>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

lalo 36

lalo

Forum VIP
Witam, potrzebuję zmienić walute z PLN na EURO, ale nie mam pojęcia gdzie to się zmienia. Czy ma ktoś jakoś pomysł? Dziękuję za odpowiedź!
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Samemu nie da się zmienić ???? Kiedyś tak było że pisało sie do supportu i oni zmieniali bo wypłaty na skrilla były możliwe tylko jak konto w maratonie było w euro. Jak jest teraz to nie wiem.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Dostałem takiego maila: &quot;
In order to change your current currency, your account balance will need to be zero and you must have no outstanding unsettled bets or transactions.

If so, please go to your account and click in &quot;Services&quot;, then go to &quot;Other settings&quot; and from there you can choose a different currency that is supported by the payment method you wish to register.

Please note that you may need to change your payment method as not all currencies are supported by all methods. Please] for full details.

If you have any queries or difficulties, please contact our Customer Care team and we will be very happy to assist you.&quot;
Wszystko fajnie , pięknie tyle że ja nie widzę u siebie na koncie opcji &quot; Services &quot;

P.s. gdzie się podziałów moje kilkaset postów?
 
acetate 474

acetate

Użytkownik
Da się, tylko trzeba miec wyzerowane konto, wtedy w ustawieniach jest opcja zmiany waluty. Zmien sobie język strony na PL jak czegoś nie możesz znalezc, będzie łatwiej
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Konto mam wyzerowane bo wczoraj się rejestrowalem a walute właśnie chcę zmienić na euro żeby umieć wpłacić przez skrilla bo w złotówka jak Mad wyżej pisał się nie da... a w opcjach wlasnie nigdzie nie widze, wkleil bym screena ale nie mam 10 postów...
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Da się, tylko trzeba miec wyzerowane konto, wtedy w ustawieniach jest opcja zmiany waluty. Zmien sobie język strony na PL jak czegoś nie możesz znalezc, będzie łatwiej
Nie da się zmienić na język polski ... wiaodmo że by ulatwilo
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No moim zdaniem się nie da ?
Edit: ok, już mam. Główna strona nie jest w języku polskim, jest strona tak jakby dodatkowa gdzie można się zalogować na swoje konto i zmienić ustawienia i faktycznie idzie zmienić na język polski ale jak przejdziemy w zakłady to obrazu przekierowuje Nas na stronę główną.
Pozdro ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
No to ja mam bogatszą wersję.Link działa?
Tak działa ale wchodzi na główna stronę gdzie można wybrać języki takie jak w screenie, wejdę jeszcze na komputerze ale wątpię żeby to coś zmieniło?

Jak już jestem w tym temacie to jak w Marathon z zamykaniem zakładu? Bo oferta ogólnie bardzo dobra
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
Typowy rusek , nowe konto i limity 1000E. 1,5kurs
Po wpłacie 50E od razu limity w dół na 100E 1,5kurs i to najlepsze Ligi siatkówki.
Ciekawe czy przyczyną jest wpłata skrillem... czy co
Konto u nich pierwsze , ale w innych ruskach limity.
Ogólnie krzak na h... , jak ktoś gra tam po 250-1000E to ma zajebi.... szczęście.
 
R 32

rafael1987

Użytkownik
po wpłacie pieniędzy od razu obniżyli Ci limity, bez zagrania żadnego zakładu? nono, na pewno ????
Mówię poważnie , nie mam zwyczaju siać propagandy...
To nie jest moja pierwsza sytuacja.
W Fonbecie miałem to samo , napaliłem się na granie a po wpłacie 100E dowalone śmieszne limity i już nie wiem co o tym myśleć....
To samo miałem z Betcity , tylko tam żeby odzyskać kasę musiałem robić zdjęcia jak do więzenia , czyli zdjęcie jak trzymam kartkę a4 z napisaną data i swoim podpisem oraz dowodem przy twarzy...
Dodam jeszcze ,że znam 2 przypadki do potwierdzenia (2 kolegów) ,że po wpłacie na Maratona dowalili limity.
Oczywiście bez grania zakładów i pierwsze konta.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Podpisuje się pod kolega wyżej... wczoraj rejestracja, dzisiaj pierwsza wpłata i od razu śmieszne limity na 100, 200 euro na single, na ako miałem 15 e limitu a nawet zdarzyła się sytuacja ze przez moment było 0 ale zalogowałem się na nowo i wyskoczyło na 20 , śmieszne to wszystko... jak na razie to broni się oferta ale limity i brak zamykania to straszne minusy. Bet proszę wróć!:eek:
 
theboss 199

theboss

Użytkownik
a udalo sie komus z Polski wplacic tam przez Paysafecard?? kilka razy probowalem i za kazdym razem pieniadze wracaja (wplata poprzez kupon nie konto na Paysafe)
 
Z 0

zabson07

Użytkownik
Witam, miałbym prośbę czy mógłby mi ktoś jakoś opisać jak wygląda na tej stronie kwestia promocji &quot;Zakład darmowy&quot;? Szukam czegoś podobnego do &quot;darmowy zakład live&quot; który można było grać na bet365 gdzie nie było żadnych wymagać dotyczących minimalnych kursów i obrotów wygranej. Czy tutaj też tak to wygląda?
 
Do góry Bottom