>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Liga Narodów kobiet i mężczyzn

C 226,2K

czary-mary

Użytkownik
Uwagę jako ciekawy pojedynek przykuwa spotkanie Kanadyjczyków z Japończykami. Kurs na reprezentantów kraju klonowego liścia jest mocno przesadzony. 2.51 do złapania w Fortunie. Zapewne poleci do około 2.0. Kanadyjczycy można spokojnie powiedzieć, że przyjechali najlepszym składem. Perrin, Maar, Hoag na przyjęciu. Vernon-Evans atak, Szwarc i Vigrass na środku. Rozegranie Sanders z Blankenau. To naprawdę solidne nazwiska. Ta ekipa w końcu zaczęła się rozkręcać. W tej rundzie zacięte spotkanie z Polakami, następnie gładkie ogranie Niemców i jutro wydaje się, że podobnie powinni uczynić z Azjatami. Japończycy do tej pory grali jednak trochę ponad stan. Sporo rotują i nie grają w optymalnym ustawieniu. W meczu z Polskimi odpoczywał Ishikawa, który zapewne zagra. Jednak to będzie za mało na wprawioną w mocne obroty Kanadyjską maszynę
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Uwagę jako ciekawy pojedynek przykuwa spotkanie Kanadyjczyków z Japończykami. Kurs na reprezentantów kraju klonowego liścia jest mocno przesadzony. 2.51 do złapania w Fortunie. Zapewne poleci do około 2.0. Kanadyjczycy można spokojnie powiedzieć, że przyjechali najlepszym składem. Perrin, Maar, Hoag na przyjęciu. Vernon-Evans atak, Szwarc i Vigrass na środku. Rozegranie Sanders z Blankenau. To naprawdę solidne nazwiska. Ta ekipa w końcu zaczęła się rozkręcać. W tej rundzie zacięte spotkanie z Polakami, następnie gładkie ogranie Niemców i jutro wydaje się, że podobnie powinni uczynić z Azjatami. Japończycy do tej pory grali jednak trochę ponad stan. Sporo rotują i nie grają w optymalnym ustawieniu. W meczu z Polskimi odpoczywał Ishikawa, który zapewne zagra. Jednak to będzie za mało na wprawioną w mocne obroty Kanadyjską maszynę
Wcale gładkie zwycięstwo nie było, tracili takie przewagi i myśle, ze to Niemcy przegrali mecz, a nie Kanada. Skład optymalny, powinien wystarczyć na Japończyków
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Chiny K -1,5 seta + USA K -2,5 seta @1,86 - 1xbet

Pomęczymy jeszcze moje ulubione azjatki. Typ oczywiście pod warunkiem, że obędzie się bez rotacji.
U Chinek widać trochę rdzy. Nic dziwnego, sezon skończyły bodajże w lutym i dopiero grają swoje pierwsze mecze od tamtej pory. Trochę zły jestem, że Dominikana tak gładko wygrała trzeciego seta w meczu z Chinkami. Tutaj mamy podobną drużynę. Dużo większe umiejętności ma Rosja od Dominikany, natomiast styl gry praktycznie taki sam. Fatalna obrona i asekuracja. Walenie przed siebie z całej siły. Techniczne Chinki powinny tutaj górować w bloku i na zagrywce przede wszystkim. Świetnie gra do tej pory Li Yingying, której pajpy z lewej ręki są nie do zatrzymania. Jeżeli zobaczymy najmocniejsze szóstki (Rosja gra o top4, Chinki nie), to nie widzę w tym meczu jak Rosja go zgarnia bądź doprowadza do tie-breaka.

Drugiego meczu nawet nie chce mi się opisywać. Powinni być gładko i bezboleśnie. USA podała już skład na IO, więc rotuje tutaj bardzo mało. Znając życie to tutaj akurat Polska postawi twarde warunki (tak samo jak z Japonkami, po czym gladko zebrały od Niemiec). Jeżeli chociażby zagra Annie Drews, to kompletnie nie widzę u nas przyjęcia. Generalnie w USA każdy element funkcjonuje lepiej niż u nas. Amerykanki grają na totalnym luzie, a i tak nikt nie potrafi im zrobić krzywdy. Robią co chcą w tej edycji LN i nie widzę Polski, która miałaby dzisiaj wygrać seta, jeżeli USA sama go nie odda swoimi błędami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +154
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Chiny K -1,5 seta + USA K -2,5 seta @1,86 - 1xbet

Pomęczymy jeszcze moje ulubione azjatki. Typ oczywiście pod warunkiem, że obędzie się bez rotacji.
U Chinek widać trochę rdzy. Nic dziwnego, sezon skończyły bodajże w lutym i dopiero grają swoje pierwsze mecze od tamtej pory. Trochę zły jestem, że Dominikana tak gładko wygrała trzeciego seta w meczu z Chinkami. Tutaj mamy podobną drużynę. Dużo większe umiejętności ma Rosja od Dominikany, natomiast styl gry praktycznie taki sam. Fatalna obrona i asekuracja. Walenie przed siebie z całej siły. Techniczne Chinki powinny tutaj górować w bloku i na zagrywce przede wszystkim. Świetnie gra do tej pory Li Yingying, której pajpy z lewej ręki są nie do zatrzymania. Jeżeli zobaczymy najmocniejsze szóstki (Rosja gra o top4, Chinki nie), to nie widzę w tym meczu jak Rosja go zgarnia bądź doprowadza do tie-breaka.

Drugiego meczu nawet nie chce mi się opisywać. Powinni być gładko i bezboleśnie. USA podała już skład na IO, więc rotuje tutaj bardzo mało. Znając życie to tutaj akurat Polska postawi twarde warunki (tak samo jak z Japonkami, po czym gladko zebrały od Niemiec). Jeżeli chociażby zagra Annie Drews, to kompletnie nie widzę u nas przyjęcia. Generalnie w USA każdy element funkcjonuje lepiej niż u nas. Amerykanki grają na totalnym luzie, a i tak nikt nie potrafi im zrobić krzywdy. Robią co chcą w tej edycji LN i nie widzę Polski, która miałaby dzisiaj wygrać seta, jeżeli USA sama go nie odda swoimi błędami.
Jakie szanse dajesz na te Chinki? Bo USA to masełko, widząc po tym co nasze grają.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Aha czyli wedlug Ciebie Turczynki łatwo biora mecz z Holandia i Brazylia. Ok. Każdy ma swoje zdanie .
A sprawdzałeś terminarz czy krytykujesz bo to jest modne na tym forum? Turcja jeśli wygra łatwo z Holandią to wejdzie do top4. Holandia jesli wygra z Turcją to będzie nad Chinkami. Co najważniejsze. Chinki ostatni mecz mają z USA. Poza tym dlaczego Brazylia miałaby nie wyjść na ostatni mecz młodymi zawodniczkami? Wolałbys mieć w czwórce Turcję/Holandię czy Chiny?

Szanse, że Chinki wejdą do półfinału są wręcz mikroskopijne.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Brawo za Chinki Banksy. Mocny skład mają USA?
W pierwszym poście jest mój typ na zwycięzcę LN i jest to USA. Mają zdecydowanie najbardziej równy skład. One już wytypowały skład na IO, więc teraz grają totalnie bez spinki. USA i Chiny to top dwie reprezentacje na świecie.

A jakim składem grały to nie wiem, jestem w pracy i nie jestem w stanie oglądać. Natomiast nieważne jaki wyjdzie skład to jest najlepszy w tej edycji LN.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Chiny K vs USA K, typ: Chinki @1,93 - 1xbet (25:10, 25:20, 25:17)

Ostatnia kolejka Ligi Narodów przed półfinałami. Od dawna chodzi mi po głowie myśl, że Chinki mogą spokojnie ten mecz wygrać. Po pierwsze, Amerykanki grają na pół gwizdka. Dużo zabawy, mało spiny. Nawet w ten sposób nikt nie jest im w stanie tutaj zagrozić. Po drugie, wczoraj grały swoim nominalnym pierwszym składem (bez libero) i moim zdaniem MBH. Czy Kiraly będzie chciał żeby zagrały dwukrotnie tym samym składem? Nie jestem pewien. Wczoraj był idealny moment, żeby dziewczyny sobie odpoczęły.
Chinki oczywiście nie awansują do top4. Nie pomogło pięć wygranych za trzy punkty z rzędu. Natomiast wczoraj przeciwko Polsce nie grały w swoim najmocniejszym zestawieniu. Odpoczywała Zhu Ting, Yan Ni i Ding Xia. Uważam, że Chinki będą chciały zakończyć Ligę Narodów zwycięstwem nad największym rywalem. Oczywiście przy pełnym składzie je na to stać. USA miewa momenty, że nie umie skończyć ataku, a jak weźmiemy pod uwagę że wczoraj grała Drews i dzisiaj może jej zabraknąć to Thompson może mieć bardzo trudne chwile w ataku. Chinki są lekko rdzawe jak już wspomniałem, ale jak przychodzą trudne momenty, to umiejętności biorą górę, jak chociażby z Rosją gdzie z 10-15 wygrały 25-18. Myślę, że przede wszystkim ciężko będzie zatrzymać Zhu i Yingying blokiem, a poza tym ten element mimo wszystko powinien być po stronie drużyny z Azji.

Oczywiście mądrzejsi będziemy o 12, jak zobaczymy składy. Niemniej, przy pełnym składzie Chinek widzę je w roli faworyta.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +603
Do góry Bottom