>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

[Luźne rozmowy] 1/8 Finału Ligi Mistrzów 2018/2019

Status
Zamknięty.
taidio 882

taidio

Użytkownik
Zgadza się - satysfakcja, że udało się dobrze wymyśleć lepsza od kasy... ???? Ale finansowa nagroda jako dodatek też jest miła...
No i co Taido nie grać tego awansu Juventusu ? Cały czas się zastanawiam...
nie jestem wyrocznią, ale kurs według mnie nie oddaje tego jak ciężkie zadanie stanie przed Juventusem za tydzień, wolałbym po prostu poszukać innych typów
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
W każdym razie ten kurs 8 na Ajax to był duży błąd buków...
Z tego co pamiętam, to zaraz po pierwszym meczu gdzieś był kurs nawet 12 na awans Ajaxu, ale nie pamiętam gdzie. Potem Real zagrał słabe mecze, Ajax dobre, to kurs na awans Ajaxu spadł.
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
Już nie mogę czytać (nie chodzi i posty w tym dziale) tych płaczów, że przy bramce na 0:3 był aut i Real został oszukany. Po pierwsze to nie widzieliśmy ujęcia z góry, gdzie piłka spokojnie mogła jednak z linią się stykać (to nie kwadrat, na litość boską!) Po drugie nawet i ten jeden gol mniej dla Holendrów by nic nie pomógł, ale to tyko gdybanie oczywiście. Już nie pamiętacie jak to został w ostatnich latach, gdy Real sięgał po LM oszukany Bayern czy Manchester? I to w sytuacjach kluczowych dla awansu. W pełni zasłużenie Ajax gra dalej.
 
ranczo0123 494,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Już nie mogę czytać (nie chodzi i posty w tym dziale) tych płaczów, że przy bramce na 0:3 był aut i Real został oszukany. Po pierwsze to nie widzieliśmy ujęcia z góry, gdzie piłka spokojnie mogła jednak z linią się stykać (to nie kwadrat, na litość boską!) Po drugie nawet i ten jeden gol mniej dla Holendrów by nic nie pomógł, ale to tyko gdybanie oczywiście. Już nie pamiętacie jak to został w ostatnich latach, gdy Real sięgał po LM oszukany Bayern czy Manchester? I to w sytuacjach kluczowych dla awansu. W pełni zasłużenie Ajax gra dalej.
Przy stanie 0:2 owszem ten gol sporo zmienial. Sedzia widzi dokladnie takie same powtorki jak my i nie ma kamer z gory. Wg mnie widzac tyle ile my widzielismy pilka wyszla na aut. Awans Ajaxu sluszny ale moim zdaniem w sytuacji az tak stykowej powinnien gola nie uznac.
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
Przy stanie 0:2 owszem ten gol sporo zmienial. Sedzia widzi dokladnie takie same powtorki jak my i nie ma kamer z gory. Wg mnie widzac tyle ile my widzielismy pilka wyszla na aut. Awans Ajaxu sluszny ale moim zdaniem w sytuacji az tak stykowej powinnien gola nie uznac.
Pisałem, że to jest tylko gdybanie co gdyby nie uznał itd. Myślę, że z tej perspektywy nie był do końca pewny i zdał się na bocznego, który podjął taką a nie inną decyzję i zdecydowanie widział to z lepszej perspektywy.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
Przy stanie 0:2 owszem ten gol sporo zmienial. Sedzia widzi dokladnie takie same powtorki jak my i nie ma kamer z gory. Wg mnie widzac tyle ile my widzielismy pilka wyszla na aut. Awans Ajaxu sluszny ale moim zdaniem w sytuacji az tak stykowej powinnien gola nie uznac.
w sytuacjach stykowych to się gola właśnie powinno uznać, tak samo jak jest w wymiarze sprawiedliwości, jeśli nie jesteś w stanie udowodnić czyjejś winy to znaczy że osoba nie jest winna, podobnie w piłce nożnej, jeśli nie jesteś w stanie udowodnić czyjejś nieprawidłowości to znaczy że jej nie ma, tyle w temacie
 
ranczo0123 494,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Pisałem, że to jest tylko gdybanie co gdyby nie uznał itd. Myślę, że z tej perspektywy nie był do końca pewny i zdał się na bocznego, który podjął taką a nie inną decyzję i zdecydowanie widział to z lepszej perspektywy.
W tym przypadku zdal sie na ludzi z VARu i nawet nie podchodzil do monitorka. Raczki ma jakby nie patrzac czyste bo w razie wu moze zwalic na tych od VARu ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie ma co gadać... Nie sądzę aby nawet ta uznana bramka coś zmieniła... Ajax widać było jak grał i wygrał 4:1, a nie 3:1 więc załóżmy, że nie ma tej jednej bramki i też Ajax przechodzi... Jeśli na kogoś zwalać winę to na Ramosa bo było ewidentnie widać jak czyścił ataki w pierwszym meczu i jak go brakowało teraz...Cała obrona się na nim trzymała... Kolejny raz zlekceważyłem brak ważnego zawodnika, a Ramos całkowicie na własne życzenie nie zagrał... |
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na powtórkach mnie osobiście się wydawało, że przeszła całym obwodem... Sędzia nawet nie podbiegł do monitora VAR co wydało mi się dziwne, bo dotąd widziałem, że zawsze sami oglądali... 5 minutowa konsultacja, a sam nie sprawdził... Myślę, że dzisiaj eksperci dokładnie się temu przyjrzą i będzie wiadomo czy była to słuszna decyzja... Tym nie mniej jak pisałem, nie sądzę aby nawet mimo tego Real dał wczoraj radę...
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
ale jakim cudem? jak ogladalem koncowke i padly w strzaly i bylo 7 celnych
też się wkurzyłem, bo miałem over 6.5, na początku nawet w raporcie na UEFA.com też było 7 celnych, wchodzę pół godziny później i 6, wtf?
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
oglądał ktoś drugą połowe borussi z totkami? były tam dwa strzały celne? bo według ich raportu w pierwszej połowie było 5 celnych, w drugiej 1
 
pujolek 44

pujolek

Użytkownik
ale jaja, najlepsze jest to, że mi rozliczyli kupon na plus (przyszło powiadomienie) i od razu zagrałem inny zakład, patrzę dziś rano a na koncie -520 zł hahah śmiech na sali po prostu. Jestem w 100% przekonany, że celnych strzałów było 7 bo oglądałem dokładnie od pierwszej do ostatniej minuty.
W pierwszej połowie było 5 celnych a w drugiej 2
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ile bylo celnych strzalow Dortmundu?
Bo fortuna juz zmienila na 6 , fuck
A ja miałem wczoraj już rozliczone na +, ale miałem jeszcze jedno ako i miałem early cash... Szkoda, że nie skorzystałem i nie wypłaciłem... Na początku też w statystykach wszędzie było 6, a potem się zmieniło na 8... Pisałem o tym w temacie o betach...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom