>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Luźne granie, wbrew ocenie buka

sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
sam pisales wczesniej ze im mniej meczy tym lepiej bo ryzyko mniejsze. Wiecej prob danego dnia to wieksza szansa na wylapanie remisu i porazki, mniej meczy przynosilo zysk, wiecej przynosi strate. Incubus nie mial zyskow bo tylko popatrz na to co on stawial.... moze zasade przyjal taka ze Ty stawiales 4 spotkania to on tez 4, Ty 5 to on tez 5, tylko ze w jego spotkaniach pojawialy sie handicapy i inne badziewia, nie tylko z pilki noznej, rozne dyscypliny i rozne dziwne zdarzenia obstawione... z gory byl skazany na porazke i tez mu to mowiles. Selekcja polegala na minimalizacji ryzyka, a nie doborze spotkan. graj 4 spotkania, max 8 w weekend i beda zyski, 75% wyszlo Ci po dodaniu strat z dni gdzie wiecej ryzykowales, Napisalem ze polegles Ty napisales ze odpusciles... to to samo co jest wynikiem braku konsekwencji ktora doprowadzila do minusa.
Policz sobie ile jest remisow danego dnia ze wszystkich spotkan i jakie masz prawdopodobienstwo trafienia remisu gdy wybierasz 4 spotkania z 50 , a jakie gdy wybierasz 30 z 50 ....
Tak jakbys wkaldal reke do wora gdzie jest 50 bialych pileczek i 15 czarnych, myslisz ze latwo bedzie wyjac 4 czarne z rzedu ?? czy latwiej wylowic te 4 czarne jak bedziesz tam wkladal reke 30 razy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
cock 756

cock

Użytkownik
OK, lecimy dalej... Z tym wkładaniem ręki do worka, czy dzienna zachowawczość przełoży się na lepszy wynik do tego końca roku, to nie wiem. Chciałem to sprawdzić na sobocie i wyszło jak wyszło. Sprawdźmy...
69. AZ Alkmaar - Feyenoord
70. Admira - Rapid Vienna
71. Torino - Fiorentina
72. Freiburg - VfB Stuttgart
73. Chelsea - Manchester City
74. Toulouse - Lyon
75. Xerez - Alcorcon
76. Augsburg - B. Moenchengladbach
po 10j
Bank: 940,93j
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cock 756

cock

Użytkownik
69. AZ Alkmaar - Feyenoord✅
70. Admira - Rapid Vienna✅
71. Torino - Fiorentina⛔
72. Freiburg - VfB Stuttgart✅
73. Chelsea - Manchester City⛔
74. Toulouse - Lyon✅
75. Xerez - Alcorcon✅
76. Augsburg - B. Moenchengladbach⛔
po 10j

Bank: 940,93j

BANK: 1008,93j

PS. Do jednego dziennie mam się ograniczyć? Lipa... Zobaczymy co jutro...
 
cock 756

cock

Użytkownik
Można grać wszystkie mecze danego dnia na jeden typ i wtedy nie ma siły żeby po pewnym okresie nie wyszło około 50/50. Tylko przez marżę będzie minus.
Dokładnie...
Tylko przebadaj ten przypadek... Obstawiam 2/3 możliwych wyników, przy kursie wyższym niż 1,33; zawsze... Niby jestem na plus, bo startowałem z 1000j, ale wysoko nie wyskoczę, czy dlatego że mecze są &quot;wyrównane&quot;? Popatrzę sobie w historię rozegranych spotkań i może coś więcej wymyślę...
Nie wiem, czy przecząc wygranej faworyta (1,50-2,15) dokładnie jednym golem:
1(-1,5) vs X vs 2, co z dutchingiem da ok. kursu 1,30 pozwoli ambitniej zapatrywać się na płaską stawkę... Incubus coś kombinować miał w tym kierunku i opisze może swoje spostrzeżenia.
 
cock 756

cock

Użytkownik
widzisz cock ... bylo prawie na + ze tak powiem ???? bank jest powyzej 1000 wiec ogol jest plusem, a dzisiaj o jeden remis za duzo;) grajac wiecej spotkan napewno ustrzelilbys wiecej remisow, na jutro max 8 typow, ale polecalbym 4
Prawie robi różnicę. Plus jest plusem, ale większa próba przyniosła niepokojące wieści, bo czy 4mecze dziennie przez dzięsięć dni jest bezpieczniejsze od 40 w jeden, skoro zdarzenia są niezależne?
 
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
czy 4mecze dziennie przez dzięsięć dni jest bezpieczniejsze od 40 w jeden, skoro zdarzenia są niezależne?
oczywiscie ze bezpieczniejsze, znowu przedstawic przyklad z kuleczkami?? chodzi o prawdopodobienstwo.
1. wyciagnac po 4 kulki z 10 workow w ktorych jest 50 pileczek w tym 15 czarnych
2. wyciagnac 40 kulek z 1 worka w ktorym jest 50 pileczek w tym 15 czarnych
policz szanse procentowe w ktorym przypadku wyciagniesz wiecej czarnych
latwiej przedstawic tego nie umiem.
 
cock 756

cock

Użytkownik
policz szanse procentowe w ktorym przypadku wyciagniesz wiecej czarnych
Hm, wiem o co chodzi, ale drużyny nie wyciągają wyników z worka, i nie oznacza to, że skoro padło 8 remisów, to nie padnie 9ty... Nie jest tak, że dziennie jest pula do zgarnięcia 50% 1, 35% X, 15% 2...

77. Oriente Petrolero - Blooming
78. CSS Turnu Severin - V. Constanta
79. Cagliari - Napoli
80. Parma - Inter
BANK: 968,93j
 
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
tak na szybko policzylem do tej chwili na rozegranych 367 spotkan bylo 100 remisow
wiec tu masz odpowiedz;) ten wynik to 27,25 % to i tak niezle biorac pod uwage ze matematycznie powinno byc to 33,33 % bo mamy 3 zdarzenia
ale w pilce noznej juz tak jest ze wiecej spotkan wygranych przypada na gospodarzy, mniej na gosci, a reszta to remisy i ta reszta kreci sie codziennie w grancach 30 %
na 50 spotkan 15 remisow to idealnie 30% ????
ps. 367 spotkan / 100 remisow
to szansa remisu prawie 1/4
czyli w +
 
cock 756

cock

Użytkownik
367 spotkan / 100 remisow to szansa remisu prawie 1/4 czyli w +
Widzisz to, co ja widziałem zakładając ten temat. Jakąś przewagę. Zwątpiłem przy większych próbach - bo niby jak, jak mi wychodziło inaczej.
OK - jest plus, powinny być fanfary LOL, pocisnę 4 mecze dziennie do końca roku i zobaczymy.
 
cock 756

cock

Użytkownik
81. Atl. Rafaela - Colon Santa FE
82. Barnsley - Burnley
83. Ipswich - Nottingham
84. Derby - Cardiff
BANK: 969,73j
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a może wyhaczac kursy w bliskości 1,80
jak tak paczam na historię H2H na przykładzie dzisiejszych meczów, nie często mamy do czynienia z liczbą 2-3 bramek... myślę, że przy dobrej selekcji można nieźle trafiać... Czyli grać over3,5 i under1,5
Np.
Cateahul - Oteul
82%
Chelsea - Fulham
75%
Siena - Torino
83%
Freiburg - Bayern
77%
Marsylia - Lyon
82%
to są typy na przypał... myślę, czy jest jakiś klucz doboru...
może H2H ostatnich meczów z duża ilością 2-3 bramek podparte dużą ilością meczów z 2-3 bramkami ostatnich meczów ligowych/pucharowych... czyli na łamanie... albo przeciwnie, szukanie zdarzeń na podtrzymanie serii...
na przykładzie meczu z Francji można dodać konkretną ilość bramek za którą więcej płacą, czyli 3 gole:
4,33
co w rezultacie daje 28%
innymi słowy gramy przeciw wynikom 2:0 1:1 0:2 heh :p
 
cock 756

cock

Użytkownik
a może wyhaczac kursy w bliskości 1,80

jak tak paczam na historię H2H na przykładzie dzisiejszych meczów, nie często mamy do czynienia z liczbą 2-3 bramek... myślę, że przy dobrej selekcji można nieźle trafiać... Czyli grać over3,5 i under1,5
Kto wie... Możesz spróbować, bo mnie się najnormalniej nie chce klepać tych kursów - nawet na plus wyjście ponad 10% banku byłoby nie lada sukcesem... Sprawdza się porzekadło płaska stawka plaska wygrana, choć kurs ponad 1,33, a skuteczność też niezła... Seba i Adaś namawiali by ciągnąć to dalej, ale teraz ile potrzebuję czasu by wyjść nad kreskę? Pass - szkoda czasu.
Proponuję popatrzeć w historię meczów, policzyć mecze (ogranicz się do najpopularniejszych lig) i % spotkań z 2ma golami i do dzieła.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Martwi mnie tylko jedno - drużyna w pierwszej kolejności gra o wynik, gole są kwestią raczej drugorzędną... 2:0 to wynik bezpieczny, a 1:1 do rzadkości nie należy. Mimo wszystko spróbuj, bo za zaprzeczenie dwóm golom 1,80 to całkiem sporo...
 
adam_adam 181

adam_adam

Użytkownik
Kto wie... Możesz spróbować, bo mnie się najnormalniej nie chce klepać tych kursów - nawet na plus wyjście ponad 10% banku byłoby nie lada sukcesem... Sprawdza się porzekadło płaska stawka plaska wygrana, choć kurs ponad 1,33, a skuteczność też niezła... Seba i Adaś namawiali by ciągnąć to dalej, ale teraz ile potrzebuję czasu by wyjść nad kreskę? Pass - szkoda czasu.
Proponuję popatrzeć w historię meczów, policzyć mecze (ogranicz się do najpopularniejszych lig) i % spotkań z 2ma golami i do dzieła.
Namawiałem, namawiałem... Cock sprawdza się też porzekadło, że trzeba być po prostu dobrym typerem i znać się na kursach - inaczej nie da rady... (Ja np. nim nie jestem - dlatego nie obstawiam) Nie chce już pisać swoich &quot;mądrości&quot; w innych blogach i zniechęcać innych, ale te wszystkie typowania na niefaworytów, czy np. stawianie na u1.5 gola w lidze greckiej (system idealny) też daleko nie zaprowadzą (wystarczy zobaczyć jakie tam są niskie kursy na u1.5).
Ale żeby nie było, że ja tylko oceniam - zamierzam w najbliższych dniach założyć swój temat, o wyścigach konnych (oczywiście trading). Jakoś mnie &quot;ciągnie&quot; do tej dyscypliny, a zazwyczaj tak było, że jak już się do tego zabierałem, to po 2,3 dniach dobrych przychodził gorszy ...i ta ochota mi nagle przechodziła. Może jak będę pisał na blogu, to wtedy jakoś lepiej mi to pójdzie?;)
Tak więc, do usłyszenia.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Namawiałem, namawiałem... Cock sprawdza się też porzekadło, że trzeba być po prostu dobrym typerem i znać się na kursach - inaczej nie da rady... (Ja np. nim nie jestem - dlatego nie obstawiam) Nie chce już pisać swoich &quot;mądrości&quot; w innych blogach i zniechęcać innych, ale te wszystkie typowania na niefaworytów, czy np. stawianie na u1.5 gola w lidze greckiej (system idealny) też daleko nie zaprowadzą (wystarczy zobaczyć jakie tam są niskie kursy na u1.5).
Racja. Z tymi underdogami nie galopuj. Sam kiedyś tak grałem, nie miałem pleców. Znalazłem bloga pewnego Francuza TheBet, też nie był w plecy... Chłopaki też pleców nie mają... Skończyłem, bo scalping jest bardziej dochodowy.
Ale żeby nie było, że ja tylko oceniam - zamierzam w najbliższych dniach założyć swój temat, o wyścigach konnych (oczywiście trading). Jakoś mnie &quot;ciągnie&quot; do tej dyscypliny, a zazwyczaj tak było, że jak już się do tego zabierałem, to po 2,3 dniach dobrych przychodził gorszy ...i ta ochota mi nagle przechodziła. Może jak będę pisał na blogu, to wtedy jakoś lepiej mi to pójdzie?
Mnie na koniki tylko ciągnie suma przyjętych... Nie znam się, nie śledzę - odpuszczam. Ale co tradować będziesz, czy chcesz się zabawić wg Marii? ????
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
a może wyhaczac kursy w bliskości 1,80
jak tak paczam na historię H2H na przykładzie dzisiejszych meczów, nie często mamy do czynienia z liczbą 2-3 bramek... myślę, że przy dobrej selekcji można nieźle trafiać... Czyli grać over3,5 i under1,5
Np.
Cateahul - Oteul ⛔ 0:2
82%
Chelsea - Fulham ✅ 0:0
75%
Siena - Torino ⛔ 2:0
83%
Freiburg - Bayern ⛔ 0:2
77%
Marsylia - Lyon ✅ 1:4
82%
to są typy na przypał... myślę, czy jest jakiś klucz doboru...
może H2H ostatnich meczów z duża ilością 2-3 bramek podparte dużą ilością meczów z 2-3 bramkami ostatnich meczów ligowych/pucharowych... czyli na łamanie... albo przeciwnie, szukanie zdarzeń na podtrzymanie serii...
na przykładzie meczu z Francji można dodać konkretną ilość bramek za którą więcej płacą, czyli 3 gole:
4,33
co w rezultacie daje 28%
innymi słowy gramy przeciw wynikom 2:0 1:1 0:2 heh :p
nie wyszło to dobrze. a grać należało jeszcze przeciw trzem golom! wówczas kursy byłyby w okolicy 15-20%, ale wszystko trafione!
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
nadal bez klucza analizy, ale ze spojrzeniem w H2H i zagranie na czuja:
OU - over3,5 i under1,5 (uśrednione 1,80)
23 - 2 lub 3 gole (uśrednione 1,95)
Genk - Standard OU
Hertha - Koln 23
Mallorka - Deportivo 23
Visocizna - Sparta 23
Rapid - Giurgiu OU
Większosz to mecze pucharowe, więc ambicje zespołu moze będą minimalne...
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
nadal bez klucza analizy, ale ze spojrzeniem w H2H i zagranie na czuja:
OU - over3,5 i under1,5 (uśrednione 1,80)
23 - 2 lub 3 gole (uśrednione 1,95)
Genk - Standard OU ✅ 1:0
Hertha - Koln 23 ✅ 1:1
Mallorka - Deportivo 23 ⛔ 0:0
Visocizna - Sparta 23 ✅ 1:1
Rapid - Giurgiu OU ✅ 2:2
Większosz to mecze pucharowe, więc ambicje zespołu moze będą minimalne...
taki czuj to rzecz fajna :p
 
Do góry Bottom