>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester City FC - KKS Lech Poznań - czwartek 21.10.2010

Status
Zamknięty.
T 2

thmx

Forum VIP
Lech tylko olbrzymiemu szczęściu zawdzięcza że nie stracił po 3 ,4 bramki w tych potyczkach , bo sytuacji było baaardzo dużo
Zastanawiam się ile jeszcze postów o tym napiszesz. Prawie w każdym się powtarzasz i nic nowego do dyskusji nie wnosisz.
Oczywiście Twoja ocena jest jednostronna i nieobiektywna, bo jeśli dokładnie oglądałeś mecz z Zagłębiem to po pierwszej połowie to LECH powinien spokojnie prowadzić minimum [3-0] - dla przypomnienia w pierwszej połowie /Rudnevs, Stilic, Peszko/ - w drugiej połowie /Kikut i Kriwiec/ = 5 czyli lepiej od Zagłębia ;) podobnie było we wcześniejszych meczach /Legia pierwsza połowa/ itp.

Co do kondycji to dziwnym trafem z Salzburgiem jakoś tej niemocy nie widziałem, ale i tak moje pisanie nie ma sensu, bo nie jestem w stanie Cię przekonać swoimi argumentami.

Sam przed sezonem pisałem na forum o kiepskich transferach w LECHU, o złym przygotowaniu kondycyjnym, o taktyce itp. - czyli potrafię spojrzeć krytycznie na mój zespół i nie jestem zadowolony z tego co &quot;gwiazdeczki&quot; grają.
Obecnie media piszą o ultimatum dla Zielińskiego, ale czy to wpłynie mobilizująco na zespół ? /wątpię/ - dla piłkarzy mobilizacją będzie &quot;skauting&quot; na boisku MC i $.
 
legia 122

legia

Użytkownik
@konrad
rozgryzłem Cię :cool:
jako fan Czerwonych Diabłów nie jesteś i nie możesz dla nas obiektywny ;) , deprecjonujesz rywala zza miedzy , wmawiasz sobie na siłę słabość City nie dopuszczając czarnych myśli że kiedyś może nadejść taki moment że United stracą prymat w mieście...dlatego oszukujesz swoją podświadomość i patrzysz na nich jak na zespół sprzed roku czy 2 czyli średni...????

Znam z autopsji przykład deprecjonowania rywala zza miedzy...;)
MC nie są może tak mocni jak nam w większości się tu wydaje , zapewne nie są też tacy średni jak wydaje się konradowi , może też Lech nie jest tak mocny jak wydawać by się mogło po meczu w Turynie , na pewno nie jest też tak słaby jak pokazuje tabela , forma i ostatnie mecze - seria 3 przegranych meczów z rzędu w polskiej lidze , a 4 porażki w ostatnich 5 spotkaniach ,
Zaledwie 1 punkt ugrany w 4 meczach wyjazdowych w polskiej lidze też zapewne jest złudnym obrazem...
SUMA SUMARUM BIORĄC WSZYSTKO W KUPĘ MI WYSZŁO HANDI -1,5 NA CITY JESTEM DO TEGO TYPU MOCNO PRZEKONANY.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Chyba tutaj niektórzy zapomnieli, że Lech strzelił pierwszą bramkę z KARNEGO ! Co automatycznie zmusiło włochów do otworzenia się w meczu. Po chwili stracili drugą bramkę, ale do przerwy nie było 0:2, tylko 1:2. Później trzy bramki Juventusu i to nam daje obraz kto był lepszy w tym meczu. Lech roztrwonił dwubramkowe prowadzenie tracą trzy bramki po kolei. No i w końcowych minutach strzał życia Rudvensa, który zapewne się już nie powtórzy w tej dekadzie. Do tego Juventus jest ciągle budowany.
Manchester City to trochę wyższa liga niż kryzysowe Salzburgi czy Juventusy. W lidze Lechowi kompletnie nie idzie. W europejskiej bramki strzela obrońca Arboleda, albo Rudvens który miał mecz życia z Juventusem. Z drugiej strony mamy Manchester City, również to nie jest jakaś mega bramkostrzela drużyna. Ale nie ma co porównywać ekstraklasy do premiership. Manchester City potraktuje ten mecz tak na 70%, bo w lidze czeka ich arcyważne spotkanie z Arsenalem o pozycję w tabeli, a nawet może o lidera ?
Podsumowując nie ma co się podpalać Leszkiem szczęśliwym remisem z Juve, ani Manchesterem City, który na ten mecz przymknie oko. Co prawda mogą wygrać z 1:0, 2:0, ale nie sądzę, aby był tu jakiś pogrom w stylu 6:0. Z drugiej strony opcja na mecz Lech nie strzeli jak najbardziej popieram. Zieliński na pewno marzy o remisie, więc w tym meczu pewnie zobaczymy defensywnego Lecha, a sama atmosfera na stadionie może przerazić niektórych kopaczy ekstraklasy.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
@konrad
rozgryzłem Cię :cool:
jako fan Czerwonych Diabłów nie jesteś i nie możesz dla nas obiektywny ;) , deprecjonujesz rywala zza miedzy , wmawiasz sobie na siłę słabość City nie dopuszczając czarnych myśli że kiedyś może nadejść taki moment że United stracą prymat w mieście...dlatego oszukujesz swoją podświadomość i patrzysz na nich jak na zespół sprzed roku czy 2 czyli średni...????

Znam z autopsji przykład deprecjonowania rywala zza miedzy...;)
MC nie są może tak mocni jak nam w większości się tu wydaje , zapewne nie są też tacy średni jak wydaje się konradowi , może też Lech nie jest tak mocny jak wydawać by się mogło po meczu w Turynie , na pewno nie jest też tak słaby jak pokazuje tabela , forma i ostatnie mecze - seria 3 przegranych meczów z rzędu w polskiej lidze , a 4 porażki w ostatnich 5 spotkaniach ,
Zaledwie 1 punkt ugrany w 4 meczach wyjazdowych w polskiej lidze też zapewne jest złudnym obrazem...
SUMA SUMARUM BIORĄC WSZYSTKO W KUPĘ MI WYSZŁO HANDI -1,5 NA CITY JESTEM DO TEGO TYPU MOCNO PRZEKONANY.
wydaje Ci się :razz: Jak że jestem fanem MU wydawać by się mogło , że do City pałam jakąś nienawiścią , ale nieprawda ;) Mam szacunek do tego klubu i nic tego nie zmieni. Pisząc tamten post nawet nie brałem ich pod uwagę pod względem mojego kibicowania MU. ale muszę przyznać , że nieźle to wyłapałeś ????
Jak już jesteśmy przy City to wątpię aby jednym dobrym sezonem odzyskali prymat w mieście. Tak samo jak by Polonia miała zdobyć mistrzostwo i już każdy by mówił , że Polonia jest klubem wiodącym w stolicy. Jednym sezonem historii sie nie zmieni. Gdzieś tam kiedyś pisałeś że w naszej lidze dobra forma Jagi czy Korony to tylko chwilowy epizod a już nie długo wszystko wróci do normy czyli Wisła , Legia i Lech będą kosić wszystkich po kolei , takiego samego zdania jestem , że jeszcze kilka kolejek i wszystko wróci do normy także w Premiership. Czyli wygrane seryjne MU , Arsenalu , Chelsea ( choć i tak wygrywają ) remis za remisem City i przebudzenie Liverpoolu. ????
Co do samego meczu i formy Lecha w ostatnich meczach. Jasne. Formą w lidze można a nawet trzeba się sugerować , bo czym jak nie regularnymi rozgrywkami .... ale jak by patrząc pod tym względem to Wisła nigdy nie wygrała by z Barceloną , Lech nigdy nie zremisował by z Juventusem , itp itd i nigdy nie było by innych sensacyjnych wyników w futbolu. Bo nie ma co ukrywać , że każdy inny wynik niż wygrana City byłby sensacją ale takie sensacje często się ostatnio zdarzają. Wystarczy w weekendy poczytać sobie pewien temat w Hyde Parku , konkretnie &quot;Dyskusje na tematy bukmacherskie&quot; najczęściej z wieczora są fajne posty dobitnie pokazujące realia współczesnego futbolu.
edit:

Chyba tutaj niektórzy zapomnieli, że Lech strzelił pierwszą bramkę z KARNEGO ! Co automatycznie zmusiło włochów do otworzenia się w meczu. Po chwili stracili drugą bramkę, ale do przerwy nie było 0:2, tylko 1:2. Później trzy bramki Juventusu i to nam daje obraz kto był lepszy w tym meczu. Lech roztrwonił dwubramkowe prowadzenie tracą trzy bramki po kolei. No i w końcowych minutach strzał życia Rudvensa, który zapewne się już nie powtórzy w tej dekadzie. Do tego Juventus jest ciągle budowany.
Manchester City to trochę wyższa liga niż kryzysowe Salzburgi czy Juventusy. W lidze Lechowi kompletnie nie idzie. W europejskiej bramki strzela obrońca Arboleda, albo Rudvens który miał mecz życia z Juventusem. Z drugiej strony mamy Manchester City, również to nie jest jakaś mega bramkostrzela drużyna. Ale nie ma co porównywać ekstraklasy do premiership. Manchester City potraktuje ten mecz tak na 70%, do w lidze czeka ich arcyważne spotkanie z Arsenalem o pozycję w tabeli, a nawet może o lidera ?
Podsumowując nie ma co się podpalać Leszkiem szczęśliwym remisem z Juve, ani Manchesterem City, który na ten mecz przymknie oko. Co prawda mogą wygrać z 1:0, 2:0, ale nie sądzę, aby był tu jakiś pogrom w stylu 6:0. Z drugiej strony opcja na mecz Lech nie strzeli jak najbardziej popieram. Zieliński na pewno marzy o remisie, więc w tym meczu pewnie zobaczymy defensywnego Lecha, a sama atmosfera na stadionie może przerazić niektórych kopaczy ekstraklasy.
To co podkreśliłem zupełnie nie trafione. Nie raz nie dwa piłkarze Lecha grali przy takich trybunach. W LE póki co grają tylko przy takich , no może z Juve było trochę mniej. Większość piłkarzy Lecha jeździ na kadry gdzie też grają ważne mecze reprezentacyjne , eliminacyjne itp. Moim zdaniem są już na tyle ograni , że atmosfera nie powinna mieć znaczącego znaczenia na wynik. Po za tym w Agnlii mieszka również sporo Polaków. Zapewne &quot;kilku&quot; oprócz kibiców Lecha się na stadionie pokaże.
a i jeszcze. Skąd wiadomo , że karnego też nie będzie z City ? Nie wiadomo. Trochę tu umniejszasz zasługi Rudnevsovi za mecz z Juve ale spoko. Karny to nie gol , druga bramka też musiał się wykazać &quot;nosem&quot; a 3 ? no cóż , sam mówił że nie mierzył zbytnio ale fakt iż podjął taką decyzję o czymś mówi , m.in o tym że wierzy w swoje możliwości.
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
w piłce wszystko jest mozliwe .. http://sport.wp.pl/kat,1744,title,Groclin-dal-przyklad-Lechowi,wid,12769854,wiadomosc.html Groclin tez byl spisany na straty ... a wyszla jak juz pamiecie .. nikt nie mowi tutaj ze Lech wygra i zmiazdzy rywala ... nitk nie mowi ze bedzie to rowna walka dwoch poteznych zespolow ... bedzie to mecz w ktorym to City musi wygrac nie Lech to w ich glowach nie miesci sie inny rezultat jak wygrana z handi :&gt; gdybysmy wlaczyli sobie FMa i rozegrali spotkanie miedzy tymi zespolami to owszem 5-0 ... a moze 10 ?? ale to nie jest gra to jest rzeczywistosc ... jeden blad w meczu i waza sie losy calego spotkania np. karny albo czerwona kartka :&gt; ja tam daje +2 na lecha po dobrym kursie na jakiejs tasiemce .. i lekko celuje na REMIS
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Tak w piłce wszystko możliwe ale na ten czas wszystko na niebie i ziemi pokazuje że Lech przegra.Można powiedzieć że powinien dostać baty.Ja nie wyobrażam sobie pojedynków obrońców Lecha z napastnikami City.Już widzę zapłakana twarz Arboledy i będzie znowu uwajaj uwajaj ???? .Mi ten mecz prawdę mówiąc lata koło nosa.Niech się sprężą i coś ugrają w Manchesterze.Czemu nie.Sam osobiście im nie kibicuje ale że tak powiem niech zacieśnią dupy i coś pokażą.
 
harisek 2

harisek

Użytkownik
tylko MC
Widze ze na tym forum jest wielu fanatykow Lecha, z przykroscia musze stwierdzic, ze X jest mozliwy jesli pilkarze MC po prostu sie podloza...
normal:
90% szans na MC
Gladkie przebiegniecie po Lechu spowoduje dobre nastroje w MC przed kolejnym meczem... ten mecz to sparing pod nazwa LE.
pozdrawiam wiecznych optymistow z KKS...
ps.
juz od dawna sie mowi, ze Mr Z. powinien prowadzic zespol III ligi
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Też się wypowiem . W Anglii i w każdym innym kraju są takie fora jak to tutaj . I już widzę ich typowanie na jutrzejszy mecz .
,, - Jutro mamy fantastyczny kursik 1.60 City (-1.5) , ja uważam że to pewniak . Nie wiem jak wy ale ja pójdę zagrać to zdarzenie za dużą kasę . City grają z jakimiś amatorami z Polski . Nie znam żadnego grajka od nich ale na pewno nie są to jacyś wielcy zawodowcy . Polecam swój typ i zapraszam na to spotkanie i już mogę zapewnić iż będzie wiele bramek . &#39;&#39;
Niestety . Ale na 100% już są takie wypowiedzi w Anglii czy innych krajach . Taka jest różnica że u nas jeszcze ktoś ,, broni &#39;&#39; Lecha ... A TAM NIKT .
Moje własne zdanie to takie że 3:0 min. ????
 
O 27

odrzanski

Użytkownik
Ja mam niestety podobne zdanie co poprzednik. Wszystko zależy jak dzisiaj siądzie LM, ale planuje zagrać na City -2, bo myslę, że skonczy sie w granicach 3:0, 4:1, raczej trudno mi sobie wyobrazic ze będzie to zacięty mecz. O ile Juve zlekcewazyło Lecha, o tyle Angole już nie podejdą do meczu na luzie, bo doskonale wiedza ze Lech zobył 4 punkty i, że bez odpowiedniej koncentracji, Kolejorz nie jest chłopcem do bicia.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Lech również był skazany na pożarcie w Turynie, zagrali dobry mecz + mieli trochę szczęścia i zremisowali 3-3. Jutro może być podobnie tzn Man City na pewno nie będzie zmotywowany tak jak na Arsenal czy Chelsea dlatego mogą piłkarze Lecha mieć jakąś sytuację i ją wykorzystać tak jak w spotkaniu z Juve. Wiadomo cały Lech wart jest tyle co pewnie jeden Tevez heh ale to nie znaczy, że muszą przegrać 10-0. City również męczyło się ze Salzburgiem, nie liczę tutaj na wysoką przegraną Kolejarza.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
A ja raz jeszcze powtarzam, ze nie moze byc mowy o nie skoncentrowaniu City po remisie u siebie z Juve, bo to skomplikowalo ich sytuacje.
 
manuel 0

manuel

Użytkownik
Jako,że jestem patriotą wierze,że Lech strzeli bramkę jednak typuje,że spotkanie zakończy wynikiem 4-1 . Szanse na punkt są zawsze jednak w tym przypadku minimalne,nie mam żadnego mocnego argumentu na to,że Kolejarz mógłby postawić opór. Na dodatek jak spojrzę na ich poczynania w lidze aż się boję co City z nimi zrobi...ta porażka z miernym Zagłębiem u siebie jest poniżej krytyki... ????
 
sircoen 0

sircoen

Użytkownik
wszystko co mądre zostało już powiedziane o tym meczu... jeśli grałyby statystyki, obecna forma, umiejętności i wartość piłkarzy to MC zrobiłby na dzień obecny z Lecha taką miazgę że nie wiem czy pozbieraliby się przez dwa pokolenia.
pozostaje jednak te kilka procent szans na jakiś cud, dzień konia bramkarza, jakiś strzał życia i co najważniejsze jak to często bywa z masówkowymi pewniaczkami... nie wiadomo czy ręka buka w tym nie namiesza... I zapomniałbym - w anglii trawa im przeszkadzać nie będzie ;]
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Co automatycznie zmusiło włochów do otworzenia się w meczu. Po chwili stracili drugą bramkę, ale do przerwy nie było 0:2, tylko 1:2.
Gdyby bramki nie stracili do przerwy mecz wyglądał by inaczej w drugiej połowie,z pewnoscią byłby piękny autobus przed bramką Lecha i grali by z kontry kto wie jak się to skonczyło mogło by być Ripley z meczu Wisły w Geldenkirchen.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Marzenia sie spelniaja !! bardzo dobry przyklad ze wszystko moze sie zdarzyc ... dlatego mam nadzieje ze nikt tutaj nie zagra -3.5 city za 100 tysiecy a potem bedzie plakal na forum przez miesiac .. jak to bylo po meczu z juve
http://www.youtube.com/watch?v=x4e3Ni5y1Gw&amp;amp;feature=related
Tylko, że Manchester City z 2003 był kompletnie inną drużyną niż dzisiaj. W ten klub wpompowano miliony milionów funtów.
Ile można żyć historią ? Ile razy to jeszcze w tvp będą puszczać powtórki kadry Górskiego.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
No fajny filmik .. ???? Ale to nie będzie taki sam mecz ???? Co do Wolnego to mur źle ustawiony ale to nie zmienia faktu że prze piękne uderzenie S.Mili ????
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
Tylko, że Manchester City z 2003 był kompletnie inną drużyną niż dzisiaj. W ten klub wpompowano miliony milionów funtów.
Ile można żyć historią ? Ile razy to jeszcze w tvp będą puszczać powtórki kadry Górskiego.
mozliwe ze juz tylko do tego czwartku ???? gdyby LEch sprawil sensacje :&gt; oczywiscie ciezko w to uwierzy ale to jest sport ... rownie dobrze moze byc 5-0 jak i 0-0 :&gt;
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Porównywanie tych 2 spotkań kompletnie nie ma sensu, chyba, że wspomnienia historii z przymrużeniem oka ???? No i nawiązywanie też nijak się ma. Całkiem inne spotkanie, całkiem inne realia.
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Ja w tym meczu nie spodziewam się zbyt dużej przewagi MC. Jeśli Lech przegra to różnicą jednej bramki, ale nie zdziwiłbym się gdyby padł remis. Angielskich kibiców nasi zawodnicy obawiać się nie muszą, bo wątpię żeby stadion zapełnił się po brzegi. Lech musi zagrać spokojnie w defensywie tak żeby nie popełnić tych samych błędów co z Juve. Poza tym w niedziele City zagra z Arsenalem i myślę że to właśnie na ten mecz głównie się przygotowują, a stracie z Polakami potraktują jak trochę cięższy trening.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom