>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Marathonbet

egreg 942

egreg

Użytkownik
Witam , chciałem zrobić wypłatę ale jest problem , bo już nie mam karty , ani konta , z którego wpłacałem pierwszy depozyt. Chciałbym zlecić wypłatę na konto Skrill , czy ktoś już tak próbował ?
Jeszcze odnośnie limitów, czy ewentualne limity dostaje się u nich dopiero po tym jak zleci wypłatę (wiekszej lub mniejszej kwoty ?), czy nie ma znaczenia ?
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Małe pytanko odnośnie marathonbeta:
Czy można założyć konto w złotówkach i wpłacać/wypłacać potem na Skrilla i nie martwić się o przewalutowanie?

@edit
Dobra, już założyłem konto i sprawdziłem... nie da rady niestety wciąż, szkoda.
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
kurczę szukam i szukam w tym regulaminie i w pomocy, na jaki adres i jakie dokumenty przesłać do weryfikacji i dalej znaleźć nie mogę... pomoże ktoś?
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Kamillo, ja wysyłałem na adres mailowy:

[email protected]
dzięki za odp. już własnie ogarnięte ????

Opiszę może komuś pomoże ????

Wpłacałem kartą VISA konto w mBanku, wypłatę zleciłem w niedzielę w nocy.
Nie musiałem żadnych dokumentów wysyłać, wypłata zlecona i pieniążki właśnie dotarły na konto dziś (wtorek) zaksięgowane w ostatniej sesji 18:30
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
Ehhh... mądry Polak po szkodzie! Że ja nie trafiłem do tego wątku wcześniej!
Nie wiem czy komuś będzie się chciało czytać tą pokraczną konwersację z psuedo supportem, więc krótko opiszę sytuację.
Otóż chciałem trochę pograć na ME w siatę, zobaczyłem, że mają fajne kursy, założyłem konto i wpłaciłem około 350EUR. Wszystko elegancko, postawiłem 3 czy 4 zakłady i nagle zniknął mi przycisk stawiania zakładów... patrzę na mail, prośba o dokumenty. Ok, standard u każdego buka. Wysłałem skan dowodu i ostatni rachunek za prąd, myślę chwila moment i odblokują.
Ale to by było za proste... już równo tydzień, mam zablokowane konto, zablokowane środki do wypłaty. 3 krotny kontakt z supportem (2x chat i 1x mailowanie), zawsze sprowadza się do powtarzania tych samych debilnych regułek, brakiem jakichkolwiek konkretnych odpowiedzi i bełkotu w stylu:
&quot;We apologize for any inconvenience it may have caused. The relevant department is experiencing high volumes of work. Your documents will be checked as soon as possible.&quot;
Generalnie w dupie mam już ich i ich konto... chce zrobić WD mojej pozostałej na koncie kasy (bez górki, ze stratą ok 70eur, więc nie ma mowy o naciągactwie) i jak najszybciej zapomnieć o tej śmiesznej firmie, ale oczywiście nie wiem czy i kiedy mi będzie dane... NO COMMENT.
Jestem ciekaw jak ta historia się zakończy...
 
dondamajk 40

dondamajk

Użytkownik
Koniec historii jest taki, że zawiesili konto, poprosili o jakieś dodatkowe, na maksa wydumane dokumenty... ale oddali cały pierwotny depozyt na konto, włącznie z przegranymi 80EUR. Także mimo skrajnie debilnego systemu weryfikacji i zawieszania kont, którym zaskoczyli mega negatywnie. Nadwyraz pozytywnie zaskoczyli rozwiązaniem sztucznie wykreowanego przez siebie problemu.
Ale może to zadośćuczynienie za brak profesjonalizmu i uszczerbek na zdrowiu. :p
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Może ktoś miał podobny problem jak ja. :razz:
Otóż w domu loguję się do Marathonbet i nie ma najmniejszego problemu. Próbuję to samo uczynić w pracy i wówczas wyskakuje mi komunikat, że login bądź hasło błędne, gdzie na 100% wpisuję takie samo jak w domu.
Daję przypomnij hasło, przychodzi mail, zmieniam na to samo co miałem i wówczas jestem zalogowany. Daję wyloguj, po kilku sekundach chcę się zalogować i znów jest problem.
Co jest grane? Miał ktoś może taki problem?
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Na początku też o tym myślałem ;)
Jednak w jednym i drugim przypadku wchodzę na stronę .com
Dodam, że dzieje się to na tej samej przeglądarce.
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
witam serdecznie. chciałbym się zarejestrować na marathonbet. w związku z tym mam pytanie. posiadam paysafecard 30pln czy da rade wpłacić i w ogóle jaka jest minimalna wpłata paysafecard i przelewy24 bo te dwie opcje mnie najbardziej interesują ???? no i wiadomo jak z wypłatami po wpłacie paysafecard/przelewy24??? chodzi mi o wypłatę przelewem bankowym? z góry dzięki za info
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
witam serdecznie. chciałbym się zarejestrować na marathonbet. w związku z tym mam pytanie. posiadam paysafecard 30pln czy da rade wpłacić i w ogóle jaka jest minimalna wpłata paysafecard i przelewy24 bo te dwie opcje mnie najbardziej interesują ???? no i wiadomo jak z wypłatami po wpłacie paysafecard/przelewy24??? chodzi mi o wypłatę przelewem bankowym? z góry dzięki za info
PSC nie wchodzi w rachubę w Marathonie. Natomiast P24 za pomocą Skrill to minimalna wpłata w kwocie 10€.
 
barthezz 3

barthezz

Użytkownik
Panowie mam problem, od miesiąca mam zamrożone środki u nich. Od połowy listopada weryfikuja moje konto i nic. Nie mogę wypłacić bo konto jest weryfikowane. O nic nie proszą a nic się nie zmienia. Co robić w takiej sytuacji?? Zbywają mnie tym, że czasami procedura się przedłuża. Ale k.. miesiąc??
 
starski 5,6K

starski

Użytkownik
Założyłem konto i wpłaciłem do nich sumkę przez skrill i 0 na koncie, a pisze natychmiastowy. Zażyczyli sobie skany z transakcji i kazali czekać aż ktoś dupę ruszy. Pierwszy raz coś takiego widzę, parodia! czekam już trzeci dzień bez odzewu, ciekawe ile jeszcze...
 
mate.crny 0

mate.crny

Użytkownik
Mam pytanie. Chciałbym się zarejestrować na Marathonbet. Stąd mam pytanie/a.
Przy rejestracji muszę podać walutę. Będę najczęściej wpłacać : skrill i paysafecard.
Ktoś poleci mi co mam wybrać za walutę? Bo zastanawiam się nad trzema głównymi, tj.euro,funt,dollar... Z góry dzięki za odpowiedź.
 
Do góry Bottom