>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Liga Narodów 2024 - kobiet

BanksyGA 192,6K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Niemki @1,90

Idzie kontra na Niemki. Dominikana wychodzi bardzo słabym składem. Na przyjęciu Pena Isabel i Guileen. Na bombie Alondra Tapia. Niemki też nie wychodzą najmocniejszym (Weske zamiast Kindermann i Straube zamiast Kastner), ale jednak Alondra Tapia to będzie dziura w ofensywie. Dominikanie do zdobywania punktów zostaje praktycznie tylko Pena Isabel.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +60
J 0

jakxx88

Użytkownik
Dzięki za info że słaby skład dominikanek wyszedł ale z tego co kojarzę i ty piszesz Niemki też bez szału, ja nie kontruje zostawiam tak jak jest i niech się dzieje co chcę 😁😁
Post automatycznie złączony:

Teraz mówili podczas meczu że pięć minut przed meczem wyszło że Gonzalez nie zagra i gra tapia więc pewnie jakaś kontuzja na rozgrzewce i Dominikana niby wyszła tym co najmocniejsze, zobaczymy co będzie bo mecz klasyczny kobiet
 
Ostatnia edycja:
BanksyGA 192,6K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Dzięki za info że słaby skład dominikanek wyszedł ale z tego co kojarzę i ty piszesz Niemki też bez szału, ja nie kontruje zostawiam tak jak jest i niech się dzieje co chcę 😁😁
Post automatycznie złączony:

Teraz mówili podczas meczu że pięć minut przed meczem wyszło że Gonzalez nie zagra i gra tapia więc pewnie jakaś kontuzja na rozgrzewce i Dominikana niby wyszła tym co najmocniejsze, zobaczymy co będzie bo mecz klasyczny kobiet
Nie wyszła tym co najmocniejsze. Znaczy najmocniejsze co mają na ataku, bo oprócz Gaili mają tylko Tapie, więc to jasne. Ale na ławce są Peralta i Martinez w razie W, więc no nie najmocniejsze co mają.

Ponoć Gaila może nie zagrać na IO, więc to dramat dla nich
 
J 0

jakxx88

Użytkownik
Nie wyszła tym co najmocniejsze. Znaczy najmocniejsze co mają na ataku, bo oprócz Gaili mają tylko Tapie, więc to jasne. Ale na ławce są Peralta i Martinez w razie W, więc no nie najmocniejsze co mają.

Ponoć Gaila może nie zagrać na IO, więc to dramat dla nich
Dramat to ich gra od drugiego seta😁😁
 
pinio1111 140,8K

pinio1111

Użytkownik
Nie wyszła tym co najmocniejsze. Znaczy najmocniejsze co mają na ataku, bo oprócz Gaili mają tylko Tapie, więc to jasne. Ale na ławce są Peralta i Martinez w razie W, więc no nie najmocniejsze co mają.

Ponoć Gaila może nie zagrać na IO, więc to dramat dla nich
Z zerwanym achillesem Lopez z pewnością nie zagra na IO.
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Panowie ktoś oglądał Brazylijki ostatnio i może doradzić czy Polki w jego opinii ugrają seta jutro?Dzieki
 
berdshit 2K

berdshit

Użytkownik
Czy kurs na Serbie w spotkaniu z Holandia nie jest przesadzony? Nie interesuje się siatkówka. Czy ktoś mógłby powiedzieć czemu kurs na Serbki jest tak wysoki. Czy chodzi o range turnieju, braki w składzie?
 
Volleyball_Expert 438,5K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Holandia - Serbia typ (poniżej 129.5 pkt w całym meczu) kurs 1.85 Betfan

Holandia nadal walczy o Igrzyska Olimpijskie, natomiast Reprezentacja Serbii rozegra jutrzejszy mecz praktycznie trzecim swoim składem. Holenderki z tego co wiem w najmocniejszym składzie. Holenderki mają dopiero 9 pozycje w Lidze Narodow one muszą punktować i jutrzejszym meczu na każdej pozycji przewyższają umiejetnosciowo. Trzeba też popatrzeć z kim grały Holenderki z Turcja, Polska, Brazylia oraz Chinkami, gdzie przegrały tylko z nami do zera, natomiast z Turcja, Brazylia i Chinkami wygrały po secie w każdym spotkaniu. Cenna wygrana z Dominikankami w czterech setach oraz gładkie zwyciestwo z Reprezentacja Francji. Reprezentacji Serbii wynikow szkoda przytaczać bo jutro zagraja w całkiem innym składzie. Spodziewam się szybkiego meczu z mało doświadczono jutro Reprezentacja Serbii w tym zestawieniu w jakim wystąpią. Pozdrawiam.
 
H 52K

halacik96

Użytkownik
Chiny vs Bułgaria under 133,5 pkt @1,82 - 22bet 119 pkt

Nie ma dnia bez nie wchodzenia w moją ulubioną reprezentację. Bułgaria to podobnie grający zespół do Chin, tylko tak 3 półki niżej. Kłopoty w przyjęciu, mocna, fizyczna gra. Jednak Chinki mają bardzo dobre środkowe, w przeciwieństwie do Bułgarii. W zeszłym roku właśnie w meczu z Bułgaria fatalnie zagrały 1 seta, po czym je rozwalcowaly w trzech następnych. Chinki mają dosyć duża motywację, więc nie ma mowy o granie rezerwami. Spodziewam się szybkiego meczu i bardzo wyraźnej przewagi Chin. Linia bardzo wysoka, a bez problemu jestem w stanie sobie zwizualizować seta do 15 chociażby.

Dominikana vs Niemcy, Dominikana +1,5 seta @1,77 - 22bet 3-1

Kurs na Dominikanę to dobre jaja. Niemki po 1,40 mogą być z outsiderami, a nie z zawsze nieprzewidywalną Dominikaną. Przede wszystkim w zeszłym tygodniu wirusa złapała Brayelin Martinez i nie mogła nawet wychodzić z hotelu. Teraz do składu wraca nie dość, że najlepszą zawodniczka, ale również Brenda Castillo która zdecydowanie poprawi przyjęcie. Taki kurs na bardzo średnie Niemki jest niedopuszczalny i nie zdziwię się jak do momentu rozpoczęcia meczu kursy meczowe się wyrównają. Ja biorę bezpieczniej, z dodatnim handicapem.
Szacunek za pracę i za to, że chcesz się nią dzielić. 🤝🤝
 
BanksyGA 192,6K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Bardzo nieładnie zachowały się Holenderki, więc coś dla lepszego oglądania naszych.

Stysiak over 21,5 pkt @1,85 - forbet 18 pkt

Spodziewam się dłuższego meczu niż z Japonią chociażby. Uważam, że spotkanie potrwa minimum 4 sety, a przy 4 setach Madzia regularnie pokrywa tę linię.

Madzia nie notuje dużo bloków, asów praktycznie w ogóle, więc tutaj będą liczyć się generalnie punkty zdobyte w ataku, a Wolosz/Wenerska bardzo często ją uruchamiają.

Z Niemkami 19, z USA 27 (4 sety), z Serbia 23 (4 sety), z Holandią 16, z Japonią 22. Więc widać że Madzia przy tych 3 setach kręci się w okolicy linii wystawionej przez buki, przy 4 setach ją pokrywa. Jak mówiłem ja spodziewam się dłuższego meczu.
 
Ostatnia edycja:
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Mam pytanie bo widzę,że tez Brazyli grę ogarniasz ile % dalbys szansy na zamwycięstwo naszych,jak czujesz?
Bardzo nieładnie zachowały się Holenderki, więc coś dla lepszego oglądania naszych.

Stysiak over 21,5 pkt @1,85 - forbet

Spodziewam się dłuższego meczu niż z Japonią chociażby. Uważam, że spotkanie potrwa minimum 4 sety, a przy 4 setach Madzia regularnie pokrywa tę linię.

Madzia nie notuje dużo bloków, asów praktycznie w ogóle, więc tutaj będą liczyć się generalnie punkty zdobyte w ataku, a Wolosz/Wenerska bardzo często ją uruchamiają.

Z Niemkami 19, z USA 27 (4 sety), z Serbia 23 (4 sety), z Holandią 16, z Japonią 22. Więc widać że Madzia przy tych 3 setach kręci się w okolicy linii wystawionej przez buki, przy 4 setach ją pokrywa. Jak mówiłem ja spodziewam się dłuższego meczu.
 
BanksyGA 192,6K

BanksyGA

Znawca - Siatkówka
Mam pytanie bo widzę,że tez Brazyli grę ogarniasz ile % dalbys szansy na zamwycięstwo naszych,jak czujesz?
60/40 dla Brazylii. Uważam że nasze grają na 120% swojego potencjału i w końcu zacznie to iść w dół. Środek mamy bardzo porównywalny. Przewagę w ataku mamy my, w przyjęciu Brazylia. Gabi będzie szalenie ciężka do zatrzymania, więc jeśli Kisy/Rosamaria dojedzie to mogą być ciężary. Kursy imo w większości dobrze wystawione. Dla Brazylii to równie ważny mecz co dla nas
 
S 3,4K

sudo

Użytkownik
Wielkie dzięki za pomoc🙌
60/40 dla Brazylii. Uważam że nasze grają na 120% swojego potencjału i w końcu zacznie to iść w dół. Środek mamy bardzo porównywalny. Przewagę w ataku mamy my, w przyjęciu Brazylia. Gabi będzie szalenie ciężka do zatrzymania, więc jeśli Kisy/Rosamaria dojedzie to mogą być ciężary. Kursy imo w większości dobrze wystawione. Dla Brazylii to równie ważny mecz co dla nas
 
pinio1111 140,8K

pinio1111

Użytkownik
Brazylia - Polska
A. Korneluk over 10,5pkt. 1,85

Mecz na szczycie LN.
Nasze dziewczyny w najmocniejszym zestawieniu i z pewnością powalczą o kolejną wygraną. Czy to się uda???....zaraz zobaczymy, ale ja jestem optymistą.
Ale co do typu:
Są już składy wyjściowe, i Aga oczywiście w szóstce, więc można grać na pkt.
Agnieszka odpoczywała w poprzedniej kolejce LN, po niegroźnym urazie i z pewnością będzie głodna gry. W poprzednich spotkaniach kręciła naprawdę świetne liczby i jak dla mnie na tą chwilę to jedna z najlepszych środkowych na świecie. Ma świetny blok, zagrywkę i niezły atak. Prawdę mówiąc jeszcze kilka lat temu nie mogłem patrzeć na jej "pokraczną" grę, ale muszę przyznać że bardzo się rozwinęła i jestem pod dużym wrażeniem jej gry w ostatnich sezonach.
Jeżeli potrafiła przebić proponowaną linie w trzech setach, to biorąc pod uwagę, że spodziewam się dziś długiego meczu, sądzę że te 11pkt zdobędzie swobodnie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom