>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Szwedzka 2022

Status
Zamknięty.
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Startuje liga szwedzka, czyli obecnie druga najmocniejsza na świecie. Na szwedzkich torach rywalizować będą praktycznie wszysycy najlepsi zawodnicy na świecie. Sporo wydarzyło się na rynku transferowym, wielu dobrych jeźdźców zmieniło kluby. Co nam przyniesie sezon 2022?
W tym temacie dyskutujemy o lidze szwedzkiej i podajemy typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +588
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Jakieś przewidywania kto na mistrza? Dzisiaj Dackarna z Janowskim i Kurtzem powinna wygrać na wyjeździe, do tego nasz Bartek Zmarzik może zakręcić się koło kompletu. Pewnie ok. 12 wszyscy już dadzą ofertę, oby z jakimiś perełkami
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Dziś inauguracja ligi Szwedzkiej niegdyś Elitserien obecnie nazwanej Bauhaus Ligan. Na wyczucie tej ligi potrzeba chyba chwilę czasu bo jednak wyniki zawodników są zupełnie inne niż w polskiej lidze. Duża część zawodników m.in. Emil Sajfutdinov jeszcze za czasów gdy w Szwecji płacili dość duże pieniądze mówił, że on do Szwecji jedzie przetestować sprzęt na GP i Ekstraligę. Podejście jest różne, dziś inauguracja to nie wiadomo. Ze stawką bez szaleństwa i dziś bazujemy na formie z ligi polskiej/GP i na tym kto jak prezentuje się zazwyczaj w Szwecji.

Kim Nilsson powyżej 6.5 @ 1.70 STS 6 punktów.

Kim na ten moment bez jazdy w Polsce więc trochę zagadka ale on w Szwecji zawsze fajnie śmigał. x4 z juniorem od siebie, x2 w biegu 3 i 11 na juniorów przeciwników oraz Berge więc biegi nie trudne. Przynajmniej raz Berge spokojnie można objechać w 3 lub 11 i mieć tylko w tych biegach 3,2. Zostają jeszcze dwa biegi więc powinno być OK. Wiadomo - Zmarzlik poza zasięgiem ale z każdym innym w Szwecji Kim może powalczyć szczególnie Berntzon czy Miśkowiak.

Niels Kristian Iversen poniżej 8.5 @ 1.75 STS 9 punktów.

Chwilę myślałem czy znowu dać under PUKa i jednak dam. W środę w Danii było -10.5 na styk, w niedzielę w Krośnie -9.5 i wczoraj w Anglii -8.5 na luzie, dwa razy katastrofalne mecze doświadczonego Duńczyka i ledwie po 3 punkty zdobyte do dorobku Orła oraz Kings Lynn. Dziś x3 z Bellego i raz z mocnym na początku sezonu Holderem więc liczę, że tu zgubi przynajmniej 2 punkty na swoich. Rywale nie są jacyś mega mocni bo przeciętny ale startowiec Gała, Lindback wracający po "emeryturze" ale są wydaje się dobrzy na Szwecję Buczkowski i Przemek Pawlicki, który rok temu na tym torze wykręcił 11+1 oraz Tungate a zaskoczyć może Hellstroem-Bengs. Może być na styk i być może zadecyduje łatwiejszy bieg nominowany jeśli Iversen będzie miał mało punktów to pojedzie w 14-15 biegu i tam dołoży 2-3 ale liczę na kolejny słabszy mecz Duńczyka, który od jakiegoś czasu jest cieniem własnego siebie.

EDIT: wielka szkoda tych dwóch typów, ale SF zrobiło mnie w konia bo wrzucili tabelkę biegową która obowiązywała w latach 2020-21, na ten sezon wróciła stara tabelka biegowa która obowiązywała do roku 2019. Zaktualizowali dopiero jak postawiłem już na ich obu. Przez to Nilsson miał jeden cięższy bieg a Iversen jeden słabszy - bieg 5 z kevlarami, no musiał tam zrobić 3...

Oskar Fajfer powyżej 7.5 @ 2,01 STS 14 punktów.

Typ trochę na wyczucie bo Oskar rok temu w barwach Piratów kręcił super wyniki a sezon w Starcie Gniezno zaczął świetnie i regularnie robi 12-13 w trzech meczach. W parze x3 mocny w tym sezonie w Orle Marcin Nowak, raz Jamróg. Rywale to Janowski, Becker, Thorssell, Rasmus i Kurtz. Zestaw Dackarny mocny ale liczę na to, że Becker pod formą, Kurtz nigdy rewelacyjnie w Szwecji nie jeździł tak jak i Janowski, który nie jest tam aż takim pewniakiem jak w GP czy Sparcie a z nim spotka się w biegach 1-13 dwa razy.

EDIT: Trochę zmieniona tabelka biegowa teraz wg SF, Nilsson x3 z juniorem a nie 4, Iversen nie x3 a x2 z Bellego ale generalnie jakoś wiele się nie zmienia.
 
Ostatnia edycja:
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Piotr Pawlicki over 10.5pkt 1.88 ✅ 13pkt

Piotrek w bardzo dobrej formie na starcie sezonu. Dziś biegi z:

#3: Brady Kurtzem, Rasmusem Brobergiem i Ludvikiem Lindgrenem
#5: Jacobem Thorssellem, Rasmusem Jensenem i Rasmusem Brobergiem
#7: Rasmusem Brobergiem, Maćkiem Janowskim, Luke Beckerem
#11: Ludvikiem Lindgrenem, Rasmusem Brobergiem i Brady Kurtzem
+ Nominowany

Czyli raz przeciwko Janowskiemu a tak maksymalnie półka 1 ligi. Układ wręcz idealny na wykręcenie 11 oczek.

Dudek over 10.5 pkt 1.88 ❌ 10pkt i defekt w nominowanym...

Dudek ostatnio bez przekonania, wygrywa często starty, wygrywa dojazd do 1 łuku i brakuje szybkości. Sam mówi, że chce wreszcie pokazać na co go stać, a kiedy będzie lepsza okazja jak nie w Szwecji. Cztery biegi to rywale z niższej półki. Wiadomo Woelbert, Huckenbeck, Berntzon czy Lahti mogą coś tam zaskoczyć, ale to nie powinno być rywale dla gościa z SGP. Jak nie zaśpi to powinien dziś kręcić trójki.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Max Fricke poniżej 11.5 @ 1.75 STS 8 punktów.

Jeszcze taki typ z STS. Duża ta linia na Australijczyka. Świetny mecz w ZG w niedziele i komplet 15 punktów, wczoraj w barwach Belle Vue 12+1 więc także świetny występ. Dzisiaj jednak myślę, że nie przekroczy bariery 11 punktów. W biegach z juniorem Grahnem nie powinien tracić, później w 11 jest Krakowiak i w 13 Bellego na Tungate i Pawlickiego więc ciężki bieg. Wcześniej za rywali Tungate i Gusts więc może tu wleci 1-2 pkt, Lindback i Buczkowski, Pawlicki oraz Lindback. U Australijczyka może też być lekkie zmęczenie bo w sobote GP Gorican, niedziela Zielona Góra, wczoraj Manchester. Dużo podróżowania w krótkim czasie. Linia duża i myślę, że zrobi około 10-11 punktów ale 12 to dużo.

EDIT: Już bez analizy bo na teraz brak czasu:
Dimitri Berge poniżej 8.5 @ 1.70 STS 8 punktów.
Brady Kurtz poniżej 9.5 @ 1.75 STS 8 punktów.

Po 16 rzucę okiem na inne buki co mają w ofercie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
neutralny 445,7K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Huckenbeck powyżej 7.5 @2.00 Betclic
Niska linia na Kaia, który dobrze zaczął sezon, choć też trochę pechowo, stąd rezultat punktowy nie jest aż tak atrakcyjny. W Szwecji jeździ od lat. Dziś ma bardzo fajne biegi. Na początek jedzie z Berntzon, Woelbertem i Dudkiem, czyli według mnie dwójka spokojnie powinna wpaść, choć nie stawiałbym domu na Dudka (lżej gram jego under w tym meczu). W 6 biegu jedzie z Bartkiem i dwoma młodymi (Woelbert, Miśkowiak). W 11 stanie pod taśmą z Berge, Lebiediewem i Bertzonem i w 13 ponownie Bartek, Berge i Nilsson.
Jak dla nie jeśli Kai pojedzie na swoim poziomie to ta linia jest do pokrycia w pierwszych czterech startach. Liga Szwedzka nie jest dla Niemca jakimś polem do testowania sprzętu, zazwyczaj na startach w Bauhaus Ligaen się mocno skupia i w większości nie zawodzi.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Maciej Janowski poniżej 12.5 @ 1.70 Totalbet 7 punktów.

Linia przesadzona, 11.5 to już dużo a 12.5 biorę zdecydowanie. Maciek 4 mecz w ciągu 4 dni jak Fricke. Pierwszy mecz to mogą być różne wyniki, x3 z Beckerem który w Polsce zawodzi ale może coś dziś mu odbierze, x2 na przeciw mocnemu u siebie Fajferowi, raz Piotr Pawlicki. Inauguracja dziś więc mogą być niespodzianki i porażka np. z Jamrogiem czy Milikiem. 12.5 myślę, że za dużo, tyle może być tylko na Zmarzlika, obsada dziś w Motali wcale nie jest słaba.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +71
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Lejonen (-12,5) @1.75

Typowalbym tu relatywnie wysokie zwyciestwo druzyny Lejonen, kadrowo wyglada to duzo lepiej niz u rywali. Te linie punktowe to w szwedzkiej lidze tak nie do konca mi sie podobaja, tu zaowdnik cos potestuje, tam moze nawet oddac bieg jak to sie zdarza tez w Ekstralidze. Zmarzlik, Dudek to tam klase lepsi, taki Berntzon w Polsce jest slaby, ale w Szwecji na tle slabszej ligi i jako Szwed powinien punktowac lepiej. Ogolnie wiec strzele w pewna wygrana gospodarzy nad Rospiggarna.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Lejonen (-12,5) @1.75

Typowalbym tu relatywnie wysokie zwyciestwo druzyny Lejonen, kadrowo wyglada to duzo lepiej niz u rywali. Te linie punktowe to w szwedzkiej lidze tak nie do konca mi sie podobaja, tu zaowdnik cos potestuje, tam moze nawet oddac bieg jak to sie zdarza tez w Ekstralidze. Zmarzlik, Dudek to tam klase lepsi, taki Berntzon w Polsce jest slaby, ale w Szwecji na tle slabszej ligi i jako Szwed powinien punktowac lepiej. Ogolnie wiec strzele w pewna wygrana gospodarzy nad Rospiggarna.
W ewinner linia - 8,5
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Oskar Fajfer powyżej 9 pkt - 1xbet

Jak to u ruskiego liczyłem na linię odrobinę niższa, ale nadal. Fajfer w Szwecji jeździć lubi, tor zna. Dodatkowo ma stosunkowo przyjemne biegi, bo "pierwszoligowe" + Magica, który na Szwecje wykładał lachę. Jeżeli Janowski dobrze pojedzie to wjeżdża tutaj dodatkowy bonus - Fajfer może pojechać z RT. Generalnie nie widzę, żeby po 4 biegach Fajfer miał gdzieś uciułać 0 lub 1.

Biegi ułożone są fajnie i dyszkę na owalu, który zna powinien trzasnąć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +223
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Kai Huckenbeck powyżej 5.5 @ 1.70 STS 5pkt. Kolejna kompromitacja Niemca. Żużlowy kryminał i wyjazd pod bandę w 3 biegu i 1 pkt zamiast 2. Dramat.

Mała linia spowodowana bardzo słabym występem Niemca we wtorek w Lejonen. Dzisiaj zestaw przeciwników lekko słabszy się wydaje, do tego ma x2 w parze Woelberta który wczoraj w Danii zaliczył kolejny fatalny występ, wiec dwa oczka na nim powinny wlecieć. Pozostałe dwa biegi z Lebiediewem i Nilsson więc w zasięgu Kaia. U przeciwników x2 mocny Lambert, i x2 Aspgren który jest po sobotnim upadku ale Bewley w Szwecji to trochę zagadka, MJJ jest w zasięgu, Woryna w Polsce w formie. Skład Smederny wydaje się równy i mocny ale nie ma takich mega nazwisk jak Zmarzlik czy Dudek i dzisiaj po słabym występie myślę, że Kai sie odbuduje i pojedzie lepiej, 6 punktów spokojnie w zasięgu.

Michael Jepsen Jensen poniżej 9.5 @ 1.75 STS 9 punktów.

Typ trochę na czuja bo Smederna nie jechała we wtorek i zobaczymy co pokaże Liglad w Szwecji. Zazwyczaj była jazda w kratkę, dzisiaj typ opieram i bazuje głównie na tym, że Woryna ostatnio w bardzo fajnej formie a razem w parze jadą trzykrotnie, w biegu 11 z Pontusem Aspgrenem. Rywale: x2 Huckenbeck i x2 Lebiediew także mogą mu spokojnie urwać kilka punktów, po razie Lahti, Nilsson i Palovaara, na Woelberta nie liczę. Wczoraj w Danii MJJ przeciętnie, wydaje mi się, że dwucyfrówki dziś nie osiągnie.
 
Ostatnia edycja:
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
R. Lambert - D. Bewley Kto lepszy R. Lambert 1.70 forbet forbet ❌ niewiele zabrakło.

Swój typ opieram na wynikach z SGP oraz Ekstraligi. Robert jest naprawdę w bardzo dobrej formie. Ma jeden łatwiejszy bieg wg rozpiski biegowej. Uważam że zdobędzie 2- 3 punkty więcej niż Dan.
 
Ostatnia edycja:
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Dzisiaj z ligi szwedzkiej widzę fajny dubel. Piszę analizę na szybko, bo w 5 min moje typy spadły z 2.04 spadły na 1.94 (sts)

Gram na zawodników w Szwecji głównie z numerami 5-13, bo mają łatwiejszych rywali (taka jest rozpiska biegów w tej lidze) i co się z tym wiąże łatwiej im o punkty:

Pawlicki 9.5 2 over 1.94 (godz. 19) 13

Pawlicki na inaugurację szwedzkiej ligi trzasnął 16 punktów. Z rywali groźny głównie Lindgren, ale na wejscie typu wystarczy 5x po 2 pkt. A Pawlicki pojedzie pewnie z RT i ten najtrudniejszy jego bieg zapewne nie będzie liczony przez sts (liczą pierwszych 5 startów)

Fricke over 8.5 1.94 (godz 19) 11

Analogicznie co z Pawlickim. Jest pod numerem 5, może pojechac z taktycznej. Szanse na wejscie tego overu są ogromne. Mecz będzie transmitowany o 19 na Eleven Sport 3.

PS Serio by się przydał jakiś zamknięty dział na żużel. W 30 min kursy Pawlickiego z 2.04 ----> na 1.50 i Fricke z 2.04 na 1.57...To jakas kpina. (godz. 12.06)

Powodzenia!

Tak jak myślałem łatwe numery i rezerwa taktyczna - w przypadku Pawlickiego ułatwiły wejście tych typów.

Ostatnio spoza lig polskich dobra passa, większość typów wchodzi. Oby tak dalej!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +716
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Dzisiaj z ligi szwedzkiej widzę fajny dubel. Piszę analizę na szybko, bo w 5 min moje typy spadły z 2.04 spadły na 1.94 (sts)

Gram na zawodników w Szwecji głównie z numerami 5-13, bo mają łatwiejszych rywali (taka jest rozpiska biegów w tej lidze) i co się z tym wiąże łatwiej im o punkty:

Pawlicki 9.5 2 over 1.94 (godz. 19)

Pawlicki na inaugurację szwedzkiej ligi trzasnął 16 punktów. Z rywali groźny głównie Lindgren, ale na wejscie typu wystarczy 5x po 2 pkt. A Pawlicki pojedzie pewnie z RT i ten najtrudniejszy jego bieg zapewne nie będzie liczony przez sts (liczą pierwszych 5 startów)

Fricke over 8.5 1.94 (godz 19)

Analogicznie co z Pawlickim. Jest pod numerem 5, może pojechac z taktycznej. Szanse na wejscie tego overu są ogromne. Mecz będzie transmitowany o 19 na Eleven Sport 3.

PS Serio by się przydał jakiś zamknięty dział na żużel. W 30 min kursy Pawlickiego z 2.04 ----> na 1.50 i Fricke z 2.04 na 1.57...To jakas kpina. (godz. 12.06)

Powodzenia!
Musiałbyś powiedzieć, za ile zagrałeś, bo limity w STS są śmieszne. Wystarczy, że pograłeś za 500, ktoś inny dorzucił 500 i już możesz mieć taki spadek, wcale nikt forum nie musi czytać (aczkolwiek tego nie wykluczam).
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
Musiałbyś powiedzieć, za ile zagrałeś, bo limity w STS są śmieszne. Wystarczy, że pograłeś za 500, ktoś inny dorzucił 500 i już możesz mieć taki spadek, wcale nikt forum nie musi czytać (aczkolwiek tego nie wykluczam).
Ja to zagrałem 4x 500 zł. Stawka nie jest jakaś oszałamiająca.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
STS to szrot jakich mało. Ostatnio odwiedziłem ich punkt naziemny na Tarchominie. Chciałem obstawić zakłady na Counter-Strike 5 x 1k. Po pierwszym zakładzie pani siedząca za kasą dostała telefon z centrali i z wystraszonym głosem orzekła, że nie może puścić więcej takich kuponów.

Historie jakich wiele. Książkę o tym można napisać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +159
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Gdy zwracałem uwagę na ten problem zostałem sprowadzony że wszędzie w każdej dyscyplinie kursy lecą. Odpuściłem dyskusje jednak nigdzie nie lecą jak w żużlu obrócić kurs mogę sam jeden a gdy podam go na forum pozostali zbija go do sensu opłacalności.

I powiem to raz jeszcze nigdzie w żadnej dyscyplinie kursy nie spadają tak gwałtowanie przy stawce jak w zuzlu.

Przykład? Proszę bardzo

Postawienie na Zakse z JSW 4 k nie zmieniło kursu i mogłem spokojnie dzielić omijając podatek

Gdy to samo na podobną kowte zrobiłem z z meczem Torunia z Gkm to zaczęły się schody weryfikację blokowanie kursu zmniejszanie kursu by skutecznie zniechęcić do gry

I nie pomoże tu żadna grupa bo przy 10 osobach zamkniętej grupy gdzie raczej każdy grałby poważniej ze stawką to oni robili by to samo. Tam zapalnikiem jest stawka nie ilość zakładów .

Musimy to zaakceptować i tyle naszego każdy od lat wie że żużla stawia się w niedzielę o 9 bo o 10 to już może być nieoplacalny
 
M 71,2K

mazinho87

Użytkownik
STS to szrot jakich mało. Ostatnio odwiedziłem ich punkt naziemny na Tarchominie. Chciałem obstawić zakłady na Counter-Strike 5 x 1k. Po pierwszym zakładzie pani siedząca za kasą dostała telefon z centrali i z wystraszonym głosem orzekła, że nie może puścić więcej takich kuponów.

Historie jakich wiele. Książkę o tym można napisać.
Ja miałem też kilka takich przypadków - ostatnio co raz więcej. Co ciekawe kiedyś Pani przy kasie powiedziała mi, że jest jakiś limit na dane zdarzenie i więcej kuponów mi nie puści. Nawet jak chcialem dodać zdarzenie 1.01 - mówiąc, że to jest inny zakład, czy dajac kase innemu gościowi czy był w punkcie. Ale..jak przelałem kase na konto internetowe, to dokładnie to samo, z tym samym limitem - to puściłem takich kilkanaście kuponów pod rząd.

Logika sts.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom