>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Manchester City FC - KKS Lech Poznań - czwartek 21.10.2010

Status
Zamknięty.
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
Dopowiem tutaj coś od siebie.Ponieważ mieszkam i żyje w Anglii trochę o tej piłce wiem z bliska.Tutaj nikt nie żyje tym meczem.Bardziej emocjonują się meczem Napoli - Liverpool.Według mnie Lech nie ma najmniejszych szans w tym spotkaniu nawet na remis.Kwestią jest tylko rozmiar zwycięstwa City.Jeśli będą chcieli zagrać na maksa to pocisną po grubości.Jeśli podejdą nieco na luzaka może być 1-0 ,2-0.Ja osobiście dla widowiska wolał bym aby Lech strzelił pierwszy bramkę.Wtedy to podrażniło by City i zobaczyli byście panowie różnicę pomiędzy nasza piłką a Angielska piłką.Różnicę pomiędzy Lechem a City.przytoczę towarzyski mecz Legia-Arsenal.Wiem że ranga meczu nie taka sama jak ta ale grali jak chcieli w drugiej połowie chociaż nie musieli.Więc sami odpowiedzmy sobie na pytanie jak zagra City jak będzie &quot;musiało&quot;.
 
legia 122

legia

Użytkownik
Jednak kursy na handi -1,5 idą w dół. dobrze że pograłem jednak zawczasu po 1,77 nie czekając do czwartku.
Proponuje na obecną chwilę -2,5 po 2,7 , sądzę że będzie pogrom , minimum 3ma bramkami.
Anglicy udzielą Poznaniakom srogiej lekcji futbolu , wszystko absolutnie wszystko przemawia za tym - kto miał tę wątpliwą przyjemność i oglądał ostatnie mecze Lecha ten wie w jakiej są dyspozycji, jak się prezentują w 2 połówkach.
Stawka adekwatna i wprostproporcjonalna do pewności jaką mam. Gdybym miał choć ziarnko niepewności nie grałbym 10/10 10k
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/manchester-z-lechem-bez-swojej-najwiekszej-gwiazdy,1,3739173,wiadomosc.html
Szczerze mowiac po przeczytaniu tego artykulu troszke sie zdziwilem...Po przeczytaniu tego artykulu odnioslem wrazenie, ze City jest bliskie olania tego meczu ???? Co nie zmienia faktu, że nadal uwazam i uwazalem, ze remis w tym spotkaniu uznam za niesamowity cud. Przy obecnej formie Lecha i nawet biorac pod uwage, ze spinaja sie na puchary nic nie przemawia za Lechem czy remisem.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No tak, ale tez nie po to szejkowie pakowali mln hajsu, zeby teraz nawet zaznaczam - 2 czy 3 sklad - przegrywal z Lechem Poznan. Dla nich taki mecz to jest obowiazek. Co prawda z tego artykulu mozna wyczytac lekka olewke, ale no nie wierze, ze Lech ugra remis. Poprostu nie wierze. Bo z 2 strony gdyby City ten mecz zremisowalo to czeka ich wyjazd w Turynie...A tam moga stracic nawet 3 pkt i zaczyna sie robic cieplo...
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Dobra . Ja już nie będę pisał nic ... Ale cały czas coś mi mówi we mnie że Lech dostanie Ostro a raz coś mi mówi że nie przegra . Mówcie co chcecie ... Lech (+ 1.5) .
I tyle . Jak będzie się zobaczy . PozdrAwiam i życzę miłego przegrywania kuponu na którym jest City (-1.5) .
 
kamlot 52

kamlot

Użytkownik
Mi się wydaje, że warto dać na X/1. Po ostatnich meczach Lecha w lidze, widać że zawodnicy puchną po 1 połowie. To widać bardzo wyraźnie. Dlatego wydaje mi się, że 0:0 do przerwy jest całkiem możliwym wynikiem. Lech będzie bardzo zmotywowany na początku, ale z biegiem czasu Anglicy dopną swego i wygrają ten mecz. Trener po prostu w przerwie spotkania powie &#39;Brać ich&#39; no i tutaj już może być po Kolejorzu.
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Ale ze mnie dziwny człowiek ???? Tu mi podpowiadało serce że Lech ma szanse na Remis a w Typach Dnia zaraz po tym poście dałem City (-3.5) bo tak mi podpowiadał rozsądek ...
I proszę Rozum ma racje już niestety 2:0 dla City !!
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
No potwierdza sie tylko to, ze nawet 2gi skład City miażdży Lecha, bo po prostu szejkowie nie na darmo wydali miliony, zeby City odpuszczalo mecz w Lidze Europejskiej na rzecz ligi angielskiej.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No nie ma co zaprzeczać. Ale trzeba zauważyć, że (pomijając wysoki pressing anglików) Poznaniacy wyszli na sztywnych nogach. Ogromna liczba strat, brak pomysłu na wyjście z połowy... dośrodkowania też takie byle ktoś nie zabrał piłki wcześniej...wg mnie przy 2 bramce Buric troche sfrajerzył. Powinien sie spodziewac ze Adebayor dojdzie do piłki głową (mimo że strzał elegancki)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie ma co zaprzeczać że Manchester był lepszy. Bo był ewidentnie. Widać to było w pojedynkach indywidualnych, jak i ogólnie w organizacji gry


ALE...


wg mnie mistrz Polski nie ma się czego wstydzić. Pierwsza połowa to trzęsące się nogi, duża ilość strat, brak pomysłu na cokolwiek. W przerwie Zielu musiał na nich krzyknąć, bo wyszli bez strachu, zdeterminowani. Pokazali, że w piłkę grać potrafią, raz lepiej raz gorzej ale konstruowali akcje z pomysłem. Moim zdaniem powinni więcej trenować grę na małej przestrzeni. Przez kilkanaście minut to oni dominowali (owszem Man.C wyszedł na 2 połowe z luzem ale nie można tu umniejszać roli Lechitów), sytuacje bramkowe w większości przypadkowe, ale zasłużone, walczyli zacięcie. Szkoda kontry na 3:1..

Wg mnie mistrz Polski ma ogromny potencjał, ale kompletnie brakuje dojrzałości i pewności siebie. Uważam, że zwolnienie Zielińskiego (mimo że Murinio to to nie jest) byłoby teraz strzałem w stopę.

Do tego rewelacyjny wynik w Salzburgu. 1:1. Ten wynik jest dla nas bardzo korzystny. Uważam że jest bardzo realna szansa na wyjście z grupy
 
legia 122

legia

Użytkownik
Jestem pod olbrzymim wrażeniem niesamowitej deteminacji i szaleńczej ambicji Lecha.

Gracze imponowali mi zaangażowaniem determinacją i wolą walki.

Do ostatniej minuty drżałem o moje zainwestowane 10000 w handi -1,5 po 1,77 .

taką ambicję nie często się widuje w polskich zespołach , nawet przegrywając 3:1 grali jakby było tylko 2:1 dążąc do kolejnej bramki !

czapki z głów przed Lechem Poznań!
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Jestem pod olbrzymim wrażeniem niesamowitej deteminacji i szaleńczej ambicji Lecha.

Gracze imponowali mi zaangażowaniem determinacją i wolą walki.

Do ostatniej minuty drżałem o moje zainwestowane 10000 w handi -1,5 po 1,77 .

taką ambicję nie często się widuje w polskich zespołach , nawet przegrywając 3:1 grali jakby było tylko 2:1 dążąc do kolejnej bramki !

czapki z głów przed Lechem Poznań!
co jak co możesz sobie pisać , ale nie uwierzę , że spokojnie sobie oglądałeś meczyk. Moze po pierwszej połowie byłeś pewien swego ale na pewno nie w II gdzie Lech zagrał dużo dużo lepiej i miał kilka swoich okazji. Na pewno Kolejorz nie ma się czego wstydzić po tym meczu. Wiem , że statystyki nie grają ale jak ktoś nie oglądał meczu i spojrzy w statystyki to zobaczy , że wcale mecz nie był taki jednostronny ( choć z deka był) wstydu nie ma , a tym bardziej blamażu tak jak zapowiadałeś przed meczem. Przypomnę Ci , że przed meczem ostro pisałeś , że Lech strasznie puchnie w II połowie. Dziś jakoś tak nie było , więc widzisz jaka jest różnica między grami w Europie a w naszej super lidze.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Statystyki statystykami, gra grą, ale prawda jest taka, że rezerwowy skład City pokrył -1,5 HC :] Idealnie dla Lecha zagrał Juventus.
No, a legia w Twoim tonie wypowiedzi ewidentnie czuć podnietke i radość z jednak troche szczesliwej wygranej ???? bo gdyby Czibambus był bardziej ogarnięty to nie wiem czy byś zdejmował swoją czapkę z głowy ???? no i oczywiscie gratuluje zarobku ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
W 2 połowie widać było wyraźne rozluźnienie w szeregach City , oczywiście że miałem niepokój , bo przypadkowych szarpanych akcji było sporo , niechlujnych zagrańze strony City też było kilka :

nastrzelenie 3bamby , czy niemalże asysta przy próbie podawania do bramkarza.

W 2ej połowie Lech walczył jak o życie , za to City spuściło nieco z tonu.

Lech nie spuchł jak myślałem , ale to tylko pokazuje jakimi są profesjonalistami w lidze grają na pół gwizda , a tam gdzie fanfary , flesze to walczą jak o życie , a w lidze przechodzą obok meczów spacerkiem.

Spójrzcie jak City podeszło do tego meczu , z ich perspektywy grali z kelnerami , a mimo to w pierwszej połowie jeździli na dupskach aż miło było patrzeć. i to jest podejsćie jakiego się powinni uczyć gwiazdorzy z Poznania , bo póki co w lidze pokazują totalny tumiwisizm , a w Pucharach wypruwają z siebie żyły...

Gdyby w każdym ligowym meczu Lechici pokazali taką ambicję wolę walki i charakter nie byliby dzisiaj 3ci od końca a 3 od góry i taka jest prawda.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Po obejrzeniu tego spotkania nie potrafię zrozumieć jak można tak odpuszczać ligę...Lech pokazał, że nie jest kompletnie bez formy..Wręcz przeciwnie momentami wyglądało to naprawdę fajnie. Dziwna sprawa. Rozumiem nastawienie i olewanie, ale aż tak ?? Swoją drogą ciekawe czy Czibamban dostanie szanse z Górnikiem od 1wszej minuty...
 
horus 129

horus

Użytkownik
Lech ma bardzo wąską kadrę i dlatego &quot;poświęcili&quot; ligę na rzecz europejskich pucharów :razz:
Nie rozumiem tego typu argumentowania słabej postawy Lecha w lidze. Jaka drużyna chciałaby poświecic rozgrywki ligowe na rzecz europejskich pucharów? Przecież to jest kompletnie bez sensu. Wychodzi na to, że Kolejorz woli w tym sezonie pokazac się w Europie, bo ma atrakcyjną grupę, kosztem gry w europejskich pucharach w następnym sezonie? Bo jeszcze z dwie wpadki w lidze w najbliższych kolejkach i strata Lecha do czołówki może byc nie do odrobienia. Ani to dobre sportowo, ani finansowo. Według mnie liga dla nich jest równie ważna jak LE, tylko problem jest gdzieś indziej. Nie mnie to oceniac gdzie, ale może w osobie trenera, który nie potrafi odpowiednio zmobilizowac graczy na drużyny krajowe, może w samych zawodnikach, którzy poczuli się gwiazdami, albo wpadli w nawyk, że kolejka ligowa to nic szczególnego i grają tam tylko z przymusu. Nie wiem, naprawdę nie wiem, ale jeżeli Lech nie wygra w Zabrzu to już będzie dla nich tragedia. Osobiście przeczuwam, że w tej kolejce ligowej takie firmy jak Lech, Wisła, Legia (chociaż ostatnio już wygrali) mogą się przełamac, ale jak będzie, to się okaże.
A samo spotkanie z City oceniam dosyc pozytywnie. W pierwszej połowie zdecydowanie odstawali od rywala, ale druga połowa już lepsza. Sądziłem, że będzie gorzej - wstydu nie było. :razz:
 
legia 122

legia

Użytkownik
Według mnie liga dla nich jest równie ważna jak LE, tylko problem jest gdzieś indziej. Nie mnie to oceniac gdzie, ale może w osobie trenera, który nie potrafi odpowiednio zmobilizowac graczy na drużyny krajowe, może w samych zawodnikach, którzy poczuli się gwiazdami, albo wpadli w nawyk, że kolejka ligowa to nic szczególnego i grają tam tylko z przymusu. Nie wiem, naprawdę nie wiem, ale jeżeli Lech nie wygra w Zabrzu to już będzie dla nich tragedia. Osobiście przeczuwam, że w tej kolejce ligowej takie firmy jak Lech, Wisła, Legia (chociaż ostatnio już wygrali) mogą się przełamac, ale jak będzie, to się okaże.
A samo spotkanie z City oceniam dosyc pozytywnie. W pierwszej połowie zdecydowanie odstawali od rywala, ale druga połowa już lepsza. Sądziłem, że będzie gorzej - wstydu nie było. :razz:
to są profesjonaliści...drużynę mógłby prowadzić klubowy magazynier czy sprzątaczka , obowiązkiem piłkarza jest zapieprzanie na 100% w każdym meczu , a nie wybieranie np LE to tu zepne poślady i dam z siebie wszystko , a z Zagłębiem Lubin postaram się nie przeforsować i nie zmęczyć zanadto...
albo ktoś rzetelnie podchodzi do wykonywania swojego zawodu gdzie jest sowicie opłacany i co miesiąc odbiera pokaźną gażę albo kładzie lachę na klub kibiców pracodawcę.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Poza tym nie jest ich 11 czy 8 tylko zawsze tam tych 3-5 zmiennikow potrafiacych grac jest...wiec tez nie ma tragedii...Wiadomo, ze nie ma Zielinski 2 skladu na wymiane, ale tez nie ma co zrzucac winy na brak zawodnikow. Dla mnie to jest dziwne i tyle. Bo w lidze graja totalna zenade, a w pucharach calkiem ok.
 
R 40

rodzi

Użytkownik
Możesz przesłać skrina tego kuponu za 10000 zł ? ????
GolkeeperSuczi podbijam ????
Legia pochwal się kupon - bo nie często spotyka się graczy, którzy grają za takie kwoty!
Legia - widzisz wszyscy Ci dobrze radzili byś zagrał over 2,5 gola po nieco niższym kursie - ale było to pewniejsze niż -1,5 bramki MC (szkoda szans Lecha w końcówce meczu). Brawo dla chłopaków, niech teraz tylko zaangażowanie z LE przeniosą na mecze w Ekstraklasie i może zaczną odrabiać punkty - bo inaczej o miejsce w pucharach w przyszłym sezonie może być cieżko
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
no to jest dziwne .. bo gdyby lech gral w naszej lidze tak jak wczorja druga polowe z city to by wygrywal spotkania ... wiec jednak jest gdzies ten podzial na wazne i mniej wazne ... oczywiscie kosztem LE niestety za rok mozemy ich nie zobaczyc w Europie .. chodz w naszej polskiej lidze wszytsko jest do odrobienia i mam taka nadzieje :&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom