>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mam talent

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Gdybym był tym &quot;Anią i Jackiem&quot; to wśród znajomych bym postawił po 1000 zł na swoje zwycięstwo i w razie wygranej zgarnąłbym pół miliona złotych ???? , ale wątpię, żeby w orange sprzedawali takie kosmiczne doładowania ???? .
A tak propo kursów to nieźle skaczą na tego Bednarka. Na początku było 1,70 później 1,85 teraz 1,80.
 
klemi 52

klemi

Użytkownik
Riddim dla Bednarka w dzisiejszym Mam Talent z tego co sie orientuje robil Marek z Dredsquadu, wiec powinien byc niezly zobaczymy jeszcze pod jaka piosenke.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Kompletnie nie rozumiem co w gronie faworytów robi Magda Welc. Nie będe jej krytykował bo to nie jej wina, że uśmiecha się wtedy gdy jej mama każę. Mam nadzieję, że ci którzy głosują (kto to robi w ogóle ???? ) nie dadzą się nabrać na to bo dziewczynka niestety sterowana jest w całości przez zachłanną mamusię.
No jednak dają się nabrać, ten naród jest tak totalnie głupi, że aż wstyd. Za 300 tysięcy rodzice wybudują sobie fajny domek, a dziewczynka dostanie w nagrodę barbie ????

Kompromitacja tego programu ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No jednak dają się nabrać, ten naród jest tak totalnie głupi, że aż wstyd. Za 300 tysięcy rodzice wybudują sobie fajny domek, a dziewczynka dostanie w nagrodę barbie ????

Kompromitacja tego programu ????
Powtórzę się, czy Wy wierzycie że te głosy sms coś w tych teleturniejach znaczą?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Matki Polki mają w tym kraju swoją siłe tak samo jak mohery w polityce. Dajmy spokój, co to ma być żeby wygrało 11 letnie dziecko które potrafi śpiewać tylko ponure piosenki i płacze za każdym razem co ją kamery pokazują...
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Matki Polki mają w tym kraju swoją siłe tak samo jak mohery w polityce. Dajmy spokój, co to ma być żeby wygrało 11 letnie dziecko które potrafi śpiewać tylko ponure piosenki i płacze za każdym razem co ją kamery pokazują...
To pokazuje tylko jaki płytki mamy naród. Chociaż sam w to nie wierzę że było tylu naiwnych ludzi którzy zagłosowali na tą gówniarę. Wszyscy po wynikach są ostro oburzeni i moim zdaniem program był ustawiony przez autorów :razz:
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Od początku wiadomo, że w takich programach głosy widzów to tylko pseudo dodatek, bo tak naprawdę ma wygrać ten kto został wytypowany przez kogoś od góry. To nie pierwszy taki przypadek. Na pewno jednak głosy otrzymała co samo w sobie jest głupie, bo z dzisiejszych występów była zdecydowanie jedną z najgorszych. Dlatego po raz kolejny polscy widzowie się nie popisali.

Sądzę jednak, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Bednarek, Lisiecki czy Ejzenberg nawet bez wygranej mają szansę sporo osiągnać.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Coś mi się obiło o uszy, że potem jest jakieś ogólnoświatowe Mam Talent, że będą występować zwycięzcy z poszczególnych krajów? Jeżeli to prawda, to ta mała nie ma nawet po co jechać
 
A 0

avrukh

Użytkownik
Ale po niej jedziecie... Według mnie zaśpiewała bardzo ładnie i to, że być może przez nią straciliście pieniądze, nie znaczy, że program był ustawiony...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Siedzę obecnie za granica i przyznam że słysząc wyniki to zwątpiłem w ten kraj ostatecznie. Tak jak wcześniej napisano, mamy strasznie płytki naród,po prostu żenada. To co nowe skrzypce, lalka barbie i za resztę kafelki w kuchni...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Mi nie chodzi o to ze przegralem kase, tylko o to ze wygrala ten program choc moim zdaniem nie powinna byc w ogole w finale.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ale po niej jedziecie... Według mnie zaśpiewała bardzo ładnie i to, że być może przez nią straciliście pieniądze, nie znaczy, że program był ustawiony...
W finale wszyscy ładnie śpiewali, ale nie wszyscy powinni go wygrać :razz: Teksty że by zbudowała dom rodzicom albo że dużo wydali do dojazdy do Warszawy są żałosne.
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik



W glosowaniu na stronie mamtalent.pl widac zdecydowana wrecz miazdzaca przewage Bednarka nad pozostalymi uczestnikami(45tys glosow to bardzo duzo).Niechce mi sie wierzyc ze podczas glosowania w czasie trwania programu to zupelnie inaczej wygladalo.TVN poraz kolejny sprzedal :-|
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie niestety dochodzi do tego że program mam talent robi się zwykłym programem Idol. Przecież talentem nie jest śpiew czy taniec... Wyćwiczyć piosenkę czy horografie jaką sobie wymyślą to jest pół biedy. Były w tym programie osoby na prawdę z talentem. Jednak powoli ten program zaczyna powiewać nudą..... Ludzie śpiewają tańczą i ich wybierają w finale nie widziałem żadnego kandydata do miana talentu bo śpiew można nazwać talentem od tego są programy inne ale cóż. Tak samo te głosowanie itd. w Pierwszej i Drugiej edycji te małolaty zostały odrzucone a teraz musiał wkońcu wygrać tak jak ktoś napisał rodzice kupią domek małej kupią Barbie. Organki i może zrobią pokój.....
 
lolnik 473

lolnik

Użytkownik
Ojej, widzę, że tu wy teraz zarościcie, że dziewczynka mała wygrała, a nie koleś co utożsamia się z Ruchem Rastafari, czy też nie, wyjdzie, oczy zamknie, ręką pomacha i udaje.
Mnie zastanawia, za co 100 tysi dostała ta Sabina, jak nawet nie była w trójce najlepszych. Tako nagroda uznaniowa za wygląd? To akurat jest porąbane, że drugą nagrodę dostała osoba, która nie była druga. Na tym polega porażka tego programu.
 
A 0

avrukh

Użytkownik
O właśnie lolnik i tu się zgodzę. Zupełnie bez sensu ta nagroda specjalna.

Co do ankiet to chciałbym jedynie zauważyć, że to tylko sonda internetowa, gdzie mogą przeważać słit nastolatki. To jedna z grup społecznych oglądających Mam Talent, reszta (np. ludzie starsi) mogła głosować na kogoś innego.

Tak sobie pomyślałem, gdyby nawet ten program był ustawiony to czemu &quot;ktoś z góry&quot; miał wybrać właśnie Magdę? Ma znajomości? - nie sądzę, jest przecież z biednej, wiejskiej rodziny, podobno. Dlaczego więc?
 
pawoman 3

pawoman

Użytkownik
wlasnie tez chcialbym sie dowiedziec za co Sabina otrzymala tą kase ... mysle ze kase powienien dostac Bednarek ( jako ze zajal drugie miejsce &quot; ponoc xD&quot; )albo ktorys z zespolow np. USD ktorzy byli jako jedyni nie spiewajacy w finale IDOL 2 xD

Tak sobie pomyślałem, gdyby nawet ten program był ustawiony to czemu &quot;ktoś z góry&quot; miał wybrać właśnie Magdę? Ma znajomości? - nie sądzę, jest przecież z biednej, wiejskiej rodziny, podobno. Dlaczego więc?
bo jej rodzina i ona sama bedzie latwa w manipulacji i reklamach TVN :&gt; wyobraz sobie ze kupia dom i ile to bedzie programow na jej temat ze kupila chate dla rodzicow :p byla takze bardzo chora przed programem ... poza tym byla najmlodsza
 
Do góry Bottom