>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mam talent

ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Przeglądając ofertę buków natknąłem się na typy dotyczące programu Mam talent. Chyba każdy z nas słyszał kiedyś o tym programie. Niektóre odcinki są bardzo przewidywalne i można łatwo coś ustrzelić. Podobnie było z Eurowizją na której sporo mogliśmy zarobić ;) Nie będę dalej ciągnął tej gadki tylko od razu przejdę do konkretów.
Dzisiejszy odcinek myślę że ułoży się jak dwa poprzednie gdzie będą dominować śpiewacy. Moim faworytem tego odcinka jak i bukmacherów jest Piotr Lisiecki. Chłopak na prawdę MA TALENT, śpiewa bardzo dobrze, wielu osobom się to podoba że nie próbuje się lansować jak niektórzy w tym programie. Na YouTube zgarnia masę pozytywnych komentarzy, w sondzie prowadzi zdecydowanie:
Iskierka 2%
Piotr Lisiecki 52%
The Prisoners 5%
Jim Williams 4%
Paweł Paprocki 7%
Krakowska Szkoła Wushu 7%
Ania i Jacek 8%
Mocha 15%
Udział w tej sondzie wzięło ponad 2700 osób co daje dobry materiał do przemyśleń.
W internecie ten chłopak jest bardzo rozpoznawalny i tak jak powiedziałem stara się być naturalny nie udając nikogo, a był zaproszony do programu Dzień Dobry TVN a także udzielił wywiadu dla TeleTygodnia - takie rzeczy także trzeba brać pod uwagę. Podobno jego głos nieźle działa na dziewczyny ;) Komentarzy jurorów nie będę przytaczał bo generalnie każdemu kto przechodzi dalej mówią to samo, ale Kuba Wojewódzki był chyba najbardziej podjarany jego talentem.
Piotr Lisiecki wygra 3 odcinek - 2,50 STS ✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Patrząc na uczestników następnego odcinka wybrałem 1 konkretny typ.
Faworytem jest oczywiście Kamil Bednarek. Fantastyczny głos, mimo że jego twórczość jest niszowa i nie każdemu musi się podobać to 2 mln odsłon na YouTube i prawie 9,5 tyś pozytywnych komentarzy budzi podziw. Tak samo było w poprzednim odcinku w przypadku Lisieckiego. Widać że tych dwóch ma talent, jeden z nich już przeszedł, w tym odcinku czas na Bednarka.
Kamil Bednarek wygra 4 odcinek - 2,00 STS ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Patrząc na uczestników następnego odcinka wybrałem 1 konkretny typ.
Faworytem jest oczywiście Kamil Bednarek. Fantastyczny głos, mimo że jego twórczość jest niszowa i nie każdemu musi się podobać to 2 mln odsłon na YouTube i prawie 9,5 tyś pozytywnych komentarzy budzi podziw. Tak samo było w poprzednim odcinku w przypadku Lisieckiego. Widać że tych dwóch ma talent, jeden z nich już przeszedł, w tym odcinku czas na Bednarka.
Kamil Bednarek wygra 4 odcinek - 2,00 STS
Jedyna peffka na dzisiaj ????
 
C 11

cychi

Użytkownik
są dostępne kursy w jakims buku internetowym? wiem że poprzednia edycja finał był chyba w tobet (można było zarobić na harmonii ???? ), ale teraz kursów nie widzę.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Kalina Kasprzak9%
Gosia Staszewska8%
Enzym Crew4%
Diverso4%
Kasia Sochacka30%
Emil Kuśmirek6%
Korolev Family5%
Paweł Ejzenberg34%

Głosy z sondy ;)
 
U 0

uffff

Użytkownik
Caly dzien wslu.ch.uje sie w wokale faworytow i powiem tak
Ejzenberg jest niewidomy , spiewa wzruszajace piosenki ma super wokal napewno wejdzie do finalu, na youtube sa pokazane jego covery &quot;one&quot; i &quot;feela&quot; ktore wycisna lzy z niejednego co do Sochackiej , dziewczyna moze i lepszy wokal od Pawla ale moze nie trafic z repertuarem wiec zagram Ejzenberga. Nie sugerujcie sie mym zdaniem ????
Rozumiem ze w sts obstawia sie osobe ktora wejdzie do finalu z pierwszego miejsca?
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Caly dzien wslu.ch.uje sie w wokale faworytow i powiem tak
Ejzenberg jest niewidomy , spiewa wzruszajace piosenki ma super wokal napewno wejdzie do finalu, na youtube sa pokazane jego covery &quot;one&quot; i &quot;feela&quot; ktore wycisna lzy z niejednego co do Sochackiej , dziewczyna moze i lepszy wokal od Pawla ale moze nie trafic z repertuarem wiec zagram Ejzenberga. Nie sugerujcie sie mym zdaniem ????
Rozumiem ze w sts obstawia sie osobe ktora wejdzie do finalu z pierwszego miejsca?
Właśnie Ejzenberg zapowiadał że zagra coś żywszego, ale nigdy nie wiadomo. Pewne jest że gdyby wyszedł na scenę, zagrał coś co wzruszyłoby publiczność to droga do finału gwarantowana. Mimo wszystko myślę że to właśnie on jutro pozamiata ;)
 
U 0

uffff

Użytkownik
Z Kazda chwila gdy slucham Sochackiej to jednak na nia wyslalbym esa... Mimo wszystko wydaje mi sie ze na castingu pozbyla sie asa z rekawa i nie rozbije juz tak publicznosci jak Ejzenberg, na youtube sa ich wykonania innych piosenek do sprawdzenia.
EDIT:
Rozumiem ze w sts obstawia sie osobe ktora wejdzie do finalu z pierwszego miejsca?
 
artsik 3

artsik

Użytkownik
Z Kazda chwila gdy slucham Sochackiej to jednak na nia wyslalbym esa... Mimo wszystko wydaje mi sie ze na castingu pozbyla sie asa z rekawa i nie rozbije juz tak publicznosci jak Ejzenberg, na youtube sa ich wykonania innych piosenek do sprawdzenia.
EDIT:
Rozumiem ze w sts obstawia sie osobe ktora wejdzie do finalu z pierwszego miejsca?
Zależy jaki jest zakład. Jak jest kto wygra to tak, jak jest kto awansuje to już nie ????
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Jak tak śledzę waszą dyskusję to i sam się zainteresowałem jutrzejszym odcinkiem. O dziwo kursy się pojawiły w tobecie mimo, że wcześniejsze 4 odcinki były pominięte w ofercie. A zatem rzut oka na kursy kto wygra jutrzejszy odcinek:

Powyżej kursy na wygraną odcinka ale z tego co czytam jest dwójka faworytów, zatem może pobrac kursy na awans wymienionej wyżej dwójki (odpowiednio @1,30 &amp; @1,40). Szkoda, że nie można polaczyc awansu obu uczestników...
A zatem jak to widzicie :?:​
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Stawiam na Ejzenberga. Koleś jest dobry, co by nie zaśpiewał to wypadnie dobrze, a do tego choć dziwnie to zabrzmi jego plusem jest to że jest niewidomy, ale tak to na ludzi działa.
Paweł Ejzenberg wygra 5 odcinek - 2,20 Tobet ✅, a do tego:
Kto awansuje do finałowego programu ?
Kalina Kasprzak - 2,75 Tobet ⛔
Sochacka spali występ moim zdaniem.
 
C 11

cychi

Użytkownik
Ciężki półfinał, jak ostatnio można było przewidzieć kto wygra na 99% dziś może każdy z 3 śpiewaków wygrać. Osobiście na początku myślałem że Paweł. Ale jak pojawił się typ na Kaline to pierwsze miejsce Pawła zagrożone.
Zaryzykowałbym Kalina win po 6 / awans 2.75
Awans Pawła 1.4
Kasia skopie występ ????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gratulacje dla was, dobrze z tym Pawłem kombinowaliście. Jak dla mnie on jest cichym faworytem do wygrania całego programu, chyba nie muszę pisać dlaczego.
Na razie trzeba będzie poczekać kogo bukmacherzy faworyzują i zapoznać się z ankietą na stronie mam talent ???? .
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zdziwiłem się czemu Sochacka przeszła do finału. Dla mnie zaśpiewała słabo, Kalina nawet nie była w TOP3 a zaśpiewała jak dla mnie kozak. Miała mniej czasu do przygotowania piosenki i był to z pewnością spory stres. Ważne że główny typ na dziś wszedł ;)
 
Do góry Bottom