>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Luźne granie, wbrew ocenie buka

hagis 369

hagis

Użytkownik
Witam Cocka i pozostałych kabinatorow!
Przyciagnał mnie tu Dutching , zawsze uzywalem tej metody
do obstawiania wyscigow konnych ...
Ciekawa propozycje zakladasz .. zastanawialem sie jak dobierasz
spotkania pod kupony które podajesz i postanowielm wykonac test
na dzis http://hagis.obstawia.com/ &lt;-- tu zamieszczam wynik
ale do sedna mam propozycje
ograniczenia strat
dla przykladu

Chile,Cl-play Offs

22.11.2012 01:15
Rangers De Talca - Iquique
kursy
Rangers De Talca - 2.28
Draw - 3.56
Iquique
- 3.40
sprawdzamy draw no bet
Rangers De Talca - 1.57
Iquique
- 2.45
czyli mozemy wykonac cos takiego do twojego stawkowania

Rangers De Talca - 2.28 win (5.18j)
Iquique - 2.45 draw no bet (4.82j)

Profit to 1.81 ale w razie remisu tracimy tylko jeden koszyk
 
cock 756

cock

Użytkownik
ale chyba sobie nie wyobrażasz, że z 8zł nagle zrobisz obrót do minimalnej wypłaty (np. 100zł), albo zamrozisz pieniądze u buka bo masz tylko jedno free do wypłaty...
A ile masz na obrót czasu, nawet bonusem - zazwyczaj 90dni.
90 x 5meczów dziennie = 450 przez 3 mce.
450 przez 3 mce to 4500j obrotu
Chcesz więcej. Chcesz szybciej... Powtarzam znowu - dałbym Ci 200% bonusu do każdej wpłaty, gdybym był bukiem. Za każdy zakład przez komórkę 10 zdrapek i 3 free spiny... A gdzie dyscyplina? A konsekwencja? A założenia na starcie? Graj zatem wszystko w BF, Smarkets albo BQ...
na razie podziwiam, ze Cock ma ta błyskotliwość wyboru dobrych meczów, chociaż na rynku jest w tych kryteriach znacznie wiecej, te których nie zagrał zakonczyły sie remisem...
Więcej meczów - większe ryzyko. Dla Ciebie więcej meczów, to więcej okazji. Patrz na wszystko przez pryzmat ile ja musze postawić swojego, a nie ile jeszcze mogę wygrać jak i to zagram...
mecz Neftczi z Partizanem jakoś pachnie remisem...
Dzięki za sugestie. Może to dobry moment, by pograć all ina na X w tym meczu? Mnie pachnie ostatnią szansą na komplet w grupie, bo czy Azerowie odpuszczą, albo Serbowie jak punkty to żywe pieniądze? Jak gole to uwaga scoutów? Partizan, pewnie dwoma. ????
ale w czuja się nie bawimy...
Bawimy. Przez cały czas. Zgadując wynik, odkąd istnieje bukmacherka.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Hagis ciekawe, ale za 18%... mam trafić po wtopie aż sześć meczów... Wolałbym uruchomić CS 1:1 jako &quot;trzecie solution&quot;...
 
hagis 369

hagis

Użytkownik
Hagis ciekawe, ale za 18%... mam trafić po wtopie aż sześć meczów... Wolałbym uruchomić CS 1:1 jako &quot;trzecie solution&quot;...

Rangers De Talca - 2.28 win (5.18j) &lt;- przegrywajac ten zaklad 5.18j

1.81 * 3 = 5.43 czyli wystarczy wygrac tylko 3 by odrobic straty
 
A 22

asza

Użytkownik
Witam Cocka i pozostałych kabinatorow!

Chile,Cl-play Offs

22.11.2012 01:15
Rangers De Talca - Iquique

kursy

Rangers De Talca - 2.28
Draw - 3.56
Iquique
- 3.40

sprawdzamy draw no bet

Rangers De Talca - 1.57
Iquique
- 2.45

czyli mozemy wykonac cos takiego do twojego stawkowania



Rangers De Talca - 2.28 win (5.18j)
Iquique - 2.45 draw no bet (4.82j)


Profit to 1.81 ale w razie remisu tracimy tylko jeden koszyk
Rangers De Talca - 2.28
Iquique
- 3.40

opcja 12
2.28 5.99 13.66
3.40 4.01 13.63
zysk 36,3-36,6%

Twoja propozycja:
Rangers De Talca - 2.28 win (5.18j)
Iquique - 2.45 draw no bet (4.82j)

2.28 5.18 11.81
2.45 4.82 11.81
zysk 18,1%

z proporcji

36,3~10
18,1~5,18

Kolego gdzieś masz bład. Twoja opcja ma mniejszy zysk przy wkładzie 10j 34,94%, Cock 36,3% dla tych kursów.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Rangers De Talca - 2.28 win (5.18j) &lt;- przegrywajac ten zaklad 5.18j

1.81 * 3 = 5.43 czyli wystarczy wygrac tylko 3 by odrobic straty
Racja. Zatem i tu trzy, i tam... U mnie po 3 wygranych mam na kolejną grę, u Ciebie po sześciu. Skoro wystawiamy tyle samo i warunkiem powodzenia obu propozycji jest brak remisu... Wolniej wygrywasz, wolniej topisz. Nie dostrzegam szczególnej przewagi w zachowawczym DNB. Ewentualnie szansę na mniej stratne wycofanie z zabawy, jeśli rezygnować z takiej gry. Hę?
 
cock 756

cock

Użytkownik
Witam Cock kursy na 0-0 ewentualnie 2-2 są zdecydowanie wyższe jeżeli chciałbyś uruchomić &quot; trzecie solution&quot;.
Jak widać, nie chcę. Konsekwentnie trzymam się ustalonych zasad.
A i jeszcze dla Incubusa, co do tego Partizana... To nie tak, że czegoś nie analizuję, albo analizuję. Luźne granie - bo pewnie znowu oczekujesz złotego środka - wybieram wszystkie mecze spełniające narzucone wcześniej kryteria kursowe, na oko, na czuja, na chłopski rozum. Nie patrzę gdzie wyrwę najlepszy procent, na której parze, nie patrzę na h2h, na serię meczów, ani tabelowe układy, nie patrzę, czy to friendly, czy puchar. Schrzaniłem trochę na tej Korei wczoraj, bo przeciez jak atakuję połowę kolejki, to o remis gdzies łatwiej, choć mecz od meczu niezalezny... Zachęcam, do wyciągania wniosków, bo wszędzie widziałeś idealne mecze do progresji na remis.
PS. Zresetuj sobie tego bloga, bo potem nie doliczysz się, skąd ewentualny zysk, a co zaniża wynik.
 
cock 756

cock

Użytkownik
15. Argentina - Brazil
1 - 3,10 - 4,38j
2 - 2,42 - 5,62j
✅

16. Neftci Baku - Partizan
1 - 2,70 - 5,13j
2 - 2,84 - 4,87j
⛔
Serdeczne pozdrowienia dla Incubusa z pochmurnego Baku przesyłają Serbowie. PS. Było grać all in`a. ;)

17. Steaua Bucuresti - VfB Stuttgart
1 - 3,15 - 4,40j
2 - 2,47 - 5,60j
✅

18. Club Brugge - Bordeaux
1 - 2,62 - 5,29j
2 - 2,94 - 4,71j
✅

BANK: 1048,53j, minimalnie ale do przodu.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Zmieniam formę podawania typów. Nie chce mi się wklepywać kursów do kalkulatora, a potem na forum. Dla ulatwienia sobie życia i zaoszczędzenia czasu przyjmuję średni kurs na 12 - 1,36, choć ten chyba zawsze był wyższy. Za to, typów będzie więcej, co wyeliminuje domniemania, że więcej szczęścia zawdzięczam selekcji. Myślę, że zmiana wyjdzie nam na korzyść i uwiarygodni hipotezę... Albo bezwzględnie znokautuje sen o łatwych $$$.
19. Sydney FC - Adelaide Utd 10j
20. Kaposvar - MTK Budapest 10j
21. Regensburg - Aalen 10j
22. Horn - FC Lustenau 10j
23. Randers FC - Aalborg 10j
24. Pecsi MFC - Paks 10j
25. Maastricht - G.A. Eagles 10j
26. Breda - Den Haag 10j
27. Dusseldorf - Hamburger 10j


BANK: 958,53j
 
K 107

krisu3

Użytkownik
Padła bramka ale kurs na remis to jedyne 4.00.
na razie mnie to nie ratuje.
Wiadomo ze nie wszystkie mecze da się uratować, ale można się zabezpieczać na jakieś dziwne roztrzygnięcia, na przykład postawić coś na 1:1 przy stanie 1:0 w 80+ minucie. Wtopy w końcówkach wkurzają najbardziej.
Jak często z wyniku 2:0 robi się 2:2 lub 3:3 czy też 4:4 w przeciągu niecałej jednej połowy ?
Jak nie zrobisz kontry to zapewne często ;)
cock tak sobie liczę i wg mnie największą efektywność można uzyskać stawiając 4, 8 lub 12 spotkań.
Popieram, zarówno przy 8 jak i 9 meczach (które są w grze na dziś) możemy mieć 2 wtopy żeby uratować +, a ten 9. mecz teoretycznie podnosi szansę 3. wtopy.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Ech Kaposvar - MTK Budapest 0:0 mecz nie do uratowania...
Może za szybko wyciągam wnioski ale chyba za dużo kombinacji z całym obstawianiem by urwać 1.40... Jak widać efekty jak to zawsze na początku są zadowalające, z biegiem czasu, gdy próba jest większa przychodzi czas na straty
Panowie, ale o to chodziło...
1. Jest testowanych więcej meczów, to i wypadkow będzie więcej.
2. Nie prowadzę praktycznie żadnej selekcji, PS. Dziś gdyby mial podać znowu 4 typy, to widać by było w teście 19, 25, 26, 27.
3. Mam mniej liczenia, ale ujęte są moje farty i niefarty Incubusa, bo jemu nie szło.
4. Może to i lepiej, wyniki ostudzą zapał.
5. No i nie zapominajmy - test to test, a nie prawdziwa gra!
 
cock 756

cock

Użytkownik
19. Sydney FC - Adelaide Utd 10j✅
20. Kaposvar - MTK Budapest 10j⛔
21. Regensburg - Aalen 10j✅
22. Horn - FC Lustenau 10j⛔
23. Randers FC - Aalborg 10j✅
24. Pecsi MFC - Paks 10j✅
25. Maastricht - G.A. Eagles 10j⛔
26. Breda - Den Haag 10j✅
27. Dusseldorf - Hamburger 10j✅
BANK: 1040.13j
Dzień w plecy. Zobaczymy co przyniesie sobota...
 
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
w plecy bo za duzo spotkan na raz, sam mowiles im wiecej spotkan tym wieksze ryzyko, trzeba bylo zejsc do 8 i przynajmniej jedno spotkanie remisowe wyjac najpozniej w 75 minucie.
Przy 8 spotkaniach mozesz miec dwa minusy, jakbys wybral te typy o ktorych pisales wczesniej - 19,25,26,27 minusa by nie bylo , ale one tez wybrane przypadkowo,
idac dalej mogles wybrac 19,20,22,25
ale wybrac same minusy z 10 tez jest trudno....
no dobra, podsumowujac im wiecej spotkan tym wiecej wtop, efektywnosc jest przy mniejszej ilosci... i nie ma co tu liczyc ze wszystkie dzisiejsze spotkania mozna podzielic na grupy 4 spotkaniowe bo wyjdzie z tego minus, trzeba wybierac sposrod wszystkich ale nie przesadzac z iloscia, chcesz wyjac wiecej to trzeba wiecej wlozyc.. prawie jak w sexie ???? ))
 
cock 756

cock

Użytkownik
28. Tosu - Urawa*
29. Chunnam - Seongnam
30. Etar - Minyor Pernik
31. Energie Cottbus - Braunschweig
32. Sunderland - West Brom
33. Motherwell - Hearts*
34. Osijek - Hajduk Split
35. Grosseto - Brescia
36. Greuther Furth - Nurnberg
37. Aberystwyth - Connahs Q.
38. Wolves - Nottingham*
39. Leeds - Crystal Palace
40. Ebbsfleet - Hereford
41. Stevenage - Tranmere
42. Crewe - Crawley
43. Notts County - Swindon
44. Brentford - Sheffield Utd
45. Bristol Rovers - Bradford
46. Exeter - Rotherham*
47. Plymouth - Chesterfield
48. Wycombe - Burton
49. Dagenham &amp; Red. - Fleetwood Town
50. Kecskemeti TE - Ferencvarosi TC
51. Hibernian - Aberdeen
52. Kilmarnock - St Johnstone
53. Slovacko - Sigma Olomouc
54. Ceske Budejovice - Mlada Boleslav
55. Zarya - Met. Donetsk
56. Cesena - Spezia
57. Hercules - Gijon*
58. Guadalajara - Recreativo Huelva
59. Girona - Elche*
60. Neustadt - AC Wolfsberger
61. Nijmegen - Utrecht
62. Belenenses - Sporting Lisbon B
63. Ceahlaul - Rapid Bucuresti
64. Mons - Lokeren
65. Nancy - Ajaccio
66. Sochaux - Nice*
67. Bastia - Lorient
68. Palermo - Catania
każdy za 10j
BANK: 630.13j

Zagrałbym zaznaczone, ale test musi być wiarygodny, więc wybacz Seba... Czyli będzie można i gdybać, co by było gdyby tylko te, a jest meczów aż 41, ale idzie przecież o możliwie największą próbę. Nawet podaję włoskie derby, gdzie aż prosi się o 2:2 i gol z karnego, po czerwonej bramkarza. ;)
Prawdziwe jaja to by były gdyby wszystko weszło. :cool:
 
cock 756

cock

Użytkownik
28. Tosu - Urawa*✅
29. Chunnam - Seongnam✅
30. Etar - Minyor Pernik✅
31. Energie Cottbus - Braunschweig✅
32. Sunderland - West Brom✅
33. Motherwell - Hearts*⛔
34. Osijek - Hajduk Split⛔
35. Grosseto - Brescia⛔
36. Greuther Furth - Nurnberg⛔
37. Aberystwyth - Connahs Q.✅
38. Wolves - Nottingham*✅
39. Leeds - Crystal Palace✅
40. Ebbsfleet - Hereford✅
41. Stevenage - Tranmere⛔
42. Crewe - Crawley✅
43. Notts County - Swindon✅
44. Brentford - Sheffield Utd✅
45. Bristol Rovers - Bradford⛔
46. Exeter - Rotherham*✅
47. Plymouth - Chesterfield✅
48. Wycombe - Burton✅
49. Dagenham &amp; Red. - Fleetwood Town✅
50. Kecskemeti TE - Ferencvarosi TC⛔
51. Hibernian - Aberdeen✅
52. Kilmarnock - St Johnstone✅
53. Slovacko - Sigma Olomouc⛔
54. Ceske Budejovice - Mlada Boleslav✅
55. Zarya - Met. Donetsk✅
56. Cesena - Spezia⛔
57. Hercules - Gijon*⛔
58. Guadalajara - Recreativo Huelva✅
59. Girona - Elche*✅
60. Neustadt - AC Wolfsberger✅
61. Nijmegen - Utrecht✅
62. Belenenses - Sporting Lisbon B - pewnie zwrot.
63. Ceahlaul - Rapid Bucuresti⛔
64. Mons - Lokeren✅
65. Nancy - Ajaccio⛔
66. Sochaux - Nice*✅
67. Bastia - Lorient✅
68. Palermo - Catania✅
każdy za 10j

BANK: 630.13j
Już nic się w Palermo nie stanie...
Bank: 1020,93j.
Wniosek? Jak w trakcie uzupełniania wyników - bez selekcji, nie ma szans, choć dutching dał przewagę nad remisem. Drugi? Płaska stawka, płaska wygrana. Trzeci? 17/67 błędy (1 zwrot) - 25%. Czwarty? Faktycznie, w 75% wyrównanych spotkań zawody wyłaniają zwycięzcę. :cool:
Ale przyznaję też, że gie się w ten sposób ugra. Strata czasu.
Światełko w tunelu widzę w progresji, ale tak grać na kursie 1,36 to lekka przesada. Zakłady podwójne(1,85), potrójne(2,51)? Czy trafię 2x, 3x z rzędu brak remisu w pozornie wyrównanym meczu?
Jak Ktoś ma ochotę pociągnąć test dalej - śmiało.
Jak grać w dutchingu progresję? Jak Ktoś nie wie - proszę odpuścić.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Światełko w tunelu widzę w progresji, ale tak grać na kursie 1,36 to lekka przesada. Zakłady podwójne(1,85), potrójne(2,51)? Czy trafię 2x, 3x z rzędu brak remisu w pozornie wyrównanym meczu?
Może podwójnie, tylko jak stawkować te 1,85 ? Stawka * 3 z każdym poziomem da nam taki rozpis w przypadku początkowej stawki wynoszącej 10j.

10
30
90
270
710

Na piąty poziom musimy już wyłożyć 1110 euro. Niby 2 mecze trafić bez remisu powinno nie być trudno, jednak progresja = czarne serie.

Myślę że to rozwiązanie dobre dla ludzi mający duży budżet.

Potrójnie, można stawkować * 2 na każdym kolejnym poziomie. Wtedy było by tak:

10
20
40
80
160

Dla porównania na 5 tym poziomie, nasz wkład w grę to 310. Natomiast, mając trzy mecze na kuponie, obawiam się że będzie łatwo osiągnąć wyższe poziomy, wg. zasady &quot;i tylko ten jeden mecz mi nie wszedł&quot;.

Osobiście, nie nastawiałbym się na jakiś satysfakcjonujący zysk dla tego sposobu po dłuższym czasie i większej ilości przetestowanych zdarzeń.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Podwójne można ustawić na 8% zysku, potrójne na 11%. Z tym budżetem, to bym się nie rozpędzał, tylko wyższy próg rozbijał na nowe progresje. Powiedzmy już 4-5ty. Czasochłonne, dużo pilnowania - ale, 75% skuteczności... Bardzo się to nie zmieni, bo trochę śledziłem temat wyrównanych ekip. Dutching, dogrywanie progu za zwrot, pudło - następny próg, seria dwóch/trzech trafień, od nowa...
Próbowal już ktoś tak?
 
sebasthian 10

sebasthian

Użytkownik
podajcie jakas strone ze statystykami na zywo,
cock polegles bo zlamales zasade ktorej trzymales sie na poczatku, ktora przyniosla Ci zysk w ciagu 2-3 dni, pozniej Twoja konsekwencja o ktorej tez pisales legla w gruzach...nawet nie wiesz kiedy ???? )))
 
cock 756

cock

Użytkownik
cock polegles bo zlamales zasade ktorej trzymales sie na poczatku, ktora przyniosla Ci zysk w ciagu 2-3 dni, pozniej Twoja konsekwencja o ktorej tez pisales legla w gruzach...nawet nie wiesz kiedy
Bo zacząłem grać więcej meczów? Ale to więcej prób, a nie złamanie zasad. Jeżeli ja miałem zyski, a Incubus, który grał wg moich zasad nie? To problemem była selekcja, by uwiarygodnić test należało dać więcej zdarzeń. Skoro raz pojawiały się zyski, a innym razem plecy - skuteczność 75% - to gra będzie staniem w miejscu. Nie poległem, tylko odpuściłem. Gdzie zabrakło mi konsekwencji chętnie się dowiem, bo faktycznie nie wiem kiedy wg Ciebie...
 
Do góry Bottom