>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów kobiet i mężczyzn

M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Czy ktoś wie może jakim składem zagra dziś reprezentacja USA że Słowenią. Mam pograne Over 185,5 punktów w tym meczu ale kurs skacze jak szalony od samego rana na Słowenię. Jak myślicie ugrają tyle punktów?
 
M 5,6K

mario-1988

Użytkownik
Widzę po meczu że dobry typ wybrałem. Overek wejdzie jak w masło. Mogłem dać więcej i za większą stawkę. Zawsze mądry po szkodzie. Szkoda że nikt nic nie napisał o tym meczu. Ja nie wiem gdzie szukać stron z dobrymi składami gdzie będzie na jakieś 80% pewności że tak wystąpią.
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Widzę po meczu że dobry typ wybrałem. Overek wejdzie jak w masło. Mogłem dać więcej i za większą stawkę. Zawsze mądry po szkodzie. Szkoda że nikt nic nie napisał o tym meczu. Ja nie wiem gdzie szukać stron z dobrymi składami gdzie będzie na jakieś 80% pewności że tak wystąpią.
Na żadnej stronie nie będziesz miał nawet 5% pewności kto wystąpi. W lidze narodów w każdym meczu grają praktycznie inne składy. Jeżeli chcesz wiedzieć jakie są składy to włącz Polsat Sport 5 minut przed meczem. W innym wypadku trzeba się domyślać, tak jak ja to robię u kobiet.
 
M 2,3K

minioo

Użytkownik
Witam kusi mnie dziś Japonia ale nie znam sie ma ktoś pomysł , i czy to że słowenia grała wczoraj długi mecz mogą być zmęczeni ?
Cześć, raczej pod względem zmęczenia bym tego nie rozpatrywał ale jak dla mnie to powinno być twarde wyrównane spotkanie. Japończycy wczoraj swoim najmocniejszym zestawieniem do składu wrócił też atakujący Nishida, który na pewno jest głodny gry. Ja ze względu na takie wysokie kursy gram w kierunku Japończyków. Co do układu tabeli to jeszcze wcale niewykluczone, że dziś Francuzi łatwo wygrają z Argentyna a jutro mają jeszcze mecz z naszymi reprezentantami więc mega ciężkie spotkania przed nimi a Słowenii zostanie jutro słabiutka Bułgaria oczywiście 3pkt też im nie dopisuje bo to jest w końcu jak to mówi klasyk w środowisku najbardziej zespołową z zespołowych … gier 😂
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Kochani dacie znać jakie składy ??? Wczoraj moim zdaniem to USA dała dupyyyy i to mocno.. kurde Słowenia trochę jak nasza kobieca kadra dwa lata ręku, zero zmian, wszystko eksploatowane do maxa ..
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ciekawa sytuacja przed ostatnią kolejką. Brazylia, Polska i Słowenia awansowały do final four. O ostatnie czwarte miejsce walcza ekipy Francji i Serbii. Najpiew na boisko wyjda Ci drudzy i powinni ograć Kanadę, a potem trójkolorowi staną w pojedynku z naszą ekipą. Pytanie do śledzących składy i "sympatie" naszych graczy. Wyjdziemy na Francję pierwszym składem (biorąc pod uwagę ostatnie mecze) i czy "puścimy" naszych Słowian z południa czy jednak nie będziemy się przemęczać i Francja zagra w turnieju finalowym? Jakie wasze przemyślenia?

Edit. Jeszcze Rosja właśnie wygrała i też walczy o top4, ale grają jako ostatni i z Brazylią...
 
Ostatnia edycja:
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jeszcze Słowenia nie awansowała. Ale dziś powinni formalności dopelnic przeciw Bułgarom.

Teoretycznie w najgorszym położeniu są Serbowie którzy pierw muszą pokonać nieźle dysponowanych Kanadyjczykow a później liczyć na porażki Francuzów i Rosjan.

Ja Wam powiem tak -pierw myslalem ze wywalic Francuzów z turnieju to fajna będzie dla nas sprawa. Ale im dluzej nad tym myślę to :

Przecież jak my ogramy Francuzów to Brazylia podkłada się Ruskim i półfinały wyglądają tak Brazylia - Słowenia i Polska -Rosja

Jak my przegramy to zostajemy na drugim miejscu i gramy ze Słowenia a wtedy juz Brazylia ma alternatywy takie jak Rosja lub Francja

Z całym szacunkiem do Słowenii bo wiem ze nam wybitnie nie leży. Ale chyba nie warto szukać innego rywala - może być tylko trudniej
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Serbia wygrywa mecz. Przegrywa Francja i Rosja i wtedy to Serbowie mają więcej zwycięstw od Francji i Rosji.

Jak już się mamy kłócić to na argumenty.

Najpierw liczba zwycięstw, potem liczba punktów.
 
Do góry Bottom