>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mam talent

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ojej, widzę, że tu wy teraz zarościcie, że dziewczynka mała wygrała, a nie koleś co utożsamia się z Ruchem Rastafari, czy też nie, wyjdzie, oczy zamknie, ręką pomacha i udaje.
Mnie zastanawia, za co 100 tysi dostała ta Sabina, jak nawet nie była w trójce najlepszych. Tako nagroda uznaniowa za wygląd? To akurat jest porąbane, że drugą nagrodę dostała osoba, która nie była druga. Na tym polega porażka tego programu.
Jak sama nazwa mówi jest to nagroda specjalna którą każdy mógł wygrać. Firma Apart to chyba jakaś jubilerska firma więc wygrała ją ta laska, którą wybrał pewnie sponsor. Nie jest to żadna druga nagroda jak Ty to nazwałeś, tylko nagroda specjalna.
Co do pierwszej części twojej wypowiedzi to nie chodzi nam o to że nie wiadomo jak popieraliśmy Bednarka tylko po prostu widząc te sondy, komentarze na youtube większość była pewna że to właśnie on wygra, a wygrała tandetna skrobaczka łez :razz:
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie wiedzialem , że takowy temat istnieje , fajnie wtrace swe 3 grosze.
Jako znakomity obserwator medialnego śmietnika &#39; a nie mówiłem?&quot; chce sie powiedziec bo w rozmowie z Jackkiem przewidywałem , ze mała wygra.
Oczywscie nie bede pisał jak Ramzesa , że jest tandetna bo dziewczyna umie śpiewac , choc fakt, że dla mnie jest za dorosła jak na swój wiek. Taki jest nasz naród dziewczyna świadomie lub nie wspominała co to by kupiła swej biednej rodzinie za pieniądze , jak wygra i było normalne , że nasz naród mimo iż gustowo sie poprawia to - ją wybierze.

Co do Sabiny lubie dziewczyne, piękną a przy tym skromna i inteligentna , dobry głos.
Wogole mimo iż finał mieliśmy taneczno - wokalny to stał on na wysokim poziomie.
Aż żal dupe ściska patrząc ilu mamy świetnyych zdolnych wokalistów i wokalistek oraz grup typu MeMyselfandI a w rodzimym SZOŁbiznesie króluje feel i doda(celowo mała litera).
Mam nadzieje, że Bednarek , Lisiecki lub JEszka zrobią kariere w Polsce , że bedzie o nich glosno bo zaslugują chociaz jak znam życie bedzie ciężko. Lisiecki jest bardzo niszowy u nas może sie to nie sprzedac. Jeszka jest piękna i utalentowana szanse ma, Bednarek także.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Oczywistym jest ze wykon Kamila w finale nie byl tak fajny jak na castingu no, ale na 100% dostał większą ilosc glosów z sms mimo gorszego wystepu niż Welc dlatego byl drugi zeby jakos zniwelowac plotki o ustawionym finale, wygrała Magda może to nawet lepiej ze ona niż Kamil bo dla niego za kilka lat 300 tys. może wydawac się smieszne w koncu wydaje plyte niedlugo wiec zarobi swoje ale lepiej by bylo gdyby wyniki nie byly fejkowane (bo wtedy bysmy zarobili razem z nim) a tak to spora kasa w błoto ;/
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Oczywistym jest ze wykon Kamila w finale nie byl tak fajny jak na castingu no, ale na 100% dostał większą ilosc glosów z sms mimo gorszego wystepu niż Welc dlatego byl drugi zeby jakos zniwelowac plotki o ustawionym finale, wygrała Magda może to nawet lepiej ze ona niż Kamil bo dla niego za kilka lat 300 tys. może wydawac się smieszne w koncu wydaje plyte niedlugo wiec zarobi swoje ale lepiej by bylo gdyby wyniki nie byly fejkowane (bo wtedy bysmy zarobili razem z nim) a tak to spora kasa w błoto ;/
Czyli spodziewasz się, że dorobi się milionów? Samo wydanie płyty mu tego nie zagwarantuje. Taką kasę zarabiają tylko nieliczne zespoły i wykonawcy, i to po co najmniej kilku latach ciągłego koncertowania i kilku wydanych płytach. Oczywiście są wyjątki (taka lady gaga na przykład), ale nie czarujmy się, reggae nie jest aż tak popularne. Muzyki takiego Bednarka nie puszczą w radiu, ani nie zagrają teledysku w tv. Więc skąd miałby zarobić takie pieniądze? Musiałby być znany w wielu krajach świata i jeździć tam na koncerty. W Polsce tylko kilka zespołów ma dużą kasę - Perfect, Lady Pank, Budka Suflera. Ale one są znane od wielu lat i przez to biorą dużo za koncerty, które są głównym źródłem dochodów. Bednarek aż tak popularny nigdy nie będzie. A na pewno nie w Polsce.
Dwie najwięcej zarabiające polskie grupy muzyczne - Behemoth i Vader, w naszym kraju są anonimowe, a gdyby zapytać się kogokolwiek spoza Polski o najlepsze zespoły death metalowe na świecie, to gwarantuję że wymieniłby przynajmniej jeden z tych dwóch. Ale oni grają koncerty na wszystkich kontynentach może za wyjątkiem Afryki, przed kilkudziesięciotysięczną publicznością. Na koncert reggae na pewno tyle ludzi nie przyjdzie, niezależnie od tego, czy odbywałby się w Polsce, czy gdzie indziej.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kursy od Unibet:

IMO można pójść w kierunku Kingi Skiby i Anny Filipowskiej. Mamy na tyle, dziwny naród, że będą głosować na dzieciaka. A Ania ma za to niebywały talent.
Obie w TOP 3 po 2/10
A Wy co sądzicie :?:
 
tysioncbaksuf 57

tysioncbaksuf

Użytkownik
ja sądzę, że ten program jest beznadziejny ???? wcześniej można było mówić o talentach, teraz to jest balon dmuchany na dużą skalę i nic więcej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
waclaw-65884 360

waclaw-65884

Użytkownik
Każdy może mieć swoje zdanie, ale dla mnie największa żenada to te dzieci ... W tej edycji chyba nawet 2 finalistów to dzieciaki . Poziom muzyczny dużo dużo gorszy moim zdaniem od Must Be the music a jarają się tymi wokalistkami/wokalistami że o matko.
Ta edycja uważam bardzo już jak kolega mówi na siłę robiona chyba. Nie jara ani nie kręci a takie osoby jak np kolega od zośki czy układający kostki to dają ich tylko po to, żeby była pewna oglądalność bo młodzi ludzie chętnie to zobaczą. ja osobiście uważam, że tacy zawodnicy powinni być ale oni zawsze ich kasowali a dawali samych śpiewaków.
Co do finału, bardzo obawiam się , że dzieciaczki będą promować co będzie tragedią i to coraz bardziej żałosne się robi. Kto wygra - ja nie wiem, ale tvn napewno już wie.
 
izzi 80

izzi

Użytkownik
A ja sądzę, że wygra ten komu organizatorzy dadzą wygrać bo smsy nie mają tutaj większego znaczenia.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Grzanek wygra 15,00
Grzanek TOP 3 4,00

Duzo lajkow na fejsie, duzo lajkow na stronie mam talent, ogolnie pozytywna postac no i wiadomo ze spiewak a ci zawsze sa wysoko w mam talent mimo ze jestem przeciwnikiem tego bo maja w koncu X factora... Mimo wszystko kurs przesadzony i value ogromne.
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
Witam proponuje zagrać typ na to ,że mam talent wygra pies stefan dlaczego ? Ostatnio szerokim echem odbiła sie akcja w Rzeszowie ratowania kota, ludzie kochają zwierzęta stawiam że wygra to pies stefan kurs 6 sts !
 
Do góry Bottom