>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liiga - liga fińska 2023/2024

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Wczoraj bez wpisu ale to co zagrane to weszło. Pewnie dzis bedzie wpis i wtopa. Ale sprobujmy. Zaufam znów Tapparze. Wczoraj dobra gra na trudnym terenie w Kuopio, wrócił timing i msle ze motoryka juz tez dobrze działa, dzis mecz po meczu i ez trudny teren bo Pelikany bodajże 7 wygranych pod rząd, myśle ze na mistrzu moze być stop.
Do dubla Łasice, które grałem tez wczoraj, nie było łatwo bo gospodarze chcieli cos wyrwac i sie przełamac, ale Oulu to klasowy zespoł i nie pozwolili sobie wydrzec wygranej, dzis licze na podobny scenariusz

Tappara z x + Karpat z x kurs ako 2,2 ⛔
Tappara ml kurs 2,05 ⛔
fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +925
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Trzeba by w Finlandii coś przełamać. Mecz w Tampere. Mistrz z obciążeniami i trudno było w Lahti choć wynik do końca mógł iść w obie strony. Dziś u siebie myślę że będzie to wyglądać lepiej, będzie więcej świezosci no i Heljanko w bramce. Jukurit fajna gra w tym sezonie, serie wygranych ale myślę że w Tampere stop

Tappara ml kurs 1,81 fortuna
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Spróbuję z kanadyjką, tym razem w BETFAN ponieważ bukmacher ten postanowił wystawić zakład na nowego defensora Ilves. Sami Niku pokłócił się z włodarzami JYP, ale ma świetny sezon i dosyć szybko znalazł nową drużynę. Mówiło się o innej drużynie z Tampere, Tappara, ale jednak to Rysie wygrały wyścig o jego podpis. Najskuteczniejszy defensor Liiga z pewnością poszuka pierwszego punktu w nowych barwach. Pozostali to już liderzy drużyn.

Assat vs Pelicans: Ryan Lasch powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.45

IFK vs Lukko: Jori Lehtera powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.45

JYP vs KooKoo: Jerry Turkulainen powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.50

SaiPa vs Karpat: Teemu Turunen powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.40

KalPa vs Ilves: Sami Niku
powyżej 0.5 punktu w punktacji kanadyjskiej @1.40


W AKO wychodzi @6.18 w BETFAN
Post automatycznie złączony:

Jeszcze strzelcy w KooKoo sporo osłabień warto to wykorzystać

SaiPa vs Karpat: Teemu Turunen gol @2.30
JYP vs KooKoo: Jere Lasilla gol @5.00
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +833
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj Nurmi. Myślę, że TPS wyciągnie wnioski i pokaże się z lepszej strony, niż to było w meczu ze Sport. Wiele niewykorzystanych okazji, worek z golami się rozwiąże i liczę na Fina.

TPS vs IFK
Markus Nurmi punkt @2.05✅
Markus Nurmi gol @3.30 ✅
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1511
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Przekonamy sie czy Saipa jest w staie pokonac baaardzo osłabione dzis Kookoo, choc w duchu sportu powinno sie ten mecz przełozyc bo połowa składu gospodarzy w grypie i beda sciagane posiłki z farmy. Sama Saipa pozbyła sie juz nawaznejszych graczy i szoruje po dnie. Mysle ze nawet Ci co zostali moga miec problem z pokonanie Kookoo które w sportowej złosci i nie tylko sie postawi. Ja nie ide dzis w wynik a w strzelców gospodarzy, którzy beda zmobilizowani

Koblizek gol kurs 2,7⛔
Tardiff kurs 2,8⛔
Ottosson kurs 3,6⛔

wszyscy z tego co wiem powinni wystapic w meczu . Ekipa Saipy w defensywnie mocno niedomaga i szanse sie pojawia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +930
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Derby Tampere kojarzą mi się zawsze jako overowe, nie inaczej powinno być dzisiaj. Ilves złapało formę, Tappara ma dołek, ale kiedy się nie przełamać jak dzisiaj. U gości doszedł Niki, który robi wiele dobrego w ataku Stawiam na festiwal bramek i na Hallorana, który potrzebuje przełamania.

Tappara vs Ilves: każda drużyna powyżej 2.5 gola @3.50 🟥

Nick Halloran gol @2.70 🟥
Fortuna

Post automatycznie złączony:

KooKoo vs SaiPa też overowo zawsze i osłabienia gospodarzy zrobią swoje.

KooKoo vs SaiPa: każda drużyna powyżej 2.5 gola @3.90 Fortuna 🟥
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Przekonamy sie czy Saipa jest w staie pokonac baaardzo osłabione dzis Kookoo, choc w duchu sportu powinno sie ten mecz przełozyc bo połowa składu gospodarzy w grypie i beda sciagane posiłki z farmy. Sama Saipa pozbyła sie juz nawaznejszych graczy i szoruje po dnie. Mysle ze nawet Ci co zostali moga miec problem z pokonanie Kookoo które w sportowej złosci i nie tylko sie postawi. Ja nie ide dzis w wynik a w strzelców gospodarzy, którzy beda zmobilizowani

Koblizek gol kurs 2,7
Tardiff kurs 2,8
Ottosson kurs 3,6

wszyscy z tego co wiem powinni wystapic w meczu . Ekipa Saipy w defensywnie mocno niedomaga i szanse sie pojawia
Jutro powtórka i cała trójka strzela :D
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
IFK vs Tappara: Jori Lehtera punkt @1.60✅
SaiPa vs KooKoo: Benjamin Tardif punkt @1.55✅
AKO @2.48 Fortuna ✅

Charles-Edouard D'Astous (KooKoo) gol @3.50
Fortuna✅


Dzisiaj skromna kanadyjka w Liiga. Stawiam na Jori Lehterę. Dzisiaj zmierzy się ze swoim były klubem i motywacja będzie spora, szczególnie, gdy nie zaliczył nawet punktu w rywalizacji z TPS Turku. Tappara będzie nieco zmęczona po derbach z Ilves, myślę, że 2-3 trafienia ujrzymy po stronie stołecznych i przynajmniej przy 1 z nich udział bedzie miał Jori.

Drugie starcie to już za wczoraj, a więc SaiPa z Kookoo. Przegrać z SaiPą to wstyd, dlatego myślę, że osłabieni goście poradzą sobie dzisiaj z outsiderem. Sam obrońca Charles-Edouard D'Astous oddał aż 15 strzałów celnych! Warto dzisiaj postawić na jego gola, ale do kanadyjki wędruje najlepiej punktujący Benjamin Tardif. Pierwszy link zdobędzie kilka trafień i myślę, że Kanadyjczyk będzie miał udział przy 1-2.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1712
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Oczywiście znów probuje strzelców przeciwo Saipa. Wczoraj mnóstwo okazji ale bramkarz był górą. Postawie dzis na Szwedów i Czecha

Ottosson gol kurs 3,3
Andersson gol kurs 2,9
Koblizek gol kurs 2,8
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1678
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
SaiPa vs Pelicans:
Ryan Lasch punkt @1.45✅
Ryan Lasch 2 punkty @2.80✅
Fortuna


Czas na SaiPę z Pelikanami i tutaj ekipa z Lahti przegrała swoje ostatnie spotkanie. Myślę, że faworyci dzisiaj postrzelają, wszak mają beznadziejnego rywala, który traci 4-5 goli. Celuję naturalnie w Lascha, który nie miał udziału przy trafieniu jego drużyny z JYP. Ryan dużo widzi na lodzie, stąd aż 36 asyst w tym sezonie na 40 rozegranych spotkań. Dokładając 4 trafienia wychodzi nam średnia 1 punkt na mecz. Można próbować nawet 2 punkty po kursie @2.80.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1964
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
KalPa vs JYP: Juuso Maenpaa punkt @1.90✅
KooKoo vs Ilves: Oula Palve punkt @1.50✅
Tappara vs TPS Turku: Carter Camper punkt @1.85✅
AKO @5.27 Fortuna✅


Finlandia idzie mi chyba najlepiej ostatnio, spróbuję nieco ryzykowniej. W Liiga także idę w przełamania. Palve ostatnio bez punktu, a KooKoo dobry rywal, aby nabić sobie gola lub asystę. KalPa w sporym kryzysie i wiele porażek z rzędu, tutaj także liczę na zwycięstwo faworytów i punkt Maenpaa. W Tampere stawiam na Campera. Z IFK oddał 7 celnych strzałów, wraca powoli do swojej regularnej gry po kontuzji i wierzę, że z TPS Turku będzie już cieszył się z gola lub asysty, bo w DEL był wyrózniającym się zawodnikiem, a w Tappara na razie jest jednym z wielu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1205
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
  • TOP 3 - Najlepsze analizy miesiąca (Luty 2024)
  • #212
Jukurit vs HPK: Niko Huuhtanen punkt @1.60✅
Pelicans vs KooKoo: Ryan Lasch punkt @1.50✅
AKO @2.40 Fortuna ✅

W singlach:
Niko Huuhtanen gol @2.60✅
Ryan Lasch 2 punkty @3.05✅
Fortuna


W Finlandii powinno być nieco łatwiej. Lasch to maszynka do punktowania i dziwię się, że aż kurs 1.50 jest wystawiony na jego gola lub asystę. KooKoo wczoraj pokazało świetną defensywę, a raczej jej brak z Ilves, a Pelikany u siebie prezentują się świetnie. Nie schodzą w Lahti z 4 bramek. Amerykanin zapewne powiększy swój dorobek punktowy przy słabej obronie rywali. Jego dwa punkty są po kursie @3.05.

W Jukurit celuje już w Niko Huuhtanena. Chłopak nam trochę zgasł, a koledzy grają jak z nut. 2 mecze z rzędu bez punktu, a dzisiaj przyjdzie się zmierzyć ze słabym HKP, które na wyjazdach traci regularnie 3-4 trafienia. Młody Konsta Helenius może się trochę uspokoi i w rolę lidera wcieli się Niko. Jego gol jest po kursie @2.60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2079
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dziwna decyzja, że tylko Liiga gra podczas przerwy reprezentacyjnej i dlatego też wiele klubów jest osłabionych na 2 kolejki. Najbardziej jest to Jukurit i ekipa z Mikkeli nie ma braci Kovarcik, Huuhtanena czy też Jormakki. Dlatego też czekałem na składy i stawiam na liderów.

Jukurit musi sięgnąć po głębokie rezerwy i uważam, że Tappara wygra to spotkanie. Jest dobra forma i stawiam na punkt Levtchiego. Ostatnio bez gola lub asysty, dzisiaj powinno być łatwiej. Lasch to już klasyk. W niedawnym spotkaniu ze Sport go nie było, teraz już jest w składzie, liczę na jego kolejny punkt. Dopełniam wszystko Jori Lehterą. Doświadczony center bez gola lub asysty w rywalizacji z KalPą. IFK ma sporą serię porażek, trzeba się wreszcie przełamać a rywal jest w zasięgu.

Coś może jeszcze podrzucę, jak znajdę value, bo taki punkt Baptiste jest kuszący na podwojenie, a warto wykorzystać osłabienia drużyn.

Jori Lehtera punkt @1.45 IFK🟥
Ryan Lasch punkt @1.45 Pelicans ✅
Anton Levtchi punkt @1.45 @Tappara🟥
AKO @3.05 Fortuna🟥

Jukurit vs Tappara: 2 RT @2.00 Superbet 🟥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +371
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dorzucę jeszcze osobno Baptiste. Jest to zawodnik po kontuzji, ale bardzo utalentowany i potrafi wziąć ciężar gry na swoje barki. W Köln imponowała mi jego inteligencja, teraz czas na przełamanie z osłabionym rywalem.

Jukurit vs Tappara:

Nicholas Baptiste punkt @2.40🟥
Nicholas Baptiste gol @3.80 🟥
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dobra passa w Liiga przełamana, zobaczymy dzisiaj z liderami:

HPK vs IFK: Lehtera punkt @1.45✅
KalPa vs Assat: Maenpaa punkt @1.75✅
Karpat vs JYP: Turunen punkt @1.45🟥
Pelicans vs Ilves: Lash punkt @1.45🟥
SaiPa vs Tappara: Levtchi punkt @1.35🟥
AKO @7.56 Fortuna🟥


Znów stawiam na Lehterę oraz Levtchi. Obaj zawiedli nas dwa dni temu, ale od dwóch meczów są bez punktu i HPK czy też SaiPa to słabi rywale, szczególnie w defensywie i mam nadzieję, że ten duet tym razem zaliczy gola lub asystę.

Co do Lascha, to on rzadko kiedy nie punktuje. Ilves trudny rywal, ale ma swoje przestoje. Ryan da radę.

Pozostała dwójka to już Turunen i Maenpaa. Ten pierwszy ostatnio z golem i asystą. Ma patent na JYP, które traci sporo bramek. Młody Maenpaa od dwóch spotkań bez punktu, czas na przełamanie na swojej tafli z Asami, które mają swoje problemy.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj może spokojny dubel na Finlandię. Stawiam na liderów Tappary i IFK. Jedni i drudzy znajdują się w świetnej dyspozycji i mam nadzieję na kilka trafień z obu stron. Lehtera to były zawodnik ekipy z Tampere więc motywacja będzie podwójna. Ciekawostką jest fakt, że ostatnie 2 spotkania tych zespołów pokrywało nasz typ i obaj gracze punktowali. Liczę na powtórkę.

Tappara vs IFK: Levtchi + Lehtera punkt AKO @2.48 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dzisiaj może spokojny dubel na Finlandię. Stawiam na liderów Tappary i IFK. Jedni i drudzy znajdują się w świetnej dyspozycji i mam nadzieję na kilka trafień z obu stron. Lehtera to były zawodnik ekipy z Tampere więc motywacja będzie podwójna. Ciekawostką jest fakt, że ostatnie 2 spotkania tych zespołów pokrywało nasz typ i obaj gracze punktowali. Liczę na powtórkę.

Tappara vs IFK: Levtchi + Lehtera punkt AKO @2.48 Fortuna
Ostatnio w Liiga się udało, spróbujemy jeszcze na szybko kanadyjkę na dzisiaj:

Lasch (Lahti) punkt @1.40
Tardif (KooKoo) punkt @1.60
Jormakka (Jukurit) punkt @1.65
Repo (Lukko) punkt @1.50
AKO @5.71 Fortuna


Dzisiaj bez większej analizy, bo też brak czasu. Pelikany powinny postrzelać, dlatego Lasch z punktem to dobry wybór. Przełamanie Tardifa? Myślę, że tak, bo chłopak już dawno nie zaliczył gola lub asysty. Ze strony Lukko też spodziewam się kilku trafień, bo SaiPa w swoim stylu na koniec sezonu odpuszcza. Ostatni to Jormakka, który lubi grać z JYP i regularnie zalicza punkty z tym zespołem.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
KooKoo vs Tappara:
każda drużyna strzeli 2+ goli @1.68
każda drużyna strzeli 3+ goli @3.55
Fortuna


Drugie stracie to już Liiga i KooKoo zmierzy się z Tapparą. Stawiam na bramki. Przyjezdni to na razie nie jest ta drużyna z poprzednich sezonów. Jeden z najlepszych bramkarzy w Europie Heljanko nie broni na takim poziomie, co jeszcze kilka miesięcy temu. Może pojawić się zmiana pomiędzy słupkami, ale idę w stronę goli. KooKoo wiele bramek strzela, ale też traci i myślę, że doczekamy się strzelaniny.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 476,9K

Pablito91

Użytkownik
Jokerit wygra pierwszą tercje @1.75 fortuna Luzik 3:0

Na zapleczu Liigi w Finlandii dojdzie do spotkania ekipy Jokerit i Keupy. Drużyny Jokerit chyba nie trzeba przedstawiać. Ekipa z Finlandii, która przeszła by grać w rosyjskiej lidze KHL. Jednak po inwazji Rosji na Ukrainę ekipa Jokerit odeszła z tamtejszych rozgrywek. W zeszłym sezonie zrobili sobie przerwę. W tym sezonie wrócili i muszą budować swoją pozycję od zaplecza w Finlandii. Idzie im nieźle. Są jednym z faworytów do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej. Ekipy przyjezdnych nie radzi sobie najlepiej. Są po bardzo wielu porażkach z rzędu. Przegrali ostatnio nawet z najgorszą druzyną ligi.Nie zanosi się na przerwanie tej passy właśnie dzisiaj. W ostatnim spotkaniu bezpośrednim Jokerit wygrało na wyjeździe 6:0. Ja idę w 1 tercję gdyż uważam, że Jokerit szybko ruszy z bramkami. Ekipa Keupy przegrywała 1 tercję w 7 ostatnich meczach i uważam, że dzisiaj będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1696
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dzis w pierwszy mecz ćwiartki PO. Wczoraj wygrane gopodarzy. Dzis zaczyna Ilves. Licze na solidne mecz w Tampere i wygrana gospodarzy, ktorzy w sezonie zasadniczym prezentowali swietny hokej i mysle ze dzis beda to kontynuować. Sportowo Kalpa tez z mniejszym potencjałem

Ilves RT kurs 1,9 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom