>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów kobiet i mężczyzn

BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Proszę poinformuj nas jak znajdziesz czy wystawiają pierwszy skład, jeśli będzie informacja przed meczem :)
Wyszły oczywiście olimpijskim, tak jak podejrzewałem. Nie byłem w stanie dopilnować, ale w moim poście napisałem kto ma grać z Chinek, żeby było dobrze więc wystarczy nazwiska porównać :D
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Wyszły oczywiście olimpijskim, tak jak podejrzewałem. Nie byłem w stanie dopilnować, ale w moim poście napisałem kto ma grać z Chinek, żeby było dobrze więc wystarczy nazwiska porównać :D
Gratki za info ze składem, oby cały mecz tym olimpijskim zagrały bo złapane 5 min przed meczem 3-0 z kursem 2.8
 
BanksyGA 146,9K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Chiny K vs Dominikana K, typ: Chiny -17,5 pkt @1,86 - 1xbet

Trzeba podtrzymać znakomitą passę. Chinki wczoraj jak wyszly pierwszym składem to nie było czego zbierać. Było widać odrobinę rdzy, ale zagrały dobry mecz. Dzisiaj mierzą się z Dominikaną, która w ataku ma podobny potencjał co Holandia, ale w obronie jest zdecydowanie gorsza, więc zdobywanie punktów (szczególnie przy długich akcjach) powinno być łatwiejsze. Chinki muszą ogrywać swój skład, który sezon ligowy skończył kilka miesięcy temu. Muszą złapać rytm meczowy. Być może Dominikana uciuła jakiegoś seta - w co wątpię - ale w co najmniej dwóch powinny zostać rozbite, stąd typ na wysoki handicap w stronę Chin.
 
Ostatnia edycja:
C 227,3K

czary-mary

Użytkownik
Z poniedziałkowych spotkań najlepszą opcją jest pogranie na Dominikanki. Grają zdecydowanie równiej od Holenderek i przy osłabieniach kadrowych w ekipie Niderlandów to Dominikanki są w mojej ocenie faworytkami. Kurs na Dominikanę @2.30 w Fortunie i zapewne spadnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Na ostatni dzień walki Pań bukmacherzy bardzo fajne kursy powystawiały i można korzystać póki jeszcze nie pospadały.

Niemcy - Polska

Niemki grają bardzo słabo w ostatnich spotkaniach 8 spotkaniach wygrały tylko 1 mecz z Korea 3:0 a przegrały nawet z Tajkami.
Polki co prawda również nie prezentują dobrej gry jednak wygląda to nieco lepiej. Kadra Niemek jest bardzo wąska co jeszcze bardziej przeszkadza im w walce o punkty.

Polska -1,5 seta 1,84

Belgia - Japonia

Japonki walczą o final four gdzie awansują 4 najlepsze drużyna, na ten moment zajmują 5 miejsce a do końca pozostało już tylko 4 spotkania więc mecz z Belgijkami to musowe zwycięstwo za 3 punkty. Japonia przegrywając 0:3 z USA pokazała się naprawdę z dobrej strony, te sety nie były przegrane jakoś mega wysoko. Belgijki ostatnie 2 mecze to 2 porażki 0:3. Liczę na dobre spotkanie Japonek i dość pewne zwycięstwo.

Japonia -10,5 1,72

Rosja - Serbia

Serbki grają w jeszcze bardziej zmienionym składzie niż miało to miejsce na początku tego turnieju, przegrały 1:3 z Kanadą i 1:3 z Koreą to co może być z Rosjankami? Liczę na to, że Rosjanki wyjdą w miarę mocnym składem a jeśli tak się stanie to nie powinno być nic innego jak szybkie 3:0

poniżej 140,5 1,85

Holandia - Dominikana

Jestem tego samego zdania co kolega wyżej. Dominikanki pokazują się z bardzo dobrej strony nawet dziś w meczu przegranym z Chinkami były bardzo bliskie doprowadzenia do 5 seta a Holenderki przegrały z Chinkami 0:3. Oczywiście mecz meczowi nie równy jednak to pokazuje, że na ten moment moim zdaniem to Dominikana jest zespołem lepszym. Kurs na ni jest bardzo wysoki wręcz zaskazująco wysoki.

Dominikana 2,30
Dominikana +1,5 seta 1,53
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Przecież to się w pale nie mieści, żeby 90 procent piłek wystawiać do jednej zawodniczki a Japonki jak dziewczynki we mgle.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Narodów Kobiety
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chiny - Włochy
Typ: będzie 4 set? TAK
Kurs: 2.70
Bukmacher: STS
Analiza: Chiny wychodzą w roli faworyta który powinien gładko rozgromić dziś drużynę Włoch. Tak się składa że obie drużyny mają serię 3 meczów pod rząd tylko Chiny mają tyle zwycięstw a Włochy porażek. Po 11 spotkaniach Chiny zajmują 8 miejsce z bilansem 6:5 i 23:21 w setach. Włoszki o wiele gorzej bo 14 miejsce 2 zwycięstwa na koncie i bilans setow 16:28. Jak widać po ilości zdobytych setow zawodniczki z Włoch zdobywają ich średnio 1.5 na mecz. Chinki przed tymi 3 zwycięstwami, mieli 4 mecze pod rząd które przegrały. Druzyny z jakimi się wtedy mierzyli to oprócz Turcji, była druga część tabeli. Uwazam że granie wyniku 3:0 dla Chinek wogole się nie opłaca i lepiej pograc w kierunku seta Włoszek. Mam nadzieję tylko że nie będzie tu psikusa w formie 3:0 dla underdoga. STS w tym kursie prezentuje mam spore value bo dla porównania taki kurs w fortunie to 2.09.
 
Ostatnia edycja:
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Narodów Kobiety
Godzina: 16:00
Spotkanie: Chiny - Włochy
Typ: będzie 4 set? TAK
Kurs: 2.70
Bukmacher: STS
Analiza: Chiny wychodzą w roli faworyta który powinien gładko rozgromić dziś drużynę Włoch. Tak się składa że obie drużyny mają serię 3 meczów pod rząd tylko Chiny mają tyle zwycięstw a Włochy porażek. Po 11 spotkaniach Chiny zajmują 8 miejsce z bilansem 6:5 i 23:21 w setach. Włoszki o wiele gorzej bo 14 miejsce 2 zwycięstwa na koncie i bilans setow 16:28. Jak widać po ilości zdobytych setow zawodniczki z Włoch zdobywają ich średnio 1.5 na mecz. Chinki przed tymi 3 zwycięstwami, mieli 4 mecze pod rząd które przegrały. Druzyny z jakimi się wtedy mierzyli to oprócz Turcji, była druga część tabeli. Uwazam że granie wyniku 3:0 dla Chinek wogole się nie opłaca i lepiej pograc w kierunku seta Włoszek. Mam nadzieję tylko że nie będzie tu psikusa w formie 3:0 dla underdoga. STS w tym kursie prezentuje mam spore value bo dla porównania taki kurs w fortunie to 2.09.
Analizę możesz sobie wrzucić do kosza. Chinki zmieniły skład przed tą serią spotkać i grają składem olimpijskim ostatnie 6 meczy. Tylko USA może z tą reprezentacją grać jak równy z równym.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Moim zdaniem Japonia może urwać seta naszym Polakom. Handicap małe punkty +14.5 wyglada naprawdę zaćmie, jeżeli wyjdą składem bednarz fornal na przyjęciu jak najbardziej do pogrania, gorzej jak wyjdzie Leon ..
 
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Polacy jacyś przymuleni we wczorajszym meczu. Niby najmocniejszy skład ( oczywiście pomijam Kubiaka bo chłop szoruje po dnie i w tej chwili odbywa się takie sztuczne podłączanie do go tlenu, po jednym udanym ataku jest euforia jakby miał skuteczność 19/24), a jednak z przeciętną Kanada były kłopoty. Japończycy napsuli już tu krwi wielu rywalom, dzisiaj może być bardzo ciężki mecz.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Leon gral wczoraj, wiec dzis nie będzie grał
Nie jest powiedziane , ze nie bedzie gral. W skladzie na mecz jest , a nie ma np. Kurka czy Kubiaka.
Nie mam czasu dokladnie sledzic LN ale Heynen juz moze chciec krystalizowac sklad pod igrzyska wiec nie jest powiedziane ,ze dalej bedzie w kazdym meczu inna szostka grala.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Nie jest powiedziane , ze nie bedzie gral. W skladzie na mecz jest , a nie ma np. Kurka czy Kubiaka.
Nie mam czasu dokladnie sledzic LN ale Heynen juz moze chciec krystalizowac sklad pod igrzyska wiec nie jest powiedziane ,ze dalej bedzie w kazdym meczu inna szostka grala.
Przeciez mowil ze w ostatnich 2 seriach plus finaly LN bedzie gral juz druzyna ktora zabierze na igrzyska. Wczoraj prawdopodobnie gral pierwszy sklad, dzis bedzie drugi.

Na igrzyskach gra sie co 2 dzien wiec tutaj tez maja grac dwa sklady na zmiane.

Co do meczu to bym odpuscil Polakow i skupil sie na innych meczach.
 
Do góry Bottom