>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Szwedzka 2022

Status
Zamknięty.
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Oskar Fajfer (Piraterna) 8.5 pkt 2 over 1.75 (sts) - dziś godzina 19

Oskar Fajfer ustawiony z najłatwiejszym numerem jeśli chodzi o początek spotkania. Wystarczy przyjrzeć się poszczególnym biegom:
4 bieg: Fajfer, Gapiński, Lilleqvist, Huckenbeck
8 bieg: Woźniak, Lilleqvist, Palovaara, Fajfer
10 bieg: Broberg, Ellis, Fajfer, Nilsson
13 bieg: Nilsson, Fajfer, Gapiński, Becker

Trzeba też założyć, że Fajfer pojedzie w 1 lub w 6 biegu jako ZZ-tka za Milika:
1. ZZ (gospodarze - pewnie Palovaara lub Woźniak), Pi Pawlicki, Nilsson i Fajfer???
6. ZZtka - Fajfer??? Palovaara, Pi Pawlicki Woźniak


Dlatego Fajfer zaliczy 5 biegów jeszcze przed nominowanymi. Niewykluczone też, że Fajfer pojedzie z Rezerwy taktycznej, wówczas też 13 bieg nie będzie się wliczał do jego dorobku punktowego. STS liczy 5 pierwszych startów zawodnika.

Do rzeczy. Fajfer ma 3 punkty z urzędu, bo jedzie w parze z beznadziejnym Lilleqvistem i Brobergiem (obaj juniorzy). Do wejścia typu trzeba 6 punktów. Przy tym będzie miał dwóch kolegów z pary + 10 rywali. Zakładajac minimum pokonanie jednego kolegi z pary, to do wejscia typu wystarczy jak Fajfer pokona minimum 50 % rywali (5/10). W tym czasie za rywali ma Huckenbecka, Palovaarę, Ellisa, czy Gapińskiego. Patrząc na to jak Fajfer jeździ w Szwecji (fakt za dużo meczów nie było, ale robił ostatnio zawsze dwucyfrowe zdobycze punktowe i jest liderem swojej drużyny) i jakich ma rywali to szanse na wejście tego typu uważam jako bardzo wysokie. Mecz na żywo jest na Eleven Sport 1 o 19.

Jacob Thorsell (Dackarna) 7,5 pkt 2 over 1.84 (sts)

Początkowo była linia 6,5 jednak jak mocniej pograłem to najpierw zniżali kursy, a później wyrzucili z oferty, podnosząc linie o "oczko".

Mimo tej zmiany typ wciąż jest warty gry.Jak wiadomo tor w MAllili jest dośc specyficzny i goście zawsze mają tam problemy, żeby sprzętowo się tam dopasować. Thorsell jeździ tam od kilku lat, także jest znajomość toru - tam też śwęciłswoje największe sukcesy jak Indywidualne Mistrzostwo Szwecji. W lidze zawsze jeździ u siebie solidnie, jest w stanie wygrywac nawet z dużo lepszymi zawodnikami. Obecnie Thorsell ma średnią biegową nieco wyższą niż 1,70 na bieg. Dziś rywal jest nieco słabszy, bo w składzie nie ma żadnych tuzów. Wystarczy zobaczyć na biegi:

1 bieg: Thorsell, Buczkowski, Jensen, Gomólski
5 bieg: Ludwig Lindgren, Przemek Pawlicki, Thorsell, Gusts
7 bieg: Przemek Pawlicki, Jensen, Tungate, Thorsell
12 bieg: Buczkowski, Thorsell, Prz. PAwlicki, Jakobsen

Thorsell zaczyna mecz od pola A i na Buczkowskiego i Kacpra Gomólskiego. Później idzie do biegu z rezerwowymi - L. Lindgrenem (młodszym bratem Fredrika) i Gustsem. W tych dwóch biegach ma autostradę dook. 5 punktów. Później do wejscia tego typu wystarczą...3 oczka. Powinno byc dobrze, tym bardziej, że przed nominowanymi - Thorsell trafi do miarę łatwego - 12-tego biegu.

AKO tych 2 zdarzeń 3,22 (sts)

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +696
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Iversen (Indianerna) 7.5 pkt 2 over 1.84 (sts)

Ja pograłem linię 6.5, ale do oferty weszła wciąż warta do gry linia 7.5 pkt. Iversen ostatnio przeżywa wzrost formy, co było widać w Szwecji, Danii czy ostatnio w 1 lidze przeciwko Falubazowi (14 pkt). Dziś doświadczony Duńczyk ustawiony w parze z Kościuchem to i na "swoim" powinien punktować.

1 bieg: Smektała, Iversen, Czugunow, Kościuch
6 bieg: Kościuch, F. Lindgren, Iversen, Mads Hansen
9 bieg: Bjerre, Kościuch, Ljung, Iversen
12 bieg: Iversen ,Smektała, Krakowiak, F.Lindgren

Tak jak pisałem - Iversen w formie i 3x jedzie w parze z Kościuchem i 1x z Krakowiakiem. Tu mogą być 3-4 punkty. Do tego trzeba dorzucić 4-5 oczek na rywalach. A wśród tych rywali jest choćby Hansen czy Ljung. Nie jest to wygórowana linia i jakiś trudny typ do wejścia.

Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +152
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
1 bieg: Thorsell, Buczkowski, Jensen, Gomólski
5 bieg: Ludwig Lindgren, Przemek Pawlicki, Thorsell, Gusts
7 bieg: Przemek Pawlicki, Jensen, Tungate, Thorsell
12 bieg: Buczkowski, Thorsell, Prz. PAwlicki, Jakobsen

Thorsell zaczyna mecz od pola A i na Buczkowskiego i Kacpra Gomólskiego. Później idzie do biegu z rezerwowymi - L. Lindgrenem (młodszym bratem Fredrika) i Gustsem. W tych dwóch biegach ma autostradę dook. 5 punktów. Później do wejscia tego typu wystarczą...3 oczka. Powinno byc dobrze, tym bardziej, że przed nominowanymi - Thorsell trafi do miarę łatwego - 12-tego biegu.

Powodzenia!
Odważne tezy.
- W biegu 1 zapomniałeś o Jensenie, który jest w kapitalnej formie, w biegu 5 o Pawlickim. Nie powiedziałbym że w tym zestawieniu to autostrada do 5pkt.

Co do w miarę łatwego biegu 12 to nie wiem czy jest on taki łatwy:
- Buczkowski w PL jeździ ligę wyżej i robi to na dobrym poziomie, w Szwecji zdecydowanie wyższa średnia od Thorsella
- Pawlicki w PL dwie ligi wyżej, w Szwecji ta sama średnia
- Jakobsen nie startował w Szwecji, ale w PL również dwie ligi wyżej

Cała trójka jest w stanie spokojnie objechać Thorsella więc nie do końca jest to taki łatwy bieg
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Przepraszam za delikatny offtop ale skąd bierzecie o tej godzinie tabele biegowa? Na syfach nie ma jeszcze rozpisanych skladow i biegów... a to dość istotna sprawa kto z kim kiedy i gdzie ;)
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dackarna handicap -10,5 pkt @1,80 superbet

Starcie dwóch ostatnich ekip w tabeli Bauhaus Liga. Dackarna, czyli mistrzowie z poprzedniego sezonu mocno zawodzą i w tym momencie są poza play-off. Nie ma co ukrywać, że gospodarze tego spotkania są zdecydowanym faworytem. Mają dużo silniejsze nazwiska w składzie niż goście. Janowski, Jensen, Kurtz, Thorsell to naprawdę mocny zestaw. Masarna to czerwona latarnia ligi. Wygrała tylko raz... u siebie z Dackarną 49:41. Poza tym same porażki, a na wyjazdach to naprawdę wysokie przegrane. Ich wyniki na wyjazdach to:
- 58:32
- 63:27
- 54:36
- 59:30

Najwięcej punktów na wyjeździe zdobyli przeciwko Smedernie - 36 oczek. Skład Masarny zupełnie nie powala. Brakuje tej ekipie lidera. Są Buczkowski, Tungate, Pawlicki czy Lindback, ale porównując ich do składu gospodarzy to zupełnie inna półka.

Dackarna musi wziąć się w garść i dziś najlepsza pora na przełamanie. W pierwszym meczu mistrzowie Szwecji przegrali 49:41 i dziś muszą wygrać dość wysoko, żeby wywalczyć bonus. Myślę, że to im się uda i wygrają minimum 12 punktami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +417
siwy_wts 1,1K

siwy_wts

Użytkownik
Panie i Panowie, taki lekki off... ale nie uważanie, że dziś wydarzyło się coś dziwnego. Ostanio naprawde kursy są wystawiane wrecz prefekcyjnie. Buki ustawiają bardzo dobrze linie i reagują na zmiany. Ale dziś prawie wszyscy nie ogarneli, że nie jedzie MJ #71, gdzie było wiadomo już prawie oficjalnie w srode rano, że w tych zawodach nie pojedzie.... gdzie tu sens i gdzie logika :)
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Panie i Panowie, taki lekki off... ale nie uważanie, że dziś wydarzyło się coś dziwnego. Ostanio naprawde kursy są wystawiane wrecz prefekcyjnie. Buki ustawiają bardzo dobrze linie i reagują na zmiany. Ale dziś prawie wszyscy nie ogarneli, że nie jedzie MJ #71, gdzie było wiadomo już prawie oficjalnie w srode rano, że w tych zawodach nie pojedzie.... gdzie tu sens i gdzie logika :)
Nie ogarnął sts, ktory wystawił linie na Magica. Reszta raczej poprawnie bo miala wyzsze linie na gości ktorzy mieli jechac po 6 razy
 
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
Berntzon 10.5 minus 1.65
Milik 10.5 minus 1.70
Bellego 6.5 minus (była 7.5 linia ale uciekla) 2.30
Forbet

Tak na szybko z telefonu, od końca. Bellego w drugim starcie ma szansę na jakieś pkt, pozostałe 3 starty ciezkie. Była linia o 1 pkt wyższa, szkoda że uciekla no ale kurs warty gry. Jeśli chodzi o Milika, nigdy nie byłem jego fanem, uważam że 10 pkt to max w dniu dzisiejszym, pewnie trafi sie jakaś trójka ale regularności bym nie oczekiwał. Oli Berntzon, ciężki mecz, same grube ryby w każdym z biegow, myślę że będzie miał z kim przegrac i to nie raz. Reasumując myślę że obaj zawodnicy Milik i Berntzon są solidni i gwarantuja druzynie jakis poziom pkt to na zrobienie takich lini jednak nie będzie ich dziś stać. Bellego kurs zachęca, jednak linia wyższa była lepsza, zawsze to 1 pkt więcej zapasu.
Pozdrawiam
 
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Pawlicki powyżej 6,5 pkt @2,0 betclic ✅
Pawlicki przynajmniej 8 pkt @2,80 betclic ✅

Wyszło info, ze składu Masarny wypadli dziś Buczkowski, Tungate i Koza. Za Buczka będzie ZZ-ka. Za Tungate i Koze pojadą Sorensen oraz Nielsen. To oznacza, że dziś Pawlicki wraz z Lindbackiem będą liderami swojej ekipy. Układ biegów Przemek ma dobry, końcówka sezonu w jego wykonaniu też jest dobra. Linia na niego na na innych bukmacherach wynosi już 8,5 po kursie 1,7.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2759
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
Mam pytanie - jak mi rozliczy sts handicap +10.5 na masarnę?

W końcu Masarna prowadziła 42:36 i dwa ostatnie biegi nie miały już znaczenia i nawet jakby było 0:5 i 0:5 to ten handicap by mi wszedł...
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
100 pro sts zrobi ci zwrot, wiesz nawet jakby dali czerwo to nie wygramy z nimi ,maja przewage zawsze zapytaj adamsa czy kogoś
 
M 68,5K

mazinho87

Użytkownik
100 pro sts zrobi ci zwrot
To będzie to trochę złodziejstwo. Rozumiem w połowie zawodów kiedy z handicapem różnie mogłoby być. Tutaj była pewność wejścia tego typu, niezależnie od tego wyniku. Regulamin, regulaminem, ale gdzies jest duch sportu, logika...Jak mi rozliczą jako zwrot zastanawiam się, czy jest sens się kłócić i jakich argumentów użyć?
Post automatycznie złączony:

Ufff jest zielono ! Dali mi jako wygrany typ...

A korciło mnie zagrac czystą jedynkę po kursie 7.00. Szkoda, brakło odwagi.
 
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
Eskilstuna Smederna - Rospigarna Hallstavik 19:00

R. Lambert powyżej 12.5 punktów (liczą się wszystkie starty) | forbet | 1.70

Pierwszy z meczów półfinałowych, dość fajna linia jak na 6 startów Roberta. Lambert legitymuje się 3 średnią w lidze 2,346, wyprzedza go tylko Bewley oraz Zmarzlik. Lambert ostatnio solidna dyspozycja, 9+4 w meczu z Częstochową, 3 miejsce w GP Vojens, 13 oraz 14 oczek w meczach z Lublinem to jego wrześniowe zdobycze. Dzisiaj jedzie pod numerem 3 czyli jego doparowym będzie Zengota, na którym razej nie powinien tracić punków, do tego po dwa razy startuje z Nilssonem oraz Lahtim, którzy tutaj w fazie zasadniczej zdobyli łącznie zaledwie 3 punkty. Jego biegi:
1. Lambert - Palovaara - Zengota - Nilsson
2. Lebiediew - Lambert - Woźniak - Zengota
3. Zengota - Zagar - Lambert - Lahti
4. Woźniak - Bewley - Nilsson - Lahti
Do tego 5 start jako z/z za Aspgrena, prawdopodobnie już w 1 biegu oraz 6 start w nominowanych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom