>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów kobiet i mężczyzn

W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Właśnie o tym pisałem od rana. Polacy wygrywajac z Francuzami dają możliwość Brazylii wyboru z kim chcą grać

Polacy przegrywając z Francuzami powodują że grają w półfinale ze Słowenia, a Brazylia gra z Francja

To zamiast się skupić na tym ze faktycznie jest szansa sobie ustawić rywala w półfinale to zaczynają się głupie pytania osób które nie znają nawet regulaminu
 
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Właśnie o tym pisałem od rana. Polacy wygrywajac z Francuzami dają możliwość Brazylii wyboru z kim chcą grać

Polacy przegrywając z Francuzami powodują że grają w półfinale ze Słowenia, a Brazylia gra z Francja

To zamiast się skupić na tym ze faktycznie jest szansa sobie ustawić rywala w półfinale to zaczynają się głupie pytania osób które nie znają nawet regulaminu
Czyli Jakie masz Spostrzeżenia na ten mecz???
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Takie jak opisalem stronę wcześniej. Wygrywajac z Francja dajemy mozliwość Brazylii zakombinowania. Przegrywając ustalamy juz pary półfinałowe i to korzystniejsze dla nas.

Ja wiem ze to nie jest mentalność zwycięzców. Ale to jest 15 mecz w ciągu miesiaca. Skoro można przegrać z rywalem walczacym o awans i dzięki temu spowodowac ze ten ciężki bądź co bądź rywal trafi na Brazylie w polfinale to po prostu należy odpuscic
 
M 2,3K

Mendieta1992

Użytkownik
Takie jak opisalem stronę wcześniej. Wygrywajac z Francja dajemy mozliwość Brazylii zakombinowania. Przegrywając ustalamy juz pary półfinałowe i to korzystniejsze dla nas.

Ja wiem ze to nie jest mentalność zwycięzców. Ale to jest 15 mecz w ciągu miesiaca. Skoro można przegrać z rywalem walczacym o awans i dzięki temu spowodowac ze ten ciężki bądź co bądź rywal trafi na Brazylie w polfinale to po prostu należy odpuscic
Twoim tokiem myślenia , twierdzisz że w półfinale łatwiej nam by było grać ze Słowenia z którą zawszę się męczymy? , Tak mam to rozumieć?
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Moim tokiem myślenia - tak. Na wszystkie zadawane pytania juz masz odpowiedzi stronę wczesniej. Wiem ze być może jest to błędne założenie ale też nie mówmy o jakiejś klątwie Slowenców. Przecież jak wygramy to rywala wybiorą nam Brazylijczycy spośród 3 zespołów - Słowenii, Serbii i Rosjan. Naprawdę uwazam ze lepiej jechać do domu i spokojnie od początku wiedzieć z kim zagramy niż czekać do prawie północy na to kogo przyniesie nam sierotka w kanarkowych barwach
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

marecki12

Użytkownik
Czytam to, co piszecie i muszę wtrącić swoje trzy grosze.

Jak dla mnie w spotkaniu Polaków nie będzie żadnego kombinowania w stylu "będziemy mieli łatwiejszego rywala w półfinale". Po pierwsze to nie mentalność Heynena ale to za moment rozwinę, po drugie mamy najbardziej wyrównany skład w historii naszej siatkówki i ktokolwiek nie wyjdzie na parkiet może walczyć na równi z największymi potęgami. Wracając do punktu pierwszego to w tym roku mamy bardzo dużo mistrzowskich imprez ale najważniejsze są IO. Jasne, pod nie trzeba się przygotować i na nie kierujemy wszelkie siły. Każdy kto wyjdzie chce się pokazać i grać. Mamy mega skład i nie będzie żadnego odpuszczania. Wręcz przeciwnie to widzę bo Heynen często podkreśla jak ważna jest rywalizacja z silnymi rywalami. A my pokonując tu kilka reprezentacji po 3:0 w rezerwowym składzie nie dajemy sobie szansy na równe pojedynki bo repreprezentacje typu Bułgaria, Holandia, Niemcy czy Kanada to zupełnie nie nasz poziom i bardzo łatwo ich golimy. Więc takie mecze jak ten dzisiejsze z Francją są dla Vitala jak skarb. Tu nie będzie odpuszczania tylko walka na całego bo każdy chce jechać do Tokio. Pobieram Polskę po @1,43 i razem z Hiszpanią i Niemcami na Euro zamykają mi kupon na dwa koła.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Szanuje Twój punkt widzenia lecz pozostane przy swoim. Nie widzę sensu dzisiaj grania na maksa skoro za chwile mamy dwa mecze juz o stawkę w których można się sprawdzić. To po co w tak krótkim czasie dokladac sobie trzeci który w dodatku jest meczem o nic.

Ale jeżeli faktycznie będzie po Twojemu to wtedy Rosja z pewnością warta ruszenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Również podzielam opinie, ze Polska zagra swoje i nie beda żadne kombinowania i ustalania z kim zagramy. To nas powinni sie bac , a nie my innych. Poza tym turniejem docelowym sa IO wiec jesli juz, to tam bym takich rzeczy sie spodziewal , a nie tutaj
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Mysle, ze bezpieczniej zagrac over 3.5 seta w tym spotkaniu niz czysty win Polski po zblizonym kursie. Francja moze to wziac, ale watpie zeby Polska oddala mecz bez walki, nawet bez kilku kluczowych siatkarzy.
 
IgaŚwiątek 28,7K

IgaŚwiątek

Użytkownik
A czy Słowenia może dziś przegrać seta, czy będzie się starała zrobić 3-0? Mają 3 porażki, więc co im szkodzi, dziś wygrać 3-1 albo 3-2?

A kursy na seta Bulgarów albo handicapy są piękne.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Naszym chodziło przede wszystkim o wybranie sobie Slowenii. A o co chodzi Tobie z tym wybieraniem to nie do końca rozumiem bo chyba Rosja juz nie wyprzedzi Francji
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Czyli jak rozumiem Brazylia nie ma powodu do tej ustawki, jaką właśnie robi z Rosją? Pytam, bo oprócz sporadycznych typów za drobne ten sport nie jest wart jakiejkolwiek uwagi i się nim zbytnio nie interesuję?
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Aha czyli zwyczajnie oddali im mecz. Brawo Brazylia za ambicję. Może lepiej wystawiliby reprezentację kobiet w tym meczu, to może one pokazałyby jakąś odrobinę ambicji i jaj.
 
Do góry Bottom