>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2022

Status
Zamknięty.
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
W Masarnie dziś ZZ-ka za Pawlickiego. Ktoś się orientuje czy Buczkowski może również jechać jako ZZ-ka?
 
K 3,1K

KubaGKM1

Użytkownik
Lindback over 10.5 @1.75
Janowski over 10.5 @1.7
Lejonen -6.5 1.85
Dzis taki triple próbuje ;)
Zabrakło punktu Lindbacka, po dobrym początku, masakra
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +361
karfus 90,4K

karfus

Użytkownik
Kumla - Lejonen
#1 N. Krakowiak poniżej 6.5(wszystkie starty) | forbet | 1.60
Nie widzę, tego aby Krakowiak dzisiejszy mecz z Lejonen skończył z przynajmniej 7mioma oczkami na koncie. Popatrzmy na rozkład biegów:
1 BIEG Krakowiak -Hampel - Niels Kristian Iversen - Kubera
2 BIEG Gustav Grahn - Zmarzlik - Krakowiak - Thoernblom
3 BIEG Zmarzlik - Iversen - Berge - Krakowiak
4 BIEG Hampel - Krakowiak - Zmarzlik - Chris Holder

W parze jeździ z Iversenem, który na tym torze występuje już lata i nie sądzę, żeby był od niego szybszy, ponadto trzy starty na Bartka Zmarzlika, Kubera, Holder oraz 2 razy Jarek Hampel. Największe szanse na punkty ma w swoim drugim starcie, aczkolwiek Thoernbloma bym nie skreślał.

#2 Berntzon powyżej 7.5 | sts | 1.52 (pierwsze 5 startów)

Trochę niską linię oferuje sts, jak na obecnego Mistrza Szwecji. Berntzon jedzie pod numerem 5 co oznacza, że często pojedzie na juniorów, ale myślę również, że będzie w statnie wygrać Frickiem oraz Bellego czy Iversenem. Przed rokiem na tym torze 12 oczek na jego koncie.
1BIEG Berntzon - Fricke - Henriksson - Grahn
2BIEG Bellego - Henriksson - Chris Holder - Berntzon
3BIEG Thoernblom - Grahn - Berntzon - Iversen
4BIEG Iversen - Berntzon - Fricke - Berge

edit: Nadzwyczaj dobry występ Krakowiaka..
 
Ostatnia edycja:
M 72,5K

mazinho87

Użytkownik
Jeśli niektórzy mocni zawodnicy nie będą mogli w Masarnie pojechać z ZZ-tki za Przema Pawlickiego (regulamin ligi szwedzkiej) to spróbuje dziś takiego typu:

Francis Gusts (Masarna) over 6.5 pkt 1.94 (fortuna) 9 pkt (Gusts tak jak pisałem pojechał 5 razy. Do 2x3 dołożył same "1" i over wszedł na spokojnie)

Gusts startuje z numerem 15 ----> https://sportowefakty.wp.pl/zuzel/relacja/136703/masarna-avesta-eskilstuna-smederna

To oznacza, że pierwszy bieg ma w miare łatwy i tam powinna wpaść 2 lub 3. Z ZZ-tki też powinien mieć dodatkowy start i przy wąskiej kadrze powinien zaliczyć 5 biegów. Po dobrym występie w pierwszym biegu wystarczy jak "1-nki" będą wpadać i powinno być dobrze.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1127
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Kontynuujemy zielone typy... ;)

R. Jensen powyżej 10.5 pkt 1.70 forbet forbet 11 pkt. ✅

Rasmus w kapitalnej formie. Świadczy o tym niedawne indywidualne mistrzostwo Danii i awans do SEC. Dziś na domowym torze uważam że będzie liderem obok Janowskiego. Ekipa gości osobowo nie powala, każdy zawodnik w zasięgu Rasmusa. W trzech ostatnich meczach Rasmus na domowym torze 14,12 i 8 punktów w przerwanym meczu po 3 startach.

M. Fricke poniżej 9.5 pkt 2.00 forbet forbet 9 pkt. ✅

Max jeszcze nie przekroczył tej linii na domów torze. Maxowi oprócz pojedynczych meczów w polskiej lidze doskwiera mu brak powtarzalności. Bardzo często ma średnie występy. Uważam, że dziś będzie podobnie, gdyż po stronie gości Hampel, Kubera, Zmarzlik i Berntzon. Ma dziś Max z kim przegrywać i dziś Max zdobędzie maksymalnie 7 punktów. No dobra ... 9 punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1304
kubarks 5,4K

kubarks

Użytkownik
Kontynuujemy zielone typy... ;)

R. Jensen powyżej 10.5 pkt 1.70 forbet forbet 11 pkt. ✅

Rasmus w kapitalnej formie. Świadczy o tym niedawne indywidualne mistrzostwo Danii i awans do SEC. Dziś na domowym torze uważam że będzie liderem obok Janowskiego. Ekipa gości osobowo nie powala, każdy zawodnik w zasięgu Rasmusa. W trzech ostatnich meczach Rasmus na domowym torze 14,12 i 8 punktów w przerwanym meczu po 3 startach.

M. Fricke poniżej 9.5 pkt 2.00 forbet forbet 9 pkt. ✅

Max jeszcze nie przekroczył tej linii na domów torze. Maxowi oprócz pojedynczych meczów w polskiej lidze doskwiera mu brak powtarzalności. Bardzo często ma średnie występy. Uważam, że dziś będzie podobnie, gdyż po stronie gości Hampel, Kubera, Zmarzlik i Berntzon. Ma dziś Max z kim przegrywać i dziś Max zdobędzie maksymalnie 7 punktów. No dobra ... 9 punktów.
Z Fricke to chyba na jakąś zmowę poszedłeś. Niemożliwe żeby normalny zawodnik w 3 biegi zrobił 1 punkt na tym poziomie co kangur.
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Ten sts jaja sobie robi Lahti uznali ze mniej niz 8.5 przywiózł bo tak jest na sportowych faktach a on 10 pkt przywiózł
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ten sts jaja sobie robi Lahti uznali ze mniej niz 8.5 przywiózł bo tak jest na sportowych faktach a on 10 pkt przywiózł
Z przykrego doświadczenia z rozliczaniem z sts, wiem że nie łatwo będzie Ci odkręcić jego punkty. Moim zdaniem pisz do redaktora ze sportowych faktów, napisz mu o co chodzi i żeby postarał się poprawić wynik Lahtiego w artykule.
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Wiem wysłałem im linka to mi odpisali ze Lahti nie jechal to jest oszustwo jawne
Post automatycznie złączony:

Trzeba zmienić bukmachera bo ten sts to juz jest porażka z tym ich oszustwem
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Wiem wysłałem im linka to mi odpisali ze Lahti nie jechal to jest oszustwo jawne
Post automatycznie złączony:

Trzeba zmienić bukmachera bo ten sts to juz jest porażka z tym ich oszustwem
Z nimi nie wygrasz, tylko jak SF zmienią ten wynik w tabelce, choć moim zdaniem jest to tak błachy temat, że wątpię w sukces w tej sprawie. Sts rzeczywiście ma swoje odchyły, ja też kiedyś na ich widzi misie z regulaminu straciłem pare groszy, ale jeśli chodzi o ofertę bna żużel to są jedni z najlepszych na rynku
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Z nimi nie wygrasz, tylko jak SF zmienią ten wynik w tabelce, choć moim zdaniem jest to tak błachy temat, że wątpię w sukces w tej sprawie. Sts rzeczywiście ma swoje odchyły, ja też kiedyś na ich widzi misie z regulaminu straciłem pare groszy, ale jeśli chodzi o ofertę bna żużel to są jedni z najlepszych na rynku
Nie odpuszczaj, ja już wiele razy pisałem reklamacje dotyczącą żużla i nie tylko, raz mi uwzględnili po ponad 30 dniach i w końcu się udało. Trzeba ich oduczyć dziadostwa, bo widać, że specjaliści tam nie pracują, często się zdarza, że wpisują wynik biegu np. przed końcem 4 okrążenia i jak jest mijanka na ostatniej prostej już tego nie uwzględniają :LOL:
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Teraz napisali ze od organizatorow dostali wiadomość ze lahti nie jechał w 11 biegu istne oszustwo rozliczaja jak chcą
 
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Nie ma szans z nimi oni swoje ja swoje trzeba bukmachera zmienic i tyle jeszcze mecz w tv leciał i oglądałem jak lahti 10 pkt przywiózł a oni ze dostali informacje ze to nie był lahti
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom