>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Narodów 2023 - mężczyzn

P 1,2K

predictor

Użytkownik
Serbia -1,5 STS 1,89

Serbowie już w mocniejszym składzie, z Urosem i Podraszczaninem, postawili się Francji, która walczy o turniej finałowy. Bułgarzy w słabszym składzie niż ostatnio, a przecież i tak nie czarowali. Wygrali co prawda 3:2 z osłabionym Iranem, ale z Niemcami już 0:3. Stawiam na Serbów z handi. Zieloności:)
Popieram w pelni. Serbowie przegrali z Francja na wlasne zyczenie, plus kontrowersyjne moim zdaniem decyzje sedziow wliczajac punkt na 1:1 albo 1:2, nie pamietam(podejrzenie nieczystego odbicia srodkowego Francuzow.) O Ile tez Francja grala bardzo slabo, to Serbia pokazala sie duzo lepiej niz z Argentyna(jakos chodzil srodek.) A Uros kocha takie drewniane bloki jak bulgarski. Ponadto Serbowie nadal scigaja sie z Francja o punkty, wiec nalezy wykonac robote i oczekiwac
 
K 3K

krimer33

Użytkownik
Panowie wszystko spoko, tylko jest jeden problem, Uros nie gral wczoraj i nie gra tez dzisiaj. A w swoim jedynym meczu w tym tygodniu byl posmiechowiskiem.
Sam typ na -1.5 popieram i tez gram.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Czy nasi wyjdą normalnym składem ? Wiadomo, ze Japonia wyjdzie najsilniejszym, ale obawiam się, ze możemy to wtopić ..

Edit;
Chodzi mi czy Kurek zagra z Bednorzem ..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Czy nasi wyjdą normalnym składem ? Wiadomo, ze Japonia wyjdzie najsilniejszym, ale obawiam się, ze możemy to wtopić ..

Edit;
Chodzi mi czy Kurek zagra z Bednorzem ..
Kurek na pewno nie zagra tak samo jak Bieniek - są kontuzjowani i Grbić już to kilka dni temu powiedział, że nie wiadomo czy zagrają nawet w play off'ach.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kuba - Iran 3:2
Jeśli w 4 secie popełnia się aż 16 niewymuszonych błędów! A mimo wszystko gra się na przewagi i przegrywają na własne życzenie to boli...:)

Kuba w tej edycji Ligi Narodów gra tragicznie - nie można tego inaczej nazwać. Zaledwie 2 zwycięstwa i aż 9 porażek, Iran ma taki sam bilans.
Spadek grozi już tylko Chinom i Kubie - Kuba nie może sobie pozwolić na porażkę 0:3 a porażka 1:3 w sumie nie wiem kto wtedy spada bo bilans będą mieć taki sam Kuba jak i Chiny. Iran rozegrał 5 setowe spotkanie zaledwie 17 godzin temu i tutaj uważam, że Kuba może mieć przewagę. Liczę, że Kuba rozegra w miarę dobre spotkanie i pokona słaby Iran - który jest osłabiony gdzie wspomniałem o tym na początku tygodnia.
Nadal można pisać to samo, Kuba posiada graczy dużo lepszych jednak tam ciągle coś nie gra miejmy nadzieję, że ta drużyna w końcu zatrybi bo mimo wszystko w Lidze Narodów powinni się Oni znajdować a nie Chiny.

Kuba -1,5 seta 2,55
 
Ostatnia edycja:
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Japonia +10,5 STS 1,47

Brawo Polska, nokaut!:)

Spodziewam się wyrównanego meczu. Wczoraj Japonia zagrała kapitalny mecz z Włochami. Nasi zagrają bez Bieńka i Kurka, a to spore osłabienie. Nie chce mi się wierzyć, że Japonia zejdzie poniżej pewnego poziomu. Grają szybko, bronią dużo. To będzie bardzo trudny rywal dla biało-czerwonych.
 
Ostatnia edycja:
korver 121,3K

korver

Użytkownik
Polska:
Janusz - Kaczmarek - Leon, Śliwka - Huber, Kochanowski

w Japonii 3 zmiany w składzie - brak Rana na przyjeciu, Sekity na rozegraniu i środkowego bloku. Na ataku Nishida.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +86
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Japonia +10.5 (1.47) + USA -13.5 (1.35) = 1.98 STS

Japonia typuje tak samo jak kolega na górze i tego się boje chyba najbardziej w tym typie 😂 nie no żarty rzecz jasna. Japończycy są kapitalni, wczoraj ultra wysoki poziom z Włochami, ale Włochy to nie w pół rezerwowa Polska, bo Grbic może wpuścić kogokolwiek na to spotkanie, na pewno bez Kurka i Bieńka. Bieniek już meega poważne osłabienie bo on robił cały temat na siatce, kończył, blokował, serwował,teraz go nie ma - nie ma Kurka, będzie grał kaczmarek który jest mega przeciętny w tej edycji VNL - cóż jak Grbic nie wystawi Leona to grałbym że Polska przegra ten mecz, jak wystawi możemy się zahaczyć na gre tak bym to prorokował, chociaż już widze że Leon będzie grał z drugiej strony Japonia kapitalnie serwuje a przyjęcie Leona to jest tragedia w tej częsci sezonu, jeszcze potrzebuje myśle trochę czasu, ale na -10.5 z Japonią nie widze szans na tą chwilę a i powątpiewam czy w ogóle wygramy

Co do drugiego meczu nie ma Nikolova, gwiazda bułgarów i Lube już męczy naszych Polaków U21 i to widze że męczy z dobrym skutkiem po wyniku. W każdym razie wracając do meczu z USA to dostaną lanie sromotne, nie wierze że utrzymają takie coś jak 13.5 nie widze na to szans. Podsumowując dobry dubel, można cos dołożyć jeszcze
 
Ostatnia edycja:
R 1,6K

robertooo123

Użytkownik
Niesamowite jak Polska zbiła Japonie i to jeszcze grając bez Kurka i Bieńka. Prawda jest taka, że jak Polska gra na swoim optymalnym poziomie z chłodną głowa to żadna ekipa nie ma do nas podjazdu
 
P 1,2K

predictor

Użytkownik
Prawda jest taka, ze Polska to taki siatkarski Real Madryt i blyszcza tylko w swiatlach reflektorow na najwiekszych scenach - z Brazylia, Wlochami, USA(przewaznie), teraz Japonia, a taka Kanade czy Bulgarie to byle ograc na drugim biegu. Paradoksalnie im wyzszy kurs na naszych, tym bardziej prawdopodobne minusowe handicapy. Tutaj nie ma juz z kim przegrac
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
A ja uważam, że prawda jest taka, że przed meczem nikt nie napisał słowa o handicapach, którzy koledzy podali... Po meczu widzę ponownie złote rady :) Szkoda, że przed meczem nikt nie doradził grać odwrotny handicap - Nie mówię tego by kogoś atakować ale to jest moja opinia.

Mimo wszystko Polska zagrała na bardzo wysokim poziomie i brawa dla Polaków za szybkie 3:0 - mało kto się tego spodziewał.
 
P 1,2K

predictor

Użytkownik
A ja uważam, że prawda jest taka, że przed meczem nikt nie napisał słowa o handicapach, którzy koledzy podali... Po meczu widzę ponownie złote rady :) Szkoda, że przed meczem nikt nie doradził grać odwrotny handicap - Nie mówię tego by kogoś atakować ale to jest moja opinia.

Mimo wszystko Polska zagrała na bardzo wysokim poziomie i brawa dla Polaków za szybkie 3:0 - mało kto się tego spodziewał.
ale ja rowniez gralbym w strone Japonii, a sam uwalilem under Naszych z Kanada, wiec to nie madrzenie sie, a wyciagniecie wnioskow, ktore moga w przyszlosci komus pomoc, wnioskow rowniez na wlasnej wtopie, po calej fazie zasadniczej
 
Otrzymane punkty reputacji: +560
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Pytanko, mecz dziś o 22.30 to Kuba gra o pozostanie? Czy wystarczy im 1 wygrany set? Zastanawiam się bo z gry ostatnio lepiej Iran wygląda tylko oni skończyli 5 setowy mecz około 16 godzin temu
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Kuba 1,60 STS

Ostatni mecz dla Iranu i Kuby w tej edycji LN. Obydwa zespoły potrafią postawić się każdemu i z każdym przegrać. Iran zaskoczył i powalczył z Argentyną. Jednak mało czasu na regenerację zrobi swoje i świeżsi kubańczycy wygrają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +538
T 5,3K

teza

Użytkownik
takie przeymyslenia

USA - Francja - typ 1, 3-1, 3-2
USA tak jak myślałem - wczoraj rezerwami pokonali Bulgarie 3-0
Francja solidna ale coś powoli się rozkręca, wczoraj przegrali 1 seta a powinni wyjsc mega skoncentrowani od poczatku aby zalapac sie na 8 miejsce

Wlochy - Argentyna - typ 1, over 3,5 seta, over 180,5
Jak wyjdzie Lavia ktory slabo gra ostatnio to over w tym meczu dla mnie lepszy
(atak Romanò, Lavia , Michieletto , Russo vs Loser , Palonsky , Vicentin , Lima)

Japonia Slowenia - typ 1, over 3,5 seta, over 180,5
Ostatni mecz Japonii nie ma brac pod uwage bo nie wyszli swoim składem podstawowym.
Slowenia gra solidnie, takze wszystko zalezy jak Japonia wejdzie w ten mecz.
(Ishikawa , Takahashi , Miyaura , Nishida , Onodera vs Čebulj , Urnaut , Možič , Pajenk , Kozamernik , Štern )

Polska Brazylia - typ 1
Wygląda na najprostszy typ, zobaczymy jakie kursy beda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +86
Do góry Bottom