. Amerykanki pewnie ograły Austriaczki, widzę tutaj szansę.

+4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Heidrich/Zumkher + Borger/Buthe @ 1.95 bet365 5j ✅

Taki typ pod staty. Szwajcarki H2H 3:0, Niemki H2H 5:0. Dość ciekawe. Do tego dokładamy fatalna formę Słowaczek, trudna zagrywkę Niemek i już wiemy skąd te H2H. Jak Niemki zagrają podobnie jak z Brazylijkami to spokojnie wygrają. Kazaszki fatalne w przyjęciu, w pierwszym meczu trafił swój na swego. Szwajcarki w dobrej formie nie powinny nic odwalić.

To tyle na dziś.

+4,75j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Motrich O. / Makroguzova N. - Herrero A. L. / Soria P. 1 @ 1.80 bet365 5j ✅

+4j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Kantor/Łosiak @ 1.50 bet365 5j ⛔

Ufam im. Kanadyjczycy to bagno. Pisałem o nich parę razy. Fakt, że Łosiaki się nie popisały, ale widziałem ich z Rosjanami i naprawdę nie wyglądało tutaj, żeby zgubili formę. Takie h2h 3:0 dla Polaków Binstocki prosto z Brazylii, gdzie wypadli słabo, na sigla biorę, ze stawką nie szaleję bo to Łosiaki.

-5j

????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom