>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mam talent

U 0

uffff

Użytkownik
Nie wydaje mi sie aby bylo mozna wytypowac wygranego finalu ????
Tak czy siak jest 3 faworytow
Lisiecki , Bednarek , Ejzenberg
 
C 11

cychi

Użytkownik
Pamiętajmy że jeszcze jest Magda Walc (która strojem i śpiewaniem przypomina Klaudie Kulawik) może namieszać jak zaśpiewa jakąś smutną, wzruszającą piosenkę.
Dla mnie numerem 1 Bednarek. No ale zobaczymy jakie kursy wystawią.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
Jak dla mnie &quot;Mam talent&quot; w finale powinien byc nazwany &quot;Mam głos&quot; 8 na 10 finalistów to wokalistki lub wokaliści no bez przesady buki niedługo wystawia kursy na finał, walka będzie między Pawłem który jest moim faworytem i Kamilem Bednarkiem, ale zapewne hot sixteen itd. dadzą wygrac Kamilowi zresztą tego można się domyslic po wynikach głosowania w połfinałach i liczbie wyswietlen na youtube
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Jak dla mnie &quot;Mam talent&quot; w finale powinien byc nazwany &quot;Mam głos&quot; 8 na 10 finalistów to wokalistki lub wokaliści no bez przesady buki niedługo wystawia kursy na finał, walka będzie między Pawłem który jest moim faworytem i Kamilem Bednarkiem, ale zapewne hot sixteen itd. dadzą wygrac Kamilowi zresztą tego można się domyslic po wynikach głosowania w połfinałach i liczbie wyswietlen na youtube
Jaki kraj takie &quot;talenty&quot;. Ja również uważam, że Paweł i Kamil to murowani faworyci do zwycięstwa. Jeden z nich przedstawiciel klasy gorących słit nastolatek, drugi to człowiek który na prawdę ma talent do tego jest niewidomy co jest dla niego akurat w tym programie plusem. Tak trochę przejrzałem stron na temat kto wygra Mam Głos 2010 to sporo nastolatek w komentarzach podnieca się tym całym Bendarkiem. Z drugiej strony mamy genialnego Pawła który ma jeszcze jeden więcej atut od tego całego przereklamowanego Bendarka, bo potrafi grać na fortepianie, a jak wszystkim wiadomo jest niewidomy. Jak dla mnie reszta jest poza zasięgiem.
Na razie to trzeba poczekać na kursy jakie wystawią bukmacherzy i na ankietę na stronie mam talent.
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
STS wystawił zaskakujące kursy stawaiając w roli faworyta moze nie wyraźnego no ale zawsze to faworyt Magdę Welc nie duza jest oczywiscie w kursach roznica pomiedzy nią a Lisieckim, Bednarkiem na Paulinę Jeszkę i Pawła Ejzenberga @3.50 a do tego kurs na Monikę Pyrek @1.60 chyba odwiedzę tego ziemniaka bo dawno nie bylem ????
 
C 11

cychi

Użytkownik
hm tobet wystawił trochę inne kursy niż sts
27.11 20:00
Kamil Bednarek 1.70
Paweł Ejzenberg 4.00
Magda Welc 4.50
Piotr Lisiecki 5.00
Sabina Jeszka 20.00
Kasia Sochacka 25.00
Patrycja Malinowska 40.00
UDS 100.00
Me Myself And I 150.00
Ania i Jacek 250.00
Moim faworytem jest kamil ale po takim kursie nie bedę grać za grubszą kasę.
Ktoś wie czy kursy z stsu nadal aktualne (strona)
2202 27-11 20:00 Magda Welc 2.50
2203 27-11 20:00 Piotr Lisiecki 2.50
2204 27-11 20:00 Kamil Bednarek 2.20
2205 27-11 20:00 Sabina Jeszka 3.50
2206 27-11 20:00 Pawel Ejzenberg 3.50
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Dla mnie faworyt taki jaki jest ustawiony chociaż to jest śmiech na sali mieć w finale samych śpiewaków, a w Anglii jest gościu co zamyka kłódki w brzuchu, gdzie indziej gościówa co gra na flecie lecz cenzurowaną częścią ciała i to nie tą z tyłu itp, itp ale u nas ten chłop to co miał iść do wojska, a śpiewa stylem Boba Marleya.

Szkoda jednak że kurs jest jednak dosyć mizerny bo wiemy jak to jest z tego typu audiotele.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Przejrzałem sobie rózne fora i portale i rzeczywiście zdecydowanym faworytem jest Bednarek ale..

Sporo osób stawia również na Lisieckiego i Ejzenberga. Sądze, że to właśnie ktoś z tej trójki wygra. Po 1,70 na Bednarka stawiac się nie opłaca więc polecam 4,00 na Ejzenberga, który jest zresztą moim faworytem i 5,00 na Lisieckiego. Za niewielkie stawki po takich kursach to się na pewno opłaca grać.

Kompletnie nie rozumiem co w gronie faworytów robi Magda Welc. Nie będe jej krytykował bo to nie jej wina, że uśmiecha się wtedy gdy jej mama każę. Mam nadzieję, że ci którzy głosują (kto to robi w ogóle ???? ) nie dadzą się nabrać na to bo dziewczynka niestety sterowana jest w całości przez zachłanną mamusię.

Grupa taneczna i Kasia i Jacek raczej nie mają szans. Z pozostalych to może jeszcze coś wykombinować Jeszka bo podobno śpiewa dobrze (ja się tam nie znam :p). Pozostali raczej poza czołową piątką.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
W dzisiejszym wydaniu Gazety Lubuskiej prezydent miasta Zielona Góra zachęca do oddawania głosów na Anię i Jacka.
Nie mniej jednak znacząco ich szans to nie zwiększa, ale myślę, że dla kogoś informacja może być przydatna.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
A dla mnie faworytem jest Me Myself And I dobrze spiewaja i maja szanse ;]
Ok, każdy ma swojego faworyta ale bez jaj, szans to oni w ogóle nie mają, Assitalia ma rację, jest jeden główny faworyt Bednarek oraz dwóch takich mniejszych czyli Lisiecki i Ejzenberg.
Ale ja raczej odpuszczę sobie stawianie.
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Ja podpisuje sie obiema rekami i nogami pod Pawłem Ejzenbergiem, moim zdaniem zjada Bednarka na sniadanie ???? Paweł pokazał ze swietnie potrafi sie odnalezc w takiej roli w jakiej wystapil na castingu ale tez i takiej jak w polfinale ( 2 rozne sposoby spiewania ). Kamil pokazal nam jednak to samo, i licze na to, ze dziś Paweł zafunduje nam cos z repertuaru Eltona Johna ( Can you feel the love tonight na przyklad... ) albo piosenke Hallelujah, do ktorej pasuje doskonale moim zdaniem i to ludzie beda musieli docenic ! Bednak moim zdaniem jest pompowany najpierdziej ( oczywiscie nie tylko ) przez ufanatycznioną pleć piekna...
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Te kursy to jakieś nieporozumienie.
W poprzedniej edycji pamiętam, że grałem na wygraną Wyrostka po kursie bodajże 5,50 a tutaj 1,7 ? :eek:
Na pewno nie pobiorę choć gość spiewa fajnie i jest dla mnie faworytem.
Jednak podobają mi się też Lisiecki i Paweł. Gość ma talent.
Szkoda, że aż 8 &#39;wyjców&#39; jak to nazywam ale ktoś wyżej wspominał że jaki kraj to i takich ludzi mamy ;)
Oprócz wspomnianych kłódek podobala mi się nastolatka z Czech tańcząca na rowerze ????
 
C 11

cychi

Użytkownik
Jest już sonda na stronie głównej mt kto wygra 3 edycje.
Jak na razie:
Magda Welc 5%
Patrycja Malinowska 2%
Sabina Jeszka 5%
Me Myself And I3%
Piotr Lisiecki 15%
Ania i Jacek 1%
Kamil Bednarek 55%
UDS 6%
Paweł Ejzenberg 6%
Kasia Sochacka 2%
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ja tam zagrałem za bonus z Betsafe, na jednym kuponie na Bednarka, na drugin doubla Bednarek i Pyrek, i nie mam watpliwości że pierwszy wejdzie. ????
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Ja liczę że wygra i kibicuję Bednarekowi, już przed półfinałami był dla mnie jednym z faworytów. Poza tym że zwyczajnie budzi sympatie to jak wokalista poszedł w mega niszowy kierunek jakim jest reggae co wyróżnia go na tle innych ???? Ejzenberg również świetnie sie zaprezentował w programie, głupio to zabrzmi ale jego atutem jest to że jest niewidomy od urodzenia.. Podobnie ludzi chwytają występujące małe dzieci jednak jednak myślę że dzisiaj to nie będzie główne wydarzenie. Reszta wokalistów jest oki ale muszą mieć coś jeszcze co ich wyróżni i da przewagę (ta Jeszka ma fajne cycki ???? )
To że mamy taki skład a nie inny to nie jest ich wina, mamy taką mentalność że nasze hobby to grillowanie i piwkowanie z przerwani na komentowanie wydarzeń z Wiejskiej ???? Poza tym jury jak i widzownie nie wiem czemu faworyzują od początku chyba śpiewaków
 
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Za Bednarkiem beda glosowac crazy małolaty ,ludzie internetu co pokazuje sonda czyli ogolnie ludzie mlodzi i nowoczesni natomiast za Ejzenbergiem ludzie troche starsi. Tak mi sie wydaje... Mimo wszystko faworytem jest Bednarek czy to sie komus podoba czy nie:razz:
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Za Bednarkiem beda glosowac crazy małolaty ,ludzie internetu co pokazuje sonda czyli ogolnie ludzie mlodzi i nowoczesni natomiast za Ejzenbergiem ludzie troche starsi. Tak mi sie wydaje... Mimo wszystko faworytem jest Bednarek czy to sie komus podoba czy nie:razz:
Mam Talent oglądają głównie osoby młode, bardzo młode. Faktycznie wokal Bednarka nie każdemu musi się podobać ale i tak powinien zgarnąć wszystko. Żałuję że tylko jedna osoba wygra w tym programie bo Lisiecki też zasługuje na wygraną. Oboje powinni zrobić to co poradził im Wojewódzki - niech wypieprzają z tego kraju, bo albo nic nie osiągną, albo znikną gdzieś bez śladu jak zwycięzcy Idola lub też czego im nie życzę ulegną komercji i staną się taką marionetką-artystą bez charakteru.
Ostatnią osobą którą chciałbym żeby wygrała jest ta mała Magda Welc. Nie lubię gdy ktoś robi popularność grając na emocjach ludzi śpiewając piosenkę Dżemu której ona sama nie ogarnia.
Bednarek 1 miejsce.
Lisiecki 2 miejsce.
UDS/Ania i Jacek 3 miejsce.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Znalazłem dwa sondaże na temat Kto wygra III edycje , pierwszy z oficjalnej strony tam Bednarek 56 % a drugi Lisiecki 14 %, oraz drugi w którym Bednarek ma 59 % a Lisiecki 16 %. Jak widać Paweł ma małe szanse i powinno się rozstrzygnąć między Kamilem i Piotrem, ale choć to tylko sondaże to taka przewaga w nich według mnie daje zdecydowane zwycięstwo Kamila. Jedyne co to dziś musiałby palnąć coś głupiego... ale mam nadzieję że nic nie zrobi bo postawiłem na niego sporą sumę, w końcu 1.85 to też niezły kurs w Tobet, bo Betsafe ma tylko 1.45.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom