>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matelo

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
van Gestel S./Van der Vlist J. - Eiholzer N./Gerson D. 1 ⛔ Przewidzieć Holenderki to coś niemożliwego, żeby przegrac z takim gównem ????
Kessy J./Day E. - Murakami M./Ishii M. 1
Sude J./Laboureur C. - Giombini L./Perry R. D. 1

@ 1,82 bet365 5j ⛔

Menegatti/Orsi Toth + Borger/Buthe + Gallay/Klug @ 2.38 5j ✅

+1,9j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Herrera/Gavira + Lucena/Dalhusser @ 2.77 4j Unibet ✅

Hiszpanie mnie zirytowali w polfinale, ale Lotysze jeszcze bez formy, dopiero sie docieraja. Ich mecze zawsze rowne, ostatnie dla Hiszpanow. Mecz zawsze 50 na 50, ale patrzac na forme Hiszpanie faworytami.

+7,08j
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Sude J./Laboureur C. - Zumkehr N./Heidrich J. 1 @ 1.85 Unibet 5j ✅

No to co, w końcu Niemki wytrzymają? Przed tygodniem rywalki w zasięgu, oczywiście standardowo się przestraszyły. Teraz znowu rywalki w zasięgu i co? Są w lepszej formie. Rozbijają Hanselki rozbijają w sposób niespodziewany Włoszki. Drugi tydzień z półfinałem. Sude dobrze w ataku, Chantel fenomenalnie w obronie. Obie pewne w ataku. Szwajcarki też grają spoko, ale ich przyjęcie jest żałosne, dzisiaj Finki sadziły asa za asem, jeśli miałbym wskazać z topu dwie najgorzej przyjmujące to na pewno byłyby one. Co śmieszniejsze to Nadine przyjmuję jeszcze gorzej. Forma za Niemkami, gra za Niemkami, jedynie co może sprawić, ze nie wygrają to głowy. Bo tydzień temu tak było, jak teraz? Nie wiem. Dlatego nie szalejmy ze stawką.

+4,25j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
C.Laboureur / J.Sude- K.Walsh / A.Ross 1 @ 5.80 3j Marathon ⛔

Jak nie teraz to nigdy... W grupie zagrały z Amerykankami dobry mecz, brakło trochę. W Xiamen, zaważył 1 set. Może do trzech razy sztuka? Amerykanki jadą na umiejętnościach i zagrywce Ross. Bo formy to tutaj nie ma, pewno już teraz będzie pikować, żeby wystrzelić w Rio. Kerri Walsh fatalnie przyjmuję. Atakuję też poniżej, dokłada blok. Chantel gra turniej życia, a to co wyczynia w obronie to kosmos. Sude też dość pewna w ataku. Gdyby nie to, że to taki a nie inny turniej. Gdyby nie to, że Walsh fatalnie gra. To na pewno bym nie próbował. No, a tak Niemki jak wytrzymają psychicznie to powalczą, może TB. Dla mnie kursy przesadzone, na Ross w tej formie to minium 1.33 się należy. Ja biorę.

-3j
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom