>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Liiga - liga fińska 2023/2024

mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo mecz zaraz. Gram Ilves, bo więcej jakości, zgrania i wg mnie forma bardziej stabilna, Lukko jeszcze musi Lamsa popracować

Ilves ml kurs 2 fortuna✅💚

Siła przyzwyczajenia, mecz jutro
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1385
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis zagram przeciwko HPK. Póki co nie widze w tym zespole ładu i składu, było wietrzenie w pre sezon, nowy trener tez jeszcze musi popracowac i narazie wg mnie to za bardzo nie klei. Helsinki jak co roku celuja wysoko ale poprawe widze od zeszlego sezonu dopiero gdzie zawalczyli w PO, ten sezon tez dobrze zaczeli , skład wg mnie madrze zbilansowany i dzis powiinny byc 3 pkt by spokojnie móc sie plasowac w górnej czesi tabeli

Helsinki handi minus 1,5 gola kurs 2,05 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Z Liiga dzis zagram dubel.
Assat mimo ze nie sa wymieniani w gronie faworytow do sukcesow w lidze, dobrze weszli w sezon, kilka ruchów transferowych i zespoł troche odżył, zatrzmano Rubina w bramce i Asy walcza w kazdym meczu. Dzis rywal HPK, wczoraj grał mecz ale tam jeszcze nic nie wyglada jak powinno, i dostali z HIFK najnizszy wymiar kary bo to ekpa z Helsinek dominowała, dzis mysle ze w Pori nie poradza sobie z gospodarzami
Do dubla Tappara, która na poczatku sezono jakos nie specjlnie sie spina a i tak potrafi odwracac mecze, rywal z Kuopio grał wczoraj z dobrym skutkiem ale mysle ze dzis nie bedzie tak łatwo w Nokia Arena i to Topory wezmą całą pule

Assat ml + Tappara ml kurs ao 1,98 fortuna ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +898
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś jeden mecz w Liiga i tak na pierwszy rzut oka przełamanie Ilves, ale czy to nie za proste? Ilves w ostatnich dwóch meczach wyglądali jakby dostali dodatkowe obciążenia na siłowni, nogi nie zniosły, w szatni chyba nie ma sielanki coś dało się usłyszeć no i rywal od trzech meczy w większym gazie. Ostatnio postraszyli Tappare i gdyby lepiej spisał się amerykański golie to kto wie czy mistrz by nie padł lupem. Dziś w bramce młody Jatkola ale pokazał że potrafi bronić, ofensywa fajnie pogrywa więc kierunek Kuopio, zobaczymy

Kalpa z x kurs 1,72 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2027
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś na tapete mecz w Kouvoli. Kookoo nie porywa, są cele ale narazie jeszcze wszystko jak sinusoida, potencjał jest. Dzis rywalem mistrz i mam takie przeczucie ze Topory nie zagraja na 100% bo jutro derby Tampere co jest wazniejsze bo to zawsze prestiżowe potyczki, zreszta Tappara juz ostatnio jakby miała lekkie spowolnienie, bo to Kalpa była lepsza, Topory jeszcze bez porazki, to moze dzis , no i debiut w bramce młodego golie. Mi tu pachnie wygrana Kookoo

Kookoo ml kurs 2,09 fortuna⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1045
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Tappara vs Ilves:

Lester Lancaster powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @2.35 Fortuna🔴
Ilves ml @2.25 Superbet✅

Dzisiaj w Liiga jeden meczyk, ale za to bardzo ciekawy i po raz pierwszy w tym sezonie odbędą się derby Tampere. Mistrzowie Finlandii świetnie spisują się w tej kampanii i nie zaznali jeszcze porażki. Rysie niestety notują serie 3 porażek z rzędu i kiedy jak nie dzisiaj się przełamać. Obie ekipy graja spotkania domowe na tej samej tafli, więc nie możemy mówić tutaj o przewadze hali. Wczoraj Tappara pomimo słabszej gry wygrała z Kookoo, myślę, że właśnie w derbach może dojść do pierwszej porażki w tej kampanii. Zdecydowałem się jednak na punkt Lestera. Lancaster bardzo dobrze rozpoczął nowe zmagania i zdobywał gole i asysty. Tak jak całe Ilves tak i on nieco ucichł i ostatni raz z punktu cieszył się 6 meczów temu. W przeszłości bardzo dobrze radził sobie w spotkaniach przeciwko Tappara, uważam, że dzisiaj ma spore szanse na przełamanie tej negatywnej serii, tak jak i Rysie. PP będzie kluczowe i kilka kar się z pewnością pojawi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +976
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ilves vs IFK: 2 RT @2.08
Jori Lehtera punkt @1.75
Jori Lehtera 2 punkty @4.15
Fortuna

Jestem zdania, że dzisiaj to IFK będzie góra w Tampere. Myślę, że popularne Rysie mocno skupiły się na wczorajszych derbach. Celem było przełamanie się i pokonanie swojego lokalnego przeciwnika. Dzisiaj motywacja może nieco opaść i ekipa z Helsinek będzie miała swoje okazje, żeby pokonać podmęczonego przeciwnika. Naturalnie w Ilves zobaczymy drugiego bramkarza, który broni na gorszym procencie niż Malek i to kolejny argument w stronę IFK. Przyjezdni bardzo wzmocnili się w przerwie i sprowadzili ciekawe wzmocnienia jak Jori Lehtera, Joni Ikonen, czy też Petteri Lindbohm. Czekamy jeszcze na debiut Leo Komarova. Zdecydowałem się jeszcze na 2 gole Lehtery. Jest to jeden z moich ulubionych graczy z Finlandii w historii i dobrze, że nie skończył jeszcze kariery. To były hokeista Tappary, dlatego też jest to dla niego szczególne spotkanie. Notuje wiele asyst, szczególnie w PP i myślę, że stać go na 1 punkt, a nawet 2.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo mecze zaraz
Kalpa w gazie co widać i po grze i wynikach. Jyp to projekt przyszłości, będę mieszać w tym sezonie ale myślę że w Kuopio nie wygrają
W Turku ciekawy mecz bo Asy zaskakują od początku sezonu, dobry kolektyw na to by zagrać w PO ale Turku też zaczelo świetnie i myślę że u siebie nie dają się pokonać

Kalpa ml + Turku ml kurs ako 2,25 fortuna

Jeśli Pelikany się nie ogarną to w Lahti widzę wygraną Sports, ciekawie będzie w Tampere bo tam i jedni i drudzy mają swoje do udowodnienia ale i swoje grzeszki
 
Otrzymane punkty reputacji: +285
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Sport vs IFK: Lehtera punkt
TPS vs HPK: Palmu punkt
AKO @2.47 Fortuna

Po raz kolejny stawiam na punkt Jori Lehtery. Jeżeli ten doświadczony napastnik nie ma swojego dnia, to ofensywa IFK leży. Sport to drużyna, która gra wesoły hokej i można spodziewać się kilku bramek w tym spotkaniu. Ostatnio Jori nie zapunktował, dlatego jestem zdania, że motywacja będzie spora u lidera ekipy z Helsinek. Szczególnie PP jest do poprawy i czas się przełamać po serii porażek.

Druga rywalizacja to juz TPS z HPK i faworyt jest jasny. Goście bardzo słabo sobie radzą w tym sezonie i gdyby Liiga była otwarta ligą, to przyjezdni mogliby walczyc o utrzymanie. Beznadziejnie wygląda defensywa i mam nadzieję, że gospodarze to wykorzystają. Stawiam na punkt najlepszego zawodnika z kanadyjki w ekipie z Turku i Petrus Palmu już w pierwszym starciu tych zespołów w tej kampanii popisał się golem i asystą. Liczę na powtórkę.
 
R 655,9K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Finlandia Mestis
Godzina: 17:30
Spotkanie: Koovee - FPS
Typ: Koovee (handi azjan-1)
Kurs: 1,75
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Trochę oddechu od piłki nożnej. Dla odmiany wybrałem hokej fiński i mecz drużyn z dolnej części tabeli. Głownie gram przeciwko gościom, bo ich ostatnie wyczyny ligowe dają podstawy sądzić, że odniosą kolejną porażkę. W ostatnich 5 meczach zanotowali 5 porażek z tego 4 było ponad 1 bramką. Gospodarze na ostatnich 5 meczy 3 zwycięstwa i 2 porażki. Do tego w ramach H2H przewaga Koovee, choć ostatni mecz zakończył się remisem i zwycięstwem FPS po dogrywce. Liczę na zdecydowane zwycięstwo gospodarzy albo jak pisałem na początku wyraźną porażkę gości. W przypadku wygranej gospodarzy 1 bramką będzie zwrot.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2267
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Oulu wybiera sie do stolicy. HIFK ostatnio jakies niemrawe, pomijajac fakt ze zawsze moga odwalic jakis numer ale to bardziej w pojedynku ze słabszym rywalem. W Olulu juz raczej klocki poukładane, choc moze nie ma ideału ale i HIFK ma przestoje. Obie ekipy z planem na czwórke w RS no i potencjał tez koło tego , dzis jednak bliżej mi do Łasic z Oulu bo chyba gra chłopaków Mariamakiego bardziej płynna na ten moment

Karpat z x kurs 1,84 fortuna
 
Baqu 780,1K

Baqu

Forum VIP
Oulu wybiera sie do stolicy. HIFK ostatnio jakies niemrawe, pomijajac fakt ze zawsze moga odwalic jakis numer ale to bardziej w pojedynku ze słabszym rywalem. W Olulu juz raczej klocki poukładane, choc moze nie ma ideału ale i HIFK ma przestoje. Obie ekipy z planem na czwórke w RS no i potencjał tez koło tego , dzis jednak bliżej mi do Łasic z Oulu bo chyba gra chłopaków Mariamakiego bardziej płynna na ten moment

Karpat z x kurs 1,84 fortuna
Konkretnie sie po nich przejechali w 3 tercji:

1697185808973.png

jakies przemyślenia odnosnie dzisiejszych spotkan ? czemu Unibet tak przesacowal Jukurit ? Lukko powinno gladko sobie poradzic z JYP ?
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Konkretnie sie po nich przejechali w 3 tercji:

Pokaż załącznik 34088

jakies przemyślenia odnosnie dzisiejszych spotkan ? czemu Unibet tak przesacowal Jukurit ? Lukko powinno gladko sobie poradzic z JYP ?
A widziałeś mecz? Ja z grubsza sobie obejrzałem. Do połowy pierwszej tercji nawałnica HIFK ale jakos na przełozyło sie to na wysokie prowadzenie, jednak kontry i madra gra Oulu przyniosła bramki i szkoda ze pozniej troch odpuscili , choc druga i trzecia tercja w miare wyrownane, gdy juz pachniało dgrywką padł gol na 4-3 , szkoda bo wynik mógł pójść w obie strony. Same statystyki czesto nie oddają przebiegu meczu.
 
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis znów probuje duzy kurs i znów mecz z udziałem Oulu. Ostatnio w Helsinkach punkt był na wyciagniecie reki ale sie nie udało, chyba troche za duzo asekuracji ale to juz historia. Dzis do Oulu przyjezdzaja Pelikany , które miały byc czarnym koniem rozgrywek, jednak narazie szoruja po dnie Liiga. Jednak ostatnio cos drgneło w zespole, sporo tam grajków wysokiej jakosci i chyba powoli ida w dobra strone. dzis spodziewam sie wyrownanego spotkania a ide w kierunku gosci

Pelikans z kurs 1,75 fortuna
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
SaiPa vs Ilves:

Joona Ikonen powyżej 0.5 punktu w kanadyjce @1.40 ✅
Joona Ikonen strzeli gola @2.80🔴


Przenosimy się do Finlandii i tam SaiPa zmierzy się z Ilves. Nic nie zmieniło się w Liiga. Gospodarze to cały czas najsłabsza drużyna w stawce. Całe szczęście, że władze ligi zdecydowały się otworzyć rozgrywki i tym samym, od kampanii 2024/2025 ostatnie miejsce będzie premiowane spadkiem do Mestis. Jest to dobra wiadomość, ponieważ pozwala rozwijać się innym projektom i walka o pozostanie w fińskiej ekstraklasie będzie trwała do samego końca. SaiPa od lat zamyka tabelę w Liiga i czas wreszcie wyciągnąć wnioski, aby nie doprowadzić do ewentualnego upadku. Gospodarze tracą wiele goli i dzisiaj skazywani są na porażkę. Czy stać ich na niespodziankę?

Rysie to jedna z najmocniejszych ekip w stawce. Naturalnie w Tampere to Tappara od kilku dobrych lat rozdaje karty, co nie zmienia faktu, że pozostałe projekty starają się równać do dominatora Liiga. Jak to często bywa w hokeju są lepsze okresy i słabsze. Przyjezdni zanotowali dwie porażki z rzędu i obie niestety już po regulaminowym czasie gry. Wydaje się, że dzisiaj nadchodzi dobra okazja, aby się przełamać, ponieważ SaiPa nic sobą nie reprezentuje i jeżeli Ilves myśli o poprawie swojej sytuacji, to lepszego momentu nie będzie. Ofensywa to mocna strona przyjezdnych. Czy Rysie ponownie pokażą ponownie swój skuteczny atak?

Wspominałem w przeszłości, że Ilves dysponuje naprawdę mocną siłą rażenia w ofensywie i jak spojrzymy na tabelę Liiga, to jedynie Tappara zdobyła do tej pory więcej goli od swoich lokalnych przeciwników. SaiPa dysponuje za to najsłabszą defensywą i dlatego zdecydowałem się na punkt lidera przyjezdnych.
Swój wzrok skierowałem w stronę Joona Ikonena. Wczoraj Ilves mierzyło się z Assat i napastnik ten spędził najwięcej czasu na lodzie, obok dwójki obrońców z pierwszej linii. To pokazuje, że wiara w tego zawodnika jest duża i motywacja również powinna być na wysokim poziomie, bo w piątek nie udało się zapunktować. Ikonen jest bardzo groźny w PP i mam nadzieję, że po dwóch spotkaniach bez punktu, tym razem zapisze się na listę strzelców lub asystentów.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
HPK vs Pelicans: Pelicans powyżej 2.5 gola @1.46✅
JYP vs Ilves: Ilves powyżej 2.5 gola @1.96🟥
AKO @2.86🟥

Lester Lancaster punkt (Ilves) @2.50🟥
Lester Lancaster gol (Ilves) @6.00 🟥
Wszystko Fortuna


Przede wszystkim celuje w przełamanie Rysi. Ilves od dłuższego czasu nie potrafi sięgnąć po zwycięstwo, dlatego też w środku tygodnia do Francji przywiozło głównie juniorów. Reszta podstawowego składu otrzymała wolne i wierzę, że Ikonen, Suomi i Lancaster poprowadzą swój klub do wygranej. JYP walczyło wczoraj z KooKoo i poległo 3:6. Gospodarze są back-to-back i liczę na 3 trafienia przyjezdnych, wszak potencjał ofensywny jest tutaj spory. Dorzucam do tego Lancastera, który tak jak całe Ilves nie powalało w ostatnim czasie i Amerykanin szczególnie w PP będzie groźny.

Drugie starcie to już HPK z Pelikanami i ponownie idę w stronę gości. Pomiędzy słupkami u gospodarzy widzimy krytykowanego przeze mnie już wcześniej Juho Markkanena i obserwowałem jego grę w poprzednim sezonie w Berlinie i wyglądało to blado. Nie przekonuje mnie ten talent, ale szanse ponownie otrzymuje. Dodatkowo brakuje tutaj kilku zawodników. Wydaje się, że forma ekipy z Lahti idzie w górę i wygrana aż 6:3 wczoraj z Lukko to potwierdza. Liczę na dominację przyjezdnych, wszak faworyt jakościowo wygląda po prostu lepiej.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis dwa mecze w finskiej. Mnie interesuje ten w Turku. Gospodarze przed sezonem plany na top-4, ale wiecej ekip do tego kandyduje. Sklad moze nie najgorszy ale tez wg mnie szału nie ma. Tappara odpadla z CHL i pozostało jej grac juz o mistrza . Mieli dołek niedawno ale mysle ze juz widac symptomy plynnosci i dobrej gry. Stawiam dzis na topory

Tappara ml kurs 1,65 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1893
mark1973 761,2K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj JYP ciezki mecz w Helsinkach , wygrana uciekła a dziś rywal z ciekawym składem i mysle ze sa na dobrej drodze do stabilizacji, stawiam dzis na gości bo potencjał nie gorszy a wczoraj mogli odpoczywac

Jukurit RT kurs 2,44 fortuna ✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +549
Do góry Bottom