>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźne granie, wbrew ocenie buka

cock 756

cock

Użytkownik
6. Hartlepool - Oldham
1 - 2,95 - 4,71j
2 - 2,63 - 5,29j
✅

7. Zadar - Belupo
1 - 3,00 - 4,51j
2 - 2,46 - 5,49j
✅

8. Chesterfield - Cheltenham
1 - 2,45 - 5,59j
2 - 3,10 - 4,41j
✅

9. CFR Cluj - Braga
1 - 3,23 - 4,28j
2 - 2,42 - 5,72j
✅

BANK: 1042,51j
10. Dinamo Kiev - Paris SG
1 - 2,95 - 4,71j
2 - 2,63 - 5,29j
11. Anderlecht - AC Milan
1 - 2,98 - 4,63j
2 - 2,57 - 5,37j
12. Gangwon - Chunnam
1 - 2,62 - 5,12j
2 - 2,75 - 4,88j
13. Gwangju FC - Incheon
1 - 2,90 - 4,63j
2 - 2,50 - 5,37j
14. Seongnam - Daegu
1 - 2,50 - 5,45j
2 - 3,00 - 4,55j
BANK: 992,51j
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
nie czucie tylko samodyscypline ma cock ktorej Tobie incubus brakuje, popatrz teraz na swoj kupon i sam sobie odpowiedz jaki tam jest rozp.....
Nie ma tam prawie nic o czym tutaj mówimy...;)))
z tego Twój minus...;)
a Cock... życzyć mu wytrwałości i pogratulować wyniku, jutro gra prawie za darmo ????
Cock z czego czytasz kursy ? betexplorer?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Panowie, może czas wjechać za 1000zł do każdego z: Betfair, Pinnacle, Bet365, Sportingbet, Expekt i WilliamHill... I rwać dutcha na tym co proponuje Cock, zbierać kieszonkowe, zanim nam zamknie temat ????
 
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
nie bądź w gorącej wodzie kąpany;))) ucz się i czytaj...czytaj...czytaj...;))))
i jeszcze raz ucz się;) cock wiecznie nie będzie podawać typów ale daje baaardzo dobry wykład.
Ja siedzę w ławce i uważnie &quot;słucham&quot;
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Panowie, może czas wjechać za 1000zł do każdego z: Betfair, Pinnacle, Bet365, Sportingbet, Expekt i WilliamHill... I rwać dutcha na tym co proponuje Cock, zbierać kieszonkowe, zanim nam zamknie temat ????
Tak jak kolega wyżej, nie śpiesz się, testuj na swoich typach na sucho, dutching to bardzo dobra rzecz. Na każdym meczy można złapać 25 do nawet 40% zysku. Oczywiście zakładając że zakład będzie wygrany bo mamy 2 z 3 możliwości zakończenia.

Jak dla mnie ten sposób gry, to &quot;młodszy brat surebetów&quot;. Tutaj, rzecz jasna, nie mamy z góry zapewnionej wygranej, jednak 2/3 możliwości zakończenia meczu daje, przy trafnych typach, jakiś tam margines bezpieczeństwa.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dzięki, ale to dopiero 9 typów... Incubus - ochłoń. Gdybym był bukmacherem dałbym ci 200% bonusu do każdej wpłaty. Nie ucz się, raz przeczytaj i wyciągnij dla siebie wnioski. I nabierz dystansu do gry, jeżeli nie grasz dla emocji, tylko dla kasy.
Chcesz grać na poważnie nie świruj ze stawką. Żadne 30%, żadne 10%, albo na hurra 100%, bo raz mi się uda... Wyobraź sobie warzywniak, w którym kobita ma tylko pomidory - bo ludzie lubią pomidory.
I bez ognia i wiwatów - to tylko 9 typów!
 
adik104 69

adik104

Użytkownik
Na to czekałem. Cock zawsze mądrze pisał co sprawiało wrażenie, że jest obcykany tu i ówdzie. W końcu założyłeś swój temat, w którym możesz dzielić się z resztą swoimi propozycjami. Początek wręcz wyśmienity- oby tak dalej. Wiadomo, że dopiero po dłuższym czasie będzie czas na konretne podsumowanie pomysłu. &quot;W ciemno&quot; stawiam Twoje typy;)
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
no dobra, ponaparzaliście, luzuję.
Jutro przejdę na czyste wygrane w hokeju. Tam szanse dogrywki dość małe, co za tym idzie zwrot na poziomie 25% ale może też się sprawdzi.
Pierwszy lepszy przykład wyrównanych kursów:
http://www.betexplorer.com/hockey/austria/ebel/matchdetails.php?matchid=1355638
W przypadku piłki nożnej Cock dobiera kurs minimalny 2,30, tu w hokeju chyba 2,00 będzie odpowiednie...
EDIT:
Wykluczyłbym granie np. II ligi greckiej, za dużo remisów za zwrot między 32-38%, więc nie oszałamia jak za wielkość ryzyka. Cock, coś jeszcze byś odrzucił?
 
D 77

dalik

Użytkownik
Jeżeli myślisz o hokeju to żeby czasami do głowy nie przyszedł ci pomysł aby grać spotkań, które ostatnio zakończyły się remisem (w sumie w piłkę też bym z tym uważał)
Gra na wyrównanych jest świetnym pomysłem.
Dodam tyle, że chciałem &quot;ulepszyć&quot; sposób i zagrałem live przy stanie 0:0. oczywiście kurs wyrwałem super ale co mi po tym skoro zakończyło się 0:0? ????
Co do buków:
Bet365 , Expect , Betfair i Pinnacle - te chyba wystarczą do rwania kursów.
Ilość meczów - też bym się z tym nie szarpał za mocno. Mniej meczy - mniejsze prawdopodobieństwo wtopy (chyba ???? )
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Tak Dalik, ale jak wybrać te &quot;najlepsze&quot;? Dlatego pytanie do Koguta:
Czy historia H2H i bieżąca forma ma dla Ciebie znaczenie? Czy spośród 20 zdarzeń dostępnych danego dnia wybierasz te kilka o najlepszym zwrocie? A moze wybierasz tylko względnie mocne i mało remisowe rozgrywki?
I jeszcze jedno pytanie: czy masz już &quot;to czucie&quot;, które pozwala Ci przewidzieć, że będą korzystne zmiany kursów? W sensie dziś zagrywasz typ 2 za 3,00 a już następnego dnia typ 1 masz za 2,90 co należy uznać za wielki sukces wyboru. Kiedy przed meczem zauważyłeś największą rozpiętość w kursach? Warto grać dzień przed, tuz przed meczem...
Np. teraz:
Anderlecht - Milan
1 - 2,90
2 - 2,66
czyli względem Twoich kursów w zasadzie na zero zmiany
Dynamo - PSG
1 - 3,00
2 - 2,56
czyli też szału nie ma.
Raz wzrosło na gospodarza (w drugiej pozycji), raz wzrosło na gości (w pierwszej), czyli też na tych przykładach trudno ocenić gdzie pójdzie kurs... Ale może Kogut wie, jak ocenić dobry moment wejścia?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Czy historia H2H i bieżąca forma ma dla Ciebie znaczenie?
Żadnego.
Czy spośród 20 zdarzeń dostępnych danego dnia wybierasz te kilka o najlepszym zwrocie?
Nie. (Jestem pod wrażeniem, to jak lubisz mieć pod górę).
A moze wybierasz tylko względnie mocne i mało remisowe rozgrywki?
Miłością nie pałam do 2.argentyńskiej i 2.rosyjskiej.
czy masz już &quot;to czucie&quot;, które pozwala Ci przewidzieć, że będą korzystne zmiany kursów?
Mam, ale nie korzystam tu z tego. Zysk po zagraniu 1 i 2 za 10j ma przekroczyć 3,34j.
Kiedy przed meczem zauważyłeś największą rozpiętość w kursach?
To już kolejne pytanie... Sam pisałeś przed poprzednim:
I jeszcze jedno pytanie:
Ruchy kursów w którą stronę by nie szły i tak będzie marża - więc nie komplikuj sobie życia. Trejdujemy, czy gramy konsekwentnie...
Ale może Kogut wie, jak ocenić dobry moment wejścia?
I 1 i 2 grasz niemal w tym samym momencie. Nie komplikuj sobie życia.
PS. chciałbym byś brał pod uwagę tylko kursy Pinnacle, SBObet, Marathon. Mam nadzieję, że z uwzględnieniem kursów walut dasz sobie radę i zmaksymalizujesz zyski. Graj dutchingiem założenie: faworyt z widełek 1,45 - 1,99 nie wygra golem, bez względu czy jest gospodarzem, czy gościem. Twoje hity: 1(-1,5) vs X vs 2 ew. 1 vs X vs 2(-1,5). Kurs wyjść po uśrednieniu powinien powyżej 1,30 więc załóż nowy temat, postaraj się o konsekwencję, chcesz sobie jeszcze większe kryteria postawić, to sobie postaw. Ja Ci daję wirtualne 1000j i stawkę 20j na każdy dutch. Myślę, że do zabawy masz wszystko i doświadczenie i założenia i potrzeba jeszcze tylko twoich prawdziwych chęci i dyscypliny - albo podołasz, albo bukmacherka a właściwie Twoje oczekiwania przekraczają rzeczywistość. Tymczasem.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Cock, mądrze piszesz i spróboje pograć sobie dzisiaj w ten sposób.
Żeby nie sypać moimi typami w Twoim temacie, wrzucę je do Excela, i podam linka tutaj.
Powodzenia.
PS. Co myślisz aby zagrać w ten sposób: wyższe kursy na każdą opcję grać na giełdzie a te drugie w buku standardowym ?
Wtedy jeśli wchodzi wyższy kurs można go sprzedać w odpowiednim momencie. Co o tym myślisz ?
 
D 77

dalik

Użytkownik
PS. Co myślisz aby zagrać w ten sposób: wyższe kursy na każdą opcję grać na giełdzie a te drugie w buku standardowym ?

Wtedy jeśli wchodzi wyższy kurs można go sprzedać w odpowiednim momencie. Co o tym myślisz ?
Ja tam bym nie rozbierał tego zakładu 12 na części pierwsze, bo zdarzenia czasem mają takie obroty akcji, że w sumie możesz oba wtopić (lub zyskać za mało). Poza tym stawiasz tam, gdzie najlepsze kursy, a nie wyższy w Betfair. Nie zawsze w Betfair będziesz miał wyższy.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Graj dutchingiem założenie: faworyt z widełek 1,45 - 1,99 nie wygra golem, bez względu czy jest gospodarzem, czy gościem. Twoje hity: 1(-1,5) vs X vs 2 ew. 1 vs X vs 2(-1,5).
Właśnie się logowałem by wyjść z tym pomysłem ???? Ale to już nie ważne. Miło, że sam mistrz to napisał, więc czuję się dobrze ????
Widzę tylko, że zdarzenie trzeba będzie zagrać na 3 kupony, myślałem, że niezły kurs pewnie uzyska się też na X2. Ciekawe to wszystko.
Tak, założyłem bloga do testów ????
 
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
konsekwencja... konsekwencja..... a wy dalej swoje... a może to, a może zrobić tamto....
i nikt nie może zrozumieć że może się zaraz wszystko przez to wysypać.
Załóżcie sobie bloga jak to zrobił Incubus teraz i testujcie jak mawia wam cock.
Tu jest wizja cocka i ją uszanujcie ????
Macie główne cele zasady z tego tematu:
1. Zysk po zagraniu 1 i 2 za 10j ma przekroczyć 3,34j.
2. Szukając kursów patrzeć na jak najniższy kurs na remis
3.
4.
itd.... czytać ze zrozumieniem, patrzeć i wyciągać wnioski ????
Cock pytanie do Ciebie, które pisałem wcześniej.
Skąd bierzesz kursy z betexplorer?
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Ciekawe jest to, że te 9 meczy jakie zagrał Cock, aż by się prosiły do jakiejś progresji na remisy czy czegoś w tym stylu. Człowiek patrzy na wyrównane kursy i myśli, że remis mu wejdzie jak w masło. I co? I byłby na 10. progu ;)
A na marginesie to dzisiaj mecz Gwangju FC - Incheon nie wszedł. No ale nie można wiecznie trafiać, aby plus był ????
 
cock 756

cock

Użytkownik
Wynikałoby z tego, że warto wsadzić kasę do Pinnacle i 5dimes dla dobrych kursów, a w Bet365 być dla szerokiego rynku
Amatorsko trochę.
Z tego wynika, by mieć rezerwę na np. MB, albo Netku i wpłacać tylko stawkę, za którą chce się zagrać. I tylko tam, gdzie najlepiej.
Co gdy kasa zostanie np. w Pinku, a tam wyplata 1free/mc? ;)
PS. Zbastujcie trochę, bo temat jest naprawdę nieczytelny!
 
cock 756

cock

Użytkownik
10. Dinamo Kiev - Paris SG
1 - 2,95 - 4,71j
2 - 2,63 - 5,29j
✅
11. Anderlecht - AC Milan
1 - 2,98 - 4,63j
2 - 2,57 - 5,37j
✅
12. Gangwon - Chunnam
1 - 2,62 - 5,12j
2 - 2,75 - 4,88j
✅
13. Gwangju FC - Incheon
1 - 2,90 - 4,63j
2 - 2,50 - 5,37j
⛔
14. Seongnam - Daegu
1 - 2,50 - 5,45j
2 - 3,00 - 4,55j
✅

BANK: 1047,29j
Marnie, ale do przodu.
Szpakowski: Borussia rok temu straciła dziewictwo...
 
cock 756

cock

Użytkownik
15. Argentina - Brazil
1 - 3,10 - 4,38j
2 - 2,42 - 5,62j
16. Neftci Baku - Partizan
1 - 2,70 - 5,13j
2 - 2,84 - 4,87j
17. Steaua Bucuresti - VfB Stuttgart
1 - 3,15 - 4,40j
2 - 2,47 - 5,60j
18. Club Brugge - Bordeaux
1 - 2,62 - 5,29j
2 - 2,94 - 4,71j
BANK: 1007,29j
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
niby mam dobór wg tego samego klucza co Ty a jednak skuteczność fatalna...
gratuluję, ze testy Ci wychodzą.
co do wypłat to jest własne mankament niektórych bukmacherów, u jednych trzeba wypłacić minimum, u innych są opłaty za przelew... budżet 1000zł to budżet dobry by umieścić na pewnien czas u jednego buka, ale za słaby by grać dutching.
 
Do góry Bottom