>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester City FC - KKS Lech Poznań - czwartek 21.10.2010

Status
Zamknięty.
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Lech musi sobie uświadomic to że oni muszą zacząc wygrywac serią ponieważ mogą nawet sie nie załapać na trzecie miejsce ,które daje szanse na gre w el.LE co za tym idzie muszą wkoncu sie przełamac każda seria sie kiedyś konczy.Mam nadzieje ze skonczy sie w Niedziele.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Albo Skupić się tylko na utrzymaniu &lt;dziwnie brzmi&gt; i grać w PP i walczyć o wygraną a co za tym idzie o LE oraz na LE tego rocznej . Ale myślę iż Lech odpadnie z PP ale na koniec będą mieli to 3 miejsce ????
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Ciezko jest grac na kilku frontach i dokladnie widac to po Lechu. Z drugiej strony za granica jest to jakos mozliwe ale u nas jest jak zwykle inaczej.
Nasi pilkarze sa slabi kondycyjnie a jak jeszcze dojdzie do tego wieksza ilosc meczow to juz calkiem klapa.
Wroze Lechowi miejsce w granicach 5-8.
A co do meczu z City to mozna to podsumowac tylko tak: Tshimabamba WON
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ale co znaczy ciezko grac na 2 frontach ?? Panowie Liga Europejska to 1 mecz co 2 tygodnie...Była też przerwa reprezentacyjna...Ja słabej formy Lecha w lidze nie tłumaczyłbym Ligą Europejską czy brakiem szerokiego składu...bo jednak paru rezerwowych mogących zagrac jest.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ale co znaczy ciezko grac na 2 frontach ?? Panowie Liga Europejska to 1 mecz co 2 tygodnie...Była też przerwa reprezentacyjna...Ja słabej formy Lecha w lidze nie tłumaczyłbym Ligą Europejską czy brakiem szerokiego składu...bo jednak paru rezerwowych mogących zagrac jest.
Nie do końca, co z tego, że Lech ma kilku piłkarzy na każda pozycję, każdy tak ma, chodzi o to że by zmiennik nie osłabił danej formacji, a z tym już nie jest tak kolorowo.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No, ale tragedii też nie ma. Każdy pewnie na początku sezonu zastanawiał się kto to Drygas, a całkiem całkiem sobie chłopak radzi. Do mnie takie tłumaczenia nie trafiają, że Lech gra słabo w lidze bo gra w Lidze Europejskiej. Czy Liga Europejska gra co tydzien ?? A Lech gra zenade w lidze wlasciwie od paru juz kolejek.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Lech nie ma wyników w lidze bo nie ma skuteczności. Z Legią zmarnowali 3 czy 4 wyśmienite okazje. Gdyby je wykorzystali to byłby pogrom. Z Bełchatowem i Zagłębiem to samo. Owszem nie grali rewelacyjnie ale to jakie sytuacje marnowali mnie przyprawiało o ból głowy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom