>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Marathonbet

E 23

elear

Użytkownik
kursy są dobre , lepsze niż w bet365 - wystarczy porównać sobie na oddsportal , szkoda że z tymi depozytami w pln jest tak nieciekawie
 
B 453

boxingcavalier

Użytkownik
Rozważam założenie konta w Marathonbet.
Interesują mnie limity na walki bokserskie.
Byłbym wdzięczny gdybyście mogli sprawdzić jakie ustanowili na najbliższe spotkania:
Bellev vs Cleverly,
Algieri vs Pacquiao,
Chisora vs Fury.

W Pinnacle okazały się dośc niskie, ok. 4 tys. zł, choć ten book pozycjonuje się jako &quot;górna półka&quot;, a Marathonbet to chyba najwiekszy konkurent tej pierwszej firmy.

Dzieki.
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
W marathonie zaraz dostaniesz limity ???? Kursami mogą konkurować ale za 1 euro sobie nie pograsz, wieć to żadna &quot;konkurencja&quot; dla pinka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Rozważam założenie konta w Marathonbet.
Interesują mnie limity na walki bokserskie.
Byłbym wdzięczny gdybyście mogli sprawdzić jakie ustanowili na najbliższe spotkania:
Bellev vs Cleverly,
Algieri vs Pacquiao,
Chisora vs Fury.

W Pinnacle okazały się dośc niskie, ok. 4 tys. zł, choć ten book pozycjonuje się jako &quot;górna półka&quot;, a Marathonbet to chyba najwiekszy konkurent tej pierwszej firmy.

Dzieki.
Limity to indywidualne do konta,żeby to sprawdzić musisz założyć konto u nich,zmontować kupon ,i wtedy pokaże ci się max limit na zestaw
 
S 37

sevenaa

Użytkownik
swoją drogą szybkie niskie limity
ale za to najszybsze wypłaty na skrill
gdzieś wyczytałam że nie można zlecać wypłaty na skrill jeżeli się ma u nich konto w PLN
czy to prawda?
założyłam konto w euro i nie wiem czy to była prawdziwa informacja i nie popełniłam
błędu

wciskajcie dziękuje ????
 
czoker 122,1K

czoker

Użytkownik
swoją drogą szybkie niskie limity
ale za to najszybsze wypłaty na skrill
gdzieś wyczytałam że nie można zlecać wypłaty na skrill jeżeli się ma u nich konto w PLN
czy to prawda?
założyłam konto w euro i nie wiem czy to była prawdziwa informacja i nie popełniłam
błędu


wciskajcie dziękuje ????
Dziekuje za co?
Opcja skrill jest przy walucie euro, jak wybierzesz PLN na poczatku to musisz wplacic karta kredytowa, bo skrilla nie bedziesz mial/miala w opcjach wplaty
 
G 0

gramylegalnie

Użytkownik
dokładnie ponowna weryfikacja, depozyt i limity 12.50$ na zakład. Trochę nie potrzebnie się weryfikowałem na nowo bo trzeba zamykać konto. To nie koniec problemów jakie mnie spotkały hehe znikający depozyt , mrożenie kasy na tydzien lub wiecej itd. o wałkach live z wynikami już nie wspomne. Wracam na stare śmieci betcity,1xbet i prima skoro takie rzeczy panbet odpierd...o zmianach w regulaminie też mnie nie poinformowali także o czym tu z nimi gadać?
 
G 0

gramylegalnie

Użytkownik
Przepraszam nie było mnie ale tak jak kolega napisał skrill tylko jak masz konto w $. Ale to nie problem zmienić wystarczy napisać do nich z prośba zmiany waluty i poproszą cię żebyś otworzył nowe konto. Sam nic nie rób i nie otwieraj kont tylko po kontakcie z supportem.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
odpisali , ze nie logowalem sie od 12 miesiecy i podali punkt regulaminu o weryfikacji
dziwni sa , ale na plus

porobilem skany i juz chce wysyalac , ale upewniem sie na czacie gdzie wyslac, a oni , ze zadnych dokumentow nie potrzebuja i odblokowali konto ????
 
Do góry Bottom