>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Liga Narodów 2024 - kobiet

pinio1111 140,8K

pinio1111

Użytkownik
Co za dramat w przyjęciu w naszym zespole!!!
Nie wierzę że coś tu się zmieni.
Pierwszy set cudem wygrany, bo gra naszych dziewczyn to dziś porażka totalna.
 
BanksyGA 192,6K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Francja -1,5 seta vs Korea @1,81 - 22bet

To będzie ciężki mecz dla Francji. Korea bardzo dużo broni i nieprzyjemnie się gra przeciwko nim (mowa oczywiście o słabych drużynach jak Tajlandia, Francja, Bułgaria). Tutaj też spodziewam się raczej dłuższego meczu, ale jednak obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Francja powinna ten mecz wygrać maksymalnie 3-1 i tak też typuje. Mimo wszystko mają przewagę na bloku i w ataku. Przyjęcie w obu drużynach kiepskie. Korea napsuje zapewne krwi Francji, ale jednak to one powinny wyjść z tej batalii zwycięsko
 
Ostatnia edycja:
J 0

jakxx88

Użytkownik
Francja -1,5 seta vs Korea @1,81 - 22bet

To będzie ciężki mecz dla Francji. Korea bardzo dużo broni i nieprzyjemnie się gra przeciwko nim (mowa oczywiście o słabych drużynach jak Tajlandia, Francja, Bułgaria). Tutaj też spodziewam się raczej dłuższego meczu, ale jednak obok takiego kursu nie mogę przejść obojętnie. Francja powinna ten mecz wygrać maksymalnie 3-1 i tak też typuje. Mimo wszystko mają przewagę na bloku i w ataku. Przyjęcie w obu drużynach kiepskie. Korea napsuje zapewne krwi Francji, ale jednak to one powinny wyjść z tej batalii zwycięsko

Trener Francji przegrał im mecz strzelając sobie w kolano w czwartym secie jak prowadziły nagle ściąga najlepszą zawodniczkę caraute czy jakoś tak się piszę i wchodzi ktoś kto nie wiem.cxy skończył dwie piłki do końca meczu.
Zirytowany bardzo jestem tym bo sam miałem pogramy win Francuzek
 
pinio1111 140,8K

pinio1111

Użytkownik
Ogólnie obstawianie tegorocznej LN kobiet jest jak rosyjska ruletka.
A to co się dzieje w tym tygodniu, wychodzi całkowicie poza jakąkolwiek logikę!!!
Zdecydowanie panowie są bardziej przewidywalni i raczej poczekam do przyszłego tygodnia z typami, bo szkoda tracić pieniądze na "strzały w ciemno", w żeńskiej edycji LN😉
 
BanksyGA 192,6K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Typ zdecydowanie pod zamknięcie z zyskiem/kontrę/surebeta czy co tam kto woli.

Francja @3,15 - 22bet

Jasne, Francja nie jest najlepszą drużyną. Dzisiaj spokojnie by wygrały 3-1, gdyby nie absurdalne decyzje trenera, jak już kolega wyżej wspomniał. Trzymanie Schalk na boisku to był strzał w kolano. Natomiast Serbia tutaj jest składem C. Spodziewałem się na Francję kursu rzędu 1,7 i do meczu to na pewno spadnie. Nie zamierzam też trzymać tego cały mecz. Widzę tutaj po prostu zarobek jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. 3,15 to na Francję może być w meczu na IO z pierwszym składem Serbii, a nie na VNL z 3 składem Serbii, gdzie obie grają absolutnie o nic. Kurs z kosmosu i jak mówiłem, nie zamierzam trzymać tego do końca meczu, bo do meczu jeszcze powinno sporo spaść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1758
J 0

jakxx88

Użytkownik
Też bym grał jakiś handicap punktowy w stronę Francuzek mimo wszystko, mimo dzisiejszej porażki.serbia jest tu składem c jak ktoś pisał wyżej już.
Kanada wydaje mi się że po wygranej dziś z Japonią pójdą za ciosem, mecz ważny o igrzyska z Holandia.. ale to kobieca siatkówka.
Polki na handicapie myślę że na spokojnie , podrażnione po porażce z Brazylia..
 
Volleyball_Expert 438,5K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - Dominikana typ (Dokładny wynik meczu 3:0 dla Polski) kurs 1.99 Betfan

Polska po ostatniej porażce z Brazylia powinny w jutrzejszym meczu wygrac pewnie z Dominikana, które potrafiły co prawda ugrać praktycznie każdej Reprezentacji po przynajmniej jednego secie, wygrana z Niemkami do zera przegrały jedynie z USA i Włoszkami. Popatrzmy natomiast na ich ostatni mecz z Turcja wygrana do 17 w pierwszym secie natomiast potem juz dominacja drużyny tureckiej. Włoszki z Dominikankami pierwszego seta wygrały do 12. Polki jeszcze przed meczem z Brazylia wszystko wygrywaly. Są aktualnie viceliderkami Ligi Narodów. Dominikanki już nie mają szans na awans na turniej finałowy ponieważ przewaga już na ten moment jest ogromna. Dominikanki przegrywały już takie mecze jak m.in: z Tajlandia, gdzie na te siatkarki kurs oscylował w granicach 7.00 więc według mnie forma Polek, które pojechały na tą fazę turnieju w najmocniejszym składzie powinniśmy jutro w trzech setach zakończyć mecz zwycięstwem. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1834
netsky 0

netsky

Użytkownik
Typ zdecydowanie pod zamknięcie z zyskiem/kontrę/surebeta czy co tam kto woli.

Francja @3,15 - 22bet

Jasne, Francja nie jest najlepszą drużyną. Dzisiaj spokojnie by wygrały 3-1, gdyby nie absurdalne decyzje trenera, jak już kolega wyżej wspomniał. Trzymanie Schalk na boisku to był strzał w kolano. Natomiast Serbia tutaj jest składem C. Spodziewałem się na Francję kursu rzędu 1,7 i do meczu to na pewno spadnie. Nie zamierzam też trzymać tego cały mecz. Widzę tutaj po prostu zarobek jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. 3,15 to na Francję może być w meczu na IO z pierwszym składem Serbii, a nie na VNL z 3 składem Serbii, gdzie obie grają absolutnie o nic. Kurs z kosmosu i jak mówiłem, nie zamierzam trzymać tego do końca meczu, bo do meczu jeszcze powinno sporo spaść.
Wziąłeś cash bo spadł do 2,4 👍?
 
H 134,3K

haparoiden

Użytkownik
Typ zdecydowanie pod zamknięcie z zyskiem/kontrę/surebeta czy co tam kto woli.

Francja @3,15 - 22bet

Jasne, Francja nie jest najlepszą drużyną. Dzisiaj spokojnie by wygrały 3-1, gdyby nie absurdalne decyzje trenera, jak już kolega wyżej wspomniał. Trzymanie Schalk na boisku to był strzał w kolano. Natomiast Serbia tutaj jest składem C. Spodziewałem się na Francję kursu rzędu 1,7 i do meczu to na pewno spadnie. Nie zamierzam też trzymać tego cały mecz. Widzę tutaj po prostu zarobek jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. 3,15 to na Francję może być w meczu na IO z pierwszym składem Serbii, a nie na VNL z 3 składem Serbii, gdzie obie grają absolutnie o nic. Kurs z kosmosu i jak mówiłem, nie zamierzam trzymać tego do końca meczu, bo do meczu jeszcze powinno sporo spaść.
Dzięki za typ, wprawdzie zagrałem jak już spadło do 2,5, ale i tak nie zamierzałem robić cashoutu, a kurs nadal mnie zadowalał :D
 
Volleyball_Expert 438,5K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Chiny - Turcja typ (Handicap setowy -1.5 seta Turcja) kurs 2.20 Superbet

Na dzisiaj zainteresowałem się typem w stronę Turczynek, które ostatnio wygrały dość pewnie z Dominikana w czterech setach, gdzie pierwszy set był bardziej wypadkiem przy pracy natomiast kolejne sety Turczynki nie dały siatkarka z Dominikany na zdobycie chociażby 19 punktu. Wygrana z Tajlandia w trzech setach, gdzie wszystkie sety wygrały do 17. Wygrana z mocna Reprezentacja USA po tie-breaku. Pewna wygrana z Korea oraz w czterech setach z Serbkami, gdzie Reprezentacja Serbii grała w dość przyzwoitym składzie nie tak jak odbywa się to teraz. Chinki dwa ostatnie mecze bardzo pewnie wygrane z dość przeciętnymi Reprezentacjami Niemcami oraz Bułgarkami. Następnie dość gładka porażka z Włoszkami w trzech setach, gdzie w dwóch setach nie zdobyly nawet 20 punktu. Przegrana z Japonkami, gdzie Japonki ostatnio przegrały z grająca mocno w kratkę Kanada. Reprezentacja Turcji. Oglądając Turczynki, gdzie w składzie jest Karakurt oraz Vargas to widać ogromna siłę tej Reprezentacji. W meczu z Dominikana w pierwszym secie grała tylko Vargas i set mimo wszystko dość nieoczekiwanie przegrany jednak w drugim secie po wejściu Karakurt Dominikanki już nie miały nic do powiedzenia. Dzisiaj obie siatkarki na pewno zagraja od początku i według mnie Turczynki z forma wyglądają na ten moment dużo lepiej niż Chinki i czuje dzisiaj pewne zwycięstwo Turczynek. Pozdrawiam.
 
S 653

szpak007

Użytkownik
Jakieś układy układziki na jutro?

Jak szybko patrzę to Brazylijkom do pewnego pierwszego miejsca potrzebna każda wygrana (nie patrzą wtedy na mecz Polek). Amerykankom podobnie potrzebna wygrana żeby wskoczyć na 7 miejsce. Za 2 punkty to zrównają się z Holenderkami, za 3 punkty wskoczą na 7 miejsce. Wygrana Włoszek (tu nie ma co mówić o kursach) przy naszej porażce wskakują na drugie miejsce i w finale zagrają USA/Holandia

Jakieś przemyślenia komu będzie się chciało ? ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +411
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chiny - Polska

Wszystkie oczy dziś zwrócone będą na mecz Polska vs Holandia ale również bardzo ciekawe spotkanie czeka nas dosłownie 30 minut wcześniej. W lidze narodów kobiet Polki będą podejmować gospodynie tego turnieju Chinki.
W tym meczu wejdę na przekór ostatnim wynikom w over meczowy. Patrząc na historię ostatnich spotkań pomiędzy obiema drużynami to 5 ostatnich meczy kończyło się w 3 setach. Chinki 4 krotnie wygrały i Polki tylko raz. Teraz Polki są w dużo lepszej formie i uważam, że mają spore szanse na zwycięstwo ale tak naprawdę dzisiejszy cel Polek to co najmniej 1 punkt, który daje nam 2 miejsce w zasadniczej fazie. Oczywiście jest spora szansa na zajęcie 1 miejsce jednak Brazylijki musiały by przegrać z Turcją - co jest realne.
Chinki wczoraj rozegrały ciężkie spotkanie z Turcją i mimo, że przegrywały już 0:2 to wygrały koniec końców 3:2.
Wczoraj Polki nieco odpoczywały, wygrana 3:0 z Tajkami ale kilka zawodniczek odpoczywała w tym meczu.
Liczę na dość długie i zacięte spotkanie.

powyżej 179,5 1,71 Fortuna
 
Volleyball_Expert 438,5K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Turcja - Brazylia typ Turcja 2.32 LVBET

Wczoraj zgrałem Handicap w stronę Turcji i Turczynki prowadziły juz 2:0, gdzie przy prowadzeniu 2:1 w setach był wynik 23:23 tam nie wiele zabrakło, ale jednak kto nie wygrywała 3:0 ten przegrywa 3:2 coś w tym powiedzenia jest prawdy chodz nie zawsze. Turczynki nadal podobał mi się wczoraj duet Karakurt i Vargas to są siatkarki na mega poziomie. Do tego Turczynki dużo grały środkiem, gdzie środkowa zazwyczaj ataku po zejściu w boczna stronę siatki i praktycznie wygląda to jakby atakowała, że skrzydła i to Turczynka wczoraj naprawdę wychodziło. Muszą poprawic przyjęcie bo dość dużo pilek po zagrywce przechodziło na drugą stronę siatki o Chinki miały kontry. Turcja i Brazylia to dość wyrównane zespoły niż wskazują na to kursy jedyne co martwi to wczorajszy rozegrany tie-break przez Turczynki, natomiast Brazylijki pewnie pokonalo ostatnio Bułgarki w trzech setach. Mimo wszystko kurs warty zagrania. Turczynki są naprawdę mocna Reprezentacja chodz Brazylia nie przegrała na tym turnieju jeszcze żadnego spotkania to widzę szanse Turczynek. Patrząc nawet na ostatni mecz pomiędzy tymi Reprezentacjami to Turczynki pokonały pewnie w trzech setach Reprezentacje Brazylii w kwalifikacjach do Igrzysk Olimpijskich. W tamtym sezonie reprezentacyjnym także Turczynki pokonały w Lidze Narodow również w trzech setach Brazylijki. Teraz Brazylijki z forma zwyżkują, ale jednak widzę tutaj szanse dla Turcji. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +411
C 5,4K

crisoovsky

Użytkownik
Brazylia 1.62 STS ✅ 3:0(25:14,25:14,25:19) przejazd

Ostatnie mecze co prawda na korzyść Turczynek jednak dzisiaj idę w stronę Brazylijek. Grają świetny turniej,myślę że będą chciały zakończyć faze grupową LN bez porażki,obecnie wg mnie grają lepiej niż Turczynki,dodatkowo grały wczoraj one wyczerpujące 5 setów z Chinkami a Brazylijki miały dzień wolny.
Nie zagra również Gunes co moim zdaniem jest sporym osłabieniem na środku,mimo świetnej Vargas idę w stronę Gabi i spółki,ta gra wygląda lepiej i szansa,że zakończą turniej Brazylijki bez porażki jest spora.
Jazda💪

Siedzi✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +840
djkruko 81,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Jakieś układy układziki na jutro?

Jak szybko patrzę to Brazylijkom do pewnego pierwszego miejsca potrzebna każda wygrana (nie patrzą wtedy na mecz Polek). Amerykankom podobnie potrzebna wygrana żeby wskoczyć na 7 miejsce. Za 2 punkty to zrównają się z Holenderkami, za 3 punkty wskoczą na 7 miejsce. Wygrana Włoszek (tu nie ma co mówić o kursach) przy naszej porażce wskakują na drugie miejsce i w finale zagrają USA/Holandia

Jakieś przemyślenia komu będzie się chciało ? ;)
Jeśli wygramy lub zdobędziemy punkt zagramy z USA. Jeśli przegramy to z Turcją
 
Do góry Bottom