>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liiga - liga fińska 2023/2024

mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
I mamy baraze o awans od ćwiartki a w niej niespodzianke, bo za taka można uznac udział w tej częsci ekipy Karpat Oulu. Niestety nie po raz pierwszy ekipa prowadzona przez Lauri Marjamakiego nie jest przygotowana do najwazniejszej czesci rozgrywek. Były widoki by załapać sie na szóste miejsce ale z Karpat pod koncówke sezonu zeszło powietrze. Ekipa wyglada źle a jedynym jasnym punktem jest Merielainen miedzy słupkami , ale bez klarownej defensywy nieraz niewiele mozna ugrac. Doswiadczeni gracze musza dzis brac ciezar gry na siebie. Rywala z Kouvoli niedawno opisałem bo Kookoo ostatnie kilka meczy to jak gra o zycie i byli juz za burtą przegrywajac na 3 minuty przed koncem spotkania z Saipa ale zdołali wyrównać i w ostatnuch dwóch minutach obronic sie w osłabieniu a ostatecznie zwycieżyć. Był to przełomowy moment i gracze Kookoo poszli za ciosem demolując TPS na ich własnym lodzie. Duze bedzie spoczywac na barkach Setanena, ale i całego bloku defensywnego, ale na ten moment zespoł wyglada na zbilansowany. Ja dzis ide w kierunku gosci z Kouvoli bo po meczu z Saipa zyskali nowe zycie a fizyka nie zwodzi co pokazał wazny mecz z Turku, mysle ze na tyle rywala z Oulu Kookoo wyglada dobrze i mimo ze roster rywala na papierze mocny to gosci beda robic swoje i na ten moment z tej pary to dla mnie Kookoo jest faworytem , bo Karpat musiało by przejsc totalna odmiane , ale nie wiem czy w tym meczu to sie uda.

Kookoo z x kurs 1,88⛔ szkoda końcówki trzeciej tercji jednak trzeba oddać że doświadczenie wzięło górę w tym meczu
Kookoo RT kurs 3,5⛔
fortuna

W drugiej parze skłaniam sie ku TPS bo widze tam wiecej doswiadczenia i jakosci na tą faze rozgrywek.
 
Ostatnia edycja:
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Pytanie.
Czy baraże w fińskiej to dalej mecz i rewanż? Kiedyś chyba tak było.
ML na mecze w takim wypadku ma sens? Bo widzę że buki wystawiają ML na dziś, a pamiętam że chyba w brażach kilka sezonów wstecz były remisy?
 
Pablito91 469,7K

Pablito91

Użytkownik
W sumie nigdzie nie mogę znaleźć informacji, ale tak w zeszłym roku jeszcze był dwumecz. Ale od tego sezonu jest zmiana i normalnie seria tylko niewiadomo do ilu. Myślę, że na tym etapie to pewnie do 2 wygranych bo wątpię by były do 4. Za dużo czekania by było. Więc normalnie dogrywka i karne mają sens.
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Pytanie.
Czy baraże w fińskiej to dalej mecz i rewanż? Kiedyś chyba tak było.
ML na mecze w takim wypadku ma sens? Bo widzę że buki wystawiają ML na dziś, a pamiętam że chyba w brażach kilka sezonów wstecz były remisy?
Grają do dwóch wygranych. Granie ml ma sens
 
suomi 114,1K

suomi

Znawca - Hokej
Hejka.

Nie wiem jak Was, ale mnie wczoraj zaskoczyła bezradność TPS. Fajna to ekipa i dość mocna, a wczoraj nieco bezradna. Asy w obronie popełniają sporo błędów, a w ataku są w zasadzie jedną z najsłabszych ekip Liiga. Niemoc Turku mogła wynikać z planu przygotowań do PO. Jeśli ktoś z czymś nie zdążył i ta świeżość na dziś nie wróci, to TPS mógłby mieć problem, ale ja wierze, że jest inaczej i dziś stan rywalizacji sie wyrówna. Rozmowa w szatni na pewno sie odbyła. Teraz trzeba jeszcze poprawić skuteczność i ograć rywala na swojej tafli. Lekko na pewno nie będzie, bo Rubin wydaje sie być w dobrej formie, a to daje spokój obrońcom. Jednak trzeba znaleźć sposób żeby strzelić tą jedną więcej. Liderzy muszą wrócić do swojej dobrej gry, a całą ekipa TPSu musi uważać na kary, których wczoraj złapali wyjątkowo dużo. Wczoraj Isaomaki pękała w szwach. Dzisiaj podobnie będzie w Turku. TPS nie bardzo ma wyjście......wczoraj było bardzo dużo walki, co widać także po karach o których pisałem. Dzisiaj nie zapowiada sie inaczej.

TPS - Assat - 1 RT - 2.1 - fortuna ✅


Drugie spotkanie zostawiam komuś innemu. Brak czasu.


🏒
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1629
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Może teraz trochę merytorycznie już. Kolega zgrabnie opisał mecz w Turku i trudno się z tym nie zgodzić. Mecz w Kouvoli ciężki ale co tam wczoraj. Karpat ogarnęło 1 tercje, choć drugi gol mocno fartowny, jakby Setanen jeszcze został w szatni, później Kookoo dużo lepiej, podnieśli się po dwóch ciosach, gole wypracowali i trochę pechowo guma latała obok bramki. Karpat strzelali, czasem z nieprzygotowanych pozycji, ale już Setanen nie puścił. I kiedy wydawało się że wszystko idzie ku dogrywce KK popełnili fatalny błąd przy wyprowadzaniu gumy Juntila przymierzył a Setanen był bezradny sam na sam. Gol do pustej utalil wynik. Dziś trudno przewidzieć co się wydarzy. Czy zryw Oulu był już na dobre czy wrócą do nierównej gry. Czy Blomqvist który wczoraj wrócił po przerwie utrzyma poziom, sporo znaków zapytania. W Karpat roster dużo mocniejszy ale KK dziś się nie podda, nie jest to typ z gatunku dość pewnych ale idę w kierunku gospodarzy bo będzie młyn w Kouvoli.

Kookoo z x kurs 1,71 fortuna ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2613
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
M Mendieta1992 mark1973 mark1973 Wyciąłem Waszą przepychankę słowną gdyż do niczego nie prowadzi. Tak zupełnie bezstronnie patrząc, to zaczęło się dość niewinnie - pół żartem, pół serio (jednak ze wskazaniem na "pół żartem" bo ton wypowiedzi był nieagresywny) - zasygnalizowano rozliczanie tylko typów zielonych, a pomijanie rozliczania nietrafionych. To nie jest do końca trafna uwaga (mark rozlicza czerwone), ale nie to było przedmiotem sporu. Osobiście znacznie bardziej zirytowałbym się, gdyby zaczęło się od silnie agresywnego tonu takiej uwagi (bez akcentów wskazujących na przymrużenie oka). Nikomu nie daję punktów karnych, ale warto pamiętać, że ktoś może sobie nie życzyć publicznych uwag słownych, szczególnie wówczas gdy wykonuje potężną pracę dając świetne analizy (a tak właśnie jest w przypadku marka). Bez napinki panowie, nie samym forum żyje człowiek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1247
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Probuje meczu w Oulu i powiem ze po tych dwóch pierwszych meczach mam mieszane uczucia. Myslałem ze Łasice zagraja lepiej w Kouvoili, ze tam bedzie na styku ale nic z tych rzeczy, Kookoo nie pozwoliłe sie zblizyc z wynikiem i zagrało solidnie. Dzis nie ma miejsca na błedy czy głupie akcje, bo przegrywajacy jedzie na wakacje. Juz w pierwszym meczu pachniało dogrywką ale Kookoo przytrafił sie bład co wykorzystał precyzyjny tego dnia Juntilla. Kookko potrafi grac na wyjazdach, choc Oulu nie jest do konca ich ulubionym zespołem ale ide delikatnie w kierunku gości. Kto nie czuje niech odpusci

Kookoo z x kurs 1,85 fortuna ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1658
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis pije do trzech meczów.
Ekipy z Tampere mają przewage nad swoimi rywalami z pary. Mysle ze to conamniej roznica klasy co potwierdzily tez pierwsze mecze. Dzis trudniejsze zadanie bo wyjazdy i mysle ze rywale stawia wiekszy opór, choc mysle ze nie na tyle, zeby wyjechac z hali z przegraną. Licze dzis na solidnosc Tappary i Ilves, bo mysle ze chca te ćwiartki zamknąć możliwie najszybciej

Ilves ml + Tappara ml kurs ako 2,05 fortuna⛔ o meczu w Pori wspomnę we wtorek bo wikszosc udało sie obejrzec.

Jeszcze mnie interesuje mecz w Helsinkach. W pierwszym meczu to Lukko miało zdecydowana przewage, anty bohaterem tamtego spotkania mozna okrzyknac Pipponena, obronca Lukko nie dosc ze skierowal krazek do własnej bramki to jeszcze został wyrzucony z lodu na 5 minut za faul i ostatecznie bedzie musial pauzowac 5 meczów, te okolicznosci i znakomity w bramce Taponen ułatwiły wygrana HIFK, z kolei jego vis a vis stac na duzo lepsza gra i wg mnie nie wszedł dobrze w ten cwiercfinał. Dzis mysle ze Lukko zawalczy a stac ich na to i kto wie czy nie wyrówna rezultatu w tej parze

Lukko z x kurs 1,8 fortuna ✅ 💚 Szkoda , że nie wygrali
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Miałem nadzieje na 7 mecz w serii HIFK i Lukko i jest na to szansa, Lukko źle zaczeło tą seria ale z kazdym meczem byli blisko Helsinek ale czegos zabrakło by ich złapać. Lukko wszło na odpowiednie tory i mam nadzieje ze dzis zrobia wszystko by pojechac jeszcze raz do Raumy bo defensywa z bramka dobrze funkcjonuje a pare opcji w ataku sie znajdzie. Łatwo nie bedzie ale licze na powrót

Lukko z x kurs 1,8 fortuna ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1143
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Pytanie na dzis to czy Bartosak miał ostatnio wypadek przy pracy czy coś sie dzieje?. Bo trzeba przyznac ze Patrik wielokotnie trzymał Pelinas w grze , gdy jemu nie idzie kłopoty ma cała ekipa, wiec wiele bedzie zalezao od jego dzisiejszej dyspozycji. Patrzac na to co graja oba zespoły i jak wykorzystuja swoja tafle to jednak Kalpa jest blizsza złapania Pelikanów na ich własnym lodzie , juz bodajze w drugim meczu w Lahti na minute przed koncem Kalpa frajersko straciła dwa gole i przegrała. Zagadka tez jest postawa golie gosci , bo Rahm to bardziej jako koło ratunkowe dzis działa bo młody Jatkola ma uraz a szkoda bo chłopak to przyszłosc tego klubu, prawie dwa razy starszy Rahm potrafi sie mobilidowac na te czesc ale zobaczymy, bedzie dzis ostro i mysle ze kolo remisu

Kalpa z x kurs 1,65 fortuna ⛔
 
Ostatnia edycja:
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Zaczynamy półfinały w Liiga. Faworytami serii sa ekipy z Tampere ale łatwo nie bedzie. Tappara jesli nie zadzerwiała powninna sie dzis rozprawic z HIFK, ale łatwo nie bedzie . Roster Tappary robi wrazenie i mysle ze dzis postaraja sie zyskac przewage, HIFK pod koniec serii z Lukko troche przygaśli ale dzis nowe rozdanie, niemniej jednak dzis ide w kierunku Toporów

Tappara ml kurs1,55 STS ✅ 💚

W drugim meczu nie skreslałbym Pelikanów, jezeli Bartosak dobrze wejdzie w mecz bedzie na styku, jesli jemu nie pójdzie to goście to biora
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +455
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
W drugich meczach ide w kierunku ekip z Tampere. Tappara miała przerwe i to moze źle na nich wpłyneło ale mysle ze juz znaleźli rytm i dzis mysle bedzie to wygladało lepiej. Rysie zaczeły mocno spotkanie ale Pelikany nie dawały za wygraną i udało sie wyrównac . Dzis mysle ze tez bedzie na styku ale ekipa z Tampere wydaje mi sie solidniejsza

Tappara z x + Ilves z x kurs ako 1,9 STS
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dziś mecz o trzecie miejsce w Liiga i krótko o tym
Rysie podejmują HIFK i mam jakies dziene wrazenie ze im dalej w PO tym forma graczy Ilves coraz gorsza, nie bez znaczenia jest tez obsada bramki gdzie trener Ilves nie mógł sie zdecydowac czy stawiac na Langhammera czy Malka, choc zaden z nich nie uchronił ekipy od porazek w półfinałowych meczach. Helsinki głodne sukcesu bo długop szorowali blisko dna finskiej ekstraligi jednak doszli tak wysoko i dorobili sie fajnego goli w osobie Taponena , który dzielnie stawał w meczach z faworyzowana Tappara. Mysle ze i ofensywa Helsinek bedzie grała swoje i sa w stanie pokonac ekipe Ilves w Tampere.

HIFK ml kurs 2,45 fortuna
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Póki nie ma tematu na sezon bieżący to wrzucam tu:

Dzis start Liiga. Na pierwszy ogień Lukko i HPK

To co zwraca moja uwagę to kursy, pierwszy mecz i taki rozjazd? Nie będę omawiał ruchów personalnych ( choć to w miare ogarnięte) bo dla większości to bez znaczenia. Co tam mogło zawazyc na tych kursach?, owszem Lukko ciekawszy , mocniejszy ( na papierze) skład, nowy doświadczony trener , wysokie aspiracje, no i lanie jakie dostali od Mannheim w niedziele więc z pewnoscia będę chcleli zmazac plame i pewnie wyjdą napakowani. Ale się tak zastanawiam bo po tej niedzieli to do poprawy wszystko. Udało mi się ten mecz obejrzeć i Lukko grało fatalnie. Jak nie oni, wiadomo mecz meczowi nierówny ale daje to do myslenia, motoryka nie najlepsza , a typowo hokejowe rzemiosło gdzie zaniknęło. Lukko miało 4 intensywne mecze w CHL i to tez trzeba wziąć pod uwagę, w większości dla ekip startujących w CHL początki ligowe często były trudne, rok temu i nawet dwa mieli problem w szatni, trener nie potrafił ogarnąć nie najlepszej atmosfery i wyniku nie było, skład przewietrzono ale czy Lamsa to ogarnie ? On nigdy nie wydałał mi się trenerem co trzymał wszystko w garści ale może się zmienił. HPK tez odmienione klilku liderów odeszło ale będzie i progres u graczy co zostali, jest nowy zaciąg jak i trener, na co ich stać , tak naprawdę nie wiemy, w poprzednim sezonie HPK miało patent na Lukko , mysle ze powinni być bardziej wypoczęci i z dobra już motoryką, mimo rozjazdu w kursach spodziewam się wyrównanego spotkania, mysle ze Lukko będzie dziś miało trudną przeprawę, dla mnie wyglądali w niedziele jakby mieli zadyszke po okresie przygotować i 4 meczach CHL. Ale lód to rozsądzi. Mimo mojej dużej sympatii do klubu z Raumy to ja bym dziś zaryzykował gości.


HPK z x kurs 2,3 fortuna ( to pierwsze mecze trzeba uważać ze stawkami )✅


Nie lubie takich długich wywodów bo zwykle typ diabli biorą
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2502
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Danick Martel strzeli gola: @3.30 Fortuna✅

Powoli rozpoczynamy ligowe zmagania w hokeju na lodzie i dzisiaj dojdzie do inauguracji fińskiej ekstraklasy. Lukko zmierzy się z Hameenlinna. Faworyt jest jasny i to uczestnik tej edycji Hokejowej Ligi Mistrzów. Gospodarze polegli jednak w ćwierćfinale play-off w poprzedniej kampanii, chociaż oczekiwania były większe. Lukko postara się poprawić swój wynik w nowych rozgrywkach. Przyjezdni nie zakwalifikowali się nawet to strefy pucharowej, dlatego tutaj również jest spora przestrzeń do lepszej gry. Ja zdecydowałem się na gola nowego nabytku outsidera. Danick Martel to interesujący transfer i rozpoczyna swoją przygodę w Europie. W sparingach pokazywał się z dobrej strony, zdobywając łącznie 4 bramki. Niezwykle groźny w PP i jeżeli goście chcą powalczyć z gospodarzami, to powinni wykorzystywać szanse w grze z przewagą zawodnika. Lukko w dotychczasowych spotkaniach Hokejowej Ligi Mistrzów nie imponowało zbytnio w defensywie, co otwiera szanse dla Hameenlinna. Liczę mocno na Kanadyjczyka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3589
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis nikogo nie zanudze lekturą bo i czas nagli, Liiga rusza dalej i powoli kazdy bedzie odkrywał karty i sprawdzxał rywala, dzis rzuca mi sie w oczy kilka ciekawych par ale krótko o jednym meczu
Do MIkkeli przyjezdza Kookoo i ten pojedynek bukmacherzy oceniaja jako wyrównany, ja jednak wiecej szans daje gością. Zebrali dośc ciekawą grupe zawodników, wielu ekspoertów widzi w Kookoo zespoł, który bedzie podgryzał tych najmocniejszych i mysle ze cos w tym moze byc, zobaczymy jak ogarniaja szatnie i czy rola małego czarnego konia im posłuzy. Swego czasu Kookoo zawsze lepiej grało w delegacjach. Ale pomijajac to Jukurit jak najbardziej w zasięgu

Kookoo ml kurs 1,86 fortuna⛔

Z niespodzianek to nie wiem czy w Oulu sie nie zdziwią, Marjamaki miał wiele zmian do ogarniecia i czy wszsytko od poczatku zafunkcjonuje. Na papierze lepsze Karpat ale ten szwedzki zaciag w Vaasa bedzie robił sporo zamieszania a jest tam dość przyzwoita kolonia szwedzka , która wg mnie bedzie decydowac o wynikach ekipy Sports, pomysle nad tym meczem bo kurs wart ryzyka

Cały czas stawki odpowiednie bo to poczatek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Liiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: KalPa vs SaiPa
Typ: Adam Helewka strzeli gola
Kurs: 3.50🔴 asysta tylko
Bukmacher: Go+Bet
Post:
Analiza:

Gospodarze nie mogą zaliczyć poprzedniego sezonu do udanych. Przypomnijmy, że KalPa zatrzymała się w fazie play-off na Pelikanach z Lahti, ulegając w ćwierćfinale 3:4. Szkoda przede wszystkim tego ostatniego starcia, ponieważ była szansa zameldowania się w półfinale, ale ostatecznie to rywale mogli walczyć o mistrzostwo z Tapparą. Ekipa z Kuopio cały czas szuka optymalnych rozwiązań, aby wrócić do czołówki fińskiej ekstraklasy. Postanowiono nieco wzmocnić drużynę i u gospodarzy pojawiły się takie transfery jak Filip Westerlund, Aleksi Elorinne, Leevi Sorvali, Topi Heiskanen. Przede wszystkim sprowadzono obrońców, aby poprawić nieco grę w defensywie. Nowy trener Petri Karjalainen ma za zadanie wyciągnąć to co najlepsze ze swojej drużyny i wprowadzać powoli młodzież, którą przecież prowadził w poprzednich rozgrywkach. Czy KalPa nas czymś zaskoczy w tej kampanii?

Można rzec, że SaiPa to pośmiewisko całej Liiga w poprzednich latach. Wiele artykułów powstało na temat tego projektu i przede wszystkim wskazywano wady zamkniętej ligi. Przyjezdni często już w połowie sezonu nie mają większych szans na awans, dlatego też spora część składu jest zwalniania, aby oszczędzać budżet i tym samym outsider dogrywa po prostu kampanię małym nakładalem sił. Nawet trenerzy nie mają większej motywacji, aby prowadzić ten projekt. Takie podejście ma się jednak zmienić i ciekawy jestem rozwoju zespołu z Lappeenranta. Ważny jest dobry początek, aby zachęcić do siebie kibiców i przyjezdni postarają się o udaną inaugurację. Oczywiście w SaiPa doszło do wielu ruchów transferowych i potrzebny jest czas, aby poukładać wszystkie klocki, jak należy. Jan Lukas, czy też Adam Helewka to naprawdę interesujące wzmocnienia, jak na outsidera. Czy goście pokuszą się o niespodziankę?

Uważam, że przyjezdni mogą powalczyć w Kuopio, ale żeby tak się stało potrzebna jest solidna ofensywa. W sparingach mocno wyróżniał się Adam Helewka. Jest to były hokeista Innsbrucka, gdzie obok Brandy Shaw punktował najlepiej. W Austrii popisał się 72 oczkami, czas na wyższy poziom. Jeżeli zerkniemy sobie na 2 ostatnie sparingi SaiPa to nasz bohater strzelił 4 gole i to wszystkie w PP. Bardzo dobrze rozumie się ze swoim rodakiem Antoine Morandem i liczę, że dzisiaj także zdobędzie bramkę. W Fortunie mamy niski kurs, ale w Go+Bet już opłacalny, dlatego tam próbuje swojego szczęścia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +130
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Ilves vs Hämeenlinna: Ilves powyżej 4.5 goli @3.05 Fortuna✅

W Hämeenlinna dojdzie dzisiaj do debiutu bramkarza, którego obserwowałem w poprzednim sezonie w DEL. Mowa tutaj o Juho Markkanen, który dla mnie był jednym z najgorszych goalie w lidze i u Niedźwiedzi Polarnych w Berlinie.
Oczywiście w przeciągu całego sezonu miał dobre spotkania, ale przypominam sobie sporą ilość błędów. Dzisiaj ten chłopak doczeka się debiutu w nowej ekipie i wątpię, aby przy takiej ofensywie Rysi dał radę. Stawiam na wysoki over Ilves. Już wczoraj Hämeenlinna straciła 5 bramek, teraz gdy są back-to-back to zmęczenie z każdą minutą będzie narastać. Rysie świetnie spisują się w PP i Lester Lancaster może ponownie zagrać koncertowo, tak jak jego cała drużyna. Spodziewam się sporych problemów fińskiego bramkarza i warto atakować Rysie, póki kursy są w miarę w porządku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1628
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
tez zagladam do Tampere ale nie spowodu Markkanena , bo to młody bramkarz, miał kilka wystepów w reprezentacji Finalndii U20 i jest prospektem KIngs, sam jestem ciekawy jak wypadnie ale mysle ze miejsce do poprawy jest a jak bedzie zweryfikuje lód. Ja bardziej skupiam sie na formie i jakosći HPK, w pierwszej kolejce wykorzystli zadyszke Lukko ale na lodzie prezentowali sie gorzej, miałem okazje ogladac ten i sie zastanawiałem jak oni wygrali w Rauma. Wczoraj nieststy Turku obnażyło braki i mysle ze dzis Ilves tez nie da im szans i wygra przynajmniej dwoma bramkami.

Ilves minus 1,5 kurs 1,7 fortuna ✅ 💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1610
Do góry Bottom