>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ligi Pozostałe (Turcja, Francja,Rosja,Niemcy, Ukraina, Belgia, Izrael)

Status
Zamknięty.
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Paris i Nanterre spotykają sie 5 maja w finale pucharu Francji. Tak więc, można próbować grać przeciwko tym drużyną. Co za tym idzie w meczu Paris typ na under pkt dobry.
Co do Roanne, powinno wygrąc, ale to jest liga francuska więć może być różnie.Powinno być tak,że jak zagrają na swoim poziomie to spokojnie wygrają
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Anadolu Efes – Besiktas typ: Anadolu -4,5pkt (1 połowa) (1,88 bet365)✅✅✅

Turecki sezon zasadniczy na finiszu. Dwie dość dobrze znane ekipy z Euroligi. Gospodarze odpadli po 5 meczach z Olympiakosem, a Besiktas sromotnie się zaprezentował w TOP 16 zajmując przedostatnie miejsce z takim samym bilansem jak inna drużyna z Turcji Fenerbache 2-12. No i taka jest różnica miedzy tymi ekipami. W dzisiejszym spotkaniu jest o co walczyć, lepsze miejsce w PO. O ile Anadolu ma większe możliwości na zajęcie lepszego miejsce ( 3 mecze do rozegrania) to Beskitas nie ma ich za wiele (1 dzisiejsze spotkanie). Anadolu przy wszystkich zwycięstwach uplasuje się na 2 miejscu i trafi na wiele łatwiejszego rywala w 1 rd, każda lokata niżej to już bardziej wymagający rywal. Efes w lidze u Siebie nie przegrał ani 1 spotkania. 4 porażki które im się przytrafiły , wszystkie są na wyjazdach do tego z ekipa z górnej części tabeli. Typ na 1 połowę , bo liczę na to że od początku zaczną grać swoje i zdobędą bezpieczną przewagę którą będą kontrolować do końca meczu. Także Handi na cały mecz -6,-7 można pograć. Besiktas ostatnio w lidze wygląda nieźle, ale nie mierzył się z drużyną pokroju Efesu. Dzisiaj stanie naprzeciw drużyna lepsza do tego grająca u Siebie stawiam i liczę na gładkie zwycięstwo gospodarzy i już bezpieczną przewagę po 1 połowie. 5/10

Gładko ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja, godzina 18:00
Spotkanie: Anadolu Efes – Besiktas
Typ: Anadolu Efes (-12,5 pkt)
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś bardzo ciekawe spotkanie w koszykówce tureckiej: Anadolu Efes - Besiktas, gospodarze to 4 zespół ligi, a Besiktas to obecnie 5 siła. Jednak Efes ma rozegrane 3 mecze mniej od lidera Galatasaray jeśli je wygrają będą wiceliderem. Anadolu Efes w tym sezonie w lidze rozegrał 27 spotkań: 23 zwycięstwa, oraz 4 porażki, Besiktas z kolei 29 meczy: 19 zwycięstw, oraz 10 porażek. Anadolu Efes to bardzo silna ekipa jeśli chodzi o mecze u siebie: 12 zwycięstw i tylko 1 porażka. Pokonali na własnym parkiecie takie ekipy jak Panathinaikos Ateny, CSKA Moskwa, czy dwa razy obrońcę tytułu czyli Olympiakos Pireus. Ostatnie 23 mecze Anadolu Efes w roli gospodarza to 20 zwycięstw i tylko 3 porażki. Zespół ten jest w wyśmienitej formie wygrał nie dawno na wyjeździe z Fenerbahce Stambuł. Co do gości to są ostatnio w niezłej formie, ale mierzą się jednak ze słabszymi ekipami ligi. Ogólnie na wyjeździe Besiktas wygląda średnio 9 zwycięstw, oraz 5 porażek. Ostatnie 11 meczy Besiktasu na wyjeździe to 6 zwycięstw oraz 5 porażek. Przegrali m.in bardzo wysoko w Eurolidze z Maccabi Tel Awiv 58:101, czy też 61:86 z Barceloną. Gdyby Besiktas grał u siebie to nie wiem czy Anadolu byłoby faworytem, jednak to Besiktas gra na wyjeździe. Według mnie warto grać na gospodarzy są silni na własnym parkiecie co pokazała m.in. Euroliga, a Besiktas na wyjeździe spisuje się słabo, myślę że są w stanie pokryć nawet ten wysoki handicap.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Turcja
Spotkanie: Tofas- Banvitspor
Typ: Banvit -3,5 pkt
Kurs: 2,19
Bukmacher: Pinnacle

Must win dla Tofasu, żeby myśleć o PO. w tej konfrontacji Banvit także ma swoje cele. Wyższe miejsce w PO, a co za tym idzie łatwiejszy rywal w 1 fazie PO. Co tu napisać o drużynach. Składy wyglądają u obydwóch ekip nieźle(chodz zdecydowanie lepiej Banvitu).Goście tego spotkania znacznie lepiej wyglądają jako drużyna i też przekłada to się na grę, wyniki i miejsce w tabeli. Nie wiem czym są spowodowane taki spadki kursów na drużynę Gospodarzy ,ale wcale łatwo nie będzie im o zwycięstwo. Gdyby Banvit jeszcze nie grał o nic ,możliwe by było że odpuszczą spotkanie ,ale taka szansa na wyższą pozycje przed PO i łatwiejszy rywal, trzeba to wykorzystać, historia spotkań jest katastrofalna w ostatnim okresie dla Tofasu, 0 zwycięstw na jakiejkolwiek arenie w Turcji.
Tofas mocno zawodzi, po tej ekipie na pewno można było przed sezonem wiele więcej się spodziewać, tym bardziej, że przez cały sezon grają słabo , mając od czasu do czasu jakieś zrywy lepszej gry, co wystarcza jedynie na zacięte spotkania lub minimalnie zwycięstwa. Banivit jest lepszy ma o co gram i stawiam, że wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji. 3/10.
Można jeszcze grać czysty win, ja gram minimalne handi w stronę Banvitu, bo jeżeli wygrają mecz , to takie niskie handi spokojnie pokryją ( Dla mnie powinni wygrać pewnie).
Spotkanie przeniesione na Sobote 11.05.2013 r , typ ja najbardziej bez zmian
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Artland – ULM Typ: ULM (1,92 Pinnacle)✅✅✅

Drugie spotkanie w PO Niemiecki. Pierwszym mecz w ULM wygrali gospodarze tego spotkania 83-68.
Jak dla mnie ta rywalizacja zakończy się 3-0 i awansuje faworyt tej pary czyli ULM. Pomimo tego ,że gracze gości są osłabieni brakiem Betza i Nankivila( w 1 spotkaniu też nie grali) nie powinni mieć problemów w dzisiejszym meczu i wygrać oczywiście pewnie nie tak wysoko jak w 1 spotkaniu ,ale po zaciętym spotkaniu. Z Artlandu po 3 latach odchodzi ich trener. Na pewno mobilizacja w drużynie będzie spora ,żeby godnie pożegnać trenera. Jednak jak dla mnie zabraknie im umiejętności. Ewidentnie, ekipie Artlandu goście z ULM nie leża w ostatnich miesiącach i latach.
Niemal wszystkie spotkania przegrane i to zdecydowanie. Na grający trochę chaotycznie nieobliczalnie ULM jest potrzebna dobrze zgrana i broniąca drużyna, Artland nie jest taką drużyną więc moim zdaniem dzisiaj przegra.4/10


ALBA – Bayern Typ: Bayern +5 (1,87 Pinnacle)✅✅✅

Alba to straszliwie tragiczna ekipa , bynajmniej w ostatnim okresie i w lidze Niemieckiej, drużyna gra tak jakby z przymusu, ekipy słabsze od nich pod każdym względem gdy wyjdą mocno zmotywowane sprawiają im ogromne kłopoty( wiele przykładów z tego sezonu). Wyglądają jakby męczyli się swoją grą, bez motywacji i polotu. W 1 spotkaniu zostani zmiecieni z parkietu w Monachium i teraz ostro muszą się wziąć do roboty ,żeby nie przegrać tej pary szybko 3-0. Zresztą i tak przegrają tą rywalizację tylko pytanie jak szybko. Alba ma dobrych zawodników , ale gra bardzo słabo. Dzisiaj dla nich mecz o życie i pewnie wyjdą zmotywowani( o ile w Albie takie coś istnieje). A Bayern gra swoje i ostro do przodu cała ekipa w 1 meczu wygląda świetnie, grając na dobrej skuteczności. Jak dla mnie wszystko zależy w tym meczu od gospodarzy. Bayern na pewno postawi trudne warunki. Mecz pewnie będzie wyrównany jak dla mnie nawet lekko w stronę Bayernu. 3/10

W ULM grało praktycznie dwóch zawodników Gunther i Allan którzy zdobylio razem 64 pkt czyli większość tego co ULM.
A Alba jak napisałem,mimo ,że starali sie w ostatnch min nie wystarczyło to ,bo w całym meczu wyglądali kiepsko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Holandia, godzina 16:00
Spotkanie: Leeuwarden - Den Bosch
Typ: Leeuwarden
Kurs: 3.08
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Dziś o 16:00 w lidze holenderskiej mecz: Leeuwarden - Den Bosch. Stan rywalizacji to 2:1 dla Leeuwarden, więc już jest jakiś argument by grać na gsopodarzy, bowiem wygrywają w rywalizacji, a kurs na nich jest naprawdę niezły. Po drugie Leeuwarden to ekipa która świetnie gra w roli gospodarza, 11 meczy - 9 zwycięstw, oraz 2 porażki. Z kolei goście to Den Bosch, ostatnie 11 meczów wyjazdowych tej ekipy to 7 zwycięstw, oraz 4 porażki. Wysoki kurs na gospodarzy wynika z tego że sezon zasadniczy zakończyli na 4 miejscu, 20 zwycięstw, oraz 16 porażek, jednak u siebie bardzo mocni 15 zwycięstw oraz 3 porażki. Goście z kolei czyli Den Bosch zakończyli sezon zasadniczy na miejscu 1: 30 zwycięstw, oraz 6 porażek, na wyjeździe mocni ale nie tak jak Leeuwarden u siebie bowiem wyglądało to następująco: 13 zwycięstw oraz 5 porażek. Nie będę sypał tutaj nazwami drużyn bowiem mało kto się zna na koszykówce holenderskiej, ale statystyki wystarczą by według mnie dobrze wytypować. Stan rywalizacji to jak napisałem już 2:1 dla Leeuwarden wygrali na wyjeździe z Den Bosch 82:67, u siebie 62:60 oraz przegrali na wyjeździe aż 63:106. Nie wiem może ta wysoka porażka spowodowała taki wysoki kurs na gospodarzy, według mnie własna hala to atut, skoro dwa razy udało się już wygrać w play offs z Den Bosch, może i udał się tego dokonać 3 raz. Gospodarze mają passę 10 kolejnych zwycięstw w domu, w 2013 roku z Den Bosch u siebie mierzyli się dwa razy, i za każdym razem wygrali. Myślę że jest szansa na kolejne zwycięstwo gospodarzy, szanse oceniam na 50 %.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Niemcy
Spotkanie: Bonn - Oldenburg
Typ: 1połowa/koniec meczu - Oldenburg
Kurs: 2,05
Bukmacher:bet365

Oldenburg ekipa która brała udział w final four Eurochallange. 2 mecz Play off w lidze. 1 spotkanie kilka dni temu na korzyść Oldenburga 78-66 więc zdecydowane zwycięstwo w tym spotkaniu. Przewiduje, że dzisiaj postawią twarde warunku i wygrają ten mecz. Są ekipą lepszą co odzwierciedlało miejsce po sezonie zasadniczym 2, Bonn- 7( do tego o awans musieli walczyć do ostatnich kolejek. Te dwie ekipy to niemal opis niemieckiej ligi, chaos, szarpana gra i do przodu. Chodź trzeba przyznać ,ze dzisiejszy goście odnaleźli się w tej grze i radzą Sobie bardzo dobrze. Na pewno są głodni sukcesu, bo po 2 letniej przerwie znowu grają w PO i naprawdę przy obecnej formie i grze są wstanie zajść daleko, może nawet do finału ligi.
Bonn ekipa jak pisałem wyżej z niemieckiego opisu , tylko że znacznie gorzej Sobie radzą. Miewają naprawdę długie przestoje w grze, tą parę QF przegrają.
W składach drużyn nie ma absencji ważnych graczy, tak więc obie drużyny w optymalnych składach.
Ekipy spotykały się w tym sezonie już 5 razy , poza wspomnianym meczem z przed kilku dni. 2 spotkania w sezonie zasadniczym i 2 w eurochallange ( grali razem w grupie). 3-2 dla Oldenburga. Z tym ,że spotkanie z lutego w eurochallange było dla Oldenbruga o pietruszkę bo awans dalej mieli zapewniony i to z 1 miejsca. ( i przegrali ). Druga przegrana to na początku sezonu ponad pół roku temu, wiec do tego bym zbytniej wagi nie przywiązywał, bo to dawno ( tym bardziej ,ze Oldenburg znacznie poprawił grę w tym sezonie).
Przewiduję tutaj spotkanie toczone pod dyktando Gości, oczywiście bez jakiś wielkich przewag, możliwe nawet ,że Bonn nawiąże walkę i może być wynik ,na styku niemniej jednak to Oldenburg powinien zakończyć ten mecz zwycięsko. 4/10
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Brazylia, godzina 1:00
Spotkanie: Brasilia - Sao Jose
Typ: Brasilia (- 11 pkt)
Kurs: 2.16
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś o godzinie 1:00 w nocy odbędzie się spotkanie w lidze brazylijskiej koszykówki: Brasilia - Sao Jose. Faworytem są gospodarze, ale kurs na ich zwycięstwo jest marny, wynosi 1.18, myślę jednak że warto zaryzykować na ich większe zwycięstwo. Brasilia to bardzo silna ekipa jeśli chodzi o mecze u siebie, ostatnie 11 spotkań u siebie to 8 zwycięstw, oraz 3 porażki. Z kolei ostatnie 11 meczów gości, czyli Sao Jose to 5 zwycięstw oraz 6 porażek. To, że Brasilia to mocniejsza ekipa świadczy sezon zasadniczy Brasilia zajęła w nim 2 miejsce, w 34 meczach: 27 zwycięstw, oraz 7 porażek. U siebie Brasilia bardzo mocna: 15 zwycięstw, oraz 2 porażki. Co do gości to jest to zespół Sao Jose, sezon zasadniczy zakończyli na miejscu 7, w 34 meczach: 20 zwycięstw, oraz 14 porażek. Jeśli chodzi o wyjazdy to Sao Jose wygląda następująco 7 zwycięstw, oraz 10 porażek. Brasilia - Sao Jose jest to rywalizacja Play Offs, obecny stan rywalizacji to 2:2. Brasilia wygrała 2 mecze u siebie, oraz Sao Jose dwa u siebie. Zwycięstwa Brasili bardzo pewne: 100:79 oraz 91:76. Ogólnie 5 ostatnich meczy Brasilii z Sao Jose u siebie to aż 4 zwycięstwa tych pierwszych. Z tego aż 3 mecze zagrali w tym roku, i w każdym ze spotkań Brasilia pokryła podane przez mnie linię handicap. Podsumowując Brasilia bardzo mocna u siebie, Sao Jose średnie na wyjazdach, według mnie gospodarze spokojnie wygrają te spotkanie.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Bayern- Alba 1.4 bet365✅✅
Kolega Rogz166 już wszystko napisał o tym meczu, nie oglądałem drugiego meczu ale widać Alba powalczyła, ale za to w pierwszym zostali zmiażdzeni. Jak będzie dziś? Alba powalczy ale nie mają moim zdaniem większych szans. Niby mają parę nazwiska ale nic to im nie daje. Bayern ma dobry mocny skład i jest w lepszej formie to widać po wynikach. W pierwszym meczu zdemolowali Albe i dziś będzie podobnie. Trochę głupio będzie wyglądać 3-0, ale za pewne tak będzie, nie chce mi się wierzyć że Alba się podniesie na parkecie rywala.

Vienna- Kapfenberg 1.5 bet365✅✅

Pierwsze trzy mecze były zacięte. Ostatnio w meczu o życie Vienna wygrała na wyjeździe aż 85-68. Dziś mecz o wejście do finału. Vienna w tamtym sezonie walczyla o utrzymanie, teraz są pieniądze jest skład i powinni dziś wygrać. Jakoś bardziej ich cenią, chociaż w tej Austriackiej lidze to wszystko się zdarzyć może. Ale jak na swoje warunki Vienna sprowadzila dobrych zawodników i Austriackich i Amerykanów. Kapfenberg to 6 Amerykanów i nic więcej. Mecz powinien być wyrównany ale własny parkiet, i przewaga pod koszem jest po stronie Vienny. W Viennie gra Ryan Richards , Brytyjczyk mający 212 cm i rzuca średnio 17,3 ptk. Grał u nas w Asseco, ale nie pokazał się z dobrej strony, widać jaka jest różnica poziomu lig ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Strasbourg-Dijon over 140 1.83 bet365 kużwy przestaje wierzyć w wszystko ja pierdziele ostatnie 5 minuti tylko trzy puinkty co to kur.. ma być ja pierd... co to miało być festyn ⛔⛔⛔ pieprzone bambusy
Dijon to ekipa defensywna ale myślę że te 65 oczek powinni rzucić. Strasbourg ma w ekipie lepszych graczy, dobrych w ofensywie. U siebie z Dijonem te 75 też powinni ogarnąć. Liczę tu na dobrą grę jednych i drugich i przekroczenie tej granicy. w ostatnim meczu w Dijon , gospodarze wygrali 84-69, natomiast w Strasbourgu po dogrywce wygrali gospodarze 78-67, oba wyniki powyżej 140 ptk, dziś mam nadzieję że będzie podobnie. Po Gospodarzach spodziewam się rzucenia około 80 ptk.

Krka- Lubljana over 136.5 1.85 bet365✅✅✅✅
niska linia, w czterech ostanich meczach aż trzy razy i to zdecydowanie over zostawał pokryty a więc teraz liczę na podobny obrót sprawy
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Chalon -4.5 1.9 bet365✅✅✅
Chalon jest lepsza ekipą od Roanne , które gra bardziej defensywnie. Nie ma w zespole jakiś indywidualności. W Chalonie jest więcej zawodników z wyższej półki, chociaż i tak grają chaotycznie przez cały sezon. Dziś jednak spodziwam się ich zwycięstwa. To jest ważny mecz i zwycięstwo 5 ptk powinno być formalnością. Oby Williams , Schilb i Denmon nie zawiedli. Roanne na wyjeździe nie radzi sobie najlepiej więc gospodarze muszą to wykorzystać. Warto przypomnieć iż Chalon jest mistrzem z poprzedniego sezonu, a więc dzisiejsze zwycięstwo jest ich obowiązkiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
We Francji ciekawie, mne szokuje wynik z Dunkierki gdzie miejscowe Gravelines utopiło pierwszy mecz. Tam była dogrywka i wynik 95:101. Kurs śmiechowy 1,14 a teraz na wyjezdzie można złapać 1,73. Dziwne bo gra 1 z 8 drużyną a to, że przegrali 1 mecz to jeszcze nie oznacza, że nie mogą odwrocic losów rywalizacji. Gravelines ma mocny skład, w finałe EC zagrali fajny mecz, wydawalo mi się, że w lidze będą w finale a są zagrożenie odpadnieciem już w pierwszej rundzie. Nanterre ma sporą szanse ale maja też ogromną presje, to nie tylko GD ale rowniez gospodarze teraz maja szanse, ktorą mogą wypuścić i sobie tego nie darować. Oni wogóle w PO nie powinni grać po tak słabym regularnym, szcześliwie kilka drużyn miało kłopoty kadrowe jak np. Cholet.
Nanterre - Gravelines 2 1,73 6/10⛔
PO rzadzi sie swoimi prawami, jak sie nie ma jaj to sie przegrywa.
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Jak najbardziej podbija typ na Gravelines.
Być może zlekceważyli rywala, bo Nanterre to ekipa która nie powinna się tu znaleźć gdzie jest, a teraz ma szanse wyeliminować. Lidera sezonu zasadniczego? Nie ma na to szans. Liga francuska poza 2-3 ekipami jest mocno wyrównana do tego dochodzą łopoty zdrowotne i kadrowe niektórych ekipa i możne pojawić się taka ekipa jak właśnie Nanterre. Presja na pewno po stronie Gravelines , ale gospodarze też na pewno mogą wyjść zupełnie inaczej niż pod spotkanie nr 1. Rywalizacja we Francji toczy się do dwóch zwycięstw, wiec już czasu na wpadki nie ma. Dla mnie ekipa gości jest znacznie lepsza i jak zagra na swoim optymalnym poziomie to zmiecie dzisiaj Nanterre.
Dlatego
Gravelines win (1,57 bet365) 6/10⛔⛔⛔
Gravelines – 7 (2,51 bet365) 2/10
⛔⛔⛔


Phoenix Hagen – Brose over 180
⛔⛔⛔

Over 180 jak na warunki Europejskie dość spory ,ale zważając na to ,że drużyna gospodarzy praktycznie nie wie co to znaczy obrona i w każdym niemal meczu daje Sobie rzucać grubo ponad 80 pkt. a i sama mocno ofensywnie rzucają wiele pkt. Over jak najbardziej do pokrycia i na pewno lepiej go zagrać niż jakies handi plusowe lub minusowe , gry gra tak szalona drużyna jak Hagen. 4/10

No i co dał tak świetny jak na francuskie warunki wynik w rd zasadniczej? To ,że odpadają w 1 rd z najsłabszą drużyną z całej stawki... Tragedia i po sezonie.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
co do Gravelines to się zgadzam ! mój typ:
Gravelines –3.5 1.88 bet365⛔⛔

Strasbourg -2.5 1.88 bet365✅✅
do tego Strasbourg, o tym meczu pisałem wcześniej i nic się nie zmieniło. Strasbourg to lepsza ekipa, goście nie mają kim postraszyć. Wiem że w ostatnim meczu na terenie Dijon wygrali gospodarze, ale to inna bajka w ogóle. Teraz mecz w którym Strasbourg powinien zapewnić sobie awans. W pierwszym meczu grałem over, brakło 8 ptk, ostatnie 5 minut IV kwarty tylko 3 rzucone ptk... Gospodarze grali rezerwami goście trochę też ale nie potrafili zniwelować przewagi. Po dzisiejszym meczu mają już wakacje.
Phoenix Hagen – Brose under 182.5 1.9 bet365✅✅
i teraz mecz Phoenix Hagen – Brose, ja tu pobieram under 182.5 ptk. Wiem że pada w meczach tych ekip dużo ptk, ale dziś Brose będzie chciało awansować, a więc muszą poprawić grę w obronie. Swoje rzucą napewno, ale liczę że zatrzymają dziś Hagen i gospdoarze nie rzucą więcej niż te 75-80 oczek. Typ taki nijaki w zasadzie no bo jednak bardziej over wydaję się być prawdopodobny jak to napisał kolega Rogz166, ale ja przeczuwam under 182.5 w tym meczu.
Lukoil Academic -10.5 bet365 1.85⛔⛔
Lukoil idzie po mistrza i zapewne go zdobędą . Kto śledził europejskie puchary powinien kojarzyć ten zespół. Przeciwnicy wygrali niespodziewanie jeden mecz na parkecie Lukoil 75-95, a następnie dwa razy uznali wyższość Lukoil przegrywając 85-96 i u siebie 61-86. Uważam że te jeden przegrany mecz przez Lukoil to był wypadek przy pracy i dziś poważnie podejdą do meczu i pokonają rywali, którzy są dużo slabsi. Jak widać po ostatnim meczu handi bardzo możliwe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Chalon -4.5 1.9 bet365✅✅✅
Chalon jest lepsza ekipą od Roanne , które gra bardziej defensywnie. Nie ma w zespole jakiś indywidualności. W Chalonie jest więcej zawodników z wyższej półki, chociaż i tak grają chaotycznie przez cały sezon. Dziś jednak spodziwam się ich zwycięstwa. To jest ważny mecz i zwycięstwo 5 ptk powinno być formalnością. Oby Williams , Schilb i Denmon nie zawiedli. Roanne na wyjeździe nie radzi sobie najlepiej więc gospodarze muszą to wykorzystać. Warto przypomnieć iż Chalon jest mistrzem z poprzedniego sezonu, a więc dzisiejsze zwycięstwo jest ich obowiązkiem.
ostatnio pisałem tak i dziś to podtrzymuje, a kurs 2.7 na win Chalonu to przesada jak dla mnie. Chalon może nie ma super ławki ale ma dobrą pierwszą piątke, wiemy że w Francji dzieją się dziwne rzeczy czasami, ale tutaj Chalon jest faworytem i oni rozdają karty. Roanne może być groźne na swoim parkecie, ale wystawianie takich kursówto przesada. ja pobieram handi ujemny na Chalon.
Chalon -2 3.36 bet365
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Turcja
Spotkanie: Banvitspor - Besiktas
Typ: Banvit -5,5 pkt⛔⛔⛔
Kurs: 1,94
Bukmacher: Pinnacle


Początek zmagań w PO w lidze tureckiej. 1 spotkanie, serie zaczynamy na parkiecie Banvitu. Co za tym typem przemawia, bardzo dobra postawa gospodarzy w tym sezonie zasadniczym (3 miejsce ) słaby, żeby nie napisać katastrofalny wręcz sezon Besiktasu( 6 miejsce) Kadrowo obydwie drużyny nie dzieli jakaś przepaść, wręcz można by napisać ,ze Besiktas posiada więcej wartościowych graczy. I tak naprawdę nic z tego nie wynika bo drużyna gra koszmarnie. Na tle słabszego rywala wyglądają jeszcze obiecująco gdy tylko rywal się postawi i potrafi grać wyniki są kiepskie. Co odbija się na wszelkich statystykach z tego sezonu i ostatniego okresu. Banvit w całym sezonie biorąc pod uwagę ligę, puchar Turcji i rozgrywki Europejskie przegrał tylko 2 spotkania Pinarem i Valencią.
Dla porównania Besiktas na wyjazdach gra kiepsko, przegrywając nie tylko z ekipami na podobnym poziomie jak i znacznie słabszymi od nich. Dla Besiktasu na pewno to będzie możliwość uratowania tego kiepskiego sezonu. Mimo wszystko patrząc na statystyki jakość gry z tego sezonu Banvit powinien poradzić Sobie, jeśli narzucą swój styl gry i zagrają tak jak zawsze u Siebie nie dopuszczając do gry Besiktas powinni Sobie bez problemu poradzić dzisiaj i pokryć to handi.
Banvit i Besiktas to doświadczone ekipy na typ etapie gry , wiec nie przewiduje tutaj jakieś wielkiej presji związanej z tym spotkaniem. 5/10.

Bardzo przespali 1 połowe spotkania i musieli walczyć do ostatnich sec, rzut za 3 na sekudny do końca i zwycięstwo.
 
euklides 0

euklides

Użytkownik
ostatnio pisałem tak i dziś to podtrzymuje, a kurs 2.7 na win Chalonu to przesada jak dla mnie. Chalon może nie ma super ławki ale ma dobrą pierwszą piątke, wiemy że w Francji dzieją się dziwne rzeczy czasami, ale tutaj Chalon jest faworytem i oni rozdają karty. Roanne może być groźne na swoim parkecie, ale wystawianie takich kursówto przesada. ja pobieram handi ujemny na Chalon.

Chalon -2 3.36 bet365
Wynik meczu 84-72 niewiem po co klamiesz ze weszlo...
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, Turcja, godzina 17:00
Spotkanie: Banvitspor - Besiktas
Typ: Besiktas
Kurs: 3.27
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Dziś o godzinie 17:00 pierwsze spotkania Play Off w Turcji w koszykówce, i od razu ciekawe spotkanie: Banvitspor - Besiktas. Gospodarze zakończyli sezon zasadniczy na miejscu 3: w 30 spotkaniach, 25 zwycięstw oraz 5 porażek. U siebie bardzo silni w 15 meczach: 14 zwycięstw oraz tylko 1 porażka. Besiktas z kolei sezon zasadniczy zakończył na miejscu 6: 19 zwycięstw, oraz 11 porażek. Na wyjeździe nieźle 9 zwycięstw oraz 6 porażek. Mimo wielkiej rozbieżności kursów, według mnie będzie to wyrównany mecz. Obie ekipy w podobnej formie, ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa oraz 1 porażka zarówno Banvitsporu, jak i Besiktasu. Jeśli wziąć pod uwagę 10 ostatnich meczy obu ekip wygląda to również podobnie: 7 zwycięstw oraz 3 porażki, tylko trzeba powiedzieć że Besiktas przegrywał z bardzo mocnymi ekipami: Galatasaray, Maccabi Tel Aviv, czy też Anadolu Efes, a Banvitspor oprócz porażki z Galatasaray, przegrał również z Turk Telekom, oraz Pinar Karsiyaka więc z ekipami nie liczącymi się w Turcji. Jeśli chodzi o mecze pomiędzy Banvitsporem, a Besiktasem to ci pierwsi mają przewagę, ale nie jest to przepaść ostatnie 5 meczy to 3 zwycięstwa Banvitsporu, oraz 2 Besiktasu więc jak widzimy bywa różnie. Nie ma co pisać Banvitspor jest faworytem bo jest gospodarzem, jednak gdyby mecz był na wyjeździe kurs byłby na pewno wyrównany, statystyki mówią że ekipy spisują się ostatnio podobnie, według mnie warto zaryzykować, bo ja wiemy w koszykówce często są niespodzianki.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Chalon - Nanterre
Sig - Asvel
1.92 4/10 bet365⛔ Nanterre idzie na majstra...

Moim faworytem do wygrania ligi była Dunkierka. Skoro Gravelines już nie ma to stawiam na finał Chalon - Strasburg. Na drugim miejscu właśnie te dwa zespoły razem były w moim rankingu ligi francuskiej. Chalon z Nanterre powinien się spokojnie uporać dziś. Sig gra we wtorek. Mają naprawde fajny skład, przede wszystkim super strzelec Fitch, dobry środkowy Ajinca oraz Greer x2. Grę prowadzi Campbell, jest jeszcze Shurna, Toupane, Siggers i Jeanneau. Asvel również niezły skład ale za dużo tam przeciętniaków. Oni są w trakcie budowania i na ten sezon w zasadzie spełnili oczekiwania. Sig od pewnego momentu wyrastał na ekipę numer 2-3 bo Chalon miał kłopoty po Eurolidze, a Le Mans to wiadomo jak fatalnie grali w drugiej częsci sezonu. Strasbourg powinien wygrac, Vincet Collet dobrze prowaszi drużyną. Do Nanterre analizy nie pisze, dla mnie formalność.
Hapoel Jarozolima - Netanya 1 1.45 5/10⛔
2-1 w rywalizacji w Play Off dla Hapoelu. Prosta droga do awansu, dziś wygrana i przechodzą dalej. Wygrali pierwszy mecz wyjazdowy 87:80. Potem u siebie +19 i spokojne 2-0. W trzecim emczu wysoka porażka ale mając taki zapas i własną halę to mnie to nie szokuje. Wyjątkowo dobrze atak funkcjonował w Netayi. Mieli 12 trójek na skuteczności powyżej 50%, za dwa też ponad 50%, łącznie trafili 32 rzuty na 57 oddanych. Skad maja bardzo wąski, 4 Amerykanów i dlugo długo nic. Hapoel skład lepszy, miejscowi: Grunfeld, Kadir, Limonad i Tapiro, z ławki Jamajczyk Samuels, Amerykanie: Duncan, Steele i Fells. Nie ma co porównywac, spora roznica.
tu dupa live plus &quot;Barak Netanya Hapoel Jerusalem v Barak Netanya
(Wygra mecz) 8.50 Odbędzie się&quot;
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Efes - 7.5 1.88 bet365
Efes przegrał pierwszy mecz na własne życzenie, taką kichę zagrali w drugiej połowie że to głowa mała. myślałem o underze ale różnie to może być a uważam że dziś Efes się zrewanżuję za porażkę, nie będzie znowu Farmara ale uważam ze i tak powinni dać radę. Mają nóż na gardle. W ostatnim meczu słaba skuteczność rzutowa, oddali 14 więcej rzutów z gry, a mimo to polegli. Dzisiejszy gospodarze to tylko drużyna solidna, potrafią zaskoczyć i to im się udało w Stambule i uważam że więcej Efes nie da się zaskoczyć, nie będzie żadnego lekceważenia itp

Budivielnik 2.0 bet365
Azovmash ma słabszy skład, wąską ławkę i tyle. Greer, Radujlica i Dragicevic ciągną drużynę. Budivelnik ma bardziej wyrównany skład i dlatego skłaniam się w ich kieurnku. Ostatnio przegrali u siebie ale mimo to uważam że mistrzostwo powędruję w ich ręce. Mimo że dziś grają na wyjeździe to liczę że wygrają. Wystrczy gorszy dzień któregoś z liderów Gospdoarzy i będzie pozamiatane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom